Rychlé novinky:

23.11.2020: Zrušení 2. závodu BBP Okrouhlá

11.11.2020: Zrušení 1. závodu BBP Jehnice

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 08.03.2014 08:00 do 08.03.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol3
Počet závodníků164
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 51 KONEČNÝ Aleš AC Moravská Slavia Brno 1 Dci 1997 3 00:17:24
2 39 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 2 Dci 1997 3 00:17:37 00:00:13
3 30 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 1 Jři 1995 3 00:17:51 00:00:27
4 6 SOCHOR Patrik AC Moravská Slavia Brno 2 Jři 1995 3 00:18:03 00:00:39
5 32 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 3 Jři 1995 3 00:18:18 00:00:54
6 56 GAJDOŠOVÁ Romana EKOL TEAM 1 Ž 1994 3 00:18:35 00:01:11
7 28 TOMEK Jiří Athletic runners club 3 Dci 1997 3 00:18:45 00:01:21
8 14 NEHYBKA Josef Orel Židenice 4 Jři 1995 3 00:18:57 00:01:32
9 68 VITULA Marek ČVK Brno 5 Jři 1995 3 00:18:57 00:01:32
10 3 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 4 Dci 1998 3 00:18:58 00:01:34
11 29 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 3 00:19:03 00:01:39
12 36 ĎURDIAKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 3 Ž 1991 3 00:19:11 00:01:47
13 80 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1982 3 00:19:19 00:01:55
14 16 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 6 Jři 1996 3 00:19:33 00:02:09
15 165 MITRENGA Adam EKOL TEAM 5 Dci 1997 3 00:19:33 00:02:09
16 57 ŠAFÁŘOVÁ Adéla AK Olymp Brno Moravec Team 1 Dky 1998 3 00:19:37 00:02:13
17 196 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 6 Dci 1998 3 00:19:40 00:02:16
18 25 TRČKOVÁ Eva EKOL TEAM 2 Dky 1997 3 00:19:51 00:02:27
19 103 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 7 Dci 1999 3 00:19:52 00:02:28
20 27 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 8 Dci 1998 3 00:19:55 00:02:31
21 161 DOKULIL Jan (CZE) EKOL TEAM 9 Dci 1997 3 00:20:00 00:02:36
22 17 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 5 Ž 1993 3 00:20:01 00:02:37
23 155 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 1 Jky 1995 3 00:20:17 00:02:53
24 20 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 3 00:20:18 00:02:54
25 69 BARTÁK Radim Ski team Mokrá 7 Jři 1996 3 00:20:23 00:02:59
26 46 KADLECOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1986 3 00:20:25 00:03:01
27 52 KADLEC Jiří Sokol Radostice 10 Dci 1997 3 00:20:27 00:03:03
28 78 VEJROSTOVÁ Hana Lukovany 7 Ž 1983 3 00:20:28 00:03:04
29 159 PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 3 Dky 1999 3 00:20:38 00:03:14
30 97 ONDROUŠEK David Blansko 1 XM 1994 3 00:20:41 00:03:17
31 23 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 3 00:20:46 00:03:22
32 9 RAPUTA Tomáš Brno 2 XM 1973 3 00:20:57 00:03:33
33 65 JANKOVÁ Magda 8 Ž 1980 3 00:20:58 00:03:34
34 49 JAGOŠOVÁ Tereza Brno 9 Ž 1993 3 00:21:06 00:03:42
35 38 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 1998 3 00:21:08 00:03:44
36 186 ŠEVČÍKOVÁ Veronika 10 Ž 1987 3 00:21:18 00:03:54
37 66 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 8 Jři 1996 3 00:21:20 00:03:56
38 195 VAVREK Dušan TJ Favorit Brno 12 Dci 1999 3 00:21:24 00:04:00
39 15 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 11 Ž 1976 3 00:21:29 00:04:05
40 64 KLIMÁNKOVÁ Eva 3 ŽV1 1973 3 00:21:31 00:04:06
41 8 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 9 Jři 1996 3 00:21:39 00:04:15
42 48 DURNOVÁ Marta ANTOLIS Branopac 1 ŽV2 1964 3 00:21:41 00:04:17
43 19 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 2 ŽV2 1957 3 00:21:44 00:04:20
44 79 STAŇKOVÁ Kateřina Brněnský Půlmaraton 12 Ž 1988 3 00:21:46 00:04:22
45 164 SURÁKOVÁ Lenka AHA Vyškov 13 Ž 1990 3 00:21:50 00:04:25
46 184 BANSKÝ Filip 13 Dci 1998 3 00:21:50 00:04:26
47 96 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 14 Ž 1984 3 00:21:51 00:04:27
48 177 ŠMÍDA Michal Moravec Benešov 14 Dci 2001 3 00:21:55 00:04:31
49 193 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 2 Jky 1996 3 00:22:00 00:04:36
50 105 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 15 Ž 1985 3 00:22:06 00:04:42
51 44 FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 16 Ž 1977 3 00:22:16 00:04:52
52 95 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 17 Ž 1983 3 00:22:21 00:04:57
53 180 NEHYBOVÁ Zuzana Brno 18 Ž 1975 3 00:22:23 00:04:59
54 40 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 ŽV1 1967 3 00:22:25 00:05:01
55 154 ŠTĚPÁNEK Radek AC Moravská Slavia Brno 15 Dci 1998 3 00:22:26 00:05:02
56 18 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 3 Jky 1995 3 00:22:29 00:05:04
57 173 OLBERTOVÁ Jana Inkosport Team 19 Ž 1985 3 00:22:35 00:05:11
58 74 BAUEROVÁ Petra Brno 20 Ž 1983 3 00:22:37 00:05:13
59 54 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 21 Ž 1981 3 00:22:38 00:05:14
60 10 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 4 Dky 1997 3 00:22:39 00:05:15
61 24 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 3 ŽV2 1964 3 00:22:48 00:05:24
62 35 KLINKOVSKÁ Anna ASK Blansko 4 Jky 1996 3 00:22:54 00:05:30
63 70 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 5 ŽV1 1974 3 00:22:56 00:05:32
64 200 STRAŠÁKOVÁ Monika Brno 6 ŽV1 1973 3 00:22:59 00:05:34
65 205 VACENOVSKÁ Barbora Brno 22 Ž 1984 3 00:23:04 00:05:40
66 41 GLIEROVÁ Renata Doubravník 23 Ž 1985 3 00:23:06 00:05:42
67 86 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 24 Ž 1982 3 00:23:19 00:05:55
68 21 OBERMANNOVÁ Lucie EKOL TEAM 5 Dky 1998 3 00:23:24 00:06:00
69 106 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 4 ŽV2 1962 3 00:23:29 00:06:05
70 176 ŠMÍDA Jan Moravec Benešov 16 Dci 1999 3 00:23:36 00:06:12
71 104 VÁLKOVÁ Petra Individuální 25 Ž 1988 3 00:23:40 00:06:16
72 190 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 6 Dky 2000 3 00:23:43 00:06:19
73 76 STAŇKOVÁ Lucie Dobruška 26 Ž 1987 3 00:23:54 00:06:30
74 169 VAŘEKA Pavel Biatlon Vyškov 10 Jři 1996 3 00:23:57 00:06:33
75 7 WAGNER Adam Biatlon Vyškov 17 Dci 1997 3 00:23:57 00:06:33
76 90 AJVAZI Edi TJ Favorit Brno 18 Dci 1999 3 00:24:02 00:06:38
77 71 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 5 ŽV2 1956 3 00:24:05 00:06:41
78 4 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 7 ŽV1 1972 3 00:24:15 00:06:51
79 50 NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 7 Dky 1997 3 00:24:15 00:06:51
80 101 ODVÁRKOVÁ Hana 27 Ž 1984 3 00:24:19 00:06:55
81 45 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 8 ŽV1 1971 3 00:24:23 00:06:59
82 206 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 9 ŽV1 1970 3 00:24:24 00:06:59
83 174 OBOŘILOVÁ Tereza Moravec Benešov 8 Dky 2002 3 00:24:24 00:07:00
84 189 VYSKOČIL Aleš 3 XM 1973 3 00:24:25 00:07:01
85 26 VOLAVÁ Ivana Fit online 6 ŽV2 1964 3 00:24:25 00:07:01
86 204 RYŠÁNKOVÁ Eva Brno 28 Ž 1986 3 00:24:28 00:07:04
87 22 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 29 Ž 1986 3 00:24:33 00:07:09
88 209 NEČASOVÁ Gabriela Brno 30 Ž 1989 3 00:24:33 00:07:09
89 47 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 10 ŽV1 1970 3 00:24:34 00:07:10
90 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 4 XM 1973 3 00:24:49 00:07:25
91 151 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 9 Dky 1999 3 00:24:51 00:07:27
92 2 ROČEK Radim Brno 5 XM 1969 3 00:24:51 00:07:27
93 210 NEČASOVÁ Klára Brno 31 Ž 1994 3 00:24:59 00:07:35
94 63 SKŘIVÁNKOVÁ Dana (CZE) Borki 11 ŽV1 1967 3 00:25:05 00:07:41
95 58 KARNÁ Anna EKOL TEAM 5 Jky 1995 3 00:25:05 00:07:41
96 89 DVOŘÁKOVÁ Hana 32 Ž 1976 3 00:25:06 00:07:42
97 181 PICHOVÁ Dagmar 33 Ž 1977 3 00:25:06 00:07:42
98 12 DERKOVÁ Jana Brno 12 ŽV1 1971 3 00:25:10 00:07:46
99 198 MARTÍNKOVÁ Michaela FAVORIT BRNO 10 Dky 2000 3 00:25:11 00:07:47
100 160 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 11 Dky 2000 3 00:25:17 00:07:53
101 98 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 34 Ž 1987 3 00:25:28 00:08:04
102 208 VELÍŠKOVÁ Daniela 35 Ž 1979 3 00:25:33 00:08:09
103 84 STŘECHOVÁ Pavla Individuální 13 ŽV1 1965 3 00:25:35 00:08:11
104 197 KUCHAŘOVÁ Zuzana TJ Favorit Brno 12 Dky 1998 3 00:25:37 00:08:13
105 179 SKLENÁŘOVÁ Kateřina 36 Ž 1976 3 00:25:38 00:08:14
106 82 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 37 Ž 1979 3 00:25:39 00:08:15
107 93 DOČKALOVÁ Věra 38 Ž 1976 3 00:25:39 00:08:15
108 31 KONEČNÝ Petr Okrouhlá 6 XM 1970 3 00:25:45 00:08:20
109 81 IŠTVANOVÁ Monika Brno 39 Ž 1979 3 00:25:47 00:08:23
110 152 SEDLÁKOVÁ Petra Želešice 14 ŽV1 1973 3 00:25:50 00:08:26
111 77 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 40 Ž 1989 3 00:25:56 00:08:32
112 203 ČERNÁ Lenka 41 Ž 1981 3 00:25:58 00:08:34
113 182 HASOŇOVÁ Kateřina 42 Ž 1979 3 00:25:59 00:08:34
114 153 SEDLÁKOVÁ Vendula AC Moravská Slavia Brno 13 Dky 2001 3 00:26:00 00:08:36
115 102 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 15 ŽV1 1973 3 00:26:02 00:08:38
116 75 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 6 Jky 1996 3 00:26:05 00:08:41
117 33 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 19 Dci 1997 3 00:26:08 00:08:43
118 183 KOUBKOVÁ Martina 43 Ž 1979 3 00:26:10 00:08:46
119 62 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 16 ŽV1 1971 3 00:26:27 00:09:02
120 199 FIŠER Jan FAVORIT BRNO 20 Dci 1999 3 00:26:28 00:09:04
121 187 KOBYLKOVÁ Kristýna Velká Morava 44 Ž 1984 3 00:26:28 00:09:04
122 170 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 45 Ž 1976 3 00:26:36 00:09:12
123 178 REICHERTOVÁ Zuzana 46 Ž 1976 3 00:26:39 00:09:14
124 67 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 17 ŽV1 1966 3 00:26:41 00:09:17
125 92 SVOBODOVÁ Hana 47 Ž 1988 3 00:27:00 00:09:36
126 94 KALOVÁ Jana AP Brno 18 ŽV1 1966 3 00:27:10 00:09:45
127 185 KRAKOVIČOVÁ Tereza 48 Ž 1988 3 00:27:16 00:09:52
128 61 MALÁ Zuzana 19 ŽV1 1972 3 00:27:19 00:09:55
129 166 SLEZÁKOVÁ Lenka 49 Ž 1984 3 00:27:28 00:10:04
130 192 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Individuální 20 ŽV1 1974 3 00:27:29 00:10:05
131 100 SCHILBERGER Libuše Brno 21 ŽV1 1966 3 00:27:40 00:10:16
132 5 PROKEŠOVÁ Jana Sokol Sokolnice 22 ŽV1 1972 3 00:27:41 00:10:17
133 34 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 23 ŽV1 1974 3 00:27:46 00:10:22
134 73 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 7 ŽV2 1963 3 00:27:54 00:10:30
135 87 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 24 ŽV1 1973 3 00:27:57 00:10:33
136 162 HAJTMANOVÁ Kristýna AC Nové Zámky 50 Ž 1991 3 00:28:00 00:10:36
137 55 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 8 ŽV2 1958 3 00:28:07 00:10:43
138 194 NOVOSADOVÁ Jana FitPlus-Blansko 51 Ž 1988 3 00:28:11 00:10:47
139 72 ŠVARCOVÁ Petra Brno 52 Ž 1981 3 00:28:13 00:10:49
140 42 JANKŮ Julie AK Olymp Brno 14 Dky 1999 3 00:28:15 00:10:51
141 43 JANKŮ Jiří Brno 7 XM 1973 3 00:28:15 00:10:51
142 202 KOTAS Jaroslav 8 XM 1990 3 00:28:20 00:10:56
143 211 HLAVATÁ Andrea OK Chrastava 53 Ž 1987 3 00:28:27 00:11:03
144 11 ŠEBEK Martin ACT leraK Blansko 21 Dci 1998 3 00:28:31 00:11:07
145 157 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 15 Dky 1998 3 00:28:32 00:11:08
146 168 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 1 ŽV3 1953 3 00:28:33 00:11:09
147 207 KURFURSTOVÁ Jitka 54 Ž 1979 3 00:28:36 00:11:11
148 53 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 16 Dky 1999 3 00:28:40 00:11:16
149 188 VYSKOČILOVÁ Jana 55 Ž 1976 3 00:28:47 00:11:23
150 88 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 25 ŽV1 1967 3 00:28:59 00:11:34
151 99 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 26 ŽV1 1973 3 00:29:00 00:11:36
152 85 WOJTKOVÁ Jindra Individuální 27 ŽV1 1965 3 00:29:01 00:11:37
153 60 HOSPODÁŘOVÁ Kateřina Báječné ženy v běhu 56 Ž 1975 3 00:29:02 00:11:38
154 91 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky 57 Ž 1983 3 00:30:06 00:12:42
155 13 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 2 ŽV3 1938 3 00:31:02 00:13:38
156 171 KOVÁCSOVÁ Aneta 58 Ž 1986 3 00:31:15 00:13:50
157 191 HUDCOVÁ Lucie Letovice 59 Ž 1987 3 00:31:27 00:14:03
158 83 PALKOVÁ Lenka Rosice 28 ŽV1 1970 3 00:31:28 00:14:04
159 37 BEDNÁŘ Michal VSK Univerzita Brno 9 XM 1967 3 00:32:43 00:15:19
160 163 TAKÁCSOVÁ Barbara Zemné SK 60 Ž 1991 3 00:33:56 00:16:32

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 59 KARNÁ Kateřina Brno ŽV1 1972
DNF 156 TUMOVÁ Linda Brno Ž 1983
DNF 167 HALATOVÁ Eva ŽV2 1963
DNF 201 MESIARKINOVÁ Kamila O-mikron Ž 1982

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.12.2020 08:00
Přihlašování BBP
05.12.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
06.12.2020 09:00
!!ZRUŠENO!! Slatinský kros 2020
12.12.2020 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.