Rychlé novinky:

23.11.2020: Zrušení 2. závodu BBP Okrouhlá

11.11.2020: Zrušení 1. závodu BBP Jehnice

BBP 7 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 08.02.2014 08:00 do 08.02.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)7,20
Počet kol1
Počet závodníků136
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 20 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 1 00:28:01
2 48 KOTOUČEK Matěj MRX Team Bořitov 1 Dci 1997 1 00:28:23 00:00:22
3 6 SOCHOR Patrik AC Moravská Slavia Brno 2 Jři 1995 1 00:28:46 00:00:45
4 43 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 2 Dci 1997 1 00:28:53 00:00:52
5 62 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 3 Dci 1998 1 00:29:15 00:01:14
6 156 GAJDOŠOVÁ Romana EKOL TEAM 1 Ž 1994 1 00:29:25 00:01:23
7 159 VIDEMAN Tomáš 4 Dci 1997 1 00:29:43 00:01:42
8 30 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 2 Ž 1986 1 00:29:54 00:01:53
9 38 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 3 Jři 1996 1 00:30:12 00:02:11
10 7 SCHNEIDER Milan AC Moravská Slavia Brno 4 Jři 1996 1 00:30:16 00:02:15
11 68 TOMEK Jiří Athletic runners club 5 Dci 1997 1 00:30:18 00:02:17
12 47 HOLÍK Michal MRX Team Bořitov 6 Dci 1998 1 00:30:42 00:02:41
13 22 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 7 Dci 1998 1 00:30:51 00:02:50
14 151 ERDENETSOGT Itgemslekh ASK Blansko Dvorská 8 Dci 1998 1 00:31:12 00:03:11
15 51 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1982 1 00:31:12 00:03:11
16 83 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 9 Dci 1997 1 00:31:23 00:03:22
17 162 SLAVÍKOVÁ Hana Lokomotiva Břeclav 4 Ž 1984 1 00:31:27 00:03:26
18 12 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:31:30 00:03:29
19 182 BAREŠOVÁ Milada Kunštát 5 Ž 1975 1 00:31:40 00:03:39
20 5 NEHYBKA Josef Orel Židenice 5 Jři 1995 1 00:32:15 00:04:14
21 44 MITRENGA Adam EKOL TEAM 10 Dci 1997 1 00:32:26 00:04:25
22 19 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1978 1 00:32:31 00:04:30
23 155 KADLEC Jiří Sokol Radostice 11 Dci 1997 1 00:32:38 00:04:37
24 59 JANKOVÁ Magda 7 Ž 1980 1 00:32:43 00:04:42
25 24 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 8 Ž 1986 1 00:32:57 00:04:56
26 23 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:33:05 00:05:04
27 32 KOMÁRKOVÁ Zdenka Olešnice 3 ŽV1 1974 1 00:33:12 00:05:11
28 70 ŠAFÁŘOVÁ Adéla AK Olymp Brno Moravec Team 1 Dky 1998 1 00:33:22 00:05:21
29 93 ONDROUŠEK David Blansko 1 XM 1994 1 00:33:46 00:05:45
30 58 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 9 Ž 1985 1 00:33:47 00:05:46
31 163 DOFEK Jiří TJ Favorit Brno 12 Dci 2000 1 00:34:00 00:05:58
32 45 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 10 Ž 1985 1 00:34:00 00:05:59
33 16 KLIMÁNKOVÁ Eva 4 ŽV1 1973 1 00:34:10 00:06:08
34 178 TUŽILOVÁ Magdaléna Blansko 11 Ž 1994 1 00:34:15 00:06:14
35 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra (CZ) Brno 5 ŽV1 1969 1 00:34:19 00:06:18
36 88 GEBAUEROVÁ Jana SK Žabovřesky 12 Ž 1979 1 00:34:36 00:06:35
37 28 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 6 Jři 1996 1 00:34:36 00:06:35
38 15 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 1 ŽV2 1964 1 00:34:44 00:06:42
39 25 STAŇKOVÁ Kateřina Brněnský Půlmaraton 13 Ž 1988 1 00:34:53 00:06:52
40 39 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 13 Dci 1998 1 00:35:00 00:06:59
41 75 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 14 Ž 1984 1 00:35:02 00:07:01
42 26 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 2 ŽV2 1964 1 00:35:12 00:07:10
43 17 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 14 Dci 1998 1 00:35:16 00:07:15
44 53 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 15 Ž 1994 1 00:35:18 00:07:17
45 27 KRÁL Jan SK Žabovřesky 15 Dci 1999 1 00:35:30 00:07:29
46 60 KREJSOVÁ Petra Auto RZ Boskovice 16 Ž 1979 1 00:35:38 00:07:37
47 40 RÁČEK PELIKÁNOVÁ Dagmar Brno 17 Ž 1976 1 00:35:42 00:07:40
48 14 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 1 00:35:46 00:07:45
49 152 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 2 Dky 1997 1 00:36:03 00:08:02
50 18 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 18 Ž 1981 1 00:36:06 00:08:04
51 74 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 3 Dky 1999 1 00:36:09 00:08:08
52 1 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 1 Jky 1995 1 00:36:26 00:08:24
53 96 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 6 ŽV1 1974 1 00:36:54 00:08:53
54 49 KUČERA Michal MRX Team Bořitov 16 Dci 1998 1 00:36:59 00:08:58
55 86 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 2 XM 1969 1 00:37:21 00:09:20
56 166 PLUHÁČKOVÁ Eva AC Senetář 19 Ž 1987 1 00:37:29 00:09:28
57 55 SIKORA Lucyna Těrlicko 20 Ž 1976 1 00:37:49 00:09:48
58 164 JANDOVÁ Veronika TJ Favorit Brno 4 Dky 2001 1 00:37:50 00:09:49
59 177 MARTÍNEK Jan SC Ráječko 3 XM 1972 1 00:37:50 00:09:49
60 82 BAUEROVÁ Petra Brno 21 Ž 1983 1 00:37:57 00:09:56
61 56 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Brno 22 Ž 1979 1 00:38:02 00:10:01
62 50 HAASOVÁ Radka SC Ráječko 7 ŽV1 1974 1 00:38:25 00:10:24
63 190 KOPECKÁ Radka Benešov 23 Ž 1989 1 00:38:30 00:10:29
64 42 RECH Václav PERUN TEAM BLANSKO 4 XM 1983 1 00:38:31 00:10:29
65 161 HYNKOVÁ Lada VVM 8 ŽV1 1965 1 00:38:33 00:10:32
66 154 JIRÁSKOVÁ Eva Lanškroun 4 ŽV2 1964 1 00:38:54 00:10:53
67 73 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 5 Dky 1997 1 00:38:59 00:10:57
68 71 ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 9 ŽV1 1973 1 00:39:20 00:11:19
69 69 GECOVÁ Tereza Triexpert adidas team 24 Ž 1983 1 00:39:31 00:11:30
70 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 5 XM 1973 1 00:39:39 00:11:38
71 168 DRNCOVÁ Klára Kanice 25 Ž 1977 1 00:39:41 00:11:40
72 81 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 17 Dci 1998 1 00:39:48 00:11:47
73 179 FILIPIOVÁ Andrea Auto RZ Boskovice 26 Ž 1981 1 00:39:48 00:11:47
74 8 NOVOTNÁ Lucie Brno 27 Ž 1975 1 00:39:51 00:11:50
75 21 VOLAVÁ Ivana Fit online 5 ŽV2 1964 1 00:39:52 00:11:51
76 185 KOUPIL Petr Individuální 6 XM 1982 1 00:40:03 00:12:02
77 170 AUERMULLEROVÁ Anna SK Žabovřesky 6 Dky 2000 1 00:40:08 00:12:06
78 174 VAVREK Dušan TJ Favorit Brno 18 Dci 1999 1 00:40:16 00:12:15
79 176 MARTÍNKOVÁ Michaela FAVORIT BRNO 7 Dky 2000 1 00:40:16 00:12:15
80 184 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 10 ŽV1 1970 1 00:40:19 00:12:18
81 64 STAŇKOVÁ Lucie Dobruška 28 Ž 1987 1 00:40:28 00:12:27
82 4 DERKOVÁ Jana Brno 11 ŽV1 1971 1 00:40:35 00:12:34
83 63 DOČKALOVÁ Věra 29 Ž 1976 1 00:40:41 00:12:40
84 36 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 30 Ž 1977 1 00:40:45 00:12:44
85 160 FIŠER Jan Brno 19 Dci 1999 1 00:40:48 00:12:46
86 77 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 12 ŽV1 1972 1 00:41:07 00:13:06
87 87 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 8 Dky 1999 1 00:41:16 00:13:15
88 79 BURIAN Petr Níhov 7 XM 1965 1 00:41:17 00:13:16
89 34 SKŘIVÁNKOVÁ Dana (CZE) Borki 13 ŽV1 1967 1 00:41:20 00:13:18
90 35 KUNC Josef LRS Vyškov 8 XM 1960 1 00:41:20 00:13:18
91 175 SKŘIVÁNEK Adam TJ Favorit Brno 20 Dci 1998 1 00:41:28 00:13:26
92 92 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 9 Dky 1998 1 00:41:32 00:13:31
93 29 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 ŽV3 1954 1 00:41:37 00:13:36
94 183 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 10 Dky 1997 1 00:41:57 00:13:56
95 169 KOPECKÁ Michaela Boskovice 31 Ž 1982 1 00:42:00 00:13:59
96 153 KUKLOVÁ Petra Individuální 32 Ž 1975 1 00:42:03 00:14:02
97 76 ZEMÁNKOVÁ Eva Moravec Team 33 Ž 1991 1 00:42:07 00:14:06
98 54 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 34 Ž 1987 1 00:42:24 00:14:22
99 33 ČUPOVÁ Jana Novatop Lapierre 35 Ž 1990 1 00:42:31 00:14:30
100 165 KUCHAŘOVÁ Zuzana TJ Favorit Brno 11 Dky 1998 1 00:42:35 00:14:34
101 181 KOTASOVÁ Martina Letovice 36 Ž 1981 1 00:42:48 00:14:47
102 94 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 14 ŽV1 1973 1 00:42:57 00:14:56
103 80 DOLNÍČEK David BMC Favorit Brno 21 Dci 1999 1 00:43:02 00:15:01
104 171 OČENÁŠKOVÁ Petra 15 ŽV1 1972 1 00:43:03 00:15:02
105 95 ROZBOŘILOVÁ Lenka Líšeň 37 Ž 1989 1 00:43:07 00:15:06
106 90 PILÁTOVÁ Renata VHS Brno 16 ŽV1 1974 1 00:43:13 00:15:12
107 188 RYŠÁNKOVÁ Eva Brno 38 Ž 1986 1 00:43:21 00:15:20
108 37 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 2 ŽV3 1950 1 00:43:24 00:15:23
109 98 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Individuální 17 ŽV1 1974 1 00:43:26 00:15:25
110 97 KNAPIL Josef Brno 39 Ž 1990 1 00:43:34 00:15:33
111 85 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 2 Jky 1996 1 00:43:36 00:15:35
112 46 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 3 Jky 1996 1 00:43:37 00:15:36
113 173 MALÁ Zuzana 18 ŽV1 1972 1 00:44:00 00:15:59
114 89 CSAKVARYOVÁ Lenka Blansko 40 Ž 1983 1 00:44:08 00:16:07
115 84 POKORNÁ Hana 41 Ž 1979 1 00:44:11 00:16:10
116 11 ŠEBEK Martin ACT leraK Blansko 22 Dci 1998 1 00:44:31 00:16:29
117 189 HLAVATÁ Andrea OK Chrastava 42 Ž 1987 1 00:44:42 00:16:40
118 13 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 6 ŽV2 1963 1 00:44:54 00:16:53
119 72 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 12 Dky 1999 1 00:44:55 00:16:54
120 41 KOLÁŘOVÁ Martina PERUN TEAM BLANSKO 43 Ž 1986 1 00:44:57 00:16:56
121 31 MOKRÁ Regina Brno 19 ŽV1 1968 1 00:45:01 00:17:00
122 186 KOPECKÁ Naďa 7 ŽV2 1958 1 00:45:19 00:17:18
123 67 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 3 ŽV3 1953 1 00:45:20 00:17:19
124 78 SCHILBERGER Libuše Brno 20 ŽV1 1966 1 00:45:34 00:17:33
125 158 KLEPALOVÁ Vendula PERUN TEAM BLANSKO 13 Dky 1998 1 00:45:59 00:17:58
126 57 SVOBODOVÁ Hana 44 Ž 1988 1 00:46:14 00:18:12
127 167 HOSPODÁŘOVÁ Kateřina Báječné ženy v běhu 45 Ž 1975 1 00:46:56 00:18:55
128 180 ŠNYRCHOVÁ Jitka Báječné ženy v běhu 46 Ž 1976 1 00:47:20 00:19:19
129 157 KAMASOVÁ Monika Báječné ženy v běhu 47 Ž 1986 1 00:47:35 00:19:34
130 66 SÝKOROVÁ Monika Brno 21 ŽV1 1970 1 00:47:58 00:19:56
131 61 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 4 Jky 1996 1 00:48:05 00:20:04
132 52 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 8 ŽV2 1964 1 00:48:26 00:20:25
133 9 FOJTOVÁ Lenka Orel Obřany 48 Ž 1979 1 00:51:01 00:23:00
134 187 ODEHNALOVÁ Dagmar Skalice nad Svitavou 22 ŽV1 1970 1 00:51:48 00:23:47
135 65 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 9 ŽV2 1955 1 00:53:31 00:25:30
136 10 BRADÁČ Alois Orel Žďár nad Sázavou 9 XM 1940 1 00:59:06 00:31:05

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.12.2020 08:00
Přihlašování BBP
05.12.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
06.12.2020 09:00
!!ZRUŠENO!! Slatinský kros 2020
12.12.2020 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.