Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 18.01.2014 08:00 do 18.01.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMichal Juránek

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,50
Počet kol3
Počet závodníků321
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 34 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1 M 1992 3 00:35:40
2 172 NYKODÝM Miloš SK Žabovřesky 2 M 1990 3 00:36:25 00:00:45
3 25 DEBNAR Martin EKOL TEAM 3 M 1992 3 00:36:38 00:00:58
4 94 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 3 00:36:41 00:01:00
5 304 HRAZDĚRA Milan Lokomotiva Břeclav 4 M 1984 3 00:36:58 00:01:17
6 149 KALUS Jiří EKOL TEAM 5 M 1993 3 00:37:08 00:01:27
7 347 AMBROS Jakub AK EZ Kopřivnice 6 M 1987 3 00:37:16 00:01:36
8 147 PETR Jiří Diadora 7 M 1979 3 00:37:24 00:01:44
9 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1970 3 00:37:31 00:01:51
10 171 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 8 M 1993 3 00:37:49 00:02:08
11 118 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 3 MV1 1973 3 00:38:02 00:02:22
12 13 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 9 M 1992 3 00:38:10 00:02:29
13 170 PAJER Ondřej Dolní město 10 M 1989 3 00:38:13 00:02:32
14 95 PULICAR Kamil MK Seitl 11 M 1991 3 00:38:16 00:02:36
15 18 NĚMEČEK Jiří AHA Vyškov 12 M 1982 3 00:38:24 00:02:43
16 128 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 13 M 1977 3 00:38:33 00:02:53
17 150 LYSÁK Vlastimil C BASE Brno 14 M 1986 3 00:38:42 00:03:01
18 45 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 15 M 1982 3 00:38:46 00:03:06
19 41 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 16 M 1984 3 00:38:53 00:03:13
20 31 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 3 00:38:56 00:03:15
21 88 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 17 M 1992 3 00:39:01 00:03:20
22 85 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 4 MV1 1971 3 00:39:15 00:03:35
23 161 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 5 MV1 1973 3 00:39:17 00:03:37
24 307 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 18 M 1982 3 00:39:22 00:03:41
25 51 MARTÍNEK Jan Slavkov u Brna 19 M 1987 3 00:39:45 00:04:05
26 359 MALÝ Ondřej OB Vizovice 20 M 1989 3 00:40:03 00:04:22
27 86 CHADIM Michal KC Brno 21 M 1978 3 00:40:19 00:04:38
28 345 STRNAD Václav Inkosport Team 22 M 1983 3 00:40:23 00:04:43
29 335 KOZÁK Osvald Tesla Brno 23 M 1982 3 00:40:39 00:04:58
30 123 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 24 M 1985 3 00:40:53 00:05:13
31 205 VEČEŘA Tomáš Relax Olešnice 25 M 1989 3 00:41:01 00:05:20
32 33 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 6 MV1 1968 3 00:41:02 00:05:21
33 226 NĚMEC Jan OK Chrastava 26 M 1986 3 00:41:04 00:05:24
34 228 POHANKA Libor KC Brno 27 M 1978 3 00:41:28 00:05:47
35 266 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 28 M 1979 3 00:41:32 00:05:51
36 223 BACIU Serban Romania 29 M 1980 3 00:41:36 00:05:55
37 224 ČTVRTNÍČEK Jakub 30 M 1990 3 00:41:41 00:06:00
38 240 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 31 M 1982 3 00:41:41 00:06:00
39 252 HORÁK Petr Sokol Prštice 32 M 1976 3 00:41:43 00:06:02
40 39 CACEK Josef Cáca team Tišnov 33 M 1978 3 00:41:53 00:06:13
41 52 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 34 M 1982 3 00:42:02 00:06:21
42 63 POLÁK Marek HO Lemra 7 MV1 1973 3 00:42:10 00:06:29
43 91 DUŠIL Jaroslav Brno 8 MV1 1970 3 00:42:16 00:06:35
44 135 HAVRÁNEK Jan Brno 35 M 1977 3 00:42:17 00:06:37
45 93 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 36 M 1982 3 00:42:25 00:06:45
46 64 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 37 M 1992 3 00:42:31 00:06:50
47 87 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 9 MV1 1965 3 00:42:43 00:07:03
48 202 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 10 MV1 1967 3 00:42:49 00:07:08
49 56 KOLÍNEK František AK Perná 2 MV2 1956 3 00:42:56 00:07:16
50 308 KOLEK Petr KOB Dobruška 38 M 1975 3 00:43:00 00:07:19
51 48 KHÝN Vítězslav KOB Dobruška 39 M 1983 3 00:43:05 00:07:24
52 49 ŠITKA Josef MK SEITL Ostrava 40 M 1986 3 00:43:07 00:07:26
53 190 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 11 MV1 1972 3 00:43:10 00:07:29
54 158 PEŠKA Pavel CBASE 41 M 1983 3 00:43:10 00:07:30
55 327 RYPKA Jiří Inkosport Team 42 M 1994 3 00:43:18 00:07:38
56 334 ČELADNÍK Michal Adidas running team 43 M 1986 3 00:43:30 00:07:50
57 139 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 44 M 1975 3 00:43:34 00:07:53
58 59 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 45 M 1979 3 00:43:34 00:07:54
59 47 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 46 M 1978 3 00:43:46 00:08:05
60 355 KUNOVSKÝ Radek Popůvky 47 M 1977 3 00:43:51 00:08:10
61 262 MARTINEC Jindřich Sokol Radostice 3 MV2 1961 3 00:43:52 00:08:12
62 82 HRBÁČEK Karel Útěchov 12 MV1 1968 3 00:43:55 00:08:14
63 324 SÁŇKA Ondřej 48 M 1984 3 00:43:56 00:08:16
64 53 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 3 00:44:01 00:08:20
65 98 NĚMEC Petr Zastávka 49 M 1986 3 00:44:03 00:08:22
66 193 HRŮZA Pavel RACERS 50 M 1983 3 00:44:03 00:08:23
67 313 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 51 M 1983 3 00:44:04 00:08:23
68 132 VÉVODA Ondřej AK Tišnov 52 M 1991 3 00:44:04 00:08:23
69 109 ZOUHAR Libor Adidas Brno 4 MV2 1958 3 00:44:05 00:08:24
70 72 KOLÁŘ Jan Lodní sporty Brno 53 M 1991 3 00:44:07 00:08:26
71 79 SEDLÁK Radim Posilovna Průvan 13 MV1 1974 3 00:44:13 00:08:32
72 243 KALOVSKÝ Vladimír VSK Univerzita Brno 14 MV1 1974 3 00:44:15 00:08:35
73 258 HLAVSA Tomáš Adamov 54 M 1983 3 00:44:23 00:08:42
74 203 SLATINA František Brno 15 MV1 1966 3 00:44:29 00:08:48
75 141 PŠENICA Miroslav Rožnov 55 M 1980 3 00:44:34 00:08:53
76 201 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 2 MV3 1954 3 00:44:36 00:08:56
77 237 KUCHAŘÍK Jiří Individuální 16 MV1 1971 3 00:44:41 00:09:00
78 102 MARVÁNEK Ondřej HO Tesla Brno 56 M 1979 3 00:44:46 00:09:05
79 163 SPÁČIL Leopold Merida Biking Team 5 MV2 1959 3 00:44:50 00:09:09
80 129 SLÁMA Lukáš Automedia 57 M 1984 3 00:44:52 00:09:11
81 230 HRABOVSKÝ Zdeněk 58 M 1985 3 00:44:59 00:09:18
82 189 ŠIMUNEK Martin Modřice 17 MV1 1966 3 00:45:06 00:09:26
83 195 SUCHARDA Pavel KC Brno 18 MV1 1970 3 00:45:08 00:09:27
84 235 DOKOUPIL Bohuslav X-Liga TEAM 59 M 1980 3 00:45:11 00:09:31
85 26 BĚLOHOUBEK Petr Brno 19 MV1 1972 3 00:45:14 00:09:33
86 348 VAŠÍČEK Tomáš 60 M 1981 3 00:45:14 00:09:34
87 99 KOCUR Lukáš Brno 61 M 1977 3 00:45:16 00:09:35
88 74 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 62 M 1994 3 00:45:19 00:09:39
89 16 KROPÁČEK Jaroslav Brno 20 MV1 1970 3 00:45:20 00:09:39
90 329 DUROVSKÝ Lukáš AC Moravská Slavia Brno 63 M 1994 3 00:45:27 00:09:47
91 136 MATOUŠEK Denis 64 M 1988 3 00:45:32 00:09:52
92 250 HEBELKA Jaroslav Jevičkov 21 MV1 1974 3 00:45:33 00:09:53
93 117 KONEČNÝ Libor Kuřim 22 MV1 1971 3 00:45:34 00:09:54
94 75 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 65 M 1978 3 00:45:35 00:09:54
95 227 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 66 M 1979 3 00:45:37 00:09:56
96 144 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 67 M 1994 3 00:45:39 00:09:58
97 199 BRTNA David Brno 68 M 1982 3 00:45:39 00:09:58
98 27 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 69 M 1982 3 00:45:41 00:10:00
99 167 FLORIÁN Radim AP Brno 23 MV1 1970 3 00:45:41 00:10:00
100 50 KOUDELKA Lukáš SK Olšany 70 M 1983 3 00:45:44 00:10:04
101 267 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 24 MV1 1973 3 00:45:49 00:10:09
102 343 SUCHOMEL Vít O-mikron 71 M 1984 3 00:45:54 00:10:13
103 330 HNILIČKA Václav 72 M 1986 3 00:45:57 00:10:16
104 352 KABÁTH David SK Žabovřesky 73 M 1984 3 00:46:05 00:10:24
105 351 STEHLÍK Martin SK Žabovřesky 74 M 1985 3 00:46:05 00:10:24
106 269 KUNITSKI Evghenii Brno 75 M 1981 3 00:46:08 00:10:27
107 331 GAUDL Lukáš 76 M 1989 3 00:46:08 00:10:27
108 315 BURKART David OB Vizovice 77 M 1996 3 00:46:15 00:10:35
109 214 SLOUKA Jiří Blažovice 78 M 1983 3 00:46:17 00:10:36
110 17 MILKA Zdeněk Brno 79 M 1984 3 00:46:20 00:10:39
111 257 KREJČÍ Bronislav Prdlavka SSSR Modřice 6 MV2 1964 3 00:46:20 00:10:39
112 320 TRS Ladislav Brno 80 M 1985 3 00:46:20 00:10:40
113 340 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 81 M 1978 3 00:46:22 00:10:41
114 40 VEMOLA Jiří Bukovice 82 M 1977 3 00:46:28 00:10:47
115 360 NOVÁK Zdeněk Horizont Kola Novák Blansko 7 MV2 1961 3 00:46:29 00:10:49
116 362 MACEK Lubomír 83 M 1983 3 00:46:34 00:10:53
117 246 RYŠAVÝ Miloš Brno 84 M 1976 3 00:46:36 00:10:55
118 306 KYTNER Václav Tišnov 85 M 1991 3 00:46:36 00:10:55
119 217 HALOUZKA Karel Javorníky 25 MV1 1973 3 00:46:38 00:10:57
120 208 BULÍN Martin Přerov 86 M 1985 3 00:46:48 00:11:08
121 134 KINCL Petr HO Tesla Brno 87 M 1983 3 00:47:00 00:11:20
122 254 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 26 MV1 1968 3 00:47:06 00:11:26
123 318 ŠINDELKA Antonín RBK Blansko 27 MV1 1972 3 00:47:10 00:11:30
124 182 BERAN Tomáš Brno 88 M 1980 3 00:47:17 00:11:37
125 20 GLADIŠ Daniel SKG Brno 28 MV1 1968 3 00:47:20 00:11:39
126 177 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 89 M 1988 3 00:47:22 00:11:41
127 155 TESÁREK Jan HO Lemra 90 M 1977 3 00:47:22 00:11:41
128 356 SOKOL Filip HO Tesla Brno 91 M 1983 3 00:47:23 00:11:42
129 326 KUBÁNEK Martin VSK Univerzita Brno 92 M 1986 3 00:47:24 00:11:43
130 162 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 8 MV2 1956 3 00:47:24 00:11:44
131 183 VRÁNA Filip Brno 93 M 1976 3 00:47:27 00:11:46
132 332 DOLEŽAL Ondřej AK Tišnov 94 M 1979 3 00:47:28 00:11:48
133 225 KUNEŠ David Tišnov 29 MV1 1974 3 00:47:28 00:11:48
134 184 DRAGOLOV Daniel (CZE) 30 MV1 1967 3 00:47:32 00:11:52
135 106 GRÜNWALD Martin SBK Blansko 95 M 1979 3 00:47:33 00:11:53
136 309 KOZLÍK Radek Koďa tým Brno 31 MV1 1967 3 00:47:35 00:11:54
137 173 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 96 M 1985 3 00:47:38 00:11:57
138 270 KAZDA Petr Brno 32 MV1 1970 3 00:47:44 00:12:03
139 89 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 97 M 1985 3 00:47:47 00:12:06
140 111 ZOUHAR Libor Adidas Brno 98 M 1985 3 00:47:48 00:12:07
141 140 POSPÍŠIL Jan 99 M 1983 3 00:47:48 00:12:08
142 120 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 100 M 1978 3 00:47:50 00:12:09
143 322 DEMIAN Ondřej 101 M 1989 3 00:47:51 00:12:10
144 61 JURČA Jaroslav :-) 9 MV2 1962 3 00:47:52 00:12:11
145 108 BÁR Lukáš Brno 33 MV1 1974 3 00:47:53 00:12:12
146 73 VACULA Ondřej 102 M 1981 3 00:48:00 00:12:19
147 148 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 103 M 1976 3 00:48:06 00:12:25
148 194 CIBULKA Pavel Brno 10 MV2 1964 3 00:48:14 00:12:33
149 14 ROČEK Radim Brno 34 MV1 1969 3 00:48:17 00:12:36
150 66 ŠAFÁŘ Milan Moravec Team 11 MV2 1962 3 00:48:22 00:12:41
151 43 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 35 MV1 1968 3 00:48:23 00:12:42
152 121 ČERMÁK Jan Šlapanice 104 M 1989 3 00:48:27 00:12:47
153 71 KUBEN Karel Znojmo 105 M 1976 3 00:48:29 00:12:49
154 36 ZAVADIL Alexandr Triexpert adidas team 36 MV1 1966 3 00:48:41 00:13:00
155 67 JANEK Petr 37 MV1 1969 3 00:48:46 00:13:06
156 264 NĚMEC Roman Brno 38 MV1 1972 3 00:48:47 00:13:06
157 357 BLECHA Oldřich 106 M 1981 3 00:48:49 00:13:08
158 60 VODIČKA Pavel Brno 107 M 1993 3 00:48:50 00:13:10
159 29 SMOLÍK Antonín Hrušovany u Brna 12 MV2 1963 3 00:48:52 00:13:11
160 236 PALÁSEK Martin Lotrando Brno 108 M 1977 3 00:48:53 00:13:12
161 21 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 109 M 1981 3 00:48:55 00:13:14
162 114 ŠŤASTA Libor Kuřim 39 MV1 1966 3 00:48:57 00:13:17
163 28 SIKORA Aleš AK Kuřim 40 MV1 1973 3 00:49:02 00:13:21
164 69 MAŠLAŇ Jiří Brno 110 M 1983 3 00:49:07 00:13:26
165 181 UHLÍŘ Dalibor AT&T 111 M 1980 3 00:49:16 00:13:36
166 325 ROŠKO Daniel Velká Morava 112 M 1982 3 00:49:19 00:13:39
167 239 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 41 MV1 1965 3 00:49:25 00:13:45
168 32 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 42 MV1 1971 3 00:49:27 00:13:46
169 197 BUKVAI Miloš Povážská Bystrica 113 M 1985 3 00:49:31 00:13:50
170 153 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 3 MV3 1951 3 00:49:33 00:13:52
171 97 KUPKA Pavel Lukovany 114 M 1975 3 00:49:34 00:13:53
172 175 CHROMÝ Bořivoj Tišnov 4 MV3 1953 3 00:49:38 00:13:57
173 30 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 43 MV1 1971 3 00:49:44 00:14:03
174 317 JALOVÝ Vlastimil Radio klub Blansko 115 M 1986 3 00:49:47 00:14:06
175 154 BILÍK Martin Orel Řečkovice 44 MV1 1968 3 00:49:49 00:14:09
176 168 MAŇÁSEK Lukáš Brno 116 M 1980 3 00:49:49 00:14:09
177 166 JÁGR Ondřej 117 M 1983 3 00:49:56 00:14:16
178 104 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 118 M 1977 3 00:49:58 00:14:17
179 336 KOZÁKOVÁ Zdenka Tesla Brno 1 XZ 1979 3 00:49:59 00:14:18
180 186 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 45 MV1 1967 3 00:50:01 00:14:21
181 316 MĚRKA Roman OB Vizovice 119 M 1983 3 00:50:02 00:14:22
182 107 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 13 MV2 1961 3 00:50:05 00:14:25
183 80 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 120 M 1985 3 00:50:07 00:14:26
184 232 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 46 MV1 1973 3 00:50:11 00:14:31
185 145 LENĎÁK Štěpán Sokol Zdětín 121 M 1981 3 00:50:22 00:14:41
186 234 POHANKA Pavel Lotrando Brno 47 MV1 1973 3 00:50:29 00:14:48
187 78 VALENT Radek Brněnský Půlmaraton 48 MV1 1970 3 00:50:30 00:14:49
188 200 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 5 MV3 1952 3 00:50:30 00:14:50
189 110 VOŘECHOVSKÝ Martin Brno 122 M 1983 3 00:50:35 00:14:54
190 137 VRÁNEK David Brno 123 M 1978 3 00:50:36 00:14:55
191 77 BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 124 M 1976 3 00:50:39 00:14:59
192 341 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 125 M 1976 3 00:50:42 00:15:02
193 138 SEDLÁČEK Jaroslav Sokol Holešov 14 MV2 1964 3 00:50:49 00:15:09
194 165 PARGAČ Martin Trenčín 126 M 1985 3 00:50:55 00:15:14
195 312 JÍLEK Josef AK Moravská Třebová 127 M 1989 3 00:50:56 00:15:16
196 90 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 49 MV1 1970 3 00:50:59 00:15:18
197 339 PASTUCHA Matěj Dolní Lutině 128 M 1990 3 00:51:01 00:15:20
198 119 HANÁK Albín Brno 6 MV3 1951 3 00:51:02 00:15:21
199 143 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 15 MV2 1959 3 00:51:05 00:15:25
200 35 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 7 MV3 1951 3 00:51:10 00:15:30
201 354 HOLÁNEK Miloš Silůvky 129 M 1981 3 00:51:19 00:15:39
202 178 KRYL Tomáš X-Sports 130 M 1978 3 00:51:22 00:15:42
203 22 KUNC Josef LRS Vyškov 16 MV2 1960 3 00:51:26 00:15:46
204 192 BARTÁK Miroslav Ski team Mokrá 50 MV1 1967 3 00:51:27 00:15:46
205 361 MIKA Ivo Brno 51 MV1 1966 3 00:51:35 00:15:54
206 206 DVOŘÁK Martin Žabovřesky Brno 131 M 1984 3 00:51:36 00:15:56
207 323 GROLIG Ondřej Brno 132 M 1984 3 00:51:39 00:15:58
208 125 LEDVINA Petr Pampeliška Olomouc 52 MV1 1973 3 00:51:40 00:15:59
209 333 KUBEŠA Jaroslav 17 MV2 1964 3 00:51:40 00:16:00
210 68 ČÍŽEK Petr OB Adamov 53 MV1 1971 3 00:51:47 00:16:06
211 57 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 54 MV1 1971 3 00:51:47 00:16:06
212 353 ČECH Martin 133 M 1978 3 00:51:53 00:16:13
213 216 HUMLÍČEK Aleš BAMBAS Skalice 134 M 1975 3 00:51:55 00:16:14
214 159 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 8 MV3 1953 3 00:51:56 00:16:15
215 54 LIBENSKÝ David Brno 55 MV1 1970 3 00:51:58 00:16:17
216 213 STRNADOVÁ Eva ikospor-team 2 XZ 1986 3 00:51:59 00:16:18
217 211 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 56 MV1 1973 3 00:52:09 00:16:29
218 81 VOREL Petr Brno 135 M 1986 3 00:52:16 00:16:36
219 198 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 18 MV2 1964 3 00:52:21 00:16:40
220 152 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 136 M 1984 3 00:52:21 00:16:41
221 15 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 57 MV1 1972 3 00:52:28 00:16:48
222 100 FELIX Břetislav C BASE Brno 19 MV2 1961 3 00:52:34 00:16:53
223 188 RICHTER Ondřej Brno 137 M 1978 3 00:52:36 00:16:55
224 124 STRÁNÍK Aleš Blansko 9 MV3 1950 3 00:52:39 00:16:59
225 44 PALAŠ Zdeněk Valtice 20 MV2 1961 3 00:52:40 00:16:59
226 303 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 21 MV2 1961 3 00:52:41 00:17:00
227 116 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 22 MV2 1960 3 00:52:44 00:17:03
228 305 FINSTRLE Luděk Brno 138 M 1979 3 00:53:04 00:17:24
229 65 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 58 MV1 1966 3 00:53:09 00:17:29
230 219 KOHOUTEK Jaromír Brno 23 MV2 1955 3 00:53:22 00:17:41
231 174 NOVOTNÝ Libor Kuřim 24 MV2 1961 3 00:53:24 00:17:44
232 113 DVOŘÁK David Brno 139 M 1976 3 00:53:32 00:17:51
233 23 MATULOVÁ Martina Brno 3 XZ 1972 3 00:53:32 00:17:51
234 222 NAKLÁDAL Jiří 140 M 1988 3 00:53:38 00:17:57
235 337 HUDEČEK Jiří Brno 59 MV1 1965 3 00:53:44 00:18:03
236 302 HEŘMAN Tomáš 141 M 1976 3 00:53:49 00:18:08
237 338 URBÁNEK Ivan Břeclav 142 M 1984 3 00:53:53 00:18:12
238 344 VYMAZAL Jiří Rájec 60 MV1 1974 3 00:53:59 00:18:19
239 164 MUSIL Josef Náměšť nad Oslavou 25 MV2 1964 3 00:53:59 00:18:19
240 38 BŘEZA Miroslav Brno 26 MV2 1959 3 00:54:01 00:18:21
241 180 ŠVARC Luděk Brno 61 MV1 1973 3 00:54:03 00:18:22
242 342 ŽEBRÁK Zbyněk lepus.cz 62 MV1 1971 3 00:54:04 00:18:24
243 131 KOCMÁNEK Ladislav 143 M 1990 3 00:54:09 00:18:28
244 346 ZIŠ Martin 144 M 1978 3 00:54:09 00:18:29
245 249 TYLEČEK Pavel Jundrov 63 MV1 1973 3 00:54:09 00:18:29
246 76 KOŘAN Pavel VBM Brno 64 MV1 1974 3 00:54:12 00:18:32
247 301 MATULA Jaroslav Zetor Brno 65 MV1 1970 3 00:54:20 00:18:40
248 349 HLADKÝ Jiří Brno 145 M 1975 3 00:54:24 00:18:43
249 24 BAŠE Tomáš (CZ) FILA BLACK ICE 66 MV1 1974 3 00:54:34 00:18:53
250 261 MACEK David KDU-ČSL 146 M 1976 3 00:54:34 00:18:53
251 127 VOLAVÝ Vladimír Fit online 27 MV2 1955 3 00:54:44 00:19:04
252 242 KOZEL Tom Kvakoši 147 M 1981 3 00:54:48 00:19:08
253 271 VESELÝ Karel Brno 67 MV1 1970 3 00:54:57 00:19:16
254 248 ŠILHAN Vladimír 28 MV2 1957 3 00:54:59 00:19:19
255 70 ODVÁŘKA Libor 68 MV1 1971 3 00:55:15 00:19:34
256 321 BRÜCKNER Tomáš 148 M 1983 3 00:55:24 00:19:43
257 191 HORÁK Pavel Acer Bike Team 149 M 1976 3 00:55:24 00:19:43
258 247 DVOŘÁK Jan Brno 150 M 1983 3 00:55:25 00:19:44
259 263 FOJTÁŠEK David Triathlon Vigantice 151 M 1980 3 00:55:26 00:19:45
260 187 VODIČKOVÁ Barbora Lesní Hluboké 4 XZ 1983 3 00:55:28 00:19:48
261 215 HUBÁČEK Michal Tišnov Bikers 152 M 1984 3 00:56:13 00:20:33
262 244 SLÍVA Dalibor 153 M 1977 3 00:56:24 00:20:43
263 19 HROMÁDKA Jaroslav 154 M 1976 3 00:56:26 00:20:45
264 185 JURŮJ Daniel Brno 69 MV1 1973 3 00:56:26 00:20:45
265 196 KRESTA Roman Zetor Brno 70 MV1 1965 3 00:56:33 00:20:53
266 209 TANCER Stanislav CHalupa tým 71 MV1 1974 3 00:56:36 00:20:55
267 157 BŘEZINA Aleš Brno 29 MV2 1962 3 00:56:37 00:20:57
268 156 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 30 MV2 1963 3 00:56:42 00:21:02
269 233 USTOHAL Karel Zelene Rosice 155 M 1977 3 00:56:52 00:21:12
270 218 MACHÁČEK Martin Javůrek 31 MV2 1955 3 00:57:00 00:21:19
271 204 VEČEŘA Luboš Kobylí 72 MV1 1965 3 00:57:02 00:21:21
272 314 MACHARÁČEK Roman 73 MV1 1973 3 00:57:03 00:21:22
273 229 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 156 M 1983 3 00:57:14 00:21:33
274 96 SKLENKA Tomáš Individuální 157 M 1976 3 00:57:20 00:21:39
275 328 KUNZ Kamil BDO 158 M 1978 3 00:57:21 00:21:41
276 103 TŘÍSKA Roman Brno 32 MV2 1956 3 00:57:26 00:21:45
277 1 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 33 MV2 1956 3 00:57:39 00:21:58
278 37 JIRÁSEK Vladimír Relax DOBRÉ POLE 10 MV3 1953 3 00:57:41 00:22:01
279 176 MAIXNER Václav Tišnov 11 MV3 1941 3 00:57:52 00:22:12
280 251 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 159 M 1976 3 00:57:55 00:22:14
281 122 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 12 MV3 1952 3 00:58:07 00:22:26
282 146 PĚČEK Jaroslav Brno 74 MV1 1972 3 00:58:14 00:22:34
283 84 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 75 MV1 1966 3 00:58:15 00:22:35
284 358 NAVRÁTILOVÁ Markéta 5 XZ 1978 3 00:58:17 00:22:36
285 207 KABELA Vojtěch 13 MV3 1947 3 00:58:22 00:22:41
286 83 KROUPA Jiří Brno 34 MV2 1959 3 00:58:24 00:22:44
287 133 CRHÁK Luděk MSD Brno 35 MV2 1959 3 00:58:45 00:23:04
288 179 MARŠÁLEK Jiří Brno 36 MV2 1958 3 00:58:49 00:23:09
289 105 SPONAR Jan Tesla Brno 14 MV3 1950 3 00:58:52 00:23:11
290 220 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 76 MV1 1965 3 00:59:14 00:23:33
291 151 MOKRÝ Pavel Brno 77 MV1 1968 3 00:59:16 00:23:36
292 253 KÖNIG Lukáč SK Žabovřesky 160 M 1980 3 00:59:32 00:23:51
293 112 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 15 MV3 1951 3 00:59:39 00:23:58
294 265 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 6 XZ 1982 3 00:59:54 00:24:13
295 221 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 37 MV2 1961 3 00:59:56 00:24:15
296 126 SVAČINOVÁ Jitka Pampeliška Olomouc 7 XZ 1984 3 00:59:57 00:24:17
297 130 KRIEG Petr BMT Brno 16 MV3 1949 3 01:00:34 00:24:54
298 115 JASKULKA Martin Kuřim 78 MV1 1968 3 01:01:00 00:25:19
299 260 VLASÁK Ota Šmeral Brno 79 MV1 1968 3 01:01:19 00:25:39
300 169 ŠRÁMEK Pavel Posilovna Průvan 161 M 1978 3 01:01:32 00:25:51
301 310 HLOUŠEK Pavel 80 MV1 1969 3 01:01:32 00:25:51
302 210 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 17 MV3 1952 3 01:01:47 00:26:07
303 92 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 18 MV3 1954 3 01:01:57 00:26:17
304 46 ŠTRAJT Jiří Město Rájec 19 MV3 1944 3 01:02:18 00:26:37
305 259 RŮŽIČKA Ludvík Individuální 162 M 1975 3 01:02:22 00:26:41
306 245 VYROUBAL Michal 81 MV1 1968 3 01:02:27 00:26:46
307 255 JEŽOVÁ Martina Brno 8 XZ 1975 3 01:02:41 00:27:01
308 350 PETRÁŠOVÁ Kateřina 9 XZ 1975 3 01:02:43 00:27:03
309 42 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 20 MV3 1937 3 01:03:37 00:27:57
310 238 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 21 MV3 1941 3 01:03:51 00:28:10
311 241 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 10 XZ 1962 3 01:03:51 00:28:10
312 160 LENHART David Brno 163 M 1979 3 01:05:35 00:29:54
313 319 TRS Ladislav Brno 38 MV2 1958 3 01:06:59 00:31:18
314 231 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 39 MV2 1964 3 01:08:40 00:32:59
315 62 BĚLKA Jaroslav LRS Orel Vyškov 22 MV3 1952 3 01:14:11 00:38:31
316 311 KREJČÍ František Brno 23 MV3 1943 3 01:20:51 00:45:10

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 58 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno MV3 1953
DNF 142 JEŽEK Ondřej Fany Cycling Team M 1989
DNF 212 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany MV2 1960
DNF 256 SMÍLEK Petr Kvakoši M 1986
DNF 268 ŠICHOVÁ Radka Brno XZ 1980

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.01.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
13.02.2021 07:00
Přihlašování BBP
13.02.2021 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.