Rychlé novinky:

23.11.2020: Zrušení 2. závodu BBP Okrouhlá

11.11.2020: Zrušení 1. závodu BBP Jehnice

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 18.01.2014 08:00 do 18.01.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMichal Juránek

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,55
Počet kol2
Počet závodníků174
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 9 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 2 00:16:09
2 28 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 2 00:16:13 00:00:03
3 4 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 2 Jři 1995 2 00:16:18 00:00:09
4 33 KOTOUČEK Matěj MRX Team Bořitov 2 Dci 1997 2 00:16:24 00:00:14
5 81 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 3 Dci 1997 2 00:16:27 00:00:18
6 44 KONEČNÝ Aleš AC Moravská Slavia Brno 4 Dci 1997 2 00:16:29 00:00:20
7 43 SOCHOR Patrik AC Moravská Slavia Brno 3 Jři 1995 2 00:16:35 00:00:25
8 166 ZAPLETAL Luboš LS Brno 5 Dci 1997 2 00:16:45 00:00:35
9 91 NOVÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 6 Dci 1997 2 00:16:58 00:00:49
10 6 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 4 Jři 1996 2 00:17:04 00:00:55
11 56 TOMEK Jiří Athletic runners club 7 Dci 1997 2 00:17:21 00:01:12
12 34 HOLÍK Michal MRX Team Bořitov 8 Dci 1998 2 00:17:24 00:01:15
13 109 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 9 Dci 1998 2 00:17:25 00:01:15
14 24 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 10 Dci 1998 2 00:17:31 00:01:22
15 151 VESELÝ Tomáš Prštice 5 Jři 1995 2 00:17:41 00:01:32
16 21 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 2 00:17:46 00:01:36
17 17 ĎURDIAKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 2 Ž 1991 2 00:17:49 00:01:40
18 95 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1982 2 00:18:10 00:02:00
19 18 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 2 00:18:21 00:02:11
20 80 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 11 Dci 1997 2 00:18:24 00:02:14
21 158 SLAVÍKOVÁ Hana Lokomotiva Břeclav 4 Ž 1984 2 00:18:26 00:02:17
22 70 ŠAFÁŘOVÁ Adéla AK Olymp Brno Moravec Team 1 Dky 1998 2 00:18:38 00:02:29
23 103 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 5 Ž 1988 2 00:18:50 00:02:41
24 20 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1978 2 00:18:55 00:02:45
25 101 ONDROUŠEK David Blansko 1 XM 1994 2 00:19:03 00:02:54
26 27 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 2 00:19:13 00:03:04
27 76 JANKOVÁ Magda 7 Ž 1980 2 00:19:16 00:03:07
28 78 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 12 Dci 1998 2 00:19:19 00:03:09
29 107 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 13 Dci 1997 2 00:19:22 00:03:12
30 37 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 8 Ž 1986 2 00:19:22 00:03:12
31 157 PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 2 Dky 1999 2 00:19:29 00:03:19
32 97 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 9 Ž 1985 2 00:19:42 00:03:32
33 65 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 6 Jři 1996 2 00:19:50 00:03:41
34 58 VEJROSTOVÁ Hana Lukovany 10 Ž 1983 2 00:19:51 00:03:42
35 160 KUČERA Michal MRX Team Bořitov 14 Dci 1998 2 00:19:56 00:03:46
36 1 HLAVÁČOVÁ Jaromíra (CZ) Brno 3 ŽV1 1969 2 00:19:58 00:03:48
37 15 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 11 Ž 1976 2 00:19:58 00:03:49
38 25 VÁVRA Petr ŠAK Židlochovice 15 Dci 2000 2 00:20:02 00:03:53
39 185 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 16 Dci 1998 2 00:20:06 00:03:57
40 104 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 12 Ž 1984 2 00:20:11 00:04:01
41 42 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 1 ŽV2 1964 2 00:20:16 00:04:07
42 89 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 13 Ž 1985 2 00:20:23 00:04:14
43 5 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 17 Dci 1998 2 00:20:28 00:04:18
44 170 PEŘINKA Šimon BETA URSUS Orienteering 18 Dci 1997 2 00:20:28 00:04:19
45 88 PŘIKRYL Adam Blansko 19 Dci 1997 2 00:20:28 00:04:19
46 63 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 14 Ž 1994 2 00:20:32 00:04:23
47 79 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 15 Ž 1983 2 00:20:34 00:04:24
48 186 DOFEK Jiří TJ Favorit Brno 20 Dci 2000 2 00:20:34 00:04:25
49 14 TRČKOVÁ Eva EKOL TEAM 3 Dky 1997 2 00:20:37 00:04:27
50 199 BABOŠA Jegor Sokol Radostice 7 Jři 1996 2 00:20:38 00:04:28
51 197 KADLEC Jiří Sokol Radostice 21 Dci 1997 2 00:20:38 00:04:28
52 181 GEBAUEROVÁ Jana SK Žabovřesky 16 Ž 1979 2 00:20:43 00:04:33
53 106 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1 Jky 1996 2 00:20:45 00:04:35
54 122 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 17 Ž 1989 2 00:20:48 00:04:38
55 119 RÁČEK PELIKÁNOVÁ Dagmar Brno 18 Ž 1976 2 00:20:49 00:04:40
56 3 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 2 Jky 1995 2 00:20:53 00:04:44
57 71 STAŇKOVÁ Kateřina Brněnský Půlmaraton 19 Ž 1988 2 00:20:53 00:04:44
58 35 GECOVÁ Tereza Triexpert adidas team 20 Ž 1983 2 00:20:54 00:04:44
59 198 KAŇOK Petr Sokol Radostice 22 Dci 1997 2 00:21:00 00:04:51
60 167 NEČASOVÁ Zuzana Lodní sporty Brno 4 Dky 1997 2 00:21:05 00:04:56
61 111 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 3 Jky 1996 2 00:21:16 00:05:07
62 168 MICHAILOV Petr Lodní sporty Brno 23 Dci 1998 2 00:21:18 00:05:09
63 23 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 21 Ž 1981 2 00:21:22 00:05:12
64 163 ALEŠ David Magnus Orienteering 2 XM 1975 2 00:21:31 00:05:21
65 162 GLIEROVÁ Renata Doubravník 22 Ž 1985 2 00:21:32 00:05:22
66 11 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 5 Dky 1997 2 00:21:41 00:05:31
67 114 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 4 ŽV1 1974 2 00:21:47 00:05:38
68 126 KLINKOVSKÁ Anna ASK Blansko 4 Jky 1996 2 00:21:52 00:05:43
69 38 SIKORA Lucyna Těrlicko 23 Ž 1976 2 00:21:56 00:05:46
70 67 JANKŮ Jiří Brno 3 XM 1973 2 00:21:56 00:05:47
71 165 JURČOVÁ Michaela Vodní sporty Brno 24 Ž 1989 2 00:22:02 00:05:53
72 93 SLAVÍČEK Tomáš Posilovna Průvan 4 XM 1985 2 00:22:06 00:05:56
73 189 JANDOVÁ Veronika TJ Favorit Brno 6 Dky 2001 2 00:22:08 00:05:59
74 164 TESAŘOVÁ Eva Boskovice 25 Ž 1992 2 00:22:10 00:06:01
75 115 VÁLKOVÁ Petra Individuální 26 Ž 1988 2 00:22:12 00:06:03
76 171 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 7 Dky 1997 2 00:22:13 00:06:04
77 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 5 XM 1973 2 00:22:19 00:06:10
78 179 HYNKOVÁ Lada VVM 5 ŽV1 1965 2 00:22:22 00:06:12
79 49 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 27 Ž 1986 2 00:22:25 00:06:16
80 153 KÚN Josef BETA URSUS Orienteering 24 Dci 1998 2 00:22:25 00:06:16
81 152 DROZD Michal BETA URSUS Orienteering 25 Dci 1997 2 00:22:26 00:06:17
82 69 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 2 ŽV2 1956 2 00:22:27 00:06:17
83 19 NOVOTNÁ Lucie Brno 28 Ž 1975 2 00:22:27 00:06:18
84 194 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Brno 29 Ž 1979 2 00:22:28 00:06:19
85 26 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 6 ŽV1 1972 2 00:22:39 00:06:30
86 120 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 30 Ž 1982 2 00:22:45 00:06:36
87 102 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 3 ŽV2 1955 2 00:22:45 00:06:36
88 112 NOVÁKOVÁ Adela Individuální 31 Ž 1987 2 00:23:03 00:06:54
89 154 SKLENSKÁ Aneta BETA URSUS Orienteering 8 Dky 1997 2 00:23:04 00:06:54
90 57 STAŇKOVÁ Lucie Dobruška 32 Ž 1987 2 00:23:05 00:06:55
91 124 NEČASOVÁ Klára Brno 33 Ž 1994 2 00:23:09 00:07:00
92 121 SVAČINOVÁ Jitka Pampeliška Olomouc 34 Ž 1984 2 00:23:14 00:07:04
93 177 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky 35 Ž 1983 2 00:23:14 00:07:05
94 117 SZÖKE Patrik 26 Dci 2001 2 00:23:15 00:07:06
95 32 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 7 ŽV1 1971 2 00:23:16 00:07:07
96 92 KUČEROVÁ Petra Posilovna Průvan 36 Ž 1986 2 00:23:23 00:07:14
97 180 ONDROUŠKOVÁ Ivana Novatis 8 ŽV1 1970 2 00:23:23 00:07:14
98 72 ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 9 ŽV1 1973 2 00:23:25 00:07:16
99 99 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 37 Ž 1991 2 00:23:27 00:07:17
100 123 ODVÁRKOVÁ Hana 38 Ž 1984 2 00:23:30 00:07:21
101 53 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 9 Dky 1998 2 00:23:32 00:07:22
102 96 KALOVÁ Jana AP Brno 10 ŽV1 1966 2 00:23:39 00:07:30
103 193 ROŠKOVÁ Hana Velká Morava 39 Ž 1989 2 00:23:41 00:07:32
104 182 RYŠÁNKOVÁ Eva Brno 40 Ž 1986 2 00:23:41 00:07:32
105 47 KORCINOVÁ Petra Kuřim 41 Ž 1977 2 00:23:45 00:07:36
106 50 VRTĚLOVÁ Monika Brno 42 Ž 1983 2 00:23:47 00:07:37
107 7 DERKOVÁ Jana Brno 11 ŽV1 1971 2 00:23:53 00:07:44
108 86 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 43 Ž 1987 2 00:23:53 00:07:44
109 87 ŠEBEK Martin ACT leraK Blansko 27 Dci 1998 2 00:24:01 00:07:52
110 75 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 10 Dky 1999 2 00:24:03 00:07:54
111 22 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 44 Ž 1977 2 00:24:12 00:08:03
112 68 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 45 Ž 1979 2 00:24:14 00:08:04
113 60 MATULOVÁ Jana Brno 12 ŽV1 1973 2 00:24:15 00:08:05
114 118 SZÖKEOVÁ Jana Brno 13 ŽV1 1965 2 00:24:15 00:08:06
115 83 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 11 Dky 1998 2 00:24:16 00:08:07
116 39 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 14 ŽV1 1966 2 00:24:20 00:08:11
117 12 KUNCOVÁ Martina LRS Vyškov 12 Dky 2001 2 00:24:21 00:08:12
118 13 KUNC Josef LRS Vyškov 6 XM 1960 2 00:24:23 00:08:14
119 200 STEHLÍKOVÁ Jana SKOB Zlín 46 Ž 1986 2 00:24:28 00:08:19
120 64 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 ŽV3 1954 2 00:24:29 00:08:20
121 90 DOČKALOVÁ Věra 47 Ž 1976 2 00:24:31 00:08:22
122 98 WALLOVÁ Jana 15 ŽV1 1973 2 00:24:31 00:08:22
123 51 POKORNÁ Hana 48 Ž 1979 2 00:24:53 00:08:44
124 48 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Individuální 16 ŽV1 1974 2 00:24:59 00:08:50
125 175 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 17 ŽV1 1973 2 00:25:08 00:08:59
126 196 KREJČIŘÍKOVÁ Nikol Beta Brno 49 Ž 1978 2 00:25:15 00:09:06
127 195 SVOBODOVÁ Hana 50 Ž 1988 2 00:25:15 00:09:06
128 77 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 5 Jky 1996 2 00:25:16 00:09:06
129 73 HAVLÍČKOVÁ Iva Individuální 51 Ž 1976 2 00:25:17 00:09:08
130 108 CSAKVARYOVÁ Lenka Blansko 52 Ž 1983 2 00:25:18 00:09:08
131 74 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 18 ŽV1 1973 2 00:25:18 00:09:09
132 16 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 2 ŽV3 1950 2 00:25:19 00:09:09
133 176 KUNEŠ Antonín 28 Dci 1999 2 00:25:22 00:09:12
134 29 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 29 Dci 1997 2 00:25:31 00:09:22
135 116 ROZBOŘILOVÁ Lenka Líšeň 53 Ž 1989 2 00:25:32 00:09:23
136 155 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 13 Dky 1998 2 00:25:39 00:09:29
137 82 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 19 ŽV1 1966 2 00:25:40 00:09:31
138 54 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 20 ŽV1 1973 2 00:25:42 00:09:32
139 31 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 21 ŽV1 1971 2 00:25:46 00:09:36
140 110 DURCHANOVÁ Sandra Brno 54 Ž 1985 2 00:25:46 00:09:37
141 66 JANKŮ Julie AK Olymp Brno 14 Dky 1999 2 00:25:48 00:09:38
142 10 PROKEŠOVÁ Jana 22 ŽV1 1972 2 00:25:49 00:09:40
143 159 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 23 ŽV1 1974 2 00:25:50 00:09:40
144 192 KOBYLKOVÁ Kristýna Velká Morava 55 Ž 1984 2 00:25:54 00:09:44
145 55 MOKRÁ Regina Brno 24 ŽV1 1968 2 00:26:02 00:09:53
146 169 FLÍBOROVÁ Michaela Báječné ženy v běhu 56 Ž 1991 2 00:26:07 00:09:57
147 45 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 3 ŽV3 1953 2 00:26:07 00:09:57
148 187 AJVAZI Edi TJ Favorit Brno 30 Dci 1999 2 00:26:10 00:10:01
149 178 MACHARÁČKOVÁ Karolína 57 Ž 1978 2 00:26:12 00:10:03
150 125 KNAPIL Josef Brno 58 Ž 1990 2 00:26:15 00:10:05
151 184 DOLNÍČEK David BMC Favorit Brno 31 Dci 1999 2 00:26:15 00:10:06
152 188 VAVREK Dušan 32 Dci 1999 2 00:26:18 00:10:09
153 59 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 2 00:26:21 00:10:12
154 94 SCHILBERGER Libuše Brno 25 ŽV1 1966 2 00:26:23 00:10:13
155 84 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 26 ŽV1 1967 2 00:26:23 00:10:13
156 113 JAROŠOVÁ Taťána Klub extrémních běžkařů 59 Ž 1985 2 00:26:31 00:10:21
157 40 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 27 ŽV1 1965 2 00:26:37 00:10:28
158 161 KUGLEROVÁ Jitka Radostice 60 Ž 1977 2 00:27:10 00:11:01
159 191 FIŠER Jan Brno 33 Dci 1999 2 00:27:14 00:11:05
160 174 TOUŽINOVÁ Kateřina 61 Ž 1992 2 00:27:16 00:11:07
161 156 KORPASOVÁ Ivana Lokomotiva Ingstav Brno 28 ŽV1 1973 2 00:27:19 00:11:10
162 8 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 6 Jky 1996 2 00:27:23 00:11:14
163 62 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 4 ŽV2 1964 2 00:27:34 00:11:25
164 30 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 29 ŽV1 1973 2 00:27:36 00:11:26
165 41 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 5 ŽV3 1944 2 00:27:56 00:11:47
166 61 SEDLÁČKOVÁ Jana Holešov 30 ŽV1 1970 2 00:28:31 00:12:21
167 173 FOJTOVÁ Lenka Orel Obřany 62 Ž 1979 2 00:28:54 00:12:44
168 190 KUCHAŘOVÁ Zuzana TJ Favorit Brno 15 Dky 1998 2 00:29:34 00:13:25
169 46 SÝKOROVÁ Monika Brno 31 ŽV1 1970 2 00:29:36 00:13:26
170 105 PALKOVÁ Lenka Rosice 32 ŽV1 1970 2 00:30:01 00:13:52
171 85 TOMANCOVÁ Petra OZZY Brno 33 ŽV1 1969 2 00:30:06 00:13:57
172 52 BRADÁČ Alois Orel Žďár nad Sázavou 7 XM 1940 2 00:31:45 00:15:36
173 36 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 5 ŽV2 1955 2 00:32:07 00:15:58
174 100 STRAČÁROVÁ Dana Brno 34 ŽV1 1966 2 00:36:40 00:20:31

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.12.2020 08:00
Přihlašování BBP
05.12.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
06.12.2020 09:00
!!ZRUŠENO!! Slatinský kros 2020
12.12.2020 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.