Rychlé novinky:

23.11.2020: Zrušení 2. závodu BBP Okrouhlá

11.11.2020: Zrušení 1. závodu BBP Jehnice

BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 04.01.2014 08:00 do 04.01.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátRichard Kolář
Zpracování výsledkůLukáš KUČERA

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,80
Počet kol1
Počet závodníků172
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 9 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 1 00:18:07
2 11 SOCHOR Patrik AC Moravská Slavia Brno 1 Jři 1995 1 00:18:19 00:00:12
3 30 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 2 Dci 1997 1 00:18:24 00:00:16
4 42 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 2 Jři 1995 1 00:18:29 00:00:22
5 25 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 3 Jři 1995 1 00:18:51 00:00:44
6 93 KOTOUČEK Matěj MRX Team Bořitov 3 Dci 1997 1 00:19:02 00:00:54
7 70 KOVÁŘ Jan VSK Univerzita Brno 4 Jři 1996 1 00:19:09 00:01:02
8 123 NOVÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 4 Dci 1997 1 00:19:17 00:01:10
9 12 SCHNEIDER Milan AC Moravská Slavia Brno 5 Jři 1996 1 00:19:36 00:01:29
10 46 TOMEK Jiří Athletic runners club 5 Dci 1997 1 00:19:55 00:01:48
11 161 OMOVÁ Michaela AC Turnov 1 Ž 1981 1 00:20:03 00:01:56
12 91 HOLÍK Michal MRX Team Bořitov 6 Dci 1998 1 00:20:25 00:02:18
13 107 BARTÁK Radim Ski team Mokrá 6 Jři 1996 1 00:20:25 00:02:18
14 79 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 7 Dci 1997 1 00:20:29 00:02:22
15 5 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 8 Dci 1998 1 00:20:30 00:02:23
16 71 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 2 Ž 1988 1 00:20:36 00:02:29
17 24 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:20:47 00:02:39
18 109 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1982 1 00:20:52 00:02:44
19 31 MITRENGA Adam EKOL TEAM 9 Dci 1997 1 00:21:16 00:03:09
20 111 SEDLÁČEK Ondřej AK Zlín 10 Dci 1997 1 00:21:17 00:03:10
21 43 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 7 Jři 1996 1 00:21:17 00:03:10
22 56 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 4 Ž 1986 1 00:21:29 00:03:22
23 131 ONDROUŠEK David Blansko 1 XM 1994 1 00:21:42 00:03:35
24 58 POLÁČKOVÁ Pavlína EKOL TEAM 1 Jky 1996 1 00:21:42 00:03:35
25 33 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:21:46 00:03:39
26 173 VEJROSTOVÁ Hana Lukovany 5 Ž 1983 1 00:21:47 00:03:40
27 102 JANKOVÁ Magda 6 Ž 1980 1 00:21:54 00:03:46
28 133 KABÁTHOVÁ Eva Žabovřesky Brno 7 Ž 1989 1 00:21:57 00:03:50
29 176 TUŽILOVÁ Magdaléna Blansko 8 Ž 1994 1 00:22:07 00:04:00
30 76 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 9 Ž 1985 1 00:22:19 00:04:12
31 72 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 11 Dci 1998 1 00:22:25 00:04:18
32 174 ŠAFÁŘOVÁ Adéla AK Olymp Brno Moravec Team 1 Dky 1998 1 00:22:26 00:04:19
33 154 PROKEŠOVÁ Alice ARC Brno 2 Dky 1999 1 00:22:27 00:04:20
34 1 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 1 00:22:36 00:04:29
35 34 ONDRÁŠOVÁ Magdaléna RUNGO.CZ 10 Ž 1978 1 00:22:37 00:04:30
36 14 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 11 Ž 1976 1 00:22:54 00:04:47
37 88 WAGNER Adam Biatlon Vyškov 12 Dci 1997 1 00:22:56 00:04:49
38 61 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 13 Dci 1997 1 00:22:56 00:04:49
39 39 KLIMÁNKOVÁ Eva 4 ŽV1 1973 1 00:22:56 00:04:49
40 22 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 1 ŽV2 1964 1 00:22:57 00:04:49
41 4 RAPUTA Tomáš Brno 2 XM 1973 1 00:22:58 00:04:51
42 113 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 12 Ž 1994 1 00:23:03 00:04:56
43 106 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 13 Ž 1984 1 00:23:04 00:04:56
44 2 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 2 Jky 1995 1 00:23:07 00:05:00
45 165 OLBEROVÁ Jana Inkosport Team 14 Ž 1985 1 00:23:10 00:05:03
46 7 BRÁZDA Michal Mapei cyklo Kaňkovský 14 Dci 1997 1 00:23:10 00:05:03
47 182 VAVREK Dušan TJ Favorit Brno 15 Dci 1999 1 00:23:11 00:05:04
48 83 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 8 Jři 1996 1 00:23:30 00:05:23
49 97 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 3 XM 1969 1 00:23:35 00:05:28
50 57 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 2 ŽV2 1964 1 00:23:40 00:05:32
51 27 HLAVATÁ Alexandra Brno 5 ŽV1 1967 1 00:23:53 00:05:46
52 166 RÁČEK PELIKÁNOVÁ Dagmar Brno 15 Ž 1976 1 00:23:56 00:05:49
53 124 TEPLÝ Ondřej 9 Jři 1995 1 00:24:02 00:05:55
54 129 KOCIÁNOVÁ Lenka VSK MZLU Brno 16 Ž 1985 1 00:24:05 00:05:58
55 104 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 17 Ž 1983 1 00:24:09 00:06:01
56 16 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 10 Jři 1996 1 00:24:21 00:06:14
57 68 SIKORA Lucyna Těrlicko 18 Ž 1976 1 00:24:27 00:06:20
58 135 HYNKOVÁ Lada VVM 6 ŽV1 1965 1 00:24:27 00:06:20
59 17 BURIAN Petr Níhov 11 Jři 1996 1 00:24:31 00:06:24
60 156 PEŘINKA Šimon BETA URSUS Orienteering 16 Dci 1997 1 00:24:32 00:06:25
61 64 GECOVÁ Tereza Triexpert adidas team 19 Ž 1983 1 00:24:32 00:06:25
62 28 OBERMANNOVÁ Lucie EKOL TEAM 3 Dky 1998 1 00:24:33 00:06:25
63 125 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 4 XM 1976 1 00:24:46 00:06:39
64 120 GLIEROVÁ Renata Doubravník 20 Ž 1985 1 00:24:47 00:06:40
65 44 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 21 Ž 1981 1 00:24:52 00:06:45
66 53 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 4 Dky 1997 1 00:24:53 00:06:46
67 73 HOVOŘÁKOVÁ Anna 3 Jky 1996 1 00:25:13 00:07:06
68 94 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 4 Jky 1996 1 00:25:16 00:07:09
69 45 BAUEROVÁ Petra Brno 22 Ž 1983 1 00:25:23 00:07:16
70 29 VAVERKA Pavel EKOL TEAM 12 Jři 1996 1 00:25:27 00:07:20
71 85 VÁLKOVÁ Petra Individuální 23 Ž 1988 1 00:25:28 00:07:21
72 47 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 24 Ž 1986 1 00:25:30 00:07:23
73 67 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 3 ŽV2 1956 1 00:25:34 00:07:27
74 32 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 7 ŽV1 1971 1 00:25:35 00:07:27
75 108 NOVOTNÁ Lucie Brno 25 Ž 1975 1 00:25:36 00:07:29
76 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 5 XM 1973 1 00:25:40 00:07:33
77 171 DOSTÁL Adam TJ Favorit Brno 17 Dci 2000 1 00:25:43 00:07:36
78 170 DUFEK Jiří TJ Favorit Brno 18 Dci 2000 1 00:25:43 00:07:36
79 130 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 26 Ž 1982 1 00:25:46 00:07:39
80 183 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 5 Dky 1997 1 00:25:49 00:07:42
81 103 ČUPOVÁ Jana Novatop Lapierre 27 Ž 1990 1 00:25:49 00:07:42
82 6 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 8 ŽV1 1972 1 00:25:50 00:07:43
83 95 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 9 ŽV1 1970 1 00:25:50 00:07:43
84 132 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 4 ŽV2 1955 1 00:25:53 00:07:46
85 84 DVOŘÁKOVÁ Dagmar AHA Vyškov 6 Dky 1998 1 00:25:58 00:07:51
86 126 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky 28 Ž 1983 1 00:25:59 00:07:52
87 137 NEČASOVÁ Klára Brno 29 Ž 1994 1 00:26:01 00:07:54
88 65 VOLAVÁ Ivana Fit online 5 ŽV2 1964 1 00:26:08 00:08:01
89 100 SZÖKE Patrik 19 Dci 2001 1 00:26:11 00:08:04
90 86 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 10 ŽV1 1970 1 00:26:16 00:08:09
91 55 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 ŽV3 1952 1 00:26:17 00:08:10
92 96 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 7 Dky 1999 1 00:26:33 00:08:26
93 99 SZÖKEOVÁ Jana Brno 11 ŽV1 1965 1 00:26:55 00:08:48
94 134 STŘECHOVÁ Pavla Individuální 12 ŽV1 1965 1 00:26:59 00:08:52
95 51 NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 8 Dky 1997 1 00:27:09 00:09:02
96 175 ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 13 ŽV1 1973 1 00:27:10 00:09:03
97 35 DOČKALOVÁ Věra 30 Ž 1976 1 00:27:17 00:09:10
98 98 KALOVÁ Jana AP Brno 14 ŽV1 1966 1 00:27:18 00:09:11
99 90 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 15 ŽV1 1966 1 00:27:23 00:09:16
100 18 BURIAN Petr Níhov 6 XM 1965 1 00:27:24 00:09:17
101 181 ONDROUŠKOVÁ Ivana Individuální 16 ŽV1 1970 1 00:27:25 00:09:18
102 121 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 31 Ž 1987 1 00:27:25 00:09:18
103 54 STAŇKOVÁ Lucie Dobruška 32 Ž 1987 1 00:27:31 00:09:24
104 21 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 9 Dky 1998 1 00:27:38 00:09:31
105 153 KORCINOVÁ Petra Kuřim 33 Ž 1977 1 00:27:46 00:09:39
106 151 VRTĚLOVÁ Monika Brno 34 Ž 1983 1 00:27:46 00:09:39
107 81 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 35 Ž 1979 1 00:27:50 00:09:43
108 162 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 5 Jky 1996 1 00:27:58 00:09:51
109 116 SKŘIVÁNKOVÁ Dana (CZE) Borki 17 ŽV1 1967 1 00:28:01 00:09:54
110 19 KUNC Josef LRS Vyškov 7 XM 1960 1 00:28:01 00:09:54
111 101 MATULOVÁ Jana Brno 18 ŽV1 1973 1 00:28:08 00:10:01
112 184 STEHLÍKOVÁ Jana SKOB Zlín 36 Ž 1986 1 00:28:09 00:10:02
113 178 FIŠER Jan Brno 20 Dci 1999 1 00:28:13 00:10:06
114 172 SKŘIVÁNEK Adam TJ Favorit Brno 21 Dci 1998 1 00:28:14 00:10:07
115 41 KÚN Josef BETA URSUS Orienteering 22 Dci 1998 1 00:28:18 00:10:11
116 38 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 37 Ž 1991 1 00:28:19 00:10:12
117 15 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 10 Dky 1999 1 00:28:26 00:10:19
118 114 ŠENKÝŘOVÁ Veronika 38 Ž 1992 1 00:28:31 00:10:24
119 89 PILÁTOVÁ Renata VHS Brno 19 ŽV1 1974 1 00:28:34 00:10:27
120 163 MAŠÍNSKÁ Jitka Sentice 6 ŽV2 1963 1 00:28:36 00:10:29
121 23 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 39 Ž 1978 1 00:28:40 00:10:33
122 20 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 40 Ž 1977 1 00:28:46 00:10:39
123 118 ČECH Zdenka Brno 41 Ž 1978 1 00:28:49 00:10:42
124 78 ŽÁKOVÁ Daniela Vltava FUND 20 ŽV1 1973 1 00:28:51 00:10:44
125 117 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 21 ŽV1 1966 1 00:28:53 00:10:46
126 105 MOKRÁ Regina Brno 22 ŽV1 1968 1 00:28:54 00:10:47
127 155 PROKEŠOVÁ Markéta Brno 23 ŽV1 1974 1 00:28:57 00:10:50
128 13 PROKEŠOVÁ Jana 24 ŽV1 1972 1 00:29:16 00:11:09
129 59 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 2 ŽV3 1953 1 00:29:18 00:11:11
130 119 CSAKVARYOVÁ Lenka Blansko 42 Ž 1983 1 00:29:22 00:11:15
131 92 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 25 ŽV1 1973 1 00:29:25 00:11:18
132 115 KOČOVÁ Hana BRNO - Žabovřesky 43 Ž 1986 1 00:29:25 00:11:18
133 62 ŠRÁMEK Pavel Posilovna Průvan 8 XM 1978 1 00:29:28 00:11:21
134 159 TRZASKALIK Lukáš Brno 9 XM 1991 1 00:29:28 00:11:21
135 36 JANKŮ Julie AK Olymp Brno 11 Dky 1999 1 00:29:31 00:11:24
136 37 JANKŮ Jiří Brno 10 XM 1973 1 00:29:31 00:11:24
137 164 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 7 ŽV2 1958 1 00:29:32 00:11:25
138 60 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 3 ŽV3 1946 1 00:29:41 00:11:34
139 177 ZAGOROVÁ Marie Brno 44 Ž 1987 1 00:29:46 00:11:39
140 80 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 8 ŽV2 1963 1 00:29:51 00:11:44
141 87 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 26 ŽV1 1965 1 00:29:58 00:11:51
142 52 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 12 Dky 1999 1 00:29:59 00:11:52
143 127 MATYAŠ Valeria Brno 45 Ž 1984 1 00:30:19 00:12:11
144 138 LÁNÍKOVÁ Alena Blansko 27 ŽV1 1967 1 00:30:38 00:12:31
145 128 ODVÁRKOVÁ Hana 46 Ž 1984 1 00:30:43 00:12:36
146 180 KLÍMOVÁ Edita Brno 47 Ž 1983 1 00:30:43 00:12:36
147 136 BADAČOVÁ Gabriela Brno 48 Ž 1981 1 00:30:44 00:12:37
148 63 HRUŠKOVÁ Kristýna Brno - Kohoutovice 13 Dky 2003 1 00:30:49 00:12:42
149 82 WALLOVÁ Jana 28 ŽV1 1973 1 00:31:02 00:12:55
150 112 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 9 ŽV2 1964 1 00:31:05 00:12:58
151 152 NAVRÁTILOVÁ Lucie Brno 49 Ž 1982 1 00:31:15 00:13:08
152 110 SEDLÁČKOVÁ Jana Holešov 29 ŽV1 1970 1 00:31:23 00:13:16
153 48 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 30 ŽV1 1967 1 00:31:29 00:13:22
154 179 VITÁSKOVÁ Šárka Brno 31 ŽV1 1967 1 00:31:45 00:13:38
155 74 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 4 ŽV3 1944 1 00:31:46 00:13:39
156 49 MIKUŠOVÁ Lucie JAC Brno 14 Dky 1998 1 00:31:50 00:13:43
157 8 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 6 Jky 1996 1 00:32:12 00:14:05
158 158 SCHMID Katharina Brno 15 Dky 2003 1 00:32:50 00:14:43
159 26 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 23 Dci 1997 1 00:33:07 00:15:00
160 122 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 50 Ž 1975 1 00:33:09 00:15:01
161 77 SÝKOROVÁ Monika Brno 32 ŽV1 1970 1 00:33:17 00:15:10
162 50 KRESTOVÁ Denisa Zetor Brno 51 Ž 1994 1 00:33:25 00:15:17
163 75 PALKOVÁ Lenka Rosice 33 ŽV1 1970 1 00:33:53 00:15:46
164 66 TOMANCOVÁ Petra OZZY Brno 34 ŽV1 1969 1 00:34:19 00:16:12
165 10 BRADÁČ Alois Orel Žďár nad Sázavou 11 XM 1940 1 00:34:25 00:16:18
166 157 KREJČÍ František Brno 12 XM 1943 1 00:34:39 00:16:31
167 160 FOJTOVÁ Lenka Orel Obřany 52 Ž 1979 1 00:34:43 00:16:36
168 167 VEMOLOVÁ Dagmar Brno 10 ŽV2 1956 1 00:35:16 00:17:09
169 168 HOSPODÁŘOVÁ Kateřina Báječné ženy v běhu 53 Ž 1975 1 00:35:34 00:17:27
170 169 VACKOVÁ Martina Báječné ženy v běhu 54 Ž 1975 1 00:35:35 00:17:28
171 69 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 11 ŽV2 1955 1 00:35:50 00:17:43

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 40 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering Dci 1998

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.12.2020 08:00
Přihlašování BBP
05.12.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
06.12.2020 09:00
!!ZRUŠENO!! Slatinský kros 2020
12.12.2020 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.