Rychlé novinky:

23.11.2020: Zrušení 2. závodu BBP Okrouhlá

11.11.2020: Zrušení 1. závodu BBP Jehnice

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 26.12.2013 08:00 do 26.12.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,70
Počet kol1
Počet závodníků160
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 32 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 1 00:16:20
2 10 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 1 00:16:35 00:00:14
3 67 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 2 Jři 1995 1 00:16:42 00:00:22
4 73 KOTOUČEK Matěj MRX Team Bořitov 2 Dci 1997 1 00:16:49 00:00:28
5 59 KONEČNÝ Aleš AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 1997 1 00:16:54 00:00:33
6 37 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 4 Dci 1997 1 00:16:54 00:00:34
7 151 NOVÁČEK Ondřej Sokol Syrovice 5 Dci 1997 1 00:17:23 00:01:02
8 54 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 3 Jři 1995 1 00:17:26 00:01:06
9 2 NEHYBKA Josef Orel Židenice 4 Jři 1995 1 00:17:34 00:01:14
10 31 SOCHOR Patrik AC Moravská Slavia Brno 5 Jři 1995 1 00:17:42 00:01:21
11 179 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 6 Jři 1996 1 00:17:55 00:01:34
12 68 CESAR David ARC Brno 1 XM 1994 1 00:17:59 00:01:38
13 171 SCHNEIDER Milan AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 1996 1 00:18:02 00:01:42
14 90 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 6 Dci 1998 1 00:18:04 00:01:44
15 172 KOBZA Ondřej TJ Uničov 8 Jři 1995 1 00:18:08 00:01:47
16 180 ZAPLETAL Luboš LS Brno 7 Dci 1997 1 00:18:09 00:01:48
17 74 HOLÍK Michal MRX Team Bořitov 8 Dci 1998 1 00:18:14 00:01:53
18 56 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 9 Jři 1996 1 00:18:17 00:01:56
19 22 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 10 Jři 1996 1 00:18:23 00:02:03
20 5 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 9 Dci 1998 1 00:18:26 00:02:05
21 19 ĎURDIAKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 1 Ž 1991 1 00:18:39 00:02:18
22 94 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 2 Ž 1988 1 00:18:43 00:02:22
23 21 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:19:01 00:02:40
24 192 KLINKOVSKÝ Jiří Sokol Ludice 10 Dci 1998 1 00:19:10 00:02:49
25 52 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 3 Ž 1993 1 00:19:10 00:02:49
26 51 MITRENGA Adam EKOL TEAM 11 Dci 1997 1 00:19:12 00:02:52
27 106 BARTÁK Radim Ski team Mokrá 11 Jři 1996 1 00:19:15 00:02:55
28 25 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:19:28 00:03:07
29 115 KABÁTHOVÁ Eva Žabovřesky Brno 4 Ž 1989 1 00:19:36 00:03:16
30 47 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 5 Ž 1986 1 00:19:47 00:03:27
31 77 JANKOVÁ Magda 6 Ž 1980 1 00:19:49 00:03:29
32 157 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:19:57 00:03:36
33 14 ŠVARCOVÁ Hana Brno 7 Ž 1982 1 00:20:01 00:03:40
34 107 KELBL Vladimír KOB Moira Brno 12 Dci 1997 1 00:20:03 00:03:43
35 8 RAPUTA Tomáš Brno 2 XM 1973 1 00:20:05 00:03:44
36 1 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 1 00:20:07 00:03:46
37 45 ONDRÁŠOVÁ Magdaléna RUNGO.CZ 8 Ž 1978 1 00:20:11 00:03:50
38 83 KADLEC Jiří Sokol Radostice 13 Dci 1997 1 00:20:13 00:03:52
39 152 WAGNER Adam Biatlon Vyškov 14 Dci 1997 1 00:20:18 00:03:57
40 80 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1 Jky 1996 1 00:20:29 00:04:08
41 63 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 9 Ž 1985 1 00:20:38 00:04:17
42 4 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 2 Jky 1995 1 00:20:40 00:04:20
43 55 VAVERKA Pavel EKOL TEAM 12 Jři 1996 1 00:20:48 00:04:27
44 7 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 13 Jři 1996 1 00:20:53 00:04:32
45 15 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 10 Ž 1976 1 00:21:00 00:04:39
46 91 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 14 Jři 1996 1 00:21:02 00:04:41
47 53 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 11 Ž 1993 1 00:21:06 00:04:45
48 98 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 12 Ž 1984 1 00:21:12 00:04:51
49 28 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 2 ŽV2 1964 1 00:21:19 00:04:58
50 99 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 13 Ž 1983 1 00:21:22 00:05:01
51 24 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 3 XM 1955 1 00:21:26 00:05:06
52 108 STAŇKOVÁ Kateřina Brněnský Půlmaraton 14 Ž 1988 1 00:21:32 00:05:11
53 62 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 15 Ž 1994 1 00:21:37 00:05:16
54 183 MICHAILOV Petr Lodní sporty Brno 15 Dci 1998 1 00:21:37 00:05:16
55 12 KRÁL Jan KOB Moira Brno 16 Dci 1999 1 00:21:50 00:05:30
56 78 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 4 XM 1969 1 00:21:53 00:05:32
57 166 GEBAUEROVÁ Jana SK Žabovřesky 16 Ž 1979 1 00:21:55 00:05:34
58 193 ADAMOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 17 Ž 1987 1 00:22:07 00:05:46
59 50 GLIEROVÁ Renata Doubravník 18 Ž 1985 1 00:22:10 00:05:49
60 39 GECOVÁ Tereza Triexpert adidas team 19 Ž 1983 1 00:22:21 00:06:00
61 100 VOSTREJŽ David TJ Favorit Brno 17 Dci 1998 1 00:22:28 00:06:08
62 79 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 1 00:22:35 00:06:14
63 116 KLINKOVSKÁ Anna ASK Blansko 3 Jky 1996 1 00:22:39 00:06:19
64 164 MUSILOVÁ Erika AC Moravská Slavia Brno 20 Ž 1991 1 00:22:45 00:06:24
65 181 JURČOVÁ Michaela Lodní sporty Brno 21 Ž 1989 1 00:22:46 00:06:26
66 86 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 4 ŽV1 1974 1 00:22:48 00:06:27
67 13 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 4 ŽV2 1956 1 00:22:52 00:06:31
68 178 VÁLKOVÁ Petra Individuální 22 Ž 1988 1 00:22:54 00:06:33
69 87 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 4 Jky 1996 1 00:22:55 00:06:35
70 42 NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 1 Dky 1997 1 00:22:58 00:06:37
71 163 ŠVESTKA Vít Posilovna Průvan 5 XM 1986 1 00:22:59 00:06:38
72 27 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 6 XM 1976 1 00:23:00 00:06:39
73 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 7 XM 1973 1 00:23:08 00:06:47
74 176 HAMILTON Hana Brno 23 Ž 1983 1 00:23:10 00:06:49
75 34 VOLAVÁ Ivana Fit online 5 ŽV2 1964 1 00:23:11 00:06:51
76 182 NEČASOVÁ Zuzana Lodní sporty Brno 2 Dky 1997 1 00:23:25 00:07:04
77 29 KUČEROVÁ Petra Posilovna Průvan 24 Ž 1986 1 00:23:27 00:07:06
78 169 SKŘIČKA Vít Sokol Sobotovice 18 Dci 1997 1 00:23:29 00:07:08
79 26 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 25 Ž 1986 1 00:23:29 00:07:08
80 89 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 ŽV3 1952 1 00:23:30 00:07:10
81 6 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 5 ŽV1 1972 1 00:23:33 00:07:13
82 114 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 6 ŽV2 1955 1 00:23:34 00:07:13
83 82 RECH Václav PERUN TEAM BLANSKO 8 XM 1983 1 00:23:39 00:07:19
84 81 KOLÁŘOVÁ Martina PERUN TEAM BLANSKO 26 Ž 1986 1 00:23:40 00:07:19
85 112 NEČASOVÁ Klára Brno 27 Ž 1994 1 00:23:44 00:07:23
86 18 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 6 ŽV1 1970 1 00:23:46 00:07:25
87 49 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 7 ŽV1 1971 1 00:23:50 00:07:29
88 156 BURIAN Petr Níhov 15 Jři 1996 1 00:23:52 00:07:31
89 41 KONEČNÝ Petr Okrouhlá 9 XM 1970 1 00:23:53 00:07:33
90 97 ŠITKOVÁ Terezie AK Drnovice 28 Ž 1992 1 00:23:54 00:07:33
91 153 JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 29 Ž 1993 1 00:23:55 00:07:35
92 72 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky 30 Ž 1983 1 00:24:00 00:07:39
93 185 MAŠLEŇOVÁ Martina 31 Ž 1982 1 00:24:09 00:07:48
94 11 DERKOVÁ Jana Brno 8 ŽV1 1971 1 00:24:11 00:07:50
95 38 DOČKALOVÁ Věra 32 Ž 1976 1 00:24:11 00:07:51
96 184 ONDROUŠKOVÁ Ivana Individuální 9 ŽV1 1970 1 00:24:12 00:07:51
97 177 BAUMGARTNEROVÁ Zuzana SKI Žabiny 33 Ž 1984 1 00:24:12 00:07:52
98 92 IŠTVANOVÁ Monika Brno 34 Ž 1979 1 00:24:14 00:07:53
99 104 SZÖKEOVÁ Jana Brno 10 ŽV1 1965 1 00:24:17 00:07:56
100 101 KALOVÁ Jana AP Brno 11 ŽV1 1966 1 00:24:21 00:08:00
101 95 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 12 ŽV1 1970 1 00:24:25 00:08:05
102 35 STŘECHOVÁ Pavla Individuální 13 ŽV1 1965 1 00:24:26 00:08:06
103 16 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 35 Ž 1977 1 00:24:30 00:08:09
104 105 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 36 Ž 1978 1 00:24:30 00:08:09
105 191 KLINKOVSKÁ Zdeňka Chudice 3 Dky 2000 1 00:24:35 00:08:14
106 165 KULHÁNKOVÁ Ilona 37 Ž 1983 1 00:24:40 00:08:20
107 64 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV3 1954 1 00:24:43 00:08:22
108 190 KLINKOVSKÝ Jiří 19 Dci 1966 1 00:24:48 00:08:28
109 113 KNAPIL Josef Brno 38 Ž 1990 1 00:24:54 00:08:34
110 188 KIZÁKOVÁ Šárka 39 Ž 1987 1 00:25:04 00:08:43
111 76 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 4 Dky 1997 1 00:25:06 00:08:45
112 44 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 5 Dky 1999 1 00:25:10 00:08:49
113 161 STRAČÁROVÁ Nikola Black Ice 40 Ž 1991 1 00:25:11 00:08:51
114 158 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 41 Ž 1977 1 00:25:18 00:08:57
115 17 BURIAN Petr Níhov 10 XM 1965 1 00:25:20 00:08:59
116 109 STAŇKOVÁ Lucie Dobruška 42 Ž 1987 1 00:25:21 00:09:00
117 173 OČENÁŠKOVÁ Petra 14 ŽV1 1972 1 00:25:22 00:09:01
118 170 VAVERKA Pavel 11 XM 1962 1 00:25:22 00:09:01
119 20 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:25:24 00:09:03
120 75 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 6 Dky 1999 1 00:25:37 00:09:16
121 187 RYŠÁNKOVÁ Eva Brno 43 Ž 1986 1 00:25:38 00:09:17
122 88 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 15 ŽV1 1966 1 00:25:40 00:09:19
123 189 SZÖKE Patrik 12 Dci 2001 1 00:25:48 00:09:28
124 60 WALLOVÁ Jana 16 ŽV1 1973 1 00:25:51 00:09:30
125 110 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 17 ŽV1 1973 1 00:25:51 00:09:30
126 174 MALÁ Zuzana 18 ŽV1 1972 1 00:25:53 00:09:32
127 48 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 19 ŽV1 1971 1 00:25:59 00:09:39
128 117 ČECH Zdenka Brno 44 Ž 1978 1 00:26:02 00:09:42
129 96 NOVÁKOVÁ Adela Individuální 45 Ž 1987 1 00:26:04 00:09:44
130 103 PTÁČKOVÁ Hana BETA URSUS Orienteering 46 Ž 1987 1 00:26:11 00:09:51
131 57 JANKŮ Julie AK Olymp Brno 7 Dky 1999 1 00:26:15 00:09:54
132 58 JANKŮ Jiří Brno 13 XM 1973 1 00:26:15 00:09:54
133 23 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:26:17 00:09:56
134 43 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 8 Dky 1999 1 00:26:31 00:10:10
135 69 PROKEŠOVÁ Jana 20 ŽV1 1972 1 00:26:39 00:10:18
136 9 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 5 Jky 1996 1 00:26:46 00:10:26
137 85 ŠENKÝŘOVÁ Veronika 47 Ž 1992 1 00:26:49 00:10:28
138 70 SCHILBERGER Libuše Brno 21 ŽV1 1966 1 00:26:50 00:10:29
139 84 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 22 ŽV1 1967 1 00:26:50 00:10:30
140 175 KUGLEROVÁ Jitka Radostice 48 Ž 1977 1 00:26:56 00:10:36
141 33 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 20 Dci 1997 1 00:26:58 00:10:37
142 111 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 23 ŽV1 1966 1 00:26:58 00:10:37
143 71 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 24 ŽV1 1965 1 00:27:03 00:10:42
144 93 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 5 ŽV3 1953 1 00:27:06 00:10:45
145 65 MOKRÁ Regina Brno 25 ŽV1 1968 1 00:27:13 00:10:52
146 162 ŠRÁMEK Pavel Posilovna Průvan 14 XM 1978 1 00:27:17 00:10:56
147 168 KUTROVÁ Klára 49 Ž 1991 1 00:27:20 00:10:59
148 66 ZÁDĚROVÁ Veronika BETA URSUS Orienteering 50 Ž 1991 1 00:27:21 00:11:00
149 159 BAŠEOVÁ Magdaléna Individuální 26 ŽV1 1973 1 00:27:27 00:11:06
150 154 HUBÁČKOVÁ Denisa AHA Vyškov 6 Jky 1996 1 00:27:37 00:11:16
151 46 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 6 ŽV3 1944 1 00:28:07 00:11:47
152 102 LÁNÍKOVÁ Alena Blansko 27 ŽV1 1967 1 00:28:09 00:11:48
153 61 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 7 ŽV2 1964 1 00:28:18 00:11:58
154 167 KREJČIŘÍK Jan Svatá Kateřina 15 XM 1969 1 00:28:52 00:12:32
155 36 WOJTKOVÁ Jindra Individuální 28 ŽV1 1965 1 00:29:18 00:12:57
156 30 SÝKOROVÁ Monika Brno 29 ŽV1 1970 1 00:29:34 00:13:14
157 186 MARC Vladimír Čadíkova elita 16 Jři 1995 1 00:31:01 00:14:40
158 155 VEMOLOVÁ Dagmar Brno 8 ŽV2 1956 1 00:31:45 00:15:24
159 40 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 9 ŽV2 1955 1 00:32:03 00:15:43
160 160 STRAČÁROVÁ Dana Brno 30 ŽV1 1966 1 00:35:01 00:18:40

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.12.2020 08:00
Přihlašování BBP
05.12.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
06.12.2020 09:00
!!ZRUŠENO!! Slatinský kros 2020
12.12.2020 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.