Rychlé novinky:

23.11.2020: Zrušení 2. závodu BBP Okrouhlá

11.11.2020: Zrušení 1. závodu BBP Jehnice

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 14.12.2013 08:00 do 14.12.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)6,10
Počet kol1
Počet závodníků114
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 3 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 1 00:22:02
2 51 KOTOUČEK Matěj MRX Team Bořitov 2 Dci 1997 1 00:22:14 00:00:12
3 30 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 1 00:22:17 00:00:14
4 46 DVOŘÁČEK Adam Track and Field 2 Jři 1996 1 00:22:24 00:00:21
5 16 KONEČNÝ Aleš AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 1997 1 00:22:38 00:00:36
6 14 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 3 Jři 1995 1 00:23:11 00:01:08
7 5 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 4 Dci 1998 1 00:23:34 00:01:31
8 18 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:23:39 00:01:36
9 84 GAJDOŠOVÁ Romana EKOL TEAM 2 Ž 1994 1 00:23:58 00:01:55
10 156 SCHNEIDER Milan AC Moravská Slavia Brno 4 Jři 1996 1 00:24:15 00:02:12
11 50 HOLÍK Michal MRX Team Bořitov 5 Dci 1998 1 00:24:36 00:02:34
12 88 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1982 1 00:24:38 00:02:36
13 57 BARTÁK Radim Ski team Mokrá 5 Jři 1996 1 00:24:54 00:02:52
14 163 TOMEK Jiří Athletic runners club 6 Dci 1997 1 00:25:16 00:03:14
15 38 JAGOŠOVÁ Tereza Brno 4 Ž 1993 1 00:25:22 00:03:19
16 82 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 5 Ž 1988 1 00:25:30 00:03:27
17 17 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1978 1 00:25:33 00:03:31
18 22 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:25:39 00:03:36
19 67 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 7 Dci 1997 1 00:25:43 00:03:41
20 152 KABELÁČ Jakub Krhová 1 XM 1989 1 00:25:50 00:03:48
21 36 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:25:52 00:03:49
22 58 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 8 Dci 1998 1 00:26:02 00:04:00
23 158 DVOŘÁČEK Vojtěch 9 Dci 1998 1 00:26:04 00:04:02
24 25 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 7 Ž 1986 1 00:26:29 00:04:27
25 166 MAŠATA Matěj OK 99 6 Jři 1996 1 00:26:30 00:04:27
26 4 ŠILHOVÁ Kristýna AK Olymp Brno 8 Ž 1993 1 00:26:43 00:04:40
27 80 ONDROUŠEK David Blansko 2 XM 1994 1 00:26:43 00:04:41
28 56 JANKOVÁ Magda 9 Ž 1980 1 00:26:43 00:04:41
29 72 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 10 Ž 1985 1 00:26:48 00:04:45
30 27 HORÁKOVÁ Šárka Sokol Prštice 11 Ž 1977 1 00:26:49 00:04:46
31 52 KUČERA Michal MRX Team Bořitov 10 Dci 1998 1 00:26:58 00:04:56
32 55 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1 Jky 1996 1 00:27:09 00:05:06
33 89 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV1 1967 1 00:27:15 00:05:12
34 26 KADLEC Jiří Sokol Radostice 11 Dci 1997 1 00:27:36 00:05:33
35 1 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 4 ŽV1 1969 1 00:27:38 00:05:36
36 20 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 1 ŽV2 1964 1 00:28:07 00:06:04
37 13 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 12 Ž 1976 1 00:28:13 00:06:10
38 10 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 2 Jky 1995 1 00:28:27 00:06:25
39 151 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 12 Dci 2000 1 00:28:37 00:06:35
40 34 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 2 ŽV2 1964 1 00:28:39 00:06:36
41 87 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 13 Ž 1984 1 00:28:41 00:06:38
42 11 MATULOVÁ Martina Brno 5 ŽV1 1972 1 00:28:42 00:06:39
43 37 GECOVÁ Tereza Triexpert adidas team 14 Ž 1983 1 00:28:43 00:06:40
44 75 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 1 00:28:50 00:06:48
45 71 TESAŘOVÁ Markéta AK Olymp Brno 15 Ž 1994 1 00:29:08 00:07:05
46 86 MAŠLAŇOVÁ Ivana Brno 16 Ž 1983 1 00:29:12 00:07:10
47 167 GLIEROVÁ Renata Doubravník 17 Ž 1985 1 00:29:13 00:07:10
48 62 KLIMÁNKOVÁ Eva 6 ŽV1 1973 1 00:29:16 00:07:13
49 8 KLINKOVSKÁ Anna 3 Jky 1996 1 00:29:32 00:07:30
50 92 SIKORA Lucyna Těrlicko 18 Ž 1976 1 00:29:38 00:07:36
51 23 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 19 Ž 1981 1 00:29:40 00:07:38
52 69 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 4 Jky 1996 1 00:29:44 00:07:42
53 41 VÁVRA Petr ŠAK Židlochovice 13 Dci 2000 1 00:30:12 00:08:10
54 47 HYNKOVÁ Lada VVM 7 ŽV1 1965 1 00:30:17 00:08:14
55 21 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 8 ŽV1 1971 1 00:30:23 00:08:21
56 81 DVOŘÁKOVÁ Hana 20 Ž 1976 1 00:30:47 00:08:44
57 44 STUDENÁ Jarmila 9 ŽV1 1972 1 00:30:52 00:08:50
58 74 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 4 ŽV2 1955 1 00:30:59 00:08:56
59 39 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 10 ŽV1 1970 1 00:31:12 00:09:09
60 66 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 21 Ž 1982 1 00:31:13 00:09:11
61 63 VAVERKOVÁ Lucie Rosice 22 Ž 1985 1 00:31:18 00:09:16
62 6 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 11 ŽV1 1972 1 00:31:23 00:09:20
63 45 VOLAVÁ Ivana Fit online 5 ŽV2 1964 1 00:31:28 00:09:25
64 165 HAVELKA Martin Brno 3 XM 1974 1 00:31:33 00:09:30
65 164 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 1 Dky 2000 1 00:31:33 00:09:31
66 73 DOČKALOVÁ Věra 23 Ž 1976 1 00:31:34 00:09:31
67 54 KOLÁŘOVÁ Martina PERUN TEAM BLANSKO 24 Ž 1986 1 00:31:39 00:09:37
68 157 ČUPOVÁ Jana Novatop Lapierre 25 Ž 1990 1 00:31:41 00:09:38
69 40 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 26 Ž 1986 1 00:31:47 00:09:45
70 91 NEČASOVÁ Klára Brno 27 Ž 1994 1 00:31:48 00:09:46
71 154 ŠUBRTOVÁ Lenka STS Chvojkovice-Brod 12 ŽV1 1972 1 00:31:57 00:09:54
72 83 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky 28 Ž 1983 1 00:32:03 00:10:01
73 68 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 13 ŽV1 1970 1 00:32:07 00:10:04
74 24 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 ŽV3 1954 1 00:32:10 00:10:07
75 162 NEŽÁDALOVÁ Valerie Kanice 29 Ž 1980 1 00:32:17 00:10:14
76 161 DRNCOVÁ Klára Kanice 30 Ž 1977 1 00:32:17 00:10:15
77 168 ONDROUŠKOVÁ Ivana Individuální 14 ŽV1 1970 1 00:32:29 00:10:26
78 32 KONEČNÝ Petr Okrouhlá 4 XM 1970 1 00:32:38 00:10:36
79 35 ZDRAŽILOVÁ Simona EKOL TEAM 5 Jky 1996 1 00:32:42 00:10:39
80 65 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 2 ŽV3 1952 1 00:32:47 00:10:45
81 59 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 31 Ž 1979 1 00:33:09 00:11:07
82 159 OČENÁŠKOVÁ Petra 15 ŽV1 1972 1 00:33:09 00:11:07
83 85 POKORNÁ Hana 32 Ž 1979 1 00:33:26 00:11:23
84 90 KNAPIL Josef Brno 33 Ž 1990 1 00:33:26 00:11:23
85 77 SKŘIVÁNKOVÁ Dana (CZE) Borki 16 ŽV1 1967 1 00:33:32 00:11:29
86 78 KUNC Josef LRS Vyškov 5 XM 1960 1 00:33:32 00:11:29
87 93 VYROUBAL Michal 6 XM 1968 1 00:33:37 00:11:34
88 43 KALOVÁ Jana AP Brno 17 ŽV1 1966 1 00:33:45 00:11:42
89 19 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 34 Ž 1977 1 00:33:52 00:11:49
90 12 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:33:57 00:11:55
91 9 JANKŮ Julie AK Olymp Brno 2 Dky 1999 1 00:34:05 00:12:03
92 169 PILÁTOVÁ Renata VHS Brno 18 ŽV1 1974 1 00:34:12 00:12:09
93 160 MALÁ Zuzana 19 ŽV1 1972 1 00:34:14 00:12:11
94 79 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 6 Jky 1996 1 00:34:14 00:12:11
95 76 VLČKOVÁ Zdeňka Brno 35 Ž 1987 1 00:34:24 00:12:21
96 49 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 20 ŽV1 1966 1 00:34:37 00:12:34
97 48 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 36 Ž 1978 1 00:34:46 00:12:43
98 33 PROKEŠOVÁ Jana 21 ŽV1 1972 1 00:35:30 00:13:27
99 29 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 4 ŽV3 1953 1 00:36:00 00:13:58
100 64 SCHILBERGER Libuše Brno 22 ŽV1 1966 1 00:36:07 00:14:05
101 28 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 23 ŽV1 1965 1 00:36:11 00:14:09
102 61 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 24 ŽV1 1973 1 00:36:17 00:14:14
103 7 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 7 XM 1973 1 00:36:51 00:14:49
104 31 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 14 Dci 1997 1 00:36:59 00:14:57
105 15 ZÁDĚROVÁ Veronika BETA URSUS Orienteering 37 Ž 1991 1 00:37:01 00:14:59
106 2 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 7 Jky 1996 1 00:37:05 00:15:02
107 70 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 6 ŽV2 1964 1 00:37:06 00:15:04
108 60 NĚMEČKOVÁ Lucie Brno 38 Ž 1979 1 00:37:12 00:15:09
109 171 MARC Vladimír 7 Jři 1995 1 00:37:46 00:15:43
110 170 BLAŽKOVÁ Dita 39 Ž 1986 1 00:40:20 00:18:17
111 153 BÍZOVÁ Lada Brno 25 ŽV1 1969 1 00:40:34 00:18:32
112 53 KROUPOVÁ Pavla Brno 26 ŽV1 1965 1 00:42:09 00:20:07
113 42 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice 7 ŽV2 1955 1 00:42:52 00:20:49
114 155 VEMOLOVÁ Dagmar Brno 8 ŽV2 1956 1 00:43:04 00:21:02

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.12.2020 08:00
Přihlašování BBP
05.12.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
06.12.2020 09:00
!!ZRUŠENO!! Slatinský kros 2020
12.12.2020 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.