Rychlé novinky:

23.11.2020: Zrušení 2. závodu BBP Okrouhlá

11.11.2020: Zrušení 1. závodu BBP Jehnice

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 30.11.2013 08:00 do 30.11.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2014 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,60
Počet kol1
Počet závodníků134
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 155 RYGL Josef TJ Spartak Třebíč 1 XM 1992 1 00:17:36
2 5 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 1 Jři 1995 1 00:18:22 00:00:46
3 168 DVOŘÁČEK Adam Track and Field 2 Jři 1996 1 00:18:38 00:01:02
4 57 KONEČNÝ Aleš AC Moravská Slavia Brno 1 Dci 1997 1 00:18:44 00:01:07
5 45 KOTOUČEK Matěj MRX Team Bořitov 2 Dci 1997 1 00:19:18 00:01:42
6 173 VIDEMAN Tomáš 3 Dci 1997 1 00:19:27 00:01:51
7 24 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 3 Jři 1995 1 00:19:46 00:02:10
8 15 SEDLÁČEK Ondřej AK Zlín 4 Dci 1997 1 00:20:03 00:02:27
9 4 NEHYBKA Josef Orel Židenice 4 Jři 1995 1 00:20:10 00:02:33
10 36 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:20:10 00:02:34
11 90 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 5 Dci 1998 1 00:20:11 00:02:35
12 167 BARTÁK Radim Ski team Mokrá 5 Jři 1996 1 00:20:32 00:02:56
13 31 STRNKA David AC Moravská Slavia Brno 6 Jři 1995 1 00:20:32 00:02:56
14 165 HOLÍK Michal MRX Team Bořitov 6 Dci 1998 1 00:20:34 00:02:58
15 7 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 7 Dci 1998 1 00:20:36 00:03:00
16 60 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 8 Dci 1997 1 00:21:04 00:03:28
17 39 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 2 Ž 1988 1 00:21:08 00:03:32
18 53 KLAŠKA Dominik AC Moravská Slavia Brno 9 Dci 1998 1 00:21:21 00:03:45
19 22 PTÁČEK Pavel BETA URSUS Orienteering 7 Jři 1996 1 00:21:25 00:03:49
20 37 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:21:27 00:03:51
21 71 ONDROUŠEK David Blansko 2 XM 1994 1 00:21:36 00:04:00
22 35 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:21:40 00:04:04
23 75 ŠAFÁŘOVÁ Adéla AK Olymp Brno Moravec Team 1 Dky 1998 1 00:21:56 00:04:20
24 65 KELBL Vladimír KOB Moira Brno 10 Dci 1997 1 00:22:06 00:04:29
25 48 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 2 ŽV1 1972 1 00:22:06 00:04:30
26 54 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 11 Dci 1998 1 00:22:07 00:04:31
27 23 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 12 Dci 1998 1 00:22:15 00:04:38
28 161 ĎURDIAKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 3 Ž 1991 1 00:22:18 00:04:41
29 10 DVOŘÁKOVÁ Dagmar AHA Vyškov 2 Dky 1998 1 00:22:19 00:04:43
30 152 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 8 Jři 1996 1 00:22:26 00:04:50
31 93 ŠAFÁŘ Milan Moravec Sokol Benešov 3 XM 1962 1 00:22:32 00:04:55
32 44 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1978 1 00:22:33 00:04:57
33 43 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1 Jky 1996 1 00:22:36 00:04:59
34 73 HORÁKOVÁ Šárka Sokol Prštice 5 Ž 1977 1 00:22:44 00:05:08
35 1 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 1 00:22:46 00:05:09
36 68 KOMÁRKOVÁ Zdenka Olešnice 4 ŽV1 1974 1 00:22:46 00:05:10
37 156 KOLÁŘ Patrik Moravec Sokol Benešov 13 Dci 1997 1 00:22:47 00:05:10
38 72 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 6 Ž 1985 1 00:22:49 00:05:13
39 70 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 14 Dci 1997 1 00:22:52 00:05:16
40 11 WAGNER Adam Biatlon Vyškov 15 Dci 1997 1 00:22:52 00:05:16
41 9 RAPUTA Tomáš Brno 4 XM 1973 1 00:22:56 00:05:19
42 17 HLAVATÁ Alexandra Brno 5 ŽV1 1967 1 00:23:05 00:05:29
43 49 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 2 ŽV2 1964 1 00:23:06 00:05:30
44 170 PRUDEK Dominik Moravec Benešov 16 Dci 1998 1 00:23:23 00:05:47
45 159 SKLENÁŘ Martin AK Olymp Brno 9 Jři 1995 1 00:23:28 00:05:52
46 91 KLIMÁNKOVÁ Eva 6 ŽV1 1973 1 00:23:43 00:06:06
47 56 KADLEC Jiří Sokol Radostice 17 Dci 1997 1 00:23:48 00:06:12
48 178 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 5 XM 1969 1 00:23:53 00:06:17
49 25 KÚN Josef BETA URSUS Orienteering 18 Dci 1998 1 00:23:56 00:06:20
50 50 FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 7 Ž 1977 1 00:24:00 00:06:24
51 20 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1976 1 00:24:01 00:06:25
52 88 HIRŠOVÁ Gabriela AK Olymp Brno 2 Jky 1996 1 00:24:11 00:06:35
53 62 TESAŘOVÁ Markéta Boskovice 9 Ž 1994 1 00:24:17 00:06:41
54 81 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 1 00:24:23 00:06:46
55 64 PARÁK Jan Moravec Team 6 XM 1991 1 00:24:27 00:06:51
56 97 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva Adamov 10 Ž 1984 1 00:24:30 00:06:54
57 30 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 3 Jky 1995 1 00:24:32 00:06:56
58 157 FIREŠOVÁ Markéta SK Žabovřesky 3 Dky 1999 1 00:24:39 00:07:03
59 42 KLEPAL Petr PERUN TEAM BLANSKO 7 XM 1966 1 00:24:47 00:07:11
60 82 STAŇKOVÁ Kateřina Brněnský Půlmaraton 11 Ž 1988 1 00:24:53 00:07:17
61 29 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 12 Ž 1993 1 00:24:54 00:07:18
62 166 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 4 Dky 1998 1 00:24:56 00:07:19
63 76 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 13 Ž 1984 1 00:25:08 00:07:32
64 67 GECOVÁ Tereza Triexpert adidas team 14 Ž 1983 1 00:25:09 00:07:33
65 95 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 4 ŽV2 1955 1 00:25:20 00:07:44
66 160 JEMELÍKOVÁ Denisa ZBM Brno 15 Ž 1993 1 00:25:22 00:07:46
67 171 NÁDENÍČKOVÁ Olga Jevičkov 16 Ž 1984 1 00:25:24 00:07:48
68 84 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 5 ŽV2 1964 1 00:25:26 00:07:50
69 186 FILIPIOVÁ Andrea Auto RZ Boskovice 17 Ž 1981 1 00:25:27 00:07:50
70 26 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 5 Dky 1997 1 00:25:45 00:08:09
71 51 NOVOTNÁ Lucie Brno 18 Ž 1975 1 00:25:50 00:08:14
72 158 GALATÍKOVÁ Lucie AK Olymp Brno 4 Jky 1995 1 00:25:53 00:08:17
73 86 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 6 Dky 1999 1 00:25:54 00:08:17
74 182 PLUHÁČKOVÁ Eva AC Senetář 19 Ž 1987 1 00:25:58 00:08:22
75 89 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 20 Ž 1981 1 00:26:03 00:08:27
76 32 HYNKOVÁ Lada VVM 7 ŽV1 1965 1 00:26:06 00:08:29
77 21 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 7 Dky 1997 1 00:26:07 00:08:31
78 151 ZEMÁNKOVÁ Naďa Letovice 8 ŽV1 1973 1 00:26:11 00:08:34
79 85 ODEHNALOVÁ Tereza KOB Moira Brno 8 Dky 1997 1 00:26:12 00:08:36
80 176 BUDIŠOVÁ Michaela Lomnice 21 Ž 1990 1 00:26:12 00:08:36
81 33 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 22 Ž 1986 1 00:26:17 00:08:41
82 180 BAUMGARTNEROVÁ Zuzana SKI Žabiny 23 Ž 1984 1 00:26:19 00:08:43
83 187 ODVÁRKOVÁ Hana 24 Ž 1984 1 00:26:19 00:08:43
84 79 DVOŘÁKOVÁ Hana 25 Ž 1976 1 00:26:22 00:08:46
85 175 ONDROUŠKOVÁ Ivana Individuální 9 ŽV1 1970 1 00:26:25 00:08:48
86 2 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 10 ŽV1 1971 1 00:26:32 00:08:55
87 28 NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 9 Dky 1997 1 00:26:38 00:09:02
88 181 STUDENÁ Jarmila 11 ŽV1 1972 1 00:26:46 00:09:09
89 87 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 12 ŽV1 1970 1 00:26:57 00:09:21
90 46 JANKŮ Jiří Brno 8 XM 1973 1 00:27:03 00:09:27
91 63 PARÁKOVÁ Iva AK Olymp Brno 5 Jky 1995 1 00:27:06 00:09:30
92 172 ŠKROB Ondřej Kuřim 19 Dci 2000 1 00:27:10 00:09:34
93 38 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 1 ŽV3 1954 1 00:27:11 00:09:35
94 77 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 26 Ž 1987 1 00:27:12 00:09:36
95 169 KONEČNÝ Petr Okrouhlá 9 XM 1970 1 00:27:16 00:09:39
96 47 JANKŮ Julie AK Olymp Brno 10 Dky 1999 1 00:27:19 00:09:43
97 8 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 13 ŽV1 1972 1 00:27:23 00:09:46
98 74 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 2 ŽV3 1952 1 00:27:23 00:09:47
99 14 SKŘIVÁNKOVÁ Dana (CZE) Borki 14 ŽV1 1967 1 00:27:27 00:09:51
100 13 DERKOVÁ Jana Brno 15 ŽV1 1971 1 00:27:29 00:09:53
101 41 STŘECHOVÁ Pavla Individuální 16 ŽV1 1965 1 00:27:29 00:09:53
102 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 10 XM 1973 1 00:27:39 00:10:03
103 69 DOČKALOVÁ Věra 27 Ž 1976 1 00:27:44 00:10:07
104 18 VOLAVÁ Ivana Fit online 6 ŽV2 1964 1 00:27:54 00:10:18
105 6 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 20 Dci 1997 1 00:28:17 00:10:41
106 154 RYŠÁNKOVÁ Eva Brno 28 Ž 1986 1 00:28:18 00:10:42
107 27 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 11 Dky 1999 1 00:28:20 00:10:44
108 12 ZEMÁNKOVÁ Eva Moravec Team 29 Ž 1991 1 00:28:33 00:10:57
109 94 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 17 ŽV1 1973 1 00:28:42 00:11:06
110 92 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 7 ŽV2 1962 1 00:28:42 00:11:06
111 52 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 30 Ž 1977 1 00:28:54 00:11:18
112 34 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice 18 ŽV1 1966 1 00:28:56 00:11:19
113 162 KRÁTKÝ Pavel Brno 11 XM 1987 1 00:28:56 00:11:20
114 83 WALLOVÁ Jana 19 ŽV1 1973 1 00:28:58 00:11:22
115 96 VYROUBAL Michal 12 XM 1968 1 00:29:20 00:11:43
116 58 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 20 ŽV1 1966 1 00:29:27 00:11:51
117 66 ČÍŽKOVÁ Markéta OB Adamov 6 Jky 1996 1 00:29:28 00:11:52
118 55 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 21 ŽV1 1973 1 00:29:30 00:11:54
119 19 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 3 ŽV3 1946 1 00:30:26 00:12:50
120 177 HAVLÍČKOVÁ Anna 31 Ž 1990 1 00:30:32 00:12:55
121 183 SEIFERTOVÁ Daniela Běžecka škola MŠ 32 Ž 1977 1 00:30:58 00:13:22
122 174 LÁNÍKOVÁ Alena 22 ŽV1 1967 1 00:31:17 00:13:41
123 164 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 12 Dky 1999 1 00:31:29 00:13:53
124 59 BURDOVÁ Aneta Brno 33 Ž 1989 1 00:31:40 00:14:04
125 153 SMUTNÁ Kateřina Lysice 34 Ž 1979 1 00:31:41 00:14:04
126 61 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 8 ŽV2 1964 1 00:31:53 00:14:17
127 16 SEDLÁČKOVÁ Jana Holešov 23 ŽV1 1970 1 00:32:07 00:14:31
128 40 WOJTKOVÁ Jindra Individuální 24 ŽV1 1965 1 00:33:03 00:15:27
129 185 KISELOVÁ Ludmila 35 Ž 1985 1 00:33:17 00:15:41
130 163 HLADNÁ Eva Pisárky 25 ŽV1 1973 1 00:33:49 00:16:13
131 179 SÝKOROVÁ Monika Brno 26 ŽV1 1970 1 00:33:53 00:16:17
132 80 POKLUDA Tomáš Mokrá Hora 13 XM 1970 1 00:33:54 00:16:17
133 78 PALKOVÁ Lenka Rosice 27 ŽV1 1970 1 00:33:57 00:16:20
134 184 HORŇÁČKOVÁ Ludmila 36 Ž 1985 1 00:34:49 00:17:13

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.12.2020 08:00
Přihlašování BBP
05.12.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
06.12.2020 09:00
!!ZRUŠENO!! Slatinský kros 2020
12.12.2020 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.