Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 24.03.2013 08:00 do 24.03.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,80
Počet kol2
Počet závodníků196
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 233 PROCHÁZKA Jan INOV8 Team 1 M 1984 2 00:35:04
2 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 1 MV1 1970 2 00:36:37 00:01:32
3 146 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 2 MV1 1970 2 00:37:26 00:02:21
4 55 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 3 MV1 1971 2 00:37:34 00:02:29
5 22 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 2 M 1992 2 00:37:36 00:02:31
6 19 SUK Ladislav UNI Brno - ASC Bučovice 3 M 1983 2 00:38:10 00:03:05
7 107 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 4 M 1977 2 00:38:22 00:03:17
8 128 BURYŠKA Tomáš VSK Univerzita Brno 5 M 1988 2 00:38:31 00:03:26
9 56 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 6 M 1992 2 00:38:40 00:03:35
10 101 PAJER Ondřej Dolní město 7 M 1989 2 00:38:49 00:03:44
11 45 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 8 M 1993 2 00:38:59 00:03:54
12 141 NĚMEC Jan OK Chrastava 9 M 1986 2 00:39:07 00:04:02
13 99 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 10 M 1984 2 00:39:23 00:04:18
14 67 SOURAL Lukáš UNI Brno - ASC Bučovice 11 M 1982 2 00:39:34 00:04:30
15 49 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 12 M 1985 2 00:39:39 00:04:34
16 121 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 13 M 1991 2 00:39:47 00:04:43
17 33 PETR Jiří Brno 14 M 1979 2 00:39:54 00:04:50
18 94 ŠTĚRBÁK Eduard Brno 15 M 1975 2 00:39:59 00:04:54
19 26 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 16 M 1992 2 00:39:59 00:04:55
20 89 LIŠČINSKÝ Zdeněk Tesla Brno 17 M 1982 2 00:40:01 00:04:56
21 151 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 4 MV1 1972 2 00:40:26 00:05:22
22 68 NOVÁČEK Michal VSK Univerzita Brno 18 M 1993 2 00:40:33 00:05:28
23 103 VEČEŘA Tomáš BCK Relax Olešnice 19 M 1989 2 00:40:43 00:05:38
24 59 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 2 00:40:44 00:05:39
25 225 HENEK Vladan RBK Blansko 20 M 1980 2 00:41:01 00:05:56
26 239 KABÁTH David SK Žabovřesky 21 M 1984 2 00:41:04 00:06:00
27 31 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 22 M 1990 2 00:41:05 00:06:01
28 84 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 23 M 1975 2 00:41:07 00:06:02
29 105 VAŠKO Adam Žamberk 24 M 1989 2 00:41:08 00:06:03
30 228 POLÁK Marek HO Lemra 5 MV1 1973 2 00:41:23 00:06:18
31 241 BŘEZINA Jiří Acer Bike Team 6 MV1 1972 2 00:41:27 00:06:22
32 117 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 25 M 1980 2 00:41:31 00:06:26
33 23 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MV1 1968 2 00:41:33 00:06:28
34 152 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 26 M 1979 2 00:41:41 00:06:37
35 236 KROUPA Tomáš EKOL TEAM 27 M 1987 2 00:41:46 00:06:41
36 57 CHADIM Michal KC Brno 28 M 1978 2 00:41:49 00:06:44
37 135 VOLEČEK Libor Štěpánov 29 M 1985 2 00:41:50 00:06:45
38 136 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 30 M 1987 2 00:41:52 00:06:47
39 24 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 31 M 1982 2 00:42:03 00:06:59
40 77 PŘIKRYL Petr KOB Moira Brno 8 MV1 1967 2 00:42:15 00:07:10
41 70 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 32 M 1975 2 00:42:26 00:07:21
42 82 ZELINKA Jiří O-mikron 33 M 1987 2 00:42:36 00:07:31
43 133 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 34 M 1985 2 00:42:47 00:07:42
44 32 BEZROUK Jiří Consultek Service 2 MV2 1962 2 00:42:55 00:07:50
45 41 ZOUHAR Libor Adidas Brno 3 MV2 1958 2 00:43:02 00:07:57
46 93 PRÁT Alexandr Jinačovice 4 MV2 1956 2 00:43:11 00:08:06
47 120 BRAVENÝ Adam VSK Mendelu Brno 35 M 1988 2 00:43:15 00:08:10
48 113 DOLÍHAL Luděk Tesla Brno 36 M 1985 2 00:43:16 00:08:12
49 223 PIVOVARNÍK Roman VSK Univerzita Brno 37 M 1993 2 00:43:22 00:08:17
50 16 SLÁMA Michal AC Moravská Slavia Brno 38 M 1993 2 00:43:26 00:08:21
51 87 BULÍN Martin Přerov 39 M 1985 2 00:43:36 00:08:32
52 52 HRBÁČEK Karel Útěchov 9 MV1 1968 2 00:43:56 00:08:51
53 140 KUNITSKI Evghenii Brno 40 M 1981 2 00:44:22 00:09:17
54 250 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 41 M 1980 2 00:44:34 00:09:29
55 238 GLOSER Vít Merida Biking Team 10 MV1 1971 2 00:44:40 00:09:35
56 245 ČÍŽ Radim VUT Brno 42 M 1974 2 00:44:53 00:09:48
57 226 GROSS Luděk Znojmo 1 MV3 1953 2 00:45:03 00:09:58
58 137 POLÁK Pavel Nutrilite 43 M 1981 2 00:45:05 00:10:00
59 168 ŠTERC Jiří ViKtor 44 M 1990 2 00:45:15 00:10:10
60 37 SMOLKA Josef Brno 11 MV1 1970 2 00:45:23 00:10:19
61 96 STLOUKAL Jaroslav JSRT Adamov 12 MV1 1968 2 00:45:26 00:10:21
62 64 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 45 M 1982 2 00:45:27 00:10:22
63 97 ŠIMUNEK Martin Modřice 13 MV1 1966 2 00:45:28 00:10:23
64 138 BRTNA David Brno 46 M 1982 2 00:45:30 00:10:25
65 48 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 47 M 1983 2 00:45:30 00:10:25
66 73 TESÁREK Jan Brno 48 M 1977 2 00:45:34 00:10:29
67 217 KROPÁČEK Jaroslav Brno 14 MV1 1970 2 00:45:43 00:10:38
68 129 ZELENÝ Miroslav Brno 49 M 1983 2 00:45:47 00:10:42
69 44 FLORIÁN Radim Zetor Brno 15 MV1 1970 2 00:45:50 00:10:45
70 253 STEHLÍK Martin SK Žabovřesky 50 M 1985 2 00:46:00 00:10:55
71 20 SKYBA Martin Fit online 5 MV2 1962 2 00:46:07 00:11:03
72 53 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 51 M 1979 2 00:46:12 00:11:07
73 125 POKORNÝ Dan AK Tišnov 52 M 1974 2 00:46:17 00:11:12
74 12 ROČEK Radim Brno 16 MV1 1969 2 00:46:25 00:11:21
75 118 TRS Ladislav Brno 53 M 1985 2 00:46:29 00:11:24
76 29 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 2 MV3 1953 2 00:46:29 00:11:24
77 218 KAPL Tomáš Rychnov nad Kněžnou 54 M 1991 2 00:46:41 00:11:36
78 154 PONEŠ Pavel TK Sokoli 55 M 1978 2 00:46:46 00:11:41
79 231 VAŠÍČEK Michal KOB Moira Brno 56 M 1989 2 00:46:50 00:11:45
80 224 SVOBODA Jiří Brno 57 M 1976 2 00:46:52 00:11:47
81 36 PŮST Karel Valašské Meziříčí 17 MV1 1971 2 00:46:55 00:11:50
82 78 HLOUŠEK Mirek Brno 58 M 1979 2 00:47:04 00:11:59
83 58 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 6 MV2 1956 2 00:47:11 00:12:06
84 155 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 18 MV1 1973 2 00:47:12 00:12:07
85 112 MAŇÁSEK Lukáš Brno 59 M 1980 2 00:47:13 00:12:09
86 248 HUBER František Extreme Life 60 M 1979 2 00:47:16 00:12:11
87 167 CHARVÁT Jan Brno 19 MV1 1969 2 00:47:17 00:12:12
88 80 KUPKA Pavel Lukovany 61 M 1975 2 00:47:20 00:12:15
89 232 SEITLER Milan Brno 62 M 1991 2 00:47:21 00:12:17
90 30 BŘEZINA Roman VSK Technika Brno 63 M 1976 2 00:47:31 00:12:26
91 244 KRÁL Michal SK Chotěboř 64 M 1982 2 00:47:31 00:12:27
92 148 HANŽL Tomáš Brno 65 M 1980 2 00:47:34 00:12:29
93 15 POHANKA Pavel Lotrando Brno 20 MV1 1973 2 00:47:37 00:12:32
94 27 VACULA Ondřej Brno 66 M 1981 2 00:47:43 00:12:38
95 158 MATOUŠEK Pavel KC Brno 67 M 1978 2 00:47:59 00:12:54
96 14 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 21 MV1 1968 2 00:48:04 00:12:59
97 75 SEIBT David Neslovice 68 M 1975 2 00:48:11 00:13:06
98 139 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 3 MV3 1952 2 00:48:29 00:13:25
99 234 VÍTEK Tomáš MILT TEAM 69 M 1975 2 00:48:35 00:13:30
100 145 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 4 MV3 1953 2 00:48:37 00:13:33
101 157 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 22 MV1 1969 2 00:48:38 00:13:33
102 150 ŠIMEČEK Pavel O-mikron 70 M 1982 2 00:48:39 00:13:35
103 74 DRAGOLOV Daniel Brno 23 MV1 1967 2 00:48:41 00:13:36
104 134 SLOUKA Jiří Blažovice 71 M 1983 2 00:48:42 00:13:37
105 90 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 7 MV2 1958 2 00:48:42 00:13:37
106 111 MAŇÁSEK Josef Otrokovice 5 MV3 1952 2 00:48:43 00:13:38
107 246 HAŠA Boris Brno 72 M 1978 2 00:48:51 00:13:46
108 71 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 24 MV1 1969 2 00:48:52 00:13:47
109 40 JANEK Petr Brno 25 MV1 1969 2 00:48:56 00:13:51
110 131 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 73 M 1977 2 00:49:00 00:13:55
111 100 KOCUR Lukáš Brno 74 M 1977 2 00:49:03 00:13:58
112 69 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 75 M 1976 2 00:49:09 00:14:04
113 83 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 76 M 1981 2 00:49:21 00:14:16
114 220 SKOTÁK Jiří SC Ráječko 26 MV1 1964 2 00:49:25 00:14:20
115 254 ČECH Viktor Lokomotiva Vsetín 77 M 1980 2 00:49:26 00:14:21
116 163 NĚMEC Roman Brno 27 MV1 1972 2 00:49:29 00:14:24
117 243 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 78 M 1985 2 00:49:43 00:14:38
118 242 VOREL Petr Brno 79 M 1986 2 00:49:44 00:14:39
119 114 STRÁNÍK Aleš Blansko 6 MV3 1950 2 00:49:56 00:14:51
120 169 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 8 MV2 1957 2 00:50:02 00:14:57
121 123 MIKA Ivo Brno 28 MV1 1966 2 00:50:07 00:15:02
122 47 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 7 MV3 1953 2 00:50:22 00:15:17
123 227 PALÁSEK Martin Lotrando Brno 80 M 1977 2 00:50:27 00:15:22
124 13 HAUMER Vladimír Biatlon Vyškov 29 MV1 1971 2 00:50:43 00:15:38
125 130 ŠŤASTA Libor Kuřim 30 MV1 1966 2 00:50:55 00:15:50
126 230 ZEZULKA Luděk Brno 9 MV2 1962 2 00:51:00 00:15:55
127 142 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 10 MV2 1957 2 00:51:04 00:16:00
128 156 HORA Petr Brno 81 M 1976 2 00:51:24 00:16:19
129 221 JAKUBÍČEK Petr Savaj 11 MV2 1961 2 00:51:25 00:16:20
130 219 MATULA Jaroslav Zetor Brno 31 MV1 1970 2 00:51:25 00:16:21
131 122 SKOTÁK Hynek Extreme Life 82 M 1977 2 00:51:44 00:16:39
132 42 HANÁK Albín Brno 8 MV3 1951 2 00:51:44 00:16:40
133 229 MAŠLAŇ Jiří Brno 83 M 1983 2 00:51:50 00:16:45
134 144 BÁR Lukáš Brno 84 M 1974 2 00:51:57 00:16:53
135 25 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 32 MV1 1966 2 00:52:11 00:17:06
136 143 KUNC Josef LRS Vyškov 12 MV2 1960 2 00:52:26 00:17:21
137 159 RERYCH Jiří Brno 85 M 1988 2 00:52:31 00:17:26
138 79 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 86 M 1983 2 00:52:38 00:17:33
139 38 MAREK Jaromír Brno 33 MV1 1964 2 00:52:45 00:17:40
140 46 DVOŘÁK Vojtěch Brno 87 M 1974 2 00:52:49 00:17:44
141 66 NOVOTNÝ Libor Kuřim 13 MV2 1961 2 00:52:50 00:17:46
142 72 DVOŘÁK Martin Žabovřesky Brno 88 M 1984 2 00:52:51 00:17:46
143 21 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 34 MV1 1971 2 00:53:06 00:18:02
144 63 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 9 MV3 1953 2 00:53:19 00:18:14
145 34 UHLÍŘ Dalibor AT&T 89 M 1980 2 00:53:22 00:18:17
146 116 SLÁMA Jiří Automedia 14 MV2 1960 2 00:53:23 00:18:18
147 249 JEŽ Martin HAPE Brno 35 MV1 1973 2 00:53:34 00:18:29
148 132 BŘEZINA Aleš Brno 15 MV2 1962 2 00:53:50 00:18:45
149 109 VOLAVÝ Vladimír Fit online 16 MV2 1955 2 00:54:13 00:19:08
150 60 BOHÁČ Jiří Brno 17 MV2 1954 2 00:54:25 00:19:20
151 51 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 18 MV2 1954 2 00:54:38 00:19:33
152 252 VÁCLAVEK Tomáš Brno 90 M 1976 2 00:54:38 00:19:33
153 43 HIRŠ Libor VSK MendelU 19 MV2 1960 2 00:54:49 00:19:44
154 164 PAVELKA Richard Brno 91 M 1981 2 00:54:52 00:19:47
155 240 MACHÁČEK Martin RC Brno 20 MV2 1955 2 00:55:10 00:20:05
156 110 PROSTŘEDNÍ Jiří Brno 21 MV2 1956 2 00:55:22 00:20:18
157 235 MORAVEC Zdeněk Tragéd team 92 M 1981 2 00:55:26 00:20:21
158 166 ŠOUMAL Vladimír Brno 93 M 1980 2 00:55:28 00:20:24
159 102 VEČEŘA Luboš Kobylí 36 MV1 1965 2 00:55:31 00:20:26
160 255 JAITNER Jakub Brno 94 M 1986 2 00:55:56 00:20:51
161 76 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 22 MV2 1961 2 00:56:14 00:21:09
162 54 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 10 MV3 1946 2 00:56:18 00:21:13
163 81 JURŮJ Daniel Brno 37 MV1 1973 2 00:56:48 00:21:43
164 247 MARŠÁLEK Jiří Brno 23 MV2 1958 2 00:56:53 00:21:48
165 127 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 38 MV1 1965 2 00:57:15 00:22:10
166 153 TYLEČEK Pavel Jundrov 39 MV1 1973 2 00:57:19 00:22:15
167 50 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 11 MV3 1952 2 00:57:23 00:22:18
168 35 KLEPAL Petr Blansko 40 MV1 1966 2 00:57:28 00:22:23
169 28 PUDELKA Jaroslav Prdlavka SSSR Modřice 12 MV3 1953 2 00:57:49 00:22:44
170 160 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 24 MV2 1962 2 00:57:59 00:22:54
171 124 FRÁŇA Pavel Brno 25 MV2 1959 2 00:58:01 00:22:56
172 222 OTRUSINA David Brno Lesná 95 M 1982 2 00:58:08 00:23:03
173 65 JASKULKA Martin AK Kuřim 41 MV1 1968 2 00:58:18 00:23:13
174 92 KROUPA Jiří Brno 26 MV2 1959 2 00:59:12 00:24:07
175 104 KRIEG Petr BMT Brno 13 MV3 1949 2 00:59:55 00:24:50
176 115 USTOHAL Karel Zelene Rosice 96 M 1977 2 01:00:00 00:24:55
177 126 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 27 MV2 1961 2 01:00:15 00:25:10
178 161 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 28 MV2 1954 2 01:00:23 00:25:19
179 85 FILDÁN Ladislav EKOL TEAM 29 MV2 1955 2 01:00:31 00:25:26
180 98 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 1 XZ 1960 2 01:00:43 00:25:38
181 108 KRCHÁK František Brno 42 MV1 1964 2 01:02:12 00:27:07
182 237 TUČNÝ Jan MK Pardubice 14 MV3 1947 2 01:02:24 00:27:19
183 147 VLASÁK Ota Šmeral Brno 43 MV1 1968 2 01:02:51 00:27:46
184 119 TRS Ladislav Brno 30 MV2 1958 2 01:03:06 00:28:01
185 162 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 15 MV3 1952 2 01:03:17 00:28:12
186 39 STUDNIČKA Michal STS Chvojkovice-Brod 44 MV1 1973 2 01:03:54 00:28:49
187 91 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1941 2 01:05:42 00:30:38
188 106 DRAŽAN Libor Sokol Kuničky 31 MV2 1960 2 01:06:33 00:31:28
189 17 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 17 MV3 1937 2 01:06:48 00:31:43
190 165 BĚLKA Jaroslav LRS Vyškov 18 MV3 1952 2 01:07:05 00:32:00
191 86 MAREK Jiří Brno 32 MV2 1956 2 01:07:22 00:32:17
192 95 SEDLÁČEK Josef Boleráz 19 MV3 1939 2 01:07:24 00:32:19
193 149 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 45 MV1 1964 2 01:09:06 00:34:02
194 18 MACHALA Jaroslav Hluk 20 MV3 1938 2 01:15:45 00:40:40
195 62 HRUBÝ Milan ASK Blansko 21 MV3 1938 2 01:18:18 00:43:13
196 251 CAHEL Pavel Sokol Brno 22 MV3 1938 2 01:22:01 00:46:56

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.