Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 24.03.2013 08:00 do 24.03.2013 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,90
Počet kol1
Počet závodníků108
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 44 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 1 Jři 1995 1 00:19:36
2 54 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 2 Jři 1995 1 00:19:50 00:00:14
3 26 KONEČNÝ Aleš_X AC Moravská Slavia Brno 1 Dci 1997 1 00:19:55 00:00:19
4 49 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 2 Dci 1997 1 00:19:58 00:00:22
5 103 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 1 XM 1981 1 00:20:02 00:00:26
6 34 RYPKA Jiří GT Czech 3 Jři 1994 1 00:20:25 00:00:48
7 30 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 4 Jři 1994 1 00:20:28 00:00:51
8 37 BOŘIL Martin TJ Žďár nad Sázavou 3 Dci 1998 1 00:20:50 00:01:14
9 17 SMOLKA Daniel AC Moravská Slavia Brno 5 Jři 1994 1 00:20:51 00:01:15
10 19 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 4 Dci 1996 1 00:20:56 00:01:19
11 59 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 6 Jři 1994 1 00:21:02 00:01:26
12 52 JAKUBÍČEK Jan SK Přerov 5 Dci 1996 1 00:21:09 00:01:33
13 18 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:21:10 00:01:34
14 31 VACULOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 1982 1 00:21:15 00:01:39
15 79 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 3 Ž 1988 1 00:21:20 00:01:43
16 75 HIRŠ Otakar VSK Mendelu Brno 6 Dci 1998 1 00:21:29 00:01:53
17 38 TROJAN Martin TJ Žďár nad Sázavou 7 Dci 1997 1 00:21:31 00:01:55
18 76 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 1994 1 00:21:32 00:01:56
19 39 INDRÁKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 4 Ž 1991 1 00:21:44 00:02:07
20 106 SOCHOR Patrik AC Moravská Slavia Brno 8 Jři 1995 1 00:22:08 00:02:32
21 15 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1978 1 00:22:34 00:02:57
22 7 HAUMER Jan Biatlon Vyškov 8 Dci 1996 1 00:22:34 00:02:58
23 92 FABRIK Miroslav Brno 2 XM 1959 1 00:22:37 00:03:01
24 53 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 9 Dci 1998 1 00:22:44 00:03:08
25 1 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 1 ŽV1 1972 1 00:22:49 00:03:13
26 112 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 6 Ž 1993 1 00:22:52 00:03:16
27 85 IZÁK Richard Brno 9 Jři 1995 1 00:22:53 00:03:17
28 107 ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1978 1 00:22:56 00:03:20
29 57 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 1 Dky 1996 1 00:23:00 00:03:24
30 91 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 10 Dci 1996 1 00:23:01 00:03:25
31 70 CESAR David ARC Brno 10 Jři 1994 1 00:23:03 00:03:27
32 66 HORÁKOVÁ Šárka Prštice 8 Ž 1977 1 00:23:04 00:03:28
33 47 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 11 Dci 1997 1 00:23:19 00:03:43
34 68 JANKOVÁ Magda Brno 9 Ž 1980 1 00:23:26 00:03:50
35 24 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 2 ŽV1 1964 1 00:23:47 00:04:11
36 27 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 10 Ž 1986 1 00:23:55 00:04:19
37 2 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 3 ŽV1 1969 1 00:24:09 00:04:33
38 104 BURDOVÁ Adéla KOB Děčín 11 Ž 1991 1 00:24:24 00:04:48
39 110 LÁNÍČEK Josef Zetor Brno 12 Dci 1996 1 00:24:29 00:04:52
40 41 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 1 Jky 1995 1 00:24:29 00:04:53
41 21 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 13 Dci 1998 1 00:24:30 00:04:54
42 8 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 2 Dky 1997 1 00:24:31 00:04:55
43 12 PAVLÍČKOVÁ Svatava AK Olymp Brno 2 Jky 1994 1 00:24:32 00:04:55
44 64 KELBL Vladimír KOB Moira Brno 14 Dci 1997 1 00:24:57 00:05:21
45 10 MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1972 1 00:25:12 00:05:36
46 48 PARÁKOVÁ Iva AK Olymp Brno 3 Jky 1995 1 00:25:12 00:05:36
47 69 HOROVÁ Renata Kuřim 5 ŽV1 1973 1 00:25:14 00:05:38
48 46 KLIMÁNKOVÁ Eva 6 ŽV1 1973 1 00:25:16 00:05:40
49 86 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 12 Ž 1981 1 00:25:47 00:06:11
50 63 KRATOCHVÍL Jiří Vranov 3 XM 1970 1 00:25:59 00:06:22
51 72 HIRŠOVÁ Gabriela VSK Mendelu Brno 3 Dky 1996 1 00:26:22 00:06:46
52 45 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 4 XM 1976 1 00:26:28 00:06:52
53 6 RAPUTA Tomáš Brno 5 XM 1973 1 00:26:33 00:06:56
54 23 VÁVRA Petr ŠAK Židlochovice 15 Dci 2000 1 00:26:36 00:07:00
55 105 ADAMOVÁ Eva VBM Brno 13 Ž 1987 1 00:26:45 00:07:08
56 89 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 1 ŽV2 1955 1 00:26:50 00:07:14
57 60 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 4 Dky 1999 1 00:26:53 00:07:17
58 56 VLČKOVÁ Zdeňka Brno 14 Ž 1987 1 00:26:57 00:07:21
59 80 ŠKYTOVÁ Alžběta Brno 15 Ž 1987 1 00:27:09 00:07:33
60 109 DVOŘÁKOVÁ Hana 16 Ž 1976 1 00:27:12 00:07:36
61 81 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 17 Ž 1978 1 00:27:17 00:07:41
62 78 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 18 Ž 1982 1 00:27:21 00:07:45
63 73 ODEHNALOVÁ Klára KOB Moira Brno 5 Dky 1999 1 00:27:28 00:07:52
64 25 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 7 ŽV1 1971 1 00:27:35 00:07:59
65 40 KREJČIŘÍKOVÁ Kateřina Svatá Kateřina 8 ŽV1 1972 1 00:27:53 00:08:16
66 115 FAJKOŠOVÁ Lucie 19 Ž 1988 1 00:27:56 00:08:20
67 74 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 9 ŽV1 1970 1 00:28:03 00:08:27
68 67 MARKOVÁ Alice Brno 10 ŽV1 1970 1 00:28:05 00:08:29
69 5 JEŘÁBKOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 20 Ž 1993 1 00:28:09 00:08:33
70 117 NEČASOVÁ Klára Brno 4 Jky 1994 1 00:28:16 00:08:40
71 62 KRATOCHVÍL Vilém Vranov 16 Dci 2001 1 00:28:20 00:08:44
72 20 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 11 ŽV1 1966 1 00:28:28 00:08:52
73 77 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 ŽV3 1952 1 00:28:32 00:08:55
74 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 6 XM 1973 1 00:28:42 00:09:06
75 42 ŠICHOVÁ Radka Brno 21 Ž 1980 1 00:28:43 00:09:07
76 50 SEDLÁČKOVÁ Alžběta Brno 22 Ž 1978 1 00:29:04 00:09:28
77 88 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 12 ŽV1 1973 1 00:29:10 00:09:33
78 29 MOKRÁ Regina Brno 13 ŽV1 1968 1 00:29:11 00:09:35
79 36 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 ŽV2 1954 1 00:29:17 00:09:41
80 82 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 23 Ž 1980 1 00:29:31 00:09:55
81 65 SLÁMOVÁ Barbora Brno 24 Ž 1981 1 00:29:43 00:10:06
82 113 KUGLEROVÁ Jitka Radostice 25 Ž 1977 1 00:29:52 00:10:16
83 108 SVOBODOVÁ Hana Brno 26 Ž 1976 1 00:29:53 00:10:16
84 9 PAVELKOVÁ Martina Brno 27 Ž 1974 1 00:29:55 00:10:18
85 22 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 14 ŽV1 1972 1 00:29:58 00:10:21
86 28 HROUZKOVÁ Martina Orel Silůvky 15 ŽV1 1973 1 00:29:58 00:10:22
87 58 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 16 ŽV1 1966 1 00:30:06 00:10:30
88 87 KOČOVÁ Hana BRNO - Žabovřesky 28 Ž 1986 1 00:30:06 00:10:30
89 55 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky 29 Ž 1983 1 00:30:07 00:10:31
90 43 HRUŠKOVÁ Lenka YBM 3 ŽV2 1962 1 00:30:14 00:10:37
91 90 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 17 ŽV1 1973 1 00:30:16 00:10:40
92 32 SUKOVÁ Ludmila Brno 2 ŽV3 1944 1 00:30:17 00:10:41
93 111 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 3 ŽV3 1953 1 00:30:19 00:10:43
94 61 MALIVÁNKOVÁ Eva SK Žabovřesky 6 Dky 1999 1 00:30:24 00:10:48
95 11 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 7 Dky 1998 1 00:30:29 00:10:53
96 33 DOČKALOVÁ Věra 30 Ž 1976 1 00:30:42 00:11:05
97 102 KREJČÍ František Brno 7 XM 1943 1 00:32:29 00:12:53
98 114 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 31 Ž 1975 1 00:32:38 00:13:02
99 83 HOLÍKOVÁ Ida Znojmo 18 ŽV1 1964 1 00:32:50 00:13:14
100 4 BEDNÁŘ Michal VSK Univerzita Brno 8 XM 1967 1 00:33:01 00:13:25
101 35 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:33:13 00:13:37
102 16 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 5 ŽV3 1938 1 00:34:27 00:14:51
103 13 KUBÍK Josef Adamov 9 XM 1938 1 00:35:51 00:16:15
104 101 ČERNÁ Eliška Brno 32 Ž 1989 1 00:36:05 00:16:29
105 84 PALKOVÁ Lenka Rosice 19 ŽV1 1970 1 00:36:37 00:17:00
106 14 MALÁ Michaela Brno 33 Ž 1979 1 00:37:53 00:18:17
107 116 NEČASOVÁ Dana Brno 20 ŽV1 1964 1 00:43:43 00:24:07

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DQ 51 PETROVÁ Katarína Brno Ž 1981 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.