Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.11.2012 08:00 do 17.11.2012 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátMichal Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol2
Počet závodníků351
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 187 RUDOLECKÝ Roman VSK Univerzita Brno 1 M 1988 1 00:33:59
2 186 KOHUT Jan UNI Brno - Newline TEAM 2 M 1985 1 00:35:46 00:01:47
3 155 TRTEK Libor UNI Brno - ASC Bučovice 3 M 1988 1 00:36:11 00:02:12
4 365 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slavia Brno 1 MV1 1970 1 00:36:30 00:02:31
5 128 KUBÍNEK František www.fit-online.cz 4 M 1988 1 00:36:38 00:02:39
6 110 PALKO Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 2 MV1 1971 1 00:37:10 00:03:10
7 216 ONDRÁČEK Tomáš Triexpert adidas team 5 M 1977 1 00:37:21 00:03:21
8 188 SCHILBERGER Adam ARC Brno 6 M 1992 1 00:37:27 00:03:28
9 246 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 7 M 1977 1 00:37:36 00:03:36
10 11 KOTYZA Petr UNI Brno - ASC Bučovice 3 MV1 1970 1 00:37:47 00:03:48
11 4 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 8 M 1992 1 00:38:15 00:04:15
12 234 SOURAL Lukáš UNI Brno - ASC Bučovice 9 M 1982 1 00:38:21 00:04:22
13 99 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 10 M 1993 1 00:38:24 00:04:25
14 28 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 11 M 1982 1 00:38:35 00:04:36
15 61 SUK Ladislav UNI Brno - ASC Bučovice 12 M 1983 1 00:38:37 00:04:38
16 319 ŠŤASTNÝ Petr Česká Spořitelna Specialized 13 M 1988 1 00:38:44 00:04:45
17 162 VABROUŠEK Petr Author Tufo Zlín 4 MV1 1973 1 00:38:46 00:04:46
18 115 RYŠKA Vít Horokolo Jundrov 14 M 1975 1 00:39:02 00:05:03
19 309 TOMČAL Dušan Lipov 5 MV1 1973 1 00:39:16 00:05:16
20 95 ČERMÁK Jan SKOL Brno 1 MV2 1963 1 00:39:18 00:05:18
21 156 VANK Michal SK Skol Brno 15 M 1992 1 00:39:23 00:05:23
22 111 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 16 M 1984 1 00:39:27 00:05:28
23 201 ŠTĚRBÁK Eduard Brno 17 M 1975 1 00:39:32 00:05:33
24 308 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 6 MV1 1967 1 00:39:34 00:05:34
25 29 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno 7 MV1 1973 1 00:39:55 00:05:56
26 77 ČERMÁK David Hustopeče 18 M 1976 1 00:39:59 00:06:00
27 315 JURÁNEK Štěpán UNI Brno - Orel Židenice 19 M 1990 1 00:40:03 00:06:03
28 142 NĚMEC Jan OK Chrastava 20 M 1986 1 00:40:09 00:06:10
29 177 BRAVENÝ Vít SK Žabovřesky 21 M 1991 1 00:40:17 00:06:17
30 96 MALACH Tobiáš Tesla Brno 22 M 1989 1 00:40:19 00:06:20
31 62 SVAČINA Karel Pampeliška Olomouc 23 M 1985 1 00:40:20 00:06:20
32 104 CACEK Josef Cáca team Tišnov 24 M 1978 1 00:40:21 00:06:22
33 58 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 25 M 1987 1 00:40:31 00:06:32
34 255 VAŠKO Adam Žamberk 26 M 1989 1 00:40:37 00:06:37
35 116 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 8 MV1 1972 1 00:40:40 00:06:40
36 251 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 27 M 1980 1 00:40:43 00:06:43
37 237 KUČERA Vítězslav EKOL TEAM 28 M 1993 1 00:40:45 00:06:45
38 143 PLACHÝ Lukáš VSK Univerzita Brno 29 M 1985 1 00:40:53 00:06:53
39 135 HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 30 M 1991 1 00:41:01 00:07:01
40 49 ROSA Ondřej VSK Univerzita Brno 31 M 1988 1 00:41:02 00:07:03
41 244 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 32 M 1990 1 00:41:07 00:07:08
42 334 KOLÁŘ Richard Tri LAMY 33 M 1976 1 00:41:09 00:07:10
43 218 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 34 M 1975 1 00:41:11 00:07:12
44 3 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 9 MV1 1968 1 00:41:18 00:07:18
45 44 VEVERKA Josef AC Čejkovice 2 MV2 1958 1 00:41:19 00:07:20
46 45 GULIŠ Václav_X Dolní Bojanovice 3 MV2 1959 1 00:41:26 00:07:26
47 242 CHALK Steve Bílovice nad Svitavou 10 MV1 1965 1 00:41:39 00:07:40
48 292 NOVOTNÝ Petr EKOL TEAM 11 MV1 1982 1 00:41:43 00:07:44
49 363 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 35 M 1979 1 00:41:51 00:07:51
50 93 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:41:56 00:07:56
51 149 RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 4 MV2 1962 1 00:42:04 00:08:04
52 183 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 36 M 1985 1 00:42:14 00:08:15
53 157 NOVÁK Petr Viničné Šumice 37 M 1976 1 00:42:15 00:08:15
54 232 LEPIER Jan ČVK Brno 38 M 1976 1 00:42:16 00:08:16
55 302 PEŠKA Pavel CBASE 39 M 1983 1 00:42:17 00:08:18
56 249 VEMOLA Jiří Bukovice 40 M 1977 1 00:42:25 00:08:26
57 264 KAZDA Adam ASK Blansko 41 M 1991 1 00:42:37 00:08:38
58 70 BEZROUK Jiří Consultek Service 5 MV2 1962 1 00:42:40 00:08:41
59 36 BACIU Serban Romania 42 M 1980 1 00:42:41 00:08:41
60 84 POLÁK Marek HO Lemra 12 MV1 1973 1 00:42:51 00:08:52
61 114 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 43 M 1979 1 00:42:52 00:08:52
62 108 KOLÍNEK František AK Perná 6 MV2 1956 1 00:42:56 00:08:56
63 38 MATULKA Rudolf Kohoutovice 44 M 1993 1 00:43:00 00:09:00
64 169 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 45 M 1983 1 00:43:00 00:09:01
65 48 MOTÁLEK Petr TJ Spartak Třebíč 7 MV2 1961 1 00:43:13 00:09:13
66 362 SLATINA František Brno 13 MV1 1966 1 00:43:22 00:09:22
67 339 KUNOVSKÝ Radek Popůvky 46 M 1977 1 00:43:24 00:09:24
68 39 KAŠE Jaroslav Barnex Sport Brno 2 MV3 1953 1 00:43:25 00:09:25
69 132 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 47 M 1975 1 00:43:26 00:09:26
70 82 FLORIÁN Radim Zetor Brno 14 MV1 1970 1 00:43:31 00:09:31
71 41 SKYBA Martin DINOSPORT Ivančice 8 MV2 1962 1 00:43:40 00:09:41
72 5 PRÁT Alexandr Jinačovice 9 MV2 1956 1 00:43:45 00:09:45
73 205 HUSÁK Ondřej Blansko 48 M 1982 1 00:43:48 00:09:48
74 152 BULÍN Martin Přerov 49 M 1985 1 00:43:53 00:09:54
75 125 KRIST Ondřej Matka nesmí vidět 50 M 1987 1 00:43:55 00:09:56
76 337 URBÁNEK Michal Tri LAMY 51 M 1977 1 00:43:57 00:09:58
77 250 POKORNÝ Václav Orel Řečkovice 52 M 1978 1 00:44:02 00:10:02
78 265 ŠESTÁK Jakub SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 53 M 1990 1 00:44:05 00:10:05
79 74 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 54 M 1982 1 00:44:08 00:10:08
80 243 MEDLÍK Jan LKT Šumperk 55 M 1982 1 00:44:09 00:10:10
81 153 SMOLKA Josef Brno 15 MV1 1970 1 00:44:09 00:10:10
82 25 ŽENATA Filip MRX Team Bořitov 1 XM 1994 1 00:44:14 00:10:14
83 150 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 10 MV2 1955 1 00:44:14 00:10:15
84 117 PIVOVARNÍK Roman VSK Univerzita Brno 56 M 1993 1 00:44:16 00:10:17
85 178 MAZŮR Róbert MO runers 57 M 1991 1 00:44:17 00:10:18
86 101 KORCINA Michal HP KARTON 16 MV1 1973 1 00:44:21 00:10:21
87 191 VOLEČEK Libor Štěpánov 58 M 1985 1 00:44:21 00:10:22
88 98 SUCHARDA Pavel KC Brno 17 MV1 1970 1 00:44:23 00:10:24
89 140 TOMEČEK Antonín Blatnice 18 MV1 1968 1 00:44:35 00:10:35
90 194 POSPÍŠIL Petr CH3 59 M 1979 1 00:44:37 00:10:38
91 300 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 19 MV1 1973 1 00:44:38 00:10:38
92 91 RICHTER Ondřej Havířov 60 M 1987 1 00:44:39 00:10:40
93 69 ZOUHAR Libor Adidas Brno 11 MV2 1958 1 00:44:43 00:10:43
94 344 ŠÁLEK Jindřich Lokomotiva Břeclav 20 MV1 1966 1 00:44:47 00:10:48
95 120 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 61 M 1975 1 00:44:50 00:10:50
96 102 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 3 MV3 1950 1 00:44:50 00:10:51
97 19 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 21 MV1 1973 1 00:44:51 00:10:52
98 332 EHRLICH Tomáš Kroměříž 62 M 1988 1 00:44:51 00:10:52
99 366 KAŇA Miroslav Mikulčice 22 MV1 1968 1 00:44:59 00:10:59
100 147 ŠENKÝŘ Michal Brno 63 M 1983 1 00:45:03 00:11:04
101 53 SLÁMA Lukáš Automedia 64 M 1984 1 00:45:07 00:11:07
102 276 BIL Jaroslav Brno 65 M 1985 1 00:45:07 00:11:08
103 336 STEHLÍK Martin SK Žabovřesky 66 M 1985 1 00:45:08 00:11:08
104 60 KREJČÍ Jiří Tuřany 23 MV1 1966 1 00:45:12 00:11:12
105 271 KAŇOVSKÝ Petr Brno 67 M 1976 1 00:45:13 00:11:13
106 267 VRTÍK Zbyněk Brno 68 M 1980 1 00:45:13 00:11:13
107 326 ALMAN Dušan Adamov 24 MV1 1967 1 00:45:14 00:11:14
108 80 KUNITSKI Evghenii Brno 69 M 1981 1 00:45:14 00:11:14
109 277 LAPČÍK Michael Brno 70 M 1988 1 00:45:14 00:11:15
110 167 KNAPOVÁ Jana OK lokomotiva Pardubice 1 XZ 1990 1 00:45:14 00:11:15
111 73 HAVRÁNEK Jan Brno 71 M 1977 1 00:45:15 00:11:16
112 301 GROSS Luděk Znojmo 4 MV3 1953 1 00:45:18 00:11:19
113 76 TOPINKA Martin CBASE 72 M 1984 1 00:45:21 00:11:22
114 248 CINTULA Lukáš MO runers 73 M 1991 1 00:45:23 00:11:23
115 154 POLÁK Pavel Nutrilite 74 M 1981 1 00:45:24 00:11:24
116 263 KAZDA Petr Brno 25 MV1 1970 1 00:45:24 00:11:25
117 50 ZELENÝ Pavel FC Besídka Brno 26 MV1 1973 1 00:45:24 00:11:25
118 92 TRÁVNÍČEK Jaroslav Drnovice 27 MV1 1964 1 00:45:28 00:11:28
119 133 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 28 MV1 1965 1 00:45:29 00:11:29
120 121 STLOUKAL Jaroslav JSRT Adamov 29 MV1 1968 1 00:45:29 00:11:30
121 35 BERAN Tomáš Brno 75 M 1980 1 00:45:33 00:11:34
122 97 ZELINKA Jiří O-mikron 76 M 1987 1 00:45:37 00:11:37
123 118 TUČEK Libor AC Moravská Slavia Brno 30 MV1 1965 1 00:45:41 00:11:42
124 343 CHARVÁT Jan Brno 31 MV1 1969 1 00:45:45 00:11:45
125 100 BĚLOHOUBEK Petr Brno 32 MV1 1972 1 00:45:47 00:11:47
126 219 BUREŠOVÁ Hana PELLS MTBO Team 2 XZ 1974 1 00:45:49 00:11:49
127 14 FOLTÁNEK Jiří Brno 77 M 1976 1 00:45:52 00:11:53
128 17 DUŠIL Jaroslav Brno 33 MV1 1970 1 00:45:53 00:11:54
129 137 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 34 MV1 1965 1 00:45:56 00:11:56
130 90 ZELENÝ Miroslav Brno 78 M 1983 1 00:45:58 00:11:59
131 20 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 35 MV1 1968 1 00:46:04 00:12:05
132 209 ŠTERC Jiří ViKtor 79 M 1990 1 00:46:05 00:12:06
133 10 ROČEK Radim Brno 36 MV1 1969 1 00:46:05 00:12:06
134 200 ŠINDELKA Antonín RBK Blansko 37 MV1 1972 1 00:46:05 00:12:06
135 252 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 80 M 1979 1 00:46:07 00:12:07
136 266 POKORNÝ Dan AK Tišnov 81 M 1974 1 00:46:07 00:12:08
137 52 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 38 MV1 1971 1 00:46:19 00:12:20
138 103 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 5 MV3 1951 1 00:46:23 00:12:24
139 254 LING Milan Břeclav 39 MV1 1968 1 00:46:25 00:12:26
140 75 LENĎÁK Štěpán Brno 82 M 1981 1 00:46:29 00:12:30
141 6 KROPÁČEK Jaroslav Brno 40 MV1 1970 1 00:46:31 00:12:31
142 43 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 12 MV2 1961 1 00:46:41 00:12:42
143 72 BRTNA David Brno 83 M 1982 1 00:46:45 00:12:46
144 27 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 84 M 1978 1 00:46:47 00:12:48
145 138 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 85 M 1978 1 00:46:50 00:12:51
146 260 SVOBODA Jiří Brno 86 M 1976 1 00:46:51 00:12:52
147 224 KRÁTKÝ Jiří Jedovnice 87 M 1977 1 00:46:52 00:12:53
148 236 TESÁREK Jan Brno 88 M 1977 1 00:46:56 00:12:57
149 204 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 6 MV3 1952 1 00:47:03 00:13:03
150 299 KOHOUTEK Jiří Brno 89 M 1989 1 00:47:03 00:13:03
151 233 VÍTEK Tomáš MILT TEAM 90 M 1975 1 00:47:05 00:13:05
152 325 TRÁVNÍČEK Martin MILT TEAM 91 M 1975 1 00:47:16 00:13:17
153 340 HANŽL Tomáš Brno 92 M 1980 1 00:47:20 00:13:21
154 297 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 13 MV2 1956 1 00:47:21 00:13:21
155 65 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 14 MV2 1958 1 00:47:23 00:13:24
156 32 SIKORA Aleš Smršť Podlesí 41 MV1 1973 1 00:47:27 00:13:28
157 338 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 15 MV2 1957 1 00:47:28 00:13:29
158 47 ŠAFÁŘ Milan Moravec Sokol Benešov 16 MV2 1962 1 00:47:34 00:13:34
159 333 NĚMEC Roman Brno 42 MV1 1972 1 00:47:35 00:13:36
160 213 FIALA Ondřej Slavkov u Brna 93 M 1976 1 00:47:37 00:13:37
161 79 DRAGOLOV Daniel Brno 43 MV1 1967 1 00:47:37 00:13:38
162 30 POHANKA Pavel Lotrando Brno 44 MV1 1973 1 00:47:37 00:13:38
163 89 BÁR Lukáš Brno 94 M 1974 1 00:47:38 00:13:39
164 175 ŠIMUNEK Martin Modřice 45 MV1 1966 1 00:47:39 00:13:40
165 136 VACULA Ondřej Brno 95 M 1981 1 00:47:46 00:13:47
166 113 JANEK Petr Brno 46 MV1 1969 1 00:47:51 00:13:52
167 364 PAULÍK Petr HP KARTON 96 M 1974 1 00:47:54 00:13:55
168 22 ROOSENTAL Sander ČVK Brno 47 MV1 1972 1 00:47:56 00:13:57
169 196 NOVÁK Ivo AG foods 97 M 1979 1 00:47:59 00:14:00
170 275 TRS Ladislav Gastrotrs 98 M 1985 1 00:47:59 00:14:00
171 24 MARTÍNEK David MRX Team Bořitov 99 M 1993 1 00:47:59 00:14:00
172 268 VOŘECHOVSKÝ Martin Brno 100 M 1983 1 00:48:01 00:14:01
173 56 HEJTMÁNEK Miroslav Veverská Bítýška 48 MV1 1970 1 00:48:08 00:14:08
174 220 KUPKA Pavel Lukovany 101 M 1975 1 00:48:11 00:14:12
175 328 SLOUKA Jiří Blažovice 102 M 1983 1 00:48:20 00:14:21
176 13 GLADIŠ Daniel SKG Brno 49 MV1 1968 1 00:48:24 00:14:25
177 361 FABRIK Miroslav Brno 17 MV2 1959 1 00:48:26 00:14:27
178 51 VÁVRA Antonín Zbrojovka Brno 18 MV2 1959 1 00:48:30 00:14:31
179 253 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 50 MV1 1969 1 00:48:41 00:14:42
180 293 ADÁMEK Hubert AC Moravská Slavia Brno 51 MV1 1971 1 00:48:48 00:14:48
181 303 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 7 MV3 1953 1 00:48:57 00:14:57
182 229 BARTÁK Ronald Kuřim 52 MV1 1965 1 00:49:04 00:15:04
183 122 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 53 MV1 1966 1 00:49:10 00:15:10
184 21 MIKA Ivo Brno 54 MV1 1966 1 00:49:13 00:15:14
185 182 JANKŮ Lukáš subreg.cz 103 M 1987 1 00:49:24 00:15:24
186 311 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 104 M 1977 1 00:49:25 00:15:26
187 261 MĚSÍČEK Jakub Družba Dukovany 105 M 1990 1 00:49:26 00:15:27
188 176 DYTRT Petr Moravany 106 M 1976 1 00:49:27 00:15:27
189 146 KOCUR Lukáš Brno 107 M 1977 1 00:49:28 00:15:29
190 290 ČADEK Martin Brno 19 MV2 1957 1 00:49:40 00:15:40
191 272 PARGAČ Martin Trenčín 108 M 1985 1 00:49:51 00:15:51
192 166 POZLER Jiří Hradec Králové 109 M 1983 1 00:49:52 00:15:53
193 7 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 55 MV1 1972 1 00:49:56 00:15:57
194 270 BEDAN Petr Spešov 209 56 MV1 1973 1 00:49:56 00:15:57
195 313 KLUSÁČEK Ondřej Brno 110 M 1985 1 00:49:57 00:15:57
196 238 MLÁDEK Michael Brno 111 M 1984 1 00:49:57 00:15:58
197 148 LIBENSKÝ David Brno 57 MV1 1970 1 00:49:58 00:15:59
198 192 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 58 MV1 1969 1 00:49:59 00:15:59
199 211 DANĚK Petr VHS Brno 59 MV1 1964 1 00:50:00 00:16:00
200 88 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 112 M 1983 1 00:50:01 00:16:01
201 54 SLÁMA Jiří Automedia 20 MV2 1960 1 00:50:03 00:16:04
202 269 SEIBT David Neslovice 113 M 1975 1 00:50:05 00:16:05
203 298 MUSIL Josef Náměšť nad Oslavou 60 MV1 1964 1 00:50:05 00:16:06
204 165 MIŠOVE Pavel Rugby Bystrc 114 M 1991 1 00:50:06 00:16:07
205 130 MAREK Jaromír Brno 61 MV1 1964 1 00:50:08 00:16:09
206 314 ODEHNAL Roman KOB Moira Brno 62 MV1 1969 1 00:50:09 00:16:09
207 71 KUNC Josef LRS Vyškov 21 MV2 1960 1 00:50:09 00:16:10
208 78 VALKO Ivan Rájec - Jestřabí 22 MV2 1963 1 00:50:16 00:16:17
209 129 HALAJ Michal Brezno 115 M 1990 1 00:50:16 00:16:17
210 119 GÖPFERT Eduard ČVK Brno 63 MV1 1971 1 00:50:16 00:16:17
211 307 PÁLKA Marek LS Brno 116 M 1991 1 00:50:18 00:16:19
212 329 JEŽ Martin HAPE Brno 64 MV1 1973 1 00:50:22 00:16:23
213 296 STRÁNÍK Aleš Blansko 8 MV3 1950 1 00:50:25 00:16:25
214 34 JANEČEK Tomáš Lelekovice 117 M 1990 1 00:50:31 00:16:32
215 317 ŠAŠINKA Jaromír Orel Židenice 118 M 1991 1 00:50:35 00:16:36
216 83 RUBIČ Daniel Brno 119 M 1985 1 00:50:36 00:16:36
217 341 STRNAD Václav Inkosport Team 120 M 1983 1 00:50:37 00:16:37
218 199 MAREČEK Jiří SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 23 MV2 1959 1 00:50:38 00:16:39
219 245 SEZIMA Petr Brno 121 M 1986 1 00:50:41 00:16:42
220 240 JELÍNEK Pavel Blansko 122 M 1975 1 00:50:49 00:16:49
221 373 BERKA Jiří Kuřim 24 MV2 1956 1 00:50:49 00:16:49
222 59 DOLEŽAL Miloš Mokrá Horákov 123 M 1976 1 00:50:49 00:16:50
223 144 UHLÍŘ Dalibor AT&T 124 M 1980 1 00:51:06 00:17:07
224 347 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 125 M 1981 1 00:51:08 00:17:09
225 109 DIATKA Vladimír Brno 65 MV1 1967 1 00:51:09 00:17:10
226 164 NOHEL Petr MO runers 126 M 1990 1 00:51:12 00:17:12
227 134 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 66 MV1 1966 1 00:51:15 00:17:15
228 107 VOLAVÝ Vladimír Brno 25 MV2 1955 1 00:51:19 00:17:19
229 368 HATLAPATKA Radim Rožnov 127 M 1987 1 00:51:21 00:17:22
230 331 ŠEDIVÝ Květoslav ČÍČA Team 67 MV1 1966 1 00:51:26 00:17:26
231 9 HORÁK Vratislav Horaso 9 MV3 1950 1 00:51:28 00:17:29
232 291 TEPLÝ Viktor Kuřim 128 M 1990 1 00:51:30 00:17:30
233 259 TOMAN Radim Brno 129 M 1980 1 00:51:30 00:17:31
234 289 KRESTA Roman Zetor Brno 68 MV1 1965 1 00:51:47 00:17:48
235 217 HANÁK Albín Brno 10 MV3 1951 1 00:51:49 00:17:49
236 94 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 26 MV2 1957 1 00:51:51 00:17:51
237 294 KOHOUTEK Josef FIN centrum Boskovice 130 M 1984 1 00:51:52 00:17:53
238 369 SKOTÁK Hynek Extreme Life 131 M 1977 1 00:51:58 00:17:59
239 262 ŠOUMAL Vladimír Brno 132 M 1980 1 00:52:01 00:18:01
240 226 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 133 M 1981 1 00:52:01 00:18:02
241 15 SLOVÁK Vít Lomnice 134 M 1975 1 00:52:03 00:18:03
242 342 TYLEČEK Pavel Jundrov 69 MV1 1973 1 00:52:04 00:18:05
243 295 ŠPERKA Oldřich Jedovnice 27 MV2 1956 1 00:52:06 00:18:07
244 81 JURČA Jaroslav :-) 28 MV2 1962 1 00:52:08 00:18:08
245 206 ZEZULKA Luděk Brno 29 MV2 1962 1 00:52:11 00:18:11
246 228 VOREL Petr Brno 135 M 1986 1 00:52:13 00:18:14
247 171 ČERNÝ Martin Author Tufo Tri Live 136 M 1983 1 00:52:15 00:18:16
248 195 MATOUŠEK Jiří Brno 137 M 1984 1 00:52:16 00:18:17
249 257 HERMANN Honza Brno 138 M 1977 1 00:52:21 00:18:22
250 239 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 70 MV1 1972 1 00:52:26 00:18:26
251 158 POKORNÝ Jan AK Šnek 139 M 1988 1 00:52:28 00:18:28
252 8 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 11 MV3 1953 1 00:52:29 00:18:30
253 335 ČECH Ladislav Mokrá Horákov 71 MV1 1973 1 00:52:33 00:18:34
254 230 KOHOUTEK Jaromír Brno 30 MV2 1955 1 00:52:38 00:18:38
255 318 SLÍVA Jan Brno 140 M 1985 1 00:52:42 00:18:43
256 210 SMEJKAL Libor Prdlavka SSSR Modřice 12 MV3 1947 1 00:52:45 00:18:45
257 316 ŽÁK Jan Vltava FUND 72 MV1 1972 1 00:52:47 00:18:48
258 304 DVOŘÁK David Brno 141 M 1976 1 00:52:51 00:18:52
259 198 HORA Petr Brno 142 M 1976 1 00:52:55 00:18:55
260 23 BAŠE Tomáš Brno 143 M 1974 1 00:52:55 00:18:55
261 212 BARTOŠ Zdeněk Cemba.cz 31 MV2 1962 1 00:52:56 00:18:56
262 57 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 32 MV2 1954 1 00:52:58 00:18:59
263 16 ŠUMPÍK Pavel Ořešín 73 MV1 1972 1 00:53:07 00:19:07
264 214 NEČASOVÁ Dana Brno 3 XZ 1964 1 00:53:10 00:19:10
265 372 PROSTŘEDNÍ Jiří Brno 33 MV2 1956 1 00:53:11 00:19:11
266 105 BAYER Miloslav ASK TT - SKI Blansko 13 MV3 1947 1 00:53:15 00:19:15
267 33 ŠÍPEK Martin Jundrov 144 M 1974 1 00:53:27 00:19:28
268 145 TŘÍSKA Roman Brno 34 MV2 1956 1 00:53:31 00:19:31
269 310 HLADNÝ Marek Brno 74 MV1 1972 1 00:53:39 00:19:39
270 68 ZOUHAR Libor Adidas Brno 145 M 1985 1 00:53:42 00:19:43
271 374 ŠOLC Filip SKI Žabiny 146 M 1985 1 00:53:55 00:19:55
272 197 ZUMR Miroslav Brno 147 M 1984 1 00:53:59 00:19:59
273 170 NOVOTNÝ Libor Kuřim 35 MV2 1961 1 00:54:03 00:20:04
274 376 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 148 M 1984 1 00:54:05 00:20:06
275 327 PIGOŠ Pavol Bílovice nad Svitavou 149 M 1980 1 00:54:07 00:20:08
276 160 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 36 MV2 1956 1 00:54:09 00:20:09
277 12 KLÁSEK Aleš A.K. Prohibition RUM(N) 75 MV1 1966 1 00:54:12 00:20:13
278 127 KOUDELKA Jiří AP Brno 37 MV2 1957 1 00:54:12 00:20:13
279 370 VEVERKA Tomáš FK Debakl 150 M 1980 1 00:54:21 00:20:21
280 235 LAVIČKA Jaroslav Drásov 38 MV2 1959 1 00:54:27 00:20:28
281 223 KRATOCHVÍL David 151 M 1976 1 00:54:41 00:20:41
282 63 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 39 MV2 1961 1 00:54:48 00:20:49
283 173 BEČIČKA Petr TJ Sokol Ořešín 40 MV2 1960 1 00:54:56 00:20:56
284 320 MATULA Jiří PC BRNO 41 MV2 1956 1 00:54:59 00:21:00
285 40 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 42 MV2 1962 1 00:55:06 00:21:06
286 371 WERNER tomáš Brno 76 MV1 1964 1 00:55:24 00:21:24
287 227 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 152 M 1985 1 00:55:24 00:21:25
288 312 DURNA Pavel Brno 153 M 1983 1 00:55:25 00:21:25
289 124 ZAVADIL Alexandr Triexpert adidas team 77 MV1 1966 1 00:55:26 00:21:27
290 225 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 78 MV1 1967 1 00:55:41 00:21:42
291 172 DOSTÁLOVÁ Vendula Brno 4 XZ 1981 1 00:55:42 00:21:43
292 168 HAJOSSY Miroslav Kovalob 14 MV3 1946 1 00:55:46 00:21:47
293 207 VÍTKOVIČ Lubomír Hluboké Dvory 154 M 1981 1 00:56:02 00:22:03
294 189 MIKULEC Luděk ČVK Brno 155 M 1974 1 00:56:04 00:22:05
295 330 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 43 MV2 1958 1 00:56:15 00:22:16
296 202 HUBÁČEK Michal Tišnov Bikers 156 M 1984 1 00:56:18 00:22:19
297 139 FRANTA Michal Prdlavka SSSR Modřice 157 M 1988 1 00:56:20 00:22:20
298 67 NOVOTNÝ Jan Triatlon klub Brno 44 MV2 1954 1 00:56:24 00:22:24
299 159 DZURENDA Josef AK Šnek 158 M 1989 1 00:56:33 00:22:34
300 256 KROUPA Jiří Brno 45 MV2 1959 1 00:56:46 00:22:47
301 247 KRIEG Petr BMT Brno 15 MV3 1949 1 00:56:59 00:23:00
302 37 VÁVRA Václav Hrušovany u Brna 79 MV1 1971 1 00:57:03 00:23:03
303 106 KRATOCHVÍL Jaroslav Lelekovice 46 MV2 1963 1 00:57:05 00:23:06
304 131 JASKULKA Martin AK Kuřim 80 MV1 1968 1 00:57:06 00:23:07
305 184 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 16 MV3 1952 1 00:57:12 00:23:13
306 174 FORÝTEK Michal Brno 159 M 1982 1 00:57:13 00:23:13
307 193 SVOBODA Karel Zetor Brno 17 MV3 1945 1 00:57:27 00:23:28
308 306 OLIVÍKOVÁ Barbora VK Přerov 160 M 1991 1 00:57:33 00:23:34
309 321 MARŠÁLEK Jiří Brno 47 MV2 1958 1 00:57:36 00:23:36
310 2 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 48 MV2 1956 1 00:57:41 00:23:42
311 305 PÁLKOVÁ Karolína Lodní sporty Brno 5 XZ 1994 1 00:57:56 00:23:57
312 222 HOLÁŠEK Petr Brno 161 M 1989 1 00:57:59 00:23:59
313 375 BURŠÍK Petr Brno 162 M 1987 1 00:58:34 00:24:35
314 18 MOUČKA Jan Brno 49 MV2 1956 1 00:58:40 00:24:41
315 274 CHMELÍK Jakub Česká 163 M 1981 1 00:58:41 00:24:42
316 46 SPONAR Jan Tesla Brno 18 MV3 1950 1 00:58:48 00:24:49
317 208 TRS Ladislav Gastrotrs 50 MV2 1958 1 00:58:48 00:24:49
318 87 HUMLÍČEK René UBM Průkopník Brno 81 MV1 1971 1 00:59:00 00:25:01
319 273 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 19 MV3 1952 1 00:59:06 00:25:07
320 123 ANDRYSÍK Karel A-Čalovnictví.cz 164 M 1974 1 00:59:19 00:25:20
321 55 PUDELKA Jaroslav Prdlavka SSSR Modřice 20 MV3 1953 1 00:59:22 00:25:23
322 126 BŘEZINA Aleš Brno 51 MV2 1962 1 00:59:36 00:25:36
323 26 FOJTÁŠEK David Brno 165 M 1980 1 00:59:44 00:25:45
324 85 DVOŘÁK Vojtěch Brno 166 M 1974 1 01:00:15 00:26:16
325 163 PAJOR Peter MO runers 167 M 1990 1 01:00:30 00:26:31
326 190 HŮREK Radim ČVK Brno 168 M 1983 1 01:00:54 00:26:54
327 241 MOKRÝ Pavel Brno 82 MV1 1968 1 01:00:59 00:27:00
328 258 BOUŠEK Tomáš MO runers 169 M 1990 1 01:01:07 00:27:08
329 31 PELC Vít OZZY Brno 83 MV1 1967 1 01:01:08 00:27:08
330 345 KLEPAL Petr Blansko 84 MV1 1966 1 01:01:27 00:27:28
331 185 VRZÁK Michael EKOL TEAM 170 M 1992 1 01:01:58 00:27:58
332 278 VLASÁK Ota Šmeral Brno 85 MV1 1968 1 01:02:28 00:28:28
333 66 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 21 MV3 1941 1 01:03:01 00:29:02
334 231 JEŽOVÁ Martina Brno 6 XZ 1975 1 01:03:03 00:29:03
335 42 HÁNA Květoslav Svatobořice-Mistřín 22 MV3 1937 1 01:03:15 00:29:15
336 64 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 86 MV1 1964 1 01:04:05 00:30:06
337 322 PIROCHTOVÁ Antonína Brno 7 XZ 1973 1 01:04:20 00:30:21
338 323 DOSPÍŠILOVÁ Inessa Brno 87 MV1 1971 1 01:04:21 00:30:21
339 141 BĚLKA Jaroslav LRS Vyškov 23 MV3 1952 1 01:04:34 00:30:34
340 215 NEČASOVÁ Klára Brno 8 XZ 1994 1 01:04:38 00:30:38
341 279 KNAPIL Josef Brno 9 XZ 1990 1 01:04:38 00:30:38
342 203 SZOMBATH Andrej Brno 171 M 1979 1 01:04:59 00:31:00
343 179 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 52 MV2 1961 1 01:06:48 00:32:48
344 221 JURŮJ Daniel Brno 88 MV1 1973 1 01:06:54 00:32:55
345 181 ŽÁK Štěpán Nezávislí Modřice 2 XM 1997 1 01:09:47 00:35:48
346 180 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 89 MV1 1965 1 01:09:48 00:35:48
347 161 HRUBÝ Milan ASK Blansko 24 MV3 1938 1 01:09:51 00:35:52
348 324 FABRIKOVÁ Blanka Brno 10 XZ 1960 1 01:10:05 00:36:06
349 112 PETR Jiří Brno 173 M 1979 -1 2 kola
350 151 KOLMAN Jakub Posilovna Průvan 172 M 1976 -1 2 kola
351 367 HORNÝ Bedřich Stavros Hostenice 90 MV1 1967 -1 2 kola

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.