Rychlé novinky:

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

22.12.2020: Zrušení 4. závodu BBP Syrovice

BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.11.2012 08:00 do 17.11.2012 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátMichal Juránek
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2013 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků217
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 51 SOTÁK Pavel Blansko 1 XM 1966 3 00:17:24
2 39 NOVÁKOVÁ Pavla Trek-AR Brno 2 Ž 1981 3 00:17:37 00:00:13
2 128 TUČEK Martin AC Moravská Slavia Brno 1 Jři 1995 1 00:23:09 2 kola
3 146 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 2 Jři 1995 1 00:23:11 2 kola
3 30 ADÁMKOVÁ Blanka AC Moravská Slavia Brno 1 Ž 1978 3 00:17:51 00:00:27
4 213 STRNKA David AC Moravská Slavia Brno 3 Jři 1995 1 00:23:46 2 kola
5 228 KOTOUČEK Matěj MRX Team Bořitov 2 Dci 1997 1 00:23:51 2 kola
5 32 KOČOVÁ Hana BRNO - Žabovřesky 3 Ž 1986 3 00:18:18 00:00:54
6 56 ŠENKÝŘOVÁ Veronika Brno 1 Ž 1992 3 00:18:35 00:01:11
7 28 KOHOUTOVÁ Michaela VSK Univerzita Brno 3 Jky 1994 3 00:18:45 00:01:21
7 126 KUČERA Jan TK Moravské Budějovice 2 XM 1981 1 00:24:07 2 kola
9 115 CESAR David ARC Brno 4 Jři 1994 1 00:24:50 2 kola
9 68 HLAVATÁ Andrea OK Chrastava 5 Ž 1987 3 00:18:57 00:01:32
10 224 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 4 Dci 1996 1 00:24:53 2 kola
11 29 ROŽEK Miroslav :-) 2 XM 1965 3 00:19:03 00:01:39
11 120 SEDLÁČEK Ondřej AK Zlín 5 Dci 1997 1 00:24:59 2 kola
12 36 DOSTÁLOVÁ Žaneta 3 Ž 1984 3 00:19:11 00:01:47
12 227 GÁNOVSKÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:25:00 2 kola
13 80 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 3 00:19:19 00:01:55
15 145 POSPÍŠILOVÁ Irena AHA Vyškov 2 Ž 1983 1 00:25:08 2 kola
15 165 ZEMÁNKOVÁ Štěpánka Šlapanice 5 Jky 1994 3 00:19:33 00:02:09
16 57 ČERMÁKOVÁ Veronika SKOL Brno 1 Dky 1996 3 00:19:37 00:02:13
17 107 MATULOVÁ Lucie SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 4 Ž 1988 1 00:25:32 2 kola
17 196 KOPOROVÁ Lenka SK Žabovřesky 6 Dky 1997 3 00:19:40 00:02:16
18 137 SLAVÍČEK Lukáš ČVK Brno 6 Jři 1994 1 00:25:38 2 kola
19 103 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 7 XM 1972 3 00:19:52 00:02:28
19 130 HAVELKA Jan AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 1994 1 00:25:43 2 kola
20 27 DOKOUPILOVÁ Kateřina Brno 8 Ž 1978 3 00:19:55 00:02:31
21 133 MEDLOVÁ Simona AK Olymp Brno 5 Ž 1992 1 00:25:49 2 kola
21 161 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 9 ŽV3 1946 3 00:20:00 00:02:36
22 222 SIKORA Vít AK Kuřim 8 Jři 1995 1 00:26:01 2 kola
23 155 TESAŘOVÁ Markéta Boskovice 1 Jky 1994 3 00:20:17 00:02:53
25 69 NEČASOVÁ Dana Brno 7 ŽV1 1964 3 00:20:23 00:02:59
26 46 HYNKOVÁ Lada VVM 6 ŽV1 1965 3 00:20:25 00:03:01
27 52 HORNÁ Lucie Stavros Hostenice 10 Ž 1976 3 00:20:27 00:03:03
27 143 KUTROVÁ Eliška AK Olymp Brno 7 Ž 1993 1 00:26:42 2 kola
28 78 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 7 ŽV1 1973 3 00:20:28 00:03:04
29 125 KALOVÁ Jitka SKOL Brno 2 ŽV1 1973 1 00:26:57 2 kola
30 97 ČECH Zdenka Brno 1 Ž 1978 3 00:20:41 00:03:17
31 114 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 10 Dci 1996 1 00:26:59 2 kola
32 175 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1978 1 00:27:03 2 kola
33 123 DOKULIL Jan EKOL TEAM 11 Dci 1997 1 00:27:06 2 kola
33 65 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 8 Ž 1985 3 00:20:58 00:03:34
34 49 HORNÝ Bedřich ARC Brno 9 Dci 2002 3 00:21:06 00:03:42
35 38 MALACHOVÁ Tereza Brno 11 Ž 1981 3 00:21:08 00:03:44
35 230 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:27:12 2 kola
36 186 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 10 ŽV3 1938 3 00:21:18 00:03:54
37 66 NEČASOVÁ Klára Brno 8 Jky 1994 3 00:21:20 00:03:56
37 135 SVÍTIL Václav ČVK Brno 12 Dci 1997 1 00:27:16 2 kola
38 118 JAHODA Vojtěch SK Žabovřesky 13 Dci 1998 1 00:27:17 2 kola
38 195 JANÍČEK Štěpán Spartak Třebíč 12 Dci 1996 3 00:21:24 00:04:00
40 64 KNAPIL Josef Brno 3 Ž 1990 3 00:21:31 00:04:06
42 48 KRATOCHVÍLOVÁ Eva 1 Ž 1989 3 00:21:41 00:04:17
44 79 KAŠTÁNKOVÁ Jana Brno 12 ŽV1 1968 3 00:21:46 00:04:22
45 164 PETROVÁ Katarína Brno 13 Ž 1981 3 00:21:50 00:04:25
46 184 MITRENGA Adam EKOL TEAM 13 Dci 1997 3 00:21:50 00:04:26
47 96 KOFROŇOVÁ Petra 14 Ž 1982 3 00:21:51 00:04:27
47 139 BENEŠ Petr VSK Univerzita Brno 15 Dci 1997 1 00:27:38 2 kola
48 177 KONEČNÝ Aleš_X AC Moravská Slavia Brno 14 Dci 1997 3 00:21:55 00:04:31
49 193 ŠŤASTNÁ Markéta Jezeřany-Maršovice 2 Ž 1979 3 00:22:00 00:04:36
50 225 MATULOVÁ Martina AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV1 1972 1 00:27:47 2 kola
50 105 KUSYOVÁ Veronika 15 Ž 1987 3 00:22:06 00:04:42
51 44 VABROUŠEK Filip TRI LIFE ZLÍN 16 Dci 1999 3 00:22:16 00:04:52
51 223 LIŠKOVÁ Kateřina Sokol Bílovice nad Svitavou 4 Dky 1997 1 00:28:04 2 kola
52 95 MOKRÁ Regina Brno 17 ŽV1 1968 3 00:22:21 00:04:57
53 180 HAVLÍČKOVÁ Martina AK Olymp Brno 18 Dky 1996 3 00:22:23 00:04:59
54 40 SZÖKEOVÁ Jana Brno 4 ŽV1 1965 3 00:22:25 00:05:01
55 154 POLÁČEK Martin Vyškov 15 XM 1970 3 00:22:26 00:05:02
55 158 DVOŘÁK Michal Brno 16 Dci 1996 1 00:28:14 2 kola
57 173 ŠTĚPÁNKOVÁ Kateřina TJ Tesla Brno 19 Ž 1976 3 00:22:35 00:05:11
57 129 STOLIČNÁ Zuzana Run for fun 5 ŽV1 1968 1 00:28:25 2 kola
58 74 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 20 Jři 1994 3 00:22:37 00:05:13
59 54 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 21 Dci 1996 3 00:22:38 00:05:14
59 148 LITVOVÁ Jana Bruslárna .cz 18 Ž 1988 1 00:28:34 2 kola
62 35 DOSTÁLOVÁ Lenka 4 ŽV2 1961 3 00:22:54 00:05:30
63 70 BRABENCOVÁ Mariana Brno 5 ŽV1 1972 3 00:22:56 00:05:32
63 140 JAGOŠOVÁ Tereza Brno 22 Ž 1993 1 00:28:54 2 kola
64 200 STEHLÍK Albert Brno 6 Jři 1994 3 00:22:59 00:05:34
64 235 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 6 ŽV1 1969 1 00:28:55 2 kola
65 205 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 22 ŽV2 1954 3 00:23:04 00:05:40
66 41 KELBL Vladimír KOB Moira Brno 23 Dci 1997 3 00:23:06 00:05:42
67 86 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 24 Dky 1997 3 00:23:19 00:05:55
68 244 JEŘÁBEK Jakub ŠAK Židlochovice 17 Dci 1996 1 00:29:03 2 kola
69 106 KUSYOVÁ Katarína 4 ŽV1 1966 3 00:23:29 00:06:05
70 219 KASALOVÁ Kristýna Brno 26 Ž 1990 1 00:29:10 2 kola
70 176 PAVLÍČKOVÁ Svatava AK Olymp Brno 16 Jky 1994 3 00:23:36 00:06:12
71 104 GECOVÁ Tereza Triexpert adidas team 25 Ž 1983 3 00:23:40 00:06:16
72 190 ŠVÉDOVÁ Jana TJ Sokol Hvozdec 6 ŽV1 1973 3 00:23:43 00:06:19
73 121 HYÁNKOVÁ Eva Bílovice nad Svitavou 29 Ž 1974 1 00:29:38 2 kola
73 76 BENIAČOVÁ Linda Žilina 26 Ž 1978 3 00:23:54 00:06:30
74 169 KLEPALOVÁ Kamila AK Olymp Brno 10 Dky 1996 3 00:23:57 00:06:33
75 127 BODIOVÁ Adéla 31 Ž 1976 1 00:29:44 2 kola
76 119 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 32 Ž 1993 1 00:29:52 2 kola
76 90 KUČERA Petr ČVK Brno 18 Jři 1995 3 00:24:02 00:06:38
77 71 POKLOPOVÁ Lenka FORTEX SKI Moravský Beroun 5 Ž 1989 3 00:24:05 00:06:41
77 212 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Kola Novák Blansko 2 ŽV2 1962 1 00:29:58 2 kola
79 50 DVOŘÁKOVÁ Hana 7 Ž 1976 3 00:24:15 00:06:51
80 101 KROUPOVÁ Pavla Brno 27 ŽV1 1965 3 00:24:19 00:06:55
81 45 JEMELÍKOVÁ Denisa ZBM Brno 8 Ž 1993 3 00:24:23 00:06:59
82 206 BŘEZÍKOVÁ Janette Brno 9 Ž 1977 3 00:24:24 00:06:59
83 174 KUBÍK Josef Adamov 8 XM 1938 3 00:24:24 00:07:00
83 141 SMRČKOVÁ Jana Lesní Hluboké 8 ŽV1 1964 1 00:30:25 2 kola
84 189 DURNOVÁ Marta Branopac CZ Veselí nad Mo 3 ŽV1 1964 3 00:24:25 00:07:01
86 204 ONDRÁŠOVÁ Magdaléna Brno 28 Ž 1978 3 00:24:28 00:07:04
86 240 FIALOVÁ Kateřina ASK Blansko Dvorská 5 Dky 1997 1 00:30:27 2 kola
87 109 ĎURNÁ Petra 4 Jky 1994 1 00:30:32 2 kola
88 209 KUGLEROVÁ Jitka Radostice 30 Ž 1977 3 00:24:33 00:07:09
89 47 NOVOTNÝ Filip A.K. Brno O.K. 10 Dci 2002 3 00:24:34 00:07:10
90 216 KRATOCHVÍLOVÁ Anežka ZBM Brno 6 Dky 1999 1 00:31:03 2 kola
91 151 JANOUŠOVÁ Tereza Bruslárna .cz 9 Ž 1993 3 00:24:51 00:07:27
92 215 VLČKOVÁ Zdeňka Brno 37 Ž 1987 1 00:31:06 2 kola
93 210 VÁVRA Václav ŠAK Židlochovice 31 Dci 1998 3 00:24:59 00:07:35
94 63 VESELOVSKÁ Marie Acapulco Team 1973 11 Ž 1987 3 00:25:05 00:07:41
95 58 MATULOVÁ Jana Brno 5 ŽV1 1973 3 00:25:05 00:07:41
95 147 FEJTOVÁ Daniela Bruslárna .cz 38 Ž 1992 1 00:31:22 2 kola
96 89 MAREČKOVÁ Renata Brno 32 Ž 1991 3 00:25:06 00:07:42
97 181 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 33 Jky 1995 3 00:25:06 00:07:42
99 198 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 10 ŽV1 1972 3 00:25:11 00:07:47
99 221 HAASOVÁ Radka SC Ráječko 41 Ž 1974 1 00:31:42 2 kola
100 160 IZÁK Richard Brno 11 Jři 1995 3 00:25:17 00:07:53
101 98 STAŇKOVÁ Kateřina Fit online 34 Ž 1988 3 00:25:28 00:08:04
102 208 VÁVROVÁ Anna Hrušovany u Brna 35 ŽV1 1972 3 00:25:33 00:08:09
103 84 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 13 Ž 1989 3 00:25:35 00:08:11
104 197 KADLECOVÁ Jana_X AK Hodonín 12 Ž 1977 3 00:25:37 00:08:13
105 179 TRČKOVÁ Eva EKOL TEAM 36 Dky 1997 3 00:25:38 00:08:14
106 82 CRHÁK Luděk Zetor Brno 37 XM 1959 3 00:25:39 00:08:15
107 93 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 38 ŽV2 1955 3 00:25:39 00:08:15
108 31 FRAI Jiří Brno 6 Jři 1994 3 00:25:45 00:08:20
109 81 KADLECOVÁ Lucie Sokol Radostice 39 Ž 1986 3 00:25:47 00:08:23
109 132 KARNÁ Anna EKOL TEAM 6 Jky 1995 1 00:32:20 2 kola
110 124 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 6 XM 1976 1 00:32:22 2 kola
110 152 FUČÍKOVÁ Hana VBM Brno 14 Ž 1977 3 00:25:50 00:08:26
111 77 HALEŠOVÁ Simona AK Borský Svetý Jur 40 Dky 1999 3 00:25:56 00:08:32
112 203 MAIWAELDER Lukáš EKOL TEAM 41 XM 1991 3 00:25:58 00:08:34
113 182 MITRENGA Rostislav Kometa Brno 42 XM 1970 3 00:25:59 00:08:34
113 241 HLAVOŇOVÁ Michaela AK Olymp Brno 9 Dky 1996 1 00:32:28 2 kola
114 153 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 13 ŽV1 1964 3 00:26:00 00:08:36
114 111 LEDVINOVÁ Jana Pampeliška Olomouc 45 Ž 1982 1 00:32:28 2 kola
115 102 KUNČICKÁ Jana AK Šnek 15 Ž 1988 3 00:26:02 00:08:38
116 75 HROBAŘ Petr ABM Brno 6 XM 1964 3 00:26:05 00:08:41
117 33 KOUDELKOVÁ Lucie Brno 19 Ž 1985 3 00:26:08 00:08:43
117 239 KLINKOVSKÁ Anna AK Olymp Brno 10 Dky 1996 1 00:32:36 2 kola
119 233 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 7 XM 1973 1 00:32:55 2 kola
119 62 SOUČKOVÁ Tereza AK Tišnov 16 Ž 1987 3 00:26:27 00:09:02
120 199 VOJTÍŠEK Tomáš Testudo 20 XM 1973 3 00:26:28 00:09:04
121 187 PROCHÁZKA Jakub TJ Sokol Velké Meziříčí 44 Jři 1994 3 00:26:28 00:09:04
121 131 KARNÁ Kateřina Brno 12 ŽV1 1972 1 00:33:13 2 kola
122 170 POLÁČKOVÁ Pavlína EKOL TEAM 45 Dky 1996 3 00:26:36 00:09:12
123 178 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 46 ŽV2 1960 3 00:26:39 00:09:14
123 247 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 14 ŽV1 1971 1 00:33:32 2 kola
124 113 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 1 ŽV3 1952 1 00:33:39 2 kola
124 67 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 17 Ž 1980 3 00:26:41 00:09:17
125 92 VITULA Marek ČVK Brno 47 Jři 1995 3 00:27:00 00:09:36
125 242 SVOBODOVÁ Soňa Individuální 15 ŽV1 1968 1 00:33:45 2 kola
126 94 KOMENDA Jan ZBM Brno 18 Dci 1999 3 00:27:10 00:09:45
127 185 PEŠLOVÁ Alena AAC Brno 48 Ž 1983 3 00:27:16 00:09:52
128 243 RŮŽIČKOVÁ Petra 47 Ž 1974 1 00:34:00 2 kola
128 61 KRESTOVÁ Denisa Zetor Brno 19 Jky 1994 3 00:27:19 00:09:55
129 166 KLEPAL Petr Blansko 49 XM 1966 3 00:27:28 00:10:04
130 192 ŠAFÁŘOVÁ Markéta Moravec Sokol Benešov 20 ŽV1 1973 3 00:27:29 00:10:05
131 100 HROZOVÁ Milena ČD LRS Vyškov 21 ŽV3 1953 3 00:27:40 00:10:16
132 116 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Borki 17 ŽV1 1967 1 00:34:10 2 kola
133 112 KUNC Josef LRS Vyškov 9 XM 1960 1 00:34:10 2 kola
133 34 KOČOVÁ Lenka BRNO - Žabovřesky 23 Ž 1981 3 00:27:46 00:10:22
134 73 GAŠPÁRKOVÁ Dana AK Borský Svetý Jur 7 Ž 1986 3 00:27:54 00:10:30
135 87 GAŠPAREC Roman ČVK Brno 24 Dci 1997 3 00:27:57 00:10:33
136 162 ŠTĚPÁNOVÁ Jana Moravany 50 ŽV1 1971 3 00:28:00 00:10:36
136 134 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 19 ŽV1 1973 1 00:34:17 2 kola
137 55 SOTÁKOVÁ Miroslava Blansko 8 Ž 1991 3 00:28:07 00:10:43
138 194 NEDBÁLKOVÁ Hana SK Žabovřesky 51 Dky 1997 3 00:28:11 00:10:47
139 72 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 52 ŽV1 1966 3 00:28:13 00:10:49
140 42 TUČKA Ondřej Orel Židenice 14 Dci 1996 3 00:28:15 00:10:51
141 43 MARYNČÁKOVÁ Natálie AK Šnek 7 Ž 1989 3 00:28:15 00:10:51
142 202 SIKORA Lucyna Těrlicko 8 Ž 1976 3 00:28:20 00:10:56
143 211 POLÁČKOVÁ Barbora Brno 53 ŽV1 1973 3 00:28:27 00:11:03
145 136 MEDLOVÁ Soňa 52 Ž 1992 1 00:34:47 2 kola
145 157 HOLÍKOVÁ Ida Znojmo 15 ŽV1 1964 3 00:28:32 00:11:08
146 168 LIŠČINSKÁ Eva Tesla Brno 1 ŽV3 1944 3 00:28:33 00:11:09
146 117 ŠICHOVÁ Radka Brno 53 Ž 1980 1 00:34:54 2 kola
147 207 ŠVARCOVÁ Petra Brno 54 Ž 1981 3 00:28:36 00:11:11
148 53 SOTÁKOVÁ Lenka Blansko 16 ŽV1 1966 3 00:28:40 00:11:16
149 188 VOLAVÁ Ivana Fit online 55 ŽV1 1964 3 00:28:47 00:11:23
150 88 KUČERA Pavel ČVK Brno 25 Jři 1995 3 00:28:59 00:11:34
151 99 MARKOVÁ Alice Brno 26 ŽV1 1970 3 00:29:00 00:11:36
152 85 VACULOVÁ Lucie Brno 27 Ž 1982 3 00:29:01 00:11:37
152 108 KALOVÁ Jana AP Brno 22 ŽV1 1966 1 00:35:11 2 kola
153 60 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 56 Ž 1979 3 00:29:02 00:11:38
154 91 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 57 Dci 1997 3 00:30:06 00:12:42
154 236 DEBRECÍNI Nikola Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 15 Dky 1996 1 00:35:37 2 kola
156 171 PALKOVÁ Lenka Rosice 58 ŽV1 1970 3 00:31:15 00:13:50
157 142 SLÁMOVÁ Barbora Brno 57 Ž 1981 1 00:36:03 2 kola
157 191 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 59 ŽV1 1966 3 00:31:27 00:14:03
158 83 VYROUBALOVÁ Jana VUT Brno 28 Ž 1991 3 00:31:28 00:14:04
159 37 KOŠUTOVÁ Markéta Líšeň 9 Ž 1986 3 00:32:43 00:15:19
159 229 MEZEROVÁ Anežka Sokol Bílovice nad Svitavou 16 Dky 1998 1 00:36:04 2 kola
160 163 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka EKOL TEAM 60 Ž 1993 3 00:33:56 00:16:32
161 144 ERTL Jiří Horokolo Jundrov 12 XM 1946 1 00:36:10 2 kola
165 238 SUCHÁ Lenka Blansko 61 Ž 1974 1 00:36:32 2 kola
166 237 SUCHÝ Libor Blansko 13 XM 1973 1 00:36:33 2 kola
169 110 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 4 ŽV3 1947 1 00:36:53 2 kola
178 214 VOPELKOVÁ Dominika Jaroměř 64 Ž 1993 1 00:38:01 2 kola
184 220 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 67 Ž 1975 1 00:38:27 2 kola
186 234 MIKUŠOVÁ Martina Zetor Brno 28 ŽV1 1967 1 00:38:32 2 kola
188 218 TOMANCOVÁ Petra OZZY Brno 30 ŽV1 1969 1 00:38:46 2 kola
195 122 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou 73 Ž 1978 1 00:39:22 2 kola
196 172 DIATKOVÁ Kristýna EKOL TEAM 8 Jky 1994 1 00:39:45 2 kola
197 149 KONEČNÝ Jan Okrouhlá 24 Dci 1997 1 00:39:45 2 kola
198 226 BRADÁČ Alois Orel Žďár nad Sázavou 16 XM 1940 1 00:40:05 2 kola
201 232 SZTWIERTNIOVÁ Pavla Brno 74 Ž 1987 1 00:40:25 2 kola
204 217 BEDNÁŘ Michal VSK Univerzita Brno 18 XM 1967 1 00:41:45 2 kola
212 245 SOJKOVÁ Lucie Sdružení Popelákova 77 Ž 1981 1 00:44:18 2 kola
213 246 BEZROUKOVÁ Martina Sdružení Popelákova 78 Ž 1981 1 00:44:18 2 kola
214 231 RAFAJOVÁ Alena Brno 79 Ž 1986 1 00:46:14 2 kola

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 59 MATYAŠ Valeria Brno Ž 1984
DNF 156 JANKOVÁ Magda Brno Ž 1980
DNF 167 KLEPALOVÁ Vendula ASK Blansko Dky 1998
DNF 201 JIRÁSKOVÁ Věra Prdlavka SSSR Modřice ŽV2 1955

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 9 - Běh kolem Myslivny
13.03.2021 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 10 - Brněnská přehrada
20.03.2021 07:00
Zimní MASAKR
22.05.2021 13:13
VolšoHEC 2021
25.09.2021 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.