Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

Závěr seriálu BBP (doplněno)

(doplněno 18.3.2022 12:50)

Vážení závodníci,

ani letos jsme s pořadateli Brněnského běžeckého poháru nebyli schopni uspořádat všechny závody seriálu. Vzhledem k tomu, že se tři závody nemohli na základě pandemické situace uskutečnit, tak letos neproběhne vyhlášení celkového pořadí.

Všichni závodníci, kteří absolvují alespoň šest závodů seriálu, dostanou na posledním závodě při vyhlašování (26.3. Masarykův okruh) účastnický pohárek. Z důvodu správného vyhodnocení počtu závodu si prosím překontrolujte Vámi absolvované závody v celkových výsledcích: *ZDE* a v případě nesrovnalostí (překlep ve jménu, duplicita atd.) pište na mjuranekg@gmail.com

Čekají nás ještě dva poslední závody - tradiční Myslivna a nově zakončení seriálu na Autodromu Masarykova okruhu. Propozice k závodům jsou zveřejněny v kalendáři a případné další informace sledujte na našem FB profilu.

Na posledním závodě, který se poběží na okruhu známe Grand Prix, se budou vracet všechna předplatitelská čísla, oproti záloze. << zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.