Rychlé novinky:

31.05.2017: BT 2017 Šaratice - AUTOBUS

06.04.2017: Slevový kupoń ATEX - kolekce BBP

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 21.01.2017 08:00 do 21.01.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,50
Počet kol3
Počet závodníků178
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 55 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 1 M 1982 3 00:37:43
2 20 ZÁVESKÝ Filip ISCAREX Česká Třebová 2 M 1993 3 00:38:09 00:00:26
3 201 NĚMEČEK Jiří AHA Vyškov 3 M 1982 3 00:38:12 00:00:28
4 49 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 4 M 1992 3 00:38:20 00:00:37
5 47 LYSÁK Vlastimil Mikulov 5 M 1986 3 00:38:55 00:01:11
6 44 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 6 M 1982 3 00:38:55 00:01:11
7 236 KUBÍNEK František RSFK / Pivovar PEGAS 7 M 1988 3 00:39:03 00:01:19
8 211 ROŠKO Daniel 8 M 1982 3 00:39:11 00:01:27
9 86 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 9 M 1987 3 00:39:43 00:01:59
10 16 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 1 MV1 1973 3 00:39:52 00:02:08
11 87 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 3 00:39:59 00:02:16
12 100 NĚMEC Jan 10 M 1986 3 00:40:16 00:02:32
13 39 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 3 00:40:42 00:02:58
14 23 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 11 M 1992 3 00:40:45 00:03:01
15 58 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 12 M 1996 3 00:41:14 00:03:30
16 85 HIRŠ Otakar SK Žabovřesky Brno 13 M 1998 3 00:42:07 00:04:23
17 215 ČAPEK Jan 14 M 1986 3 00:42:18 00:04:35
18 204 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 15 M 1979 3 00:42:23 00:04:39
19 69 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 MV1 1977 3 00:42:28 00:04:44
20 147 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 16 M 1985 3 00:42:34 00:04:50
21 60 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 17 M 1991 3 00:42:48 00:05:04
22 28 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 18 M 1992 3 00:42:56 00:05:12
23 213 ŽIGO Martin Behame.sk 19 M 1989 3 00:43:08 00:05:24
24 234 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 5 MV1 1975 3 00:43:10 00:05:26
25 123 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 20 M 1979 3 00:43:18 00:05:35
26 65 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 21 M 1984 3 00:43:21 00:05:37
27 135 HRABOVSKÝ Zdeněk Brno 22 M 1985 3 00:43:26 00:05:42
28 126 KONEČNÝ Libor 6 MV1 1971 3 00:43:33 00:05:49
29 22 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 23 M 1995 3 00:43:38 00:05:54
30 24 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV2 1960 3 00:43:43 00:05:59
31 108 SÁŇKA Ondřej 24 M 1984 3 00:43:44 00:06:00
32 124 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát I. 25 M 1990 3 00:44:02 00:06:18
33 228 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2 MV2 1965 3 00:44:05 00:06:21
34 154 KAZDA Petr Brno 7 MV1 1970 3 00:44:07 00:06:23
35 35 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 3 MV2 1967 3 00:44:10 00:06:26
36 104 ZELINKA Jiří O-mikron 26 M 1987 3 00:44:13 00:06:29
37 26 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 27 M 1981 3 00:44:23 00:06:39
38 140 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 4 MV2 1967 3 00:44:36 00:06:52
39 129 PERNIČKA Jan Hory z dálky 28 M 1987 3 00:44:43 00:06:59
40 242 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 8 MV1 1977 3 00:44:46 00:07:02
41 113 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 29 M 1978 3 00:44:52 00:07:08
42 84 KELBL Vladimír SK Žabovřesky Brno 30 M 1997 3 00:45:13 00:07:30
43 227 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 31 M 1982 3 00:45:14 00:07:30
44 117 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 32 M 1978 3 00:45:16 00:07:32
45 127 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 5 MV2 1967 3 00:45:19 00:07:35
46 214 KOCUR Lukáš 2K BRNO 9 MV1 1977 3 00:45:33 00:07:50
47 125 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 33 M 1991 3 00:45:39 00:07:55
48 102 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 34 M 1983 3 00:45:40 00:07:56
49 68 CZERNÝ Pavel Karviná 35 M 1981 3 00:45:48 00:08:04
50 109 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 10 MV1 1970 3 00:45:48 00:08:04
51 97 PRIPUTEN Radek 36 M 1985 3 00:45:49 00:08:05
52 241 CHALOUPKA Ondřej frikulín 37 M 1983 3 00:45:49 00:08:05
53 37 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 38 M 1982 3 00:46:17 00:08:33
54 77 SLÁMA Lukáš Brno 39 M 1984 3 00:46:23 00:08:39
55 51 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 40 M 1978 3 00:46:29 00:08:45
56 101 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 41 M 1987 3 00:46:32 00:08:48
57 21 JUŘICA Pavel Ostrava 42 M 1979 3 00:46:38 00:08:54
58 92 ŠPRINGER Václav 11 MV1 1974 3 00:46:55 00:09:11
59 30 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 43 M 1994 3 00:47:03 00:09:19
60 138 HRBÁČEK Karel Útěchov 12 MV1 1968 3 00:47:27 00:09:43
61 88 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 13 MV1 1970 3 00:47:38 00:09:54
62 225 LIŠKA Aleš USU 14 MV1 1977 3 00:47:41 00:09:57
63 146 ALMAN Dušan Babice 6 MV2 1967 3 00:47:51 00:10:07
64 150 PATÁK Jan 44 M 1989 3 00:47:56 00:10:13
65 148 FORAL Roman Brno 7 MV2 1967 3 00:48:07 00:10:23
66 25 VODIČKA Pavel Orel Brno-Lesná 45 M 1993 3 00:48:10 00:10:26
67 139 DRAGOLOV Daniel Brno 8 MV2 1967 3 00:48:11 00:10:27
68 18 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 15 MV1 1973 3 00:48:14 00:10:30
69 14 ROČEK Radim Brno 16 MV1 1969 3 00:48:18 00:10:34
70 119 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 46 M 1979 3 00:48:27 00:10:43
71 17 MARTINEC Jindřich Sokol Radostice 9 MV2 1961 3 00:48:28 00:10:44
72 19 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 17 MV1 1968 3 00:48:30 00:10:46
73 91 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 47 M 1978 3 00:48:30 00:10:46
74 224 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 18 MV1 1968 3 00:48:35 00:10:51
75 131 BEDNÁŘ Zbyněk Jamné 19 MV1 1973 3 00:48:42 00:10:58
76 130 BACHRATÝ Pavel Blansko 10 MV2 1965 3 00:48:50 00:11:06
77 116 BĚLOHOUBEK Petr 20 MV1 1972 3 00:49:25 00:11:41
78 122 BŘEZINA Aleš newline 11 MV2 1962 3 00:49:52 00:12:08
79 157 REDLICH Tomáš KČT Aš 48 M 1982 3 00:50:15 00:12:32
80 149 KRÁTKÝ Jiří Honzíkovi Plavci 21 MV1 1977 3 00:50:18 00:12:34
81 15 POHANKA Pavel Lotrando Brno 22 MV1 1973 3 00:50:18 00:12:34
82 145 BILÍK Martin Orel Brno – Řečkovice 23 MV1 1968 3 00:50:19 00:12:35
83 238 DYTRT Petr BehejBrno.com 24 MV1 1976 3 00:50:20 00:12:36
84 152 KNAP Zdeněk Brno 49 M 1991 3 00:50:28 00:12:44
85 80 BORKOVEC Luděk 50 M 1985 3 00:50:31 00:12:48
86 210 ŠEVČÍK David Tišnov 25 MV1 1977 3 00:50:43 00:12:59
87 46 STÖGER Karel 26 MV1 1976 3 00:50:45 00:13:01
88 89 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 1 MV3 1954 3 00:50:59 00:13:16
89 156 HUDEC Radoslav Bystrc 51 M 1980 3 00:51:00 00:13:16
90 216 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 12 MV2 1958 3 00:51:00 00:13:16
91 207 SRNEC Lukáš MÁME SE MOC RÁDI 52 M 1990 3 00:51:08 00:13:24
92 155 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 27 MV1 1976 3 00:51:24 00:13:40
93 41 JANEK Petr Brno 28 MV1 1969 3 00:51:30 00:13:46
94 61 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 29 MV1 1971 3 00:51:31 00:13:47
95 237 VÍT Onřej 53 M 1980 3 00:51:47 00:14:04
96 90 BARÁK Martin 54 M 1980 3 00:51:50 00:14:06
97 144 SLÁMA Jiří Brno 13 MV2 1960 3 00:51:52 00:14:09
98 137 PRAŽÁK Jiří 30 MV1 1971 3 00:51:53 00:14:09
99 29 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 14 MV2 1966 3 00:51:59 00:14:15
100 115 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 31 MV1 1976 3 00:52:04 00:14:20
101 76 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 32 MV1 1972 3 00:52:06 00:14:22
102 63 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 15 MV2 1962 3 00:52:07 00:14:23
103 54 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 16 MV2 1961 3 00:52:32 00:14:48
104 112 VOSTAL Matěj SRTG Brno 55 M 1995 3 00:52:42 00:14:59
105 42 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 2 MV3 1957 3 00:52:46 00:15:02
106 64 JOSEFÍK Marián Ghost Mojekolo  56 M 1983 3 00:52:49 00:15:05
107 121 ČECH Ladislav RSFK 33 MV1 1973 3 00:52:58 00:15:15
108 27 KUNC Josef Orel Vyškov 17 MV2 1960 3 00:53:08 00:15:24
109 73 FIKERA Michal Brno 34 MV1 1974 3 00:53:16 00:15:32
110 38 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 18 MV2 1961 3 00:53:26 00:15:42
111 128 BULÍN Martin Přerov 57 M 1985 3 00:53:33 00:15:50
112 99 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 19 MV2 1964 3 00:53:35 00:15:51
113 212 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 3 MV3 1953 3 00:53:37 00:15:53
114 53 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 58 M 1981 3 00:53:42 00:15:58
115 219 TRISTAN Ashley 59 M 1992 3 00:53:48 00:16:04
116 205 LEXMAUL Petr 60 M 1990 3 00:53:48 00:16:04
117 110 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 35 MV1 1976 3 00:53:55 00:16:11
118 132 BRÁZDA Radek Individuální 20 MV2 1967 3 00:54:20 00:16:36
119 206 POUČ Ondřej HO Vyškov 36 MV1 1972 3 00:54:29 00:16:45
120 118 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 21 MV2 1964 3 00:54:36 00:16:52
121 79 UHLÍŘ Patrik 37 MV1 1976 3 00:54:41 00:16:57
122 111 DVOŘÁK Martin Extra Brno 38 MV1 1975 3 00:54:54 00:17:10
123 94 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 MV3 1951 3 00:55:00 00:17:16
124 107 MATULOVÁ Martina Brno 1 XZ 1972 3 00:55:06 00:17:22
125 70 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 5 MV3 1953 3 00:55:11 00:17:27
126 151 PELIKÁN Martin Individuální 61 M 1984 3 00:55:39 00:17:55
127 141 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 6 MV3 1955 3 00:55:40 00:17:56
128 142 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 62 M 1980 3 00:55:40 00:17:56
129 209 PALAŠ Zdeněk Valtice 22 MV2 1961 3 00:55:41 00:17:57
130 217 OBLESER David 63 M 1987 3 00:55:42 00:17:58
131 239 JANÍK Martin SK Meteor Brno 64 M 1981 3 00:56:02 00:18:18
132 62 BŘEZA Miroslav Brno 23 MV2 1959 3 00:56:07 00:18:24
133 120 KUPKA Pavel Lukovany 39 MV1 1975 3 00:56:32 00:18:49
134 233 KAZDA Tomáš Brno 65 M 1998 3 00:56:49 00:19:05
135 222 RICHTER Ondřej Brno 66 M 1978 3 00:56:52 00:19:08
136 134 ŠTEFAN Martin FAVORIT Brno 40 MV1 1972 3 00:57:00 00:19:16
137 105 MATULA Jaroslav Zetor Brno 41 MV1 1970 3 00:57:03 00:19:19
138 95 VLASÁK Ota Šmeral Brno 42 MV1 1968 3 00:57:10 00:19:26
139 232 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 2 XZ 1971 3 00:57:33 00:19:49
140 221 DULÍK Robert 67 M 1978 3 00:57:41 00:19:57
141 31 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia Brno 7 MV3 1949 3 00:57:50 00:20:06
142 48 SOBOTKA Martin 43 MV1 1976 3 00:57:55 00:20:11
143 143 DVOŘÁK Miloš 44 MV1 1973 3 00:58:02 00:20:18
144 226 NEPUSTILOVÁ Monika 3 XZ 1981 3 00:58:05 00:20:21
145 208 KADLEC Jiří Sokol Radostice 68 M 1997 3 00:58:12 00:20:28
146 33 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 69 M 1982 3 00:58:20 00:20:36
147 74 MOUČKA Jan newline 8 MV3 1956 3 00:58:28 00:20:44
148 231 DVOŘÁK Martin Extra Brno 70 M 1988 3 00:58:35 00:20:52
149 78 KRESTA Roman Orel Židenice 24 MV2 1965 3 00:58:42 00:20:58
150 235 HEJL Tomáš Bystrc 71 M 1986 3 00:58:45 00:21:01
151 229 TRNKA Hynek Bílovice 45 MV1 1972 3 00:58:46 00:21:02
152 72 SKLENKA Tomáš Individuální 46 MV1 1976 3 00:59:13 00:21:29
153 230 PAVLICA Marek 72 M 1990 3 00:59:30 00:21:46
154 56 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 9 MV3 1956 3 00:59:41 00:21:57
155 83 VOLAVÝ Vladimír Fit online 10 MV3 1955 3 00:59:52 00:22:08
156 50 UHLÍŘ Dalibor AT&T 73 M 1980 3 00:59:52 00:22:08
157 203 UHŘÍK Jaromír Modřice 47 MV1 1973 3 01:00:47 00:23:03
158 153 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 4 XZ 1980 3 01:00:51 00:23:07
159 98 SVOBODA Jan Garko Brno 25 MV2 1961 3 01:01:01 00:23:17
160 52 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 74 M 1986 3 01:01:06 00:23:22
161 66 HARTMANN Petr 26 MV2 1959 3 01:02:06 00:24:22
162 40 ONODI Otto Elpis klub Brno 48 MV1 1974 3 01:02:29 00:24:45
163 114 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 5 XZ 1972 3 01:02:32 00:24:48
164 59 TŘÍSKA Roman 11 MV3 1956 3 01:02:55 00:25:11
165 57 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 12 MV3 1946 3 01:03:32 00:25:48
166 93 SPONAR Jan Tesla Brno 13 MV3 1950 3 01:04:02 00:26:18
167 218 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 27 MV2 1962 3 01:04:23 00:26:39
168 43 HOFMAN Ondřej Pravlov 75 M 1989 3 01:04:50 00:27:06
169 75 ZEMAN Martin Kr. Pole 28 MV2 1963 3 01:05:10 00:27:26
170 71 PELC Vít OZZY Brno 29 MV2 1967 3 01:05:18 00:27:34
171 133 KRIEG Petr BMT Brno 14 MV3 1949 3 01:06:09 00:28:25
172 34 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 6 XZ 1982 3 01:06:37 00:28:53
173 36 MAIXNER Václav Orel Čebín 15 MV3 1941 3 01:09:00 00:31:16
174 240 HIRŠ Libor VSK Mendelu Brno 30 MV2 1960 3 01:09:33 00:31:49
175 220 HOLÝ Josef Orel Židenice 16 MV3 1941 3 01:19:03 00:41:19
176 223 SPARGEL Ladislav Brno 49 MV1 1973 3 01:23:13 00:45:29

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 103 DOLEŽAL Ondřej AK Tišnov M 1979
DNF 202 JURKA Jiří Sokol Slavice M 1986

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.