Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

16. FORCE SPAC - Grand Prix Forman - Kat. Ž,E

Datum pořádání od 18.08.2019 08:00 do 18.08.2019 16:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 10:05 hod

Vzdálenost (km)42,00
Počet kol3
Počet závodníků44
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 401 PELC Ladislav Force Kck Zlín 1 E 1958 3 01:14:41,68
2 402 NOVÁK Milan YOGi Racing Ostrava 2 E 1957 3 01:14:42,52 00:00:00,84
3 423 SLEZÁK Josef Force Kck Zlín 3 E 1959 3 01:14:42,62 00:00:00,94
4 524 JABORNÍKOVÁ Anna Sportcomplex CK Břeclav 1 K 2004 3 01:14:43,36 00:00:01,68
5 434 TOMAN Vladislav Cyklo Kramo 4 E 1953 3 01:14:44,63 00:00:02,95
6 501 MUDŘÍKOVÁ Kateřina ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 1 Ž 1996 3 01:14:44,82 00:00:03,14
7 403 BÁRTA Miroslav SK Bagbike 5 E 1954 3 01:14:44,99 00:00:03,31
8 414 MÍČEK Oldřich 2K Bike Klub Odry 6 E 1958 3 01:14:46,29 00:00:04,61
9 406 DANĚČEK Pavel Loko Campagnolo Krnov 7 E 1951 3 01:14:49,30 00:00:07,62
10 503 CIESLAROVA Marcela Cyklo Tým Horní Bludovice 4 2 Ž 1999 3 01:14:50,69 00:00:09,01
11 509 PAVELKOVÁ Klára Superior riders 3 Ž 2000 3 01:14:51,85 00:00:10,17
12 506 SZAFRANIEC Sylwia Peleton Aquila Wadowice 4 Ž 1986 3 01:14:56,73 00:00:15,05
13 418 PRASKY Henryk CK HOBBY Bohumín A 8 E 1958 3 01:14:57,62 00:00:15,94
14 504 MAZUREK Małgorzata GK Viktoria Rybnik 5 Ž 1994 3 01:15:02,65 00:00:20,97
15 429 MOTTL Bohumír CK hobby Bohumín 9 E 1951 3 01:15:06,65 00:00:24,97
16 526 NĚMCOVÁ Barbora Sportcomplex CK Břeclav 2 K 2004 3 01:15:07,82 00:00:26,13
17 508 NAVRKALOVÁ Michaela CK Kooperativa Jablonec n. N. 1 jun 2002 3 01:15:12,85 00:00:31,17
18 404 ADAMČÍK Miroslav Cyklokramo Suchdol nad Odrou 10 E 1957 3 01:15:21,20 00:00:39,52
19 502 CHMUROVÁ Jana Team Forman Cinelli 6 Ž 1991 3 01:15:30,67 00:00:48,99
20 408 FOLTÝN Pavel Cyklo Tým Horní Bludovice 11 E 1959 3 01:16:23,50 00:01:41,82
21 531 MACHANCOVÁ Andrea TJ Sigma Hranice 3 K 2004 3 01:19:39,03 00:04:57,35
22 415 MISINA Andrzej ACK Stara Ves 12 E 1953 3 01:20:10,76 00:05:29,08
23 512 JAKLOVÁ Ivana CK hobby Bohumín 7 Ž 1965 3 01:20:17,23 00:05:35,55
24 424 ZDANOWICZ Marek CK HOBBY BOHUMÍN B 13 E 1955 3 01:20:28,34 00:05:46,66
25 902 FILOVÁ Andrea CK AB Sereď 4 K 2003 3 01:20:36,50 00:05:54,82
26 435 VESELY Petr TJ-TŽ Třinec 14 E 1943 3 01:20:41,13 00:05:59,45
27 412 KRAWCZYK Andrzej Czernica Masters 15 E 1959 3 01:21:31,83 00:06:50,15
28 411 KLUZIEWICZ Rudolf CK hobby Bohumín 16 E 1959 3 01:22:47,79 00:08:06,11
29 500 KRUTÍLKOVÁ Petra Team Forman Cinelli 8 Ž 2000 3 01:22:52,93 00:08:11,25
30 431 MUŠKA Josef CK Feso Petřvald 17 E 1948 3 01:23:11,49 00:08:29,81
31 535 KRUTÍLKOVÁ Kateřina Team Forman Cinelli 5 K 2003 3 01:23:24,60 00:08:42,92
32 426 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO 18 E 1950 3 01:23:36,25 00:08:54,57
33 421 SAVKA MIREK Cyklo Tým Horní Bludovice 19 E 1955 3 01:24:25,63 00:09:43,95
34 528 POULOVÁ Michaela Sportcomplex CK Břeclav 6 K 2004 3 01:24:58,73 00:10:17,05
35 505 MARKOVÁ Nikola CK Continental Frenštát p.R. 9 Ž 1996 3 01:26:04,86 00:11:23,18
36 903 PARGAČOVÁ Marcela CYKLOKRAMO 10 Ž 1963 3 01:27:55,62 00:13:13,94
37 532 HOLÁŠKOVÁ Justýna Team Forman Cinelli 7 K 2003 3 01:28:37,44 00:13:55,76
38 430 MRNŮŠTÍK Josef Cyklotech Pro a Mrnůštík 20 E 1951 3 01:29:07,23 00:14:25,55
39 529 SUCHA Małgorzata PM bike racing team 11 Ž 1974 3 01:31:55,55 00:17:13,87
40 534 KUBICA Aleksandra Cyklo Tým Horní Bludovice 12 Ž 1995 3 01:34:19,21 00:19:37,53
41 432 PEKARČÍK Jiří Cyklokramo Suchdol 21 E 1953 3 01:42:15,07 00:27:33,39
42 525 HŘEBAČKOVÁ Michaela Sportcomplex CK Břeclav 8 K 2004 3 01:50:38,86 00:35:57,18
43 433 SKOTNICA Josef SKP Opava 22 E 1952 3 01:52:08,52 00:37:26,84
44 454 BAIER JAN FESO Petřvald 23 E 1957 2 00:54:20,99 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.