01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | deleguje MSSC |
Technický delegát | Jaroslav Bartoš |
Zpracování výsledků | David Klézl |
Propozice ke stažení |
Seriál závodů | SPAC - všechny kategorie 2016 |
Detail seriálu | |
Vzdálenost (km) | 69,00 |
Počet kol | 11 |
Počet závodníků | 67 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 43 | ROTTER Michal | SKP Duha Lanškroun | 1 | M | 2000 | 11 | 01:42:52 | |
2 | 81 | MIKŠANÍK Vladimír | 2 | M | 2000 | 11 | 01:43:50 | 00:00:57 | |
3 | 214 | GALATÍK Roman | CK Continental Frenštát p.R. 1 | 1 | C | 1977 | 11 | 01:44:02 | 00:01:09 |
4 | 11 | WENGLORZ Michal | LK USK Pszczyna | 3 | M | 2000 | 11 | 01:46:13 | 00:03:20 |
5 | 500 | OLSZAR Antonin | Grupa Kolarska Gliwice | 4 | M | 2001 | 11 | 01:46:14 | 00:03:22 |
6 | 48 | DRÁBEK Zdeněk | CYCLING BRNO | 2 | C | 1978 | 11 | 01:47:12 | 00:04:20 |
7 | 83 | VÁVRA Erik | 5 | M | 2001 | 11 | 01:47:12 | 00:04:20 | |
8 | 87 | FOTLTÁN Matuš | CYS Akademia Petra Sagana | 6 | M | 2000 | 11 | 01:47:13 | 00:04:20 |
9 | 20 | FIGALLA Michal | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | 7 | M | 2001 | 11 | 01:47:13 | 00:04:20 |
10 | 90 | SLADKOVSKÝ Tomás | CYS Akademia Petra Sagana | 8 | M | 2001 | 11 | 01:47:13 | 00:04:21 |
11 | 16 | DOLEŽAL Viktor | Sportcomplex Břeclav | 9 | M | 2001 | 11 | 01:47:14 | 00:04:21 |
12 | 61 | JANCZURA Piotr | Dar Bud Team | 3 | C | 1971 | 11 | 01:47:14 | 00:04:22 |
13 | 227 | KUBALA Martin | SK Bagbike | 4 | C | 1974 | 11 | 01:47:15 | 00:04:22 |
14 | 13 | WAWRZACZ Kacper | Grupa Kolarska Gliwice | 1 | kti | 2002 | 11 | 01:47:15 | 00:04:22 |
15 | 88 | FOJT David | CYS Akademia Petra Sagana | 10 | M | 2000 | 11 | 01:47:15 | 00:04:22 |
16 | 201 | GALUŠKA Tomáš | Force Kck Zlín | 5 | C | 1970 | 11 | 01:47:15 | 00:04:23 |
17 | 57 | GOTTHARD David | Rafkarna IDEA Cycling Team | 6 | C | 1976 | 11 | 01:47:15 | 00:04:23 |
18 | 14 | SULIGA Adam | Grupa Kolarska Gliwice | 2 | kti | 2003 | 11 | 01:47:15 | 00:04:23 |
19 | 15 | TROSZOK BARTOSZ | Grupa Kolarska Gliwice | 3 | kti | 2002 | 11 | 01:47:15 | 00:04:23 |
20 | 47 | KOVAŘČÍK Petr | VRV TEAM | 4 | kti | 2003 | 11 | 01:47:16 | 00:04:23 |
21 | 46 | ZÁTOPEK Jan | TJ Sigma Hranice | 11 | M | 2001 | 11 | 01:47:16 | 00:04:24 |
22 | 709 | SWACZYNA Tomáš | Český Těšín | 12 | M | 2001 | 11 | 01:47:17 | 00:04:24 |
23 | 56 | KRDLIČKA Aleš | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 5 | kti | 2002 | 11 | 01:47:17 | 00:04:24 |
24 | 231 | PECHA MARTIN | KILPI RACIBG TEAM | 7 | C | 1971 | 11 | 01:47:17 | 00:04:24 |
25 | 62 | HAAS Robert | Hrabyně | 8 | C | 1974 | 11 | 01:47:17 | 00:04:25 |
26 | 80 | HAVRLANT Jakub | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | 6 | kti | 2003 | 11 | 01:47:18 | 00:04:25 |
27 | 236 | SWACZYNA Patrik | Český Těšín | 9 | C | 1973 | 11 | 01:47:18 | 00:04:26 |
28 | 41 | ČERMÁK Jan | Bagbike Ostrava | 10 | C | 1974 | 11 | 01:47:18 | 00:04:26 |
29 | 91 | LÁVEČKA Matúš | CK Karpaty Smolenice | 7 | kti | 2002 | 11 | 01:47:18 | 00:04:26 |
30 | 223 | KARMELITA Tomáš | Bikestyle - Opava | 11 | C | 1978 | 11 | 01:47:18 | 00:04:26 |
31 | 6 | MELIŠ Erik | CK Epik Dohňany | 8 | kti | 2002 | 11 | 01:47:18 | 00:04:26 |
32 | 35 | MATULA Krzysztof | Black Horese Team | 12 | C | 1974 | 11 | 01:47:21 | 00:04:29 |
33 | 212 | FIERLA Jan | CK Feso Petřvald | 13 | C | 1969 | 11 | 01:47:22 | 00:04:29 |
34 | 18 | PÁTÍK Tomáš | KJ | 14 | C | 1976 | 11 | 01:47:22 | 00:04:29 |
35 | 12 | LAGASZEWSKI Jerzy | Grupa Kolarska Gliwice | 9 | kti | 2002 | 11 | 01:47:22 | 00:04:30 |
36 | 2 | HURÁČ Vojtěh | CK Feso Petřvald | 10 | kti | 2002 | 11 | 01:47:23 | 00:04:30 |
37 | 55 | MAZUR Dominik | CPV Krnov | 13 | M | 2001 | 11 | 01:47:23 | 00:04:30 |
38 | 220 | ROMAN Jurečka | CK Continental Frenštát pod Radhoštěm | 15 | C | 1978 | 11 | 01:47:23 | 00:04:31 |
39 | 206 | BLAHUT Radek | cykloblahut vergesport maxbike | 16 | C | 1973 | 11 | 01:47:24 | 00:04:31 |
40 | 42 | ANDRLE David | SKP Duha Lanškroun | 14 | M | 2000 | 11 | 01:47:33 | 00:04:40 |
41 | 213 | FOJT Radovan | IN-LIFE Cycling team | 17 | C | 1970 | 11 | 01:47:34 | 00:04:41 |
42 | 5 | HRTÁNEK Martin | CK Epik Dohňany | 11 | kti | 2003 | 11 | 01:47:34 | 00:04:41 |
43 | 701 | VAHALÍK Jan | Cyklo Kramo Suchdol nad Odrou | 15 | M | 2000 | 11 | 01:56:23 | 00:13:31 |
44 | 84 | KANOCZ Rastislav | Team Forman Cinelli | 18 | C | 1977 | 11 | 01:56:29 | 00:13:37 |
45 | 52 | KYJONKA Štěpán | CK Feso Petřvald | 12 | kti | 2003 | 11 | 01:59:42 | 00:16:49 |
46 | 82 | MILOTA Šimon | 13 | kti | 2003 | 11 | 01:59:42 | 00:16:50 | |
47 | 89 | KIANIČKA Matúš | CYS Akademia Petra Sagana | 16 | M | 2001 | 11 | 02:04:42 | 00:21:50 |
48 | 229 | NOVÁK Petr | Cyklo Tým Horní Bludovice | 19 | C | 1973 | 11 | 02:08:39 | 00:25:47 |
49 | 60 | WYSZYŇSKI Aleksander | Dar Bud Team | 14 | kti | 2003 | 10 | 01:44:39 | 1 kolo |
50 | 49 | VYKYDAL Jaroslav | Puskiňak CZ | 15 | kti | 2003 | 10 | 01:44:40 | 1 kolo |
51 | 44 | LUDVIK Denis | HEAD BIKE TJ OPAVA | 17 | M | 2000 | 10 | 01:45:54 | 1 kolo |
52 | 51 | ZÁBRODSKÝ Filip | Cyklistika pro všechny Krnov | 16 | kti | 2003 | 10 | 01:47:12 | 1 kolo |
53 | 211 | DUDEK Jan | Cyklo Tým Horní Bludovice | 20 | C | 1975 | 10 | 02:06:33 | 1 kolo |
54 | 85 | ZAJÍČEK Ondřej | TJ Uničov | 17 | kti | 2003 | 9 | 01:42:53 | 2 kola |
55 | 17 | ŠTĚPÁN Ferdinand | Team Forman Cinelli | 18 | M | 2001 | 9 | 01:45:38 | 2 kola |
56 | 54 | SKUREK Kryštof | Cyklistika pro všechny Krnov | 18 | kti | 2003 | 9 | 01:45:52 | 2 kola |
57 | 710 | ŠIRŮČKA Jaroslav | Cyklo Tým Horní Bludovice | 19 | M | 2018 | 9 | 01:47:49 | 2 kola |
58 | 50 | SOCHOR Milan | Atletický Klub E. Zátopka | 21 | C | 1978 | 9 | 01:50:07 | 2 kola |
59 | 19 | BABIŠ Ondřej | Orlík Orlová | 19 | kti | 2002 | 9 | 01:57:44 | 2 kola |
60 | 45 | SYRKO Robin | HEAD BIKE TJ OPAVA | 20 | kti | 2006 | 8 | 01:31:00 | 3 kola |
61 | 86 | HABÁNEK Erik | CYS Akademia Petra Sagana | 21 | kti | 2003 | 8 | 01:56:23 | 3 kola |
62 | 4 | KOTRA Vojtěch | Český Těšín | 20 | M | 2001 | 6 | 00:47:59 | 5 kol |
63 | 7 | RUDZKI Dominik | LK USK Pszczyna | 21 | M | 2000 | 5 | 01:28:09 | 6 kol |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNS | 92 | RANGELOV Branislav | CK Karpaty Smolenice | kti | 2003 | 0 | 11 kol | ||
DNF | 234 | SEDLÁŘ Milan | Force Kck Zlín | C | 1971 | ||||
DNF | 10 | SZCZOTKA Adam | LK USK Pszczyna | kti | 2002 | ||||
DNF | 53 | STONIŠ Dušan | Novatop Lapierre | C | 1978 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.