Rychlé novinky:

24.05.2018: BT 2018 Šaratice - AUTOBUS

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

VolšoHEC run - Štafeta 4x5km běh

Datum pořádání od 26.05.2018 13:13 do 26.05.2018 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 15:00 hod

Vzdálenost (km)21,10
Počet kol4
Počet závodníků85
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 49 JELÍNEK_BARTOŠÍK Čerbák_Auermullerová GML 1 štafeta 2000 7 01:31:59
2 83 KLEMENSEVIČ_MATUŠKA Opravil_Petrjanoš 2 štafeta 2000 7 01:36:14 00:04:14
3 28 MAHDAL_ZAORAL Kubiczek_Blahuta Skunkové 3 štafeta 2000 7 01:36:46 00:04:46
4 85 BORKOVEC_RŮŽIČKOVÁ Beneš_Suchomel Siemens Drásov 4 štafeta 2000 7 01:37:17 00:05:17
5 40 KONÍČEK_ŠEBELA Kuběna_Hudec AC Senetářov 5 štafeta 2000 7 01:38:16 00:06:16
6 72 SMUTNÁ_SMUTNÝ Páral_Nedorostek WilliJemSe_A 6 štafeta 2000 7 01:42:57 00:10:57
7 5 NEZDAŘIL_BAJEROVÁ Kotek_Dostálová 7 štafeta 2000 7 01:45:04 00:13:04
8 79 KOLIBA_HAMŠÍKOVÁ Janda_Horáček Sberbank CZ a.s. 8 štafeta 2000 7 01:45:32 00:13:32
9 53 KINC_HEPPOVÁ Haresta_Bařina VF Sport Team Černá Hora 9 štafeta 2000 7 01:45:37 00:13:37
10 20 KOTVA_ŠATROVÁ Fremuth_Jenšík HYDAC spol. s.r.o. 10 štafeta 2000 7 01:46:51 00:14:51
11 1 MARČÍK_ROČKOVÁ Ročková_Marčík Kochající šípy 11 štafeta 2000 7 01:47:39 00:15:39
12 24 HAJDUČKOVÁ_HAJDUČEK Jahodová_Jahoda Bylinky 12 štafeta 2000 7 01:49:25 00:17:25
13 76 MARŠÁLKOVÁ_HORÁKOVÁ Pohlová_Svoboda Extra Brno 13 štafeta 2000 7 01:50:53 00:18:54
14 60 ŠIMBERA_MARŠÁLKOVÁ Plichta_Šimbera Tyco Electronics 14 štafeta 2000 7 01:51:33 00:19:33
15 71 POLÍVKA_JAKUBCOVÁ Verešová_Polívka MAŠKOVIC Support team 15 štafeta 2000 7 01:51:38 00:19:38
16 61 ŠEĎA_HANÁČEK Trávník_Vrba A tým 16 štafeta 2000 7 01:52:21 00:20:21
17 42 MIKULA_BRINZA Butala_Koprdová Wöhner 17 štafeta 2000 7 01:52:27 00:20:27
18 52 GOTTVALD_ČÍŽKOVÁ Klimasová_Klimas Vemínka 18 štafeta 2000 7 01:52:45 00:20:45
19 63 PÍCHA_PRUDIL Píchová_Drahoš 19 štafeta 2000 7 01:52:50 00:20:50
20 69 MAŠKOVÁ_MAŠKA Hověžák_Štětka 20 štafeta 2000 7 01:53:06 00:21:07
21 10 MIKL_HÁJKOVÁ Lattenbergová_Nevěčný Run Team EM 21 štafeta 2000 7 01:54:13 00:22:13
22 35 CHLUP_BRÁZDA Hejdová_Kvarda 22 štafeta 2000 7 01:54:27 00:22:27
23 65 JURKA_PAVLŮSEK Nováková_Zavadil 23 štafeta 2000 7 01:54:56 00:22:57
24 44 VRÁBEL_BILOVÁ Bartko_Barkoci 24 štafeta 2000 7 01:56:03 00:24:03
25 12 NOVÁK_KREJČÍ Kuda_Jégl AXIMA 25 štafeta 2000 7 01:57:12 00:25:12
26 54 NOŽIČKA_OTT Prát_Musil Bratři v Triku 26 štafeta 2000 7 01:57:13 00:25:13
27 87 KRAUSOVÁ_MIHALČIN Rónaiová_Magdolen Purple Technology 27 štafeta 2000 7 01:58:01 00:26:01
28 30 RYSOVÁ_RYS Rysová_Červenka 28 štafeta 2000 7 01:58:25 00:26:25
29 38 RŮŽIČKOVÁ_HOKYNEK Nováková_Semrádová DDB 29 štafeta 2000 7 01:58:32 00:26:33
30 43 KRAHULOVÁ_KOPŘIVA Grézlová_Kopřiva 30 štafeta 2000 7 01:58:32 00:26:33
31 56 ŠEVČÍKOVÁ_VYMAZAL Stejskalová_Kovář 31 štafeta 2000 7 01:58:50 00:26:50
32 51 HONZÍRKOVÁ_KOPOVÁ Sedláková_Brázda 32 štafeta 2000 7 01:58:55 00:26:55
33 75 BARTONÍK_PRŮSENOVSKÁ Klašková_Jedlička Zetor 33 štafeta 2000 7 01:59:09 00:27:09
34 4 TRÁVNÍKOVÁ_SOBOTKOVÁ Pokorná_Hrstka 34 štafeta 2000 7 01:59:11 00:27:12
35 48 DUCHÁČEK_DUCHÁČKOVÁ Hniličková_Hnilička 35 štafeta 2000 7 01:59:12 00:27:12
36 84 SOLDÁN_NĚMEC Soldánová_Vaňourková Soldy team 36 štafeta 2000 7 01:59:24 00:27:24
37 57 VAVERKA_SKLÁDANÝ Sekanina_Sedlák EGM Anakonda 37 štafeta 2000 7 01:59:28 00:27:28
38 78 HRABOVSKÝ_KLAUDINGER Nantl_Janíček FC Spitfire 38 štafeta 2000 7 01:59:50 00:27:50
39 16 QAKIN_JINDRA Jindra_Verča SDH Kotvrdovice 39 štafeta 2000 7 02:00:03 00:28:04
40 9 NEŠPOROVÁ_FORALOVÁ Nešporová_Nešpor 40 štafeta 2000 7 02:01:57 00:29:57
41 73 KŘÍŽ_ŠŤASTNÝ Pastor_Michálek WilliJemSe_B 41 štafeta 2000 7 02:02:18 00:30:18
42 21 KLOS_JANÁSEK Mertlík_Sliwková BBC Bircher Hranice 42 štafeta 2000 7 02:02:36 00:30:36
43 39 KŘEŠŤÁKOVÁ_POHLOVÁ Malota_Kocourková 43 štafeta 2000 7 02:02:59 00:30:59
44 31 KRATĚNA_WILCZEK Slováková_Slováková Tyco Electronics 44 štafeta 2000 7 02:03:22 00:31:22
45 80 PATOČKA_VRBKA Štípová_Doležalová 45 štafeta 2000 7 02:05:04 00:33:04
46 59 KALINEC_ŠTELCLOVÁ Nábělková_Kalincová 46 štafeta 2000 7 02:05:23 00:33:23
47 68 RADOŠINSKÝ_OSIČKOVÁ Kollár_Fusek Swiss Life Select_C 47 štafeta 2000 7 02:05:28 00:33:28
48 58 VÍTEK_STRAŠIL Chmelař_Veithová EGM Lvíčata 48 štafeta 2000 7 02:05:32 00:33:32
49 81 KRAJICEK_SEVCIKOVA Krajickova_Dvorska 49 štafeta 2000 7 02:05:49 00:33:49
50 64 HANÁČKOVÁ_ Herůvková 50 štafeta 2000 7 02:06:19 00:34:19
51 86 KOZEL_SEHNALOVÁ Polák_Sehnal 51 štafeta 2000 7 02:08:43 00:36:43
52 67 MOKRUŠA_MAREŠOVÁ Durčák_Holec Swiss Life Select_B 52 štafeta 2000 7 02:08:52 00:36:52
53 17 JURIS_PÁJA Jana_Kaliméro Rychlá Rota 53 štafeta 2000 7 02:09:06 00:37:06
54 25 PRAUSOVÁ_KRAVÁČKOVÁ Konečná_Fránek Srdcaři 54 štafeta 2000 7 02:09:40 00:37:40
55 82 LUKÁŠOVÁ_JAN Jan_Lukáš 55 štafeta 2000 7 02:10:17 00:38:17
56 27 NOVOTNA_SALAT Jirava_Mendlikova TTI 56 štafeta 2000 7 02:10:33 00:38:33
57 45 HRABĚ_VALENTOVÁ Hankeová_Málková Brněnské běhny 57 štafeta 2000 7 02:10:55 00:38:55
58 19 PAZOURKOVÁ_KUČEROVÁ Cíbiková_Mahdalová VŠECHNO NEJLEPŠÍ 58 štafeta 2000 7 02:11:11 00:39:11
59 33 LAROCCA_PODRACKÁ Sieberová_LaRocca 59 štafeta 2000 7 02:11:15 00:39:15
60 18 CUP_CUPOVÁ Korgo_Korgo TROPICO 60 štafeta 2000 7 02:11:26 00:39:26
61 77 KLABAL_NAVRÁTIL Zavadil_Bartoš Spálovský a.s. 61 štafeta 2000 7 02:11:33 00:39:33
62 29 PELZOVÁ_JANKOVÁ Konečná_Fišnarová 62 štafeta 2000 7 02:12:24 00:40:24
63 66 MIŠTINOVÁ_ROUBAL Pavlíčková_Macek Swiss Life Select_A 63 štafeta 2000 7 02:12:28 00:40:28
64 50 VÁGNER_URBÁNEK Ševčík_Vágner FUTSAL CLUB KRÁSENSKO 04 64 štafeta 2000 7 02:13:13 00:41:13
65 32 SVÍCENCOVÁ_KLÍMOVÁ Dlouhá_Severinová 65 štafeta 2000 7 02:13:15 00:41:15
66 62 FLORIÁNOVÁ_ŠVÁBENSKÁ Varhaníková_Šamalíková 66 štafeta 2000 7 02:14:53 00:42:53
67 14 POKORNÁ_HLAVATÁ Navrátilová_Snášil 3 + JEDEN 67 štafeta 2000 7 02:16:04 00:44:04
68 41 MARHONSOVA_BLÁHOVÁ Blaha_Kolářová 68 štafeta 2000 7 02:18:21 00:46:21
69 15 NEČASOVÁ_NEČAS Vymazal_Vymazalová 69 štafeta 2000 7 02:18:55 00:46:56
70 3 HARVÁNKOVÁ_KALOUDOVÁ Ludinová_Modlitbová ChochoLadies ze Syrovic 70 štafeta 2000 7 02:19:08 00:47:08
71 13 KRÁTKÝ_ZUKAL Svoboda_Grund SOS electronic 71 štafeta 2000 7 02:20:04 00:48:04
72 74 SVOBODOVÁ_SVOBODOVÁ Šebelová_Šebela 72 štafeta 2000 7 02:22:09 00:50:10
73 26 PETRUCHOVÁ_MOTYČKOVÁ Motyčka_Bubelová Guliver team 73 štafeta 2000 7 02:23:35 00:51:35
74 6 KOCHOVÁ_TRÁVNÍČKOVÁ Meluzínová_Malá Běhny 74 štafeta 2000 7 02:24:52 00:52:52
75 70 POLEŠÁK_MELICHAR Mráčková_Kovářová 75 štafeta 2000 7 02:27:23 00:55:23
76 22 VINKÁRKOVÁ_DOŠKOVÁ Točíková_Prachařová BB team 76 štafeta 2000 7 02:27:23 00:55:23
77 7 ŠIBOR_OPAVSKÁ Dohnalová_Popek Happy Feet 77 štafeta 2000 7 02:30:01 00:58:01
78 55 ERET_LATTOVÁ Ottová_Klímová Sestry v akci 78 štafeta 2000 7 02:31:48 00:59:48
79 88 VÁVROVÁ_PINDRYČ Zechmeisterová_Zechmeister Snails 79 štafeta 2000 7 02:34:28 01:02:28
80 11 MÁŠOVÁ_MÁŠOVÁ Pernová_Pfefferová Běhny II 80 štafeta 2000 7 02:35:47 01:03:47
81 23 HOFFMANNOVÁ_KŘIVÁNKOVÁ Sotolář_Nosová Tým KNeSpo 81 štafeta 2000 7 02:39:37 01:07:37

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 34 JELÍNEK_JELÍNEK Janíček_Chvátal štafeta 2000 0 7 kol
DNS 36 DOČKAL_HEISLER Dočkal_Hotárek CityHotel Brno štafeta 2000 0 7 kol
DNS 37 ŽÁČKOVÁ_FAJMANOVÁ Cabadová_Láníková CityHotel Brno štafeta 2000 0 7 kol
DNS 47 LUNGOVÁ_LUNGA Křepelka_Hrbek Jana a běžící smečka štafeta 2000 0 7 kol

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.07.2018 08:00
32. KEPÁK JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2018
28.07.2018 08:30
MTB Sádecká pila
28.07.2018 12:00
Tylovská dvacítka
29.07.2018 08:00
Amper cup Moravská Třebová 2018
04.08.2018 10:00
32. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2018
09.08.2018 17:00
BB 5 - Běh okolo Olympie
08.09.2018 08:30
BT 2018 - Velká Cena města Holíč
08.09.2018 09:00
WOODS RACE
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.