Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

KHÝN Vítězslav

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)1983 (38)
OddílKOS Tesla Brno

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
09.09.2021 BB 7 - Běh Akátkami - Muži 5,2km
  15 156 KOS Tesla Brno M_U40 11 1 00:25:44 00:07:00
08.07.2021 BB 5 - Běh okolo Bílé hory - Hlavní závod MUŽI
  8 186 KOS Tesla Brno M_U40 6 3 00:23:40 00:05:25
24.06.2021 BB 4 - Běh na Kraví horu - Muži 5,4 km
  4 180 KOS Tesla Brno M_U40 3 2 00:24:30 00:02:24
27.05.2021 BB 2 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  6 174 KOS Tesla Brno M_U40 4 3 00:37:21 00:03:37
20.05.2021 BB 1 - Běh Holednou - 1. vlna
  9 195 KOS Tesla Brno M_U40 6 1 00:27:38 00:06:25
17.09.2020 BB 8 - Běh Akátkami - Muži 5,2km
  10 43 KOS Tesla Brno M_35+ 4 1 00:24:29 00:05:42
27.08.2020 BB 7 - Běh okolo Bílé hory - Hlavní závod MUŽI
  7 19 KOS Tesla Brno M_U40 4 2 00:23:53 00:03:44
11.06.2020 BB 3 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km
  DNF 61 KOS Tesla Brno M_35+ 4 1 kolo
28.05.2020 BB 2 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  DNF 29 KOS Tesla Brno M_U40 3
14.05.2020 BB 1 - Běh Holednou - Muži 5,5km
  14 42 KOS Tesla Brno M_U40 13 1 00:26:45 00:05:25
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  113 40 Magnus Orienteering M 67 1 00:46:52 00:11:07
13.10.2019 Běh okolo Bílé hory - Hlavní závod MUŽI
  4 11 XM 4 3 00:23:32 00:04:05
13.10.2019 Běh okolo Bílé hory - Lidový běh
  2 22 XM 2 1 00:05:13 00:01:06
10.10.2019 BB 8 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km Campus
  13 43 Magnus Orienteering M_35+ 4 1 00:25:35 00:04:03
12.09.2019 BB 7 - Běh Akátkami - Muži 5,2km
  11 42 Magnus Orienteering M_35+ 2 1 00:24:15 00:04:43
15.08.2019 BB 6 - Běh okolo Olympie - Muži 5,8km
  12 73 Magnus Orienteering M_35+ 7 1 00:24:16 00:03:50
09.08.2018 BB 5 - Běh okolo Olympie - Muži 5,8km BB2018
  10 143 Magnus Orienteering M 10 1 00:24:35 00:02:55
14.06.2018 BB 3 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km
  8 367 Magnus Orienteering M 8 5 00:29:04 00:03:23
10.05.2018 BB 2 - Běh Holednou - Muži 5,5km
  9 134 Magnus Orienteering M 9 1 00:26:18 00:04:28
12.04.2018 BB 1 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  10 59 Magnus Orienteering M 10 3 00:35:08 00:04:53
27.01.2018 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km
  47 20 Magnus Orienteering M 28 1 00:44:51 00:11:35
26.12.2017 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  92 132 Magnus Orienteering M 56 2 00:40:26 00:09:29
17.11.2017 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  210 54 Magnus Orienteering M 110 1 00:51:36 00:16:55
17.10.2017 BB 16 - Běh okolo Olympie II - Muži 5,8 km Olympia II
  6 28 Magnus Orienteering M 6 1 00:23:31 00:03:49
10.10.2017 BB 15 - Běh okolo dubu Trojáku II - Ženy 3,2km Trojak II
  1 11 Magnus Orienteering XM 1 1 00:15:53
03.10.2017 BB 14 - Běh okolo Špilberku II - Muži 6,5km BB 2017
  5 11 Magnus Orienteering M 5 5 00:28:37 00:04:17
26.09.2017 BB 13 - Běh okolo Campusu II - Muži 5,6 km Campus II
  5 11 Magnus Orienteering M 5 1 00:25:58 00:04:49
22.08.2017 BB 10 - Běh okolo Olympie - Muži 5,8km BB2017
  10 23 Magnus Orienteering M 10 1 00:23:50 00:04:15
06.06.2017 BB 7 - Běh okolo dubu Trojáku - Muži 6,4 km
  4 5 Magnus Orienteering M 4 1 00:30:11 00:04:06
23.05.2017 BB 6 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km
  5 1 Magnus Orienteering M 5 5 00:27:24 00:02:10
09.05.2017 BB 5 - Běh Rosničkou - Muži 7,8km
  5 11 Magnus Orienteering M 5 3 00:33:50 00:02:40
25.04.2017 BB 4 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km
  10 25 Magnus Orienteering M 10 1 00:26:04 00:04:35
18.04.2017 BB 3 - Běh Holednou - Muži 5,5km
  5 15 Magnus Orienteering M 5 1 00:27:37 00:03:45
11.04.2017 BB 2 - Běh Akátkami - Muži 5,2km
  9 26 Magnus Orienteering M 9 1 00:22:18 00:03:22
04.04.2017 BB 1 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  8 34 Magnus Orienteering M 8 3 00:35:08 00:05:44
02.04.2017 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  20 44 Magnus Orienteering XM 1 1 00:21:58 00:02:51
25.03.2017 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  39 37 Magnus Orienteering M 28 1 00:44:13 00:08:20
17.11.2016 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  95 38 Magnus Orienteering M 68 1 00:45:42 00:09:15
25.10.2016 BB 6 - Výstaviště - Ženy 5 km
  DNF 23 Magnus Orienteering XM 1 1 kolo
18.10.2016 BB 5 - Pavlovská - Muži 6,4 km
  8 16 Magnus Orienteering M 8 0 00:29:40 00:04:55
11.10.2016 BB 4 - Rosnička - Muži 7,8 km
  6 414 Magnus Orienteering M 6 1 00:36:18 00:04:48
04.10.2016 BB 3 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5km
  6 310 Magnus Orienteering M 6 5 00:26:55 00:02:36
27.09.2016 BB 2 - Běh Holednou - Muži 5 km
  4 7 Magnus Orienteering M 4 1 00:26:13 00:03:01
20.09.2016 BB 1 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,8km
  4 12 Magnus Orienteering M 4 3 00:35:54 00:03:40
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 10km
  75 39 Magnus Orienteering M 51 1 00:44:30 00:10:38
14.03.2015 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  25 40 Magnus Orienteering M 20 1 00:42:30 00:07:25
07.02.2015 BBP 7 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km
  27 51 Magnus Orienteering M 22 1 00:39:32 00:05:47
17.01.2015 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  35 39 Magnus Orienteering M 29 3 00:41:33 00:06:29
03.01.2015 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  22 32 Magnus Orienteering M 17 1 00:38:10 00:05:59
26.12.2014 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  35 46 Magnus Orienteering M 28 2 00:35:50 00:05:49
13.12.2014 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km
  39 36 Magnus Orienteering M 28 1 00:36:29 00:06:33
17.11.2014 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  56 59 Magnus Orienteering M 43 1 00:41:37 00:06:37
08.02.2014 BBP 7 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km
  50 64 KOB Dobruška M 30 1 00:41:44 00:08:05
18.01.2014 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10km
  51 48 KOB Dobruška M 39 3 00:43:05 00:07:24
04.01.2014 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 10km
  46 43 KOB Dobruška M 32 1 00:39:54 00:07:33
26.12.2013 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km
  89 96 KOB Dobruška M 66 2 00:39:48 00:09:03
17.11.2013 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Hlavní závod 10km
  128 251 KOB Dobruška M 90 1 00:46:36 00:11:46

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
09.10.2021 08:30
Běh rektorky
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.