Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + BABY SPAC - 3. etapa - Štiavnik, Ráztoka - Kasárne, Butorky

Datum pořádání od 14.09.2019 08:45 do 14.09.2019 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 14:30 hod

Vzdálenost (km)6,00
Počet kol1
Počet závodníků80
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 39 KOJTAL Tomáš R.C.T. MARTIN 1 Muži_B 1986 1 00:17:39
2 52 RADEK Patrik on-off team 1 Junioři_M 2001 1 00:17:54 00:00:14
3 63 KUBALA Patrik Cyklisti Martin 1 Muži_A 1991 1 00:18:01 00:00:22
4 44 BLAŤÁK Petr Cyklosport Hranice 2 Muži_A 1995 1 00:18:26 00:00:47
5 35 STŘÍŽ Matyáš Loko Campagnolo Krnov 2 Junioři_M 2004 1 00:18:36 00:00:57
6 8 MRÓZEK Marian TJ TŽ Třinec 1 Muži_C 1973 1 00:18:50 00:01:10
7 75 TICHÝ Peter CYS Žilina 3 Muži_A 1993 1 00:18:59 00:01:19
8 36 PETŘÍK Zdeněk Loko Campagnolo Krnov 2 Muži_B 1980 1 00:18:59 00:01:19
9 74 KRÁLIK Ján CYS Žilina 4 Muži_A 1997 1 00:19:16 00:01:36
10 55 MITALA Jozef Kubicasport Zilina 3 Muži_B 1989 1 00:19:17 00:01:38
11 47 HALTOF Aleš Continental Frenštát p R. 4 Muži_B 1983 1 00:19:21 00:01:42
12 42 PROKEŠ Stanislav Prokesteam 1 Muži D 1968 1 00:19:48 00:02:08
13 17 MARTINÁK JOSEF myonic 2 Muži_C 1975 1 00:19:48 00:02:08
14 22 CHOVANEC David Force Kck Zlín 5 Muži_A 1995 1 00:19:50 00:02:11
15 21 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 2 Muži D 1967 1 00:19:52 00:02:12
16 23 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 6 Muži_A 1979 1 00:20:03 00:02:23
17 68 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM 5 Muži_B 1989 1 00:20:03 00:02:24
18 29 GALATÍK Roman CK Frenstat 1 7 Muži_A 1977 1 00:20:05 00:02:25
19 13 NAGY Tomáš Osmos Cycling team 6 Muži_B 1989 1 00:20:18 00:02:39
20 31 UVÍRA Václav Orlík Orlová zs 7 Muži_B 1981 1 00:20:38 00:02:58
21 16 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 3 Muži_C 1972 1 00:20:57 00:03:18
22 6 MITRENGA Petr TJ TŽ Třinec 4 Muži_C 1977 1 00:20:59 00:03:20
23 64 TOMAN Jiří Kopřivnice 8 Muži_A 1997 1 00:21:16 00:03:36
24 62 KAHÁNEK Filip CK Continental Frenštát p.R. 1 3 Junioři_M 2001 1 00:21:19 00:03:39
25 11 FIGALLA Michal Cyklo Tým Horní Bludovice 4 Junioři_M 2001 1 00:21:24 00:03:45
26 80 SNITKA Silvester CK FALANGE BRATISLAVA 3 Muži D 1965 1 00:21:30 00:03:50
27 10 BARAN Petr SK Bagbike 4 Muži D 1960 1 00:21:38 00:03:58
28 24 KUPKA Anton KKM Čadca 5 Muži_C 1976 1 00:21:51 00:04:11
29 5 SIKORA Marian TJ TŽ Třinec 8 Muži_B 1987 1 00:21:52 00:04:12
30 70 LUKŠA David KILPI RACING TEAM 9 Muži_A 1992 1 00:21:55 00:04:16
31 20 SLEZÁK Josef Force Kck Zlín 1 Muži E 1959 1 00:21:58 00:04:18
32 56 TOMÁŠKA Milan Cyklisti Trnava 6 Muži_C 1971 1 00:22:02 00:04:22
33 15 NOVÁK Milan YOGI Racing Olešná 2 Muži E 1957 1 00:22:10 00:04:30
34 27 CHUDÝ Radek 2K BIKE Club Odry 7 Muži_C 1971 1 00:22:29 00:04:49
35 40 JELÍNEK Tomáš Procycling Team Bratislava 5 Muži D 1963 1 00:22:42 00:05:02
36 43 MÍČEK Oldřich 2K Bike Klub Odry 3 Muži E 1958 1 00:22:54 00:05:14
37 28 DLUHÝ Martin CK Continental Frenštát 1 10 Muži_A 1997 1 00:22:55 00:05:15
38 32 VENDLOVSKÝ Petr Force Kck Zlín 8 Muži_C 1977 1 00:22:56 00:05:16
39 65 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 9 Muži_C 1971 1 00:22:59 00:05:19
40 73 WILHELM Jaroslav HOBBY BOHUMÍN 6 Muži D 1967 1 00:23:19 00:05:39
41 46 JUREČKA Roman CK Continental Frenštát pod Radhoštěm 10 Muži_C 1978 1 00:23:46 00:06:07
42 34 ZÁBRODSKÝ Filip Loko Campagnolo Krnov 5 Junioři_M 2003 1 00:23:57 00:06:17
43 33 DANĚČEK Pavel Loko Campagnolo Krnov 1 Muži_F 1951 1 00:23:59 00:06:19
44 30 BLAHUT Radek Verge czech republic 11 Muži_C 1973 1 00:24:04 00:06:24
45 3 CHRASTINA František_ml CYKLOKLUB TURZOVKA 6 Junioři_M 2002 1 00:24:16 00:06:36
46 72 MOTL BOHUMIR 2 Muži_F 1951 1 00:24:23 00:06:43
47 49 ILLÍK Vlastimil CK Nitra 4 Muži E 1958 1 00:24:35 00:06:56
48 66 PECHOVÁ Vlaďka KILPI RACING TEAM 1 Ženy_B 1973 1 00:25:16 00:07:36
49 61 KARÁSEK Jiří Racing Olešná 12 Muži_C 1973 1 00:25:45 00:08:05
50 78 HAMMERL Martin Cyklo Tým Horní Bludovice 9 Muži_B 1987 1 00:25:48 00:08:08
51 69 ČAPLA JAKUB KILPI RACING TEAM 11 Muži_A 1992 1 00:25:59 00:08:19
52 76 PIKÁLEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice 7 Muži D 1962 1 00:26:04 00:08:25
53 79 ŠKANDERA Karel Cyklo Tým Horní Bludovice 8 Muži D 1961 1 00:26:14 00:08:35
54 77 CIESLAROVÁ Marcela Cyklo Tým Horní Bludovice 1 Ženy_A 1999 1 00:26:31 00:08:51
55 7 NĚMCZYK Jan 9 Muži D 1963 1 00:27:12 00:09:32
56 4 KONTÚR Milan Trenštát 10 Muži D 1960 1 00:28:36 00:10:57
57 41 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO 3 Muži_F 1950 1 00:28:42 00:11:02
58 45 MARKOVÁ Nikola CK Continental Frenštát p.R. 2 Ženy_A 1996 1 00:29:18 00:11:39
59 9 VESELÝ Petr TJ TŽ Třinec 4 Muži_F 1943 1 00:29:31 00:11:51
60 67 BEZOVÝ Alexander AXBsportservis Trenčín 5 Muži E 1959 1 00:29:37 00:11:58
61 14 KOPŘIVA Miroslav CK Continental Frenštát 1 11 Muži D 1961 1 00:29:58 00:12:18
62 38 DUBSKÁ Kateřina Head Pro Team 3 Ženy_A 2001 1 00:30:04 00:12:24
63 19 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 13 Muži_C 1970 1 00:30:05 00:12:25
64 48 KRCHŇÁK Pavel ACK Stará Ves n.O 12 Muži D 1961 1 00:30:33 00:12:53
65 18 SEDLÁŘ Milan Force Kck Zlín 14 Muži_C 1971 1 00:30:38 00:12:59
66 26 URBANÍK Pavol 15 Muži_C 1978 1 00:31:20 00:13:40
67 2 CHRASTINA František CYKLOKLUB TURZOVKA 13 Muži D 1966 1 00:31:41 00:14:02
68 71 LUKŠA Vlastimil 14 Muži D 1963 1 00:32:02 00:14:22
69 37 KIJANICOVÁ Marika Klokočov 4 Ženy_A 1992 1 00:33:12 00:15:32
70 25 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 15 Muži D 1969 1 00:33:15 00:15:36
71 12 SKOTNICA Josef SKP Opava 5 Muži_F 1952 1 00:43:03 00:25:23
72 60 HAVRLANT Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 7 Junioři_M 2003 1 00:59:47 00:42:07
73 59 HAAS Robert SK Bagbike 16 Muži_C 1974 1 01:00:20 00:42:41
74 58 BÁRTA Miroslav SK Bagbike Ostrava 6 Muži E 1954 1 01:00:41 00:43:02
75 57 HOLLÁ Kateřina DK BIKESHOP Racing Team 2 Ženy_B 1978 1 01:01:23 00:43:43

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 1 CHRASTINOVÁ Veronika CYKLOKLUB TURZOVKA Ženy_A 2000 0 1 kolo
DNS 50 BAJCAROVÁ Mária Makov Ženy_B 1979 0 1 kolo
DNS 51 BAJCÁR Štefan Makov Muži_C 1978 0 1 kolo
DNS 53 KLÉZL David VSK Univerzita Brno Muži_A 1994 0 1 kolo
DNS 54 SUKUPČÁK Martin CYS Žilina Muži_F 1948 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.