Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + BABY SPAC - 2. etapa - Velké Karlovice, Podťaté - Světlá - Kasárne, Butorky

Datum pořádání od 14.09.2019 08:45 do 14.09.2019 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:30 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků80
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 39 KOJTAL Tomáš R.C.T. MARTIN 1 Muži_B 1986 1 00:15:04
2 63 KUBALA Patrik Cyklisti Martin 1 Muži_A 1991 1 00:15:29 00:00:25
3 44 BLAŤÁK Petr Cyklosport Hranice 2 Muži_A 1995 1 00:15:31 00:00:27
4 35 STŘÍŽ Matyáš Loko Campagnolo Krnov 1 Junioři_M 2004 1 00:15:50 00:00:46
5 13 NAGY Tomáš Osmos Cycling team 2 Muži_B 1989 1 00:15:54 00:00:49
6 8 MRÓZEK Marian TJ TŽ Třinec 1 Muži_C 1973 1 00:15:59 00:00:55
7 36 PETŘÍK Zdeněk Loko Campagnolo Krnov 3 Muži_B 1980 1 00:16:01 00:00:56
8 60 HAVRLANT Jakub MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 2 Junioři_M 2003 1 00:16:05 00:01:01
9 52 RADEK Patrik on-off team 3 Junioři_M 2001 1 00:16:06 00:01:01
10 75 TICHÝ Peter CYS Žilina 3 Muži_A 1993 1 00:16:10 00:01:05
11 17 MARTINÁK JOSEF myonic 2 Muži_C 1975 1 00:16:23 00:01:19
12 55 MITALA Jozef Kubicasport Zilina 4 Muži_B 1989 1 00:16:28 00:01:23
13 47 HALTOF Aleš Continental Frenštát p R. 5 Muži_B 1983 1 00:16:29 00:01:24
14 74 KRÁLIK Ján CYS Žilina 4 Muži_A 1997 1 00:16:30 00:01:26
15 11 FIGALLA Michal Cyklo Tým Horní Bludovice 4 Junioři_M 2001 1 00:16:45 00:01:41
16 22 CHOVANEC David Force Kck Zlín 5 Muži_A 1995 1 00:16:53 00:01:48
17 42 PROKEŠ Stanislav Prokesteam 1 Muži D 1968 1 00:16:55 00:01:50
18 21 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 2 Muži D 1967 1 00:16:56 00:01:51
19 29 GALATÍK Roman CK Frenstat 1 6 Muži_A 1977 1 00:16:59 00:01:54
20 31 UVÍRA Václav Orlík Orlová zs 6 Muži_B 1981 1 00:17:09 00:02:04
21 68 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM 7 Muži_B 1989 1 00:17:10 00:02:05
22 23 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 7 Muži_A 1979 1 00:17:11 00:02:07
23 70 LUKŠA David KILPI RACING TEAM 8 Muži_A 1992 1 00:17:34 00:02:30
24 69 ČAPLA JAKUB KILPI RACING TEAM 9 Muži_A 1992 1 00:17:35 00:02:30
25 16 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 3 Muži_C 1972 1 00:17:41 00:02:36
26 6 MITRENGA Petr TJ TŽ Třinec 4 Muži_C 1977 1 00:17:41 00:02:37
27 20 SLEZÁK Josef Force Kck Zlín 1 Muži E 1959 1 00:17:49 00:02:44
28 59 HAAS Robert SK Bagbike 5 Muži_C 1974 1 00:17:58 00:02:53
29 62 KAHÁNEK Filip CK Continental Frenštát p.R. 1 5 Junioři_M 2001 1 00:18:04 00:03:00
30 80 SNITKA Silvester CK FALANGE BRATISLAVA 3 Muži D 1965 1 00:18:20 00:03:15
31 5 SIKORA Marian TJ TŽ Třinec 8 Muži_B 1987 1 00:18:22 00:03:17
32 24 KUPKA Anton KKM Čadca 6 Muži_C 1976 1 00:18:32 00:03:28
33 15 NOVÁK Milan YOGI Racing Olešná 2 Muži E 1957 1 00:18:33 00:03:28
34 56 TOMÁŠKA Milan Cyklisti Trnava 7 Muži_C 1971 1 00:18:34 00:03:30
35 64 TOMAN Jiří Kopřivnice 10 Muži_A 1997 1 00:18:41 00:03:36
36 10 BARAN Petr SK Bagbike 4 Muži D 1960 1 00:18:44 00:03:39
37 28 DLUHÝ Martin CK Continental Frenštát 1 11 Muži_A 1997 1 00:18:47 00:03:42
38 27 CHUDÝ Radek 2K BIKE Club Odry 8 Muži_C 1971 1 00:18:55 00:03:50
39 43 MÍČEK Oldřich 2K Bike Klub Odry 3 Muži E 1958 1 00:19:05 00:04:01
40 19 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 9 Muži_C 1970 1 00:19:06 00:04:01
41 58 BÁRTA Miroslav SK Bagbike Ostrava 4 Muži E 1954 1 00:19:14 00:04:09
42 65 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 10 Muži_C 1971 1 00:19:14 00:04:09
43 32 VENDLOVSKÝ Petr Force Kck Zlín 11 Muži_C 1977 1 00:19:19 00:04:14
44 26 URBANÍK Pavol 12 Muži_C 1978 1 00:19:24 00:04:20
45 40 JELÍNEK Tomáš Procycling Team Bratislava 5 Muži D 1963 1 00:19:31 00:04:26
46 46 JUREČKA Roman CK Continental Frenštát pod Radhoštěm 13 Muži_C 1978 1 00:19:34 00:04:30
47 73 WILHELM Jaroslav HOBBY BOHUMÍN 6 Muži D 1967 1 00:19:43 00:04:39
48 34 ZÁBRODSKÝ Filip Loko Campagnolo Krnov 6 Junioři_M 2003 1 00:19:46 00:04:41
49 18 SEDLÁŘ Milan Force Kck Zlín 14 Muži_C 1971 1 00:20:08 00:05:03
50 30 BLAHUT Radek Verge czech republic 15 Muži_C 1973 1 00:20:16 00:05:11
51 3 CHRASTINA František_ml CYKLOKLUB TURZOVKA 7 Junioři_M 2002 1 00:20:16 00:05:11
52 66 PECHOVÁ Vlaďka KILPI RACING TEAM 1 Ženy_B 1973 1 00:20:49 00:05:44
53 49 ILLÍK Vlastimil CK Nitra 5 Muži E 1958 1 00:20:56 00:05:51
54 33 DANĚČEK Pavel Loko Campagnolo Krnov 1 Muži_F 1951 1 00:21:06 00:06:01
55 25 ŠIMEČEK Radim Midar Příbor 7 Muži D 1969 1 00:21:07 00:06:02
56 61 KARÁSEK Jiří Racing Olešná 16 Muži_C 1973 1 00:21:23 00:06:18
57 79 ŠKANDERA Karel Cyklo Tým Horní Bludovice 8 Muži D 1961 1 00:21:24 00:06:19
58 76 PIKÁLEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice 9 Muži D 1962 1 00:21:34 00:06:30
59 57 HOLLÁ Kateřina DK BIKESHOP Racing Team 2 Ženy_B 1978 1 00:22:07 00:07:02
60 77 CIESLAROVÁ Marcela Cyklo Tým Horní Bludovice 1 Ženy_A 1999 1 00:22:19 00:07:15
61 7 NĚMCZYK Jan 10 Muži D 1963 1 00:22:35 00:07:30
62 67 BEZOVÝ Alexander AXBsportservis Trenčín 6 Muži E 1959 1 00:23:05 00:08:01
63 45 MARKOVÁ Nikola CK Continental Frenštát p.R. 2 Ženy_A 1996 1 00:23:54 00:08:49
64 78 HAMMERL Martin Cyklo Tým Horní Bludovice 9 Muži_B 1987 1 00:24:14 00:09:09
65 4 KONTÚR Milan Trenštát 11 Muži D 1960 1 00:24:27 00:09:23
66 14 KOPŘIVA Miroslav CK Continental Frenštát 1 12 Muži D 1961 1 00:24:34 00:09:29
67 9 VESELÝ Petr TJ TŽ Třinec 2 Muži_F 1943 1 00:24:35 00:09:30
68 41 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO 3 Muži_F 1950 1 00:24:51 00:09:46
69 38 DUBSKÁ Kateřina Head Pro Team 3 Ženy_A 2001 1 00:25:26 00:10:21
70 48 KRCHŇÁK Pavel ACK Stará Ves n.O 13 Muži D 1961 1 00:25:43 00:10:38
71 2 CHRASTINA František CYKLOKLUB TURZOVKA 14 Muži D 1966 1 00:27:42 00:12:37
72 71 LUKŠA Vlastimil 15 Muži D 1963 1 00:28:14 00:13:09
73 1 CHRASTINOVÁ Veronika CYKLOKLUB TURZOVKA 4 Ženy_A 2000 1 00:29:11 00:14:07
74 37 KIJANICOVÁ Marika Klokočov 5 Ženy_A 1992 1 00:30:56 00:15:52
75 12 SKOTNICA Josef SKP Opava 4 Muži_F 1952 1 00:35:55 00:20:50

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 50 BAJCAROVÁ Mária Makov Ženy_B 1979 0 1 kolo
DNS 51 BAJCÁR Štefan Makov Muži_C 1978 0 1 kolo
DNS 53 KLÉZL David VSK Univerzita Brno Muži_A 1994 0 1 kolo
DNS 54 SUKUPČÁK Martin CYS Žilina Muži_F 1948 0 1 kolo
DNS 72 MOTL BOHUMIR Muži_F 1951 0 1 kolo

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.