Rychlé novinky:

24.05.2018: BT 2018 Šaratice - AUTOBUS

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

4. ročník „Běhu Jana Opletala“ - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 16.06.2018 09:00 do 16.06.2018 13:00
Technický delegátJaromír Vaněk
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků109
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 5 SEDLÁČEK Josef AK Kroměříž 1 B 1970 1 00:36:51
2 22 KRAJČA Stanislav TJ Liga 100 Olomouc 1 A 1983 1 00:36:52 00:00:01
3 94 KRÁTKÝ Tomáš Liga 100 Olomouc 2 A 1985 1 00:37:27 00:00:36
4 65 KREJČÍ Zdeněk TJ Liga 100 Olomouc 3 A 1988 1 00:37:32 00:00:41
5 45 PLANIČKA Jirka Litovel 4 A 1988 1 00:37:37 00:00:46
6 151 ŠTĚPÁN Marek TJ SOKOL Týn nad Bečvou 2 B 1972 1 00:38:21 00:01:30
7 48 BARABÁŠ Jan TTC Olomouc 3 B 1976 1 00:38:43 00:01:52
8 54 ELISCHER Ivan AC Ústí Lab 1 C 1960 1 00:39:25 00:02:34
9 104 LANGER Tomáš BYS 3CA MAN 5 A 1989 1 00:40:28 00:03:37
10 41 ŠILBERSKÝ Martin Litovel 6 A 1988 1 00:40:39 00:03:48
11 36 RAŠNER Tomáš Tisk Olomouc 7 A 1979 1 00:40:57 00:04:06
12 38 SKOPALÍK Zbyněk KVS Olomouc 4 B 1978 1 00:40:59 00:04:08
13 91 POSPÍŠIL Petr Otice 8 A 1979 1 00:41:09 00:04:18
14 92 SKŘIVAN Tomáš Jindřichův Hradec 9 A 1990 1 00:41:11 00:04:20
15 17 VYSLOUŽIL Aleš 5 B 1971 1 00:41:31 00:04:40
16 68 OTRUSINA Jiří TJ Liga 100 Olomouc 10 A 1982 1 00:41:49 00:04:58
17 73 HAMPL Tomáš 11 A 1991 1 00:41:51 00:05:00
18 25 FRITSCHER Adam TJ Liga 100 Olomouc 6 B 1975 1 00:42:11 00:05:20
19 56 POPELKA Ondřej Olomouc 12 A 1981 1 00:42:45 00:05:54
20 26 ŠKARABELA Michal Liga 100 Olomouc/Ladermon 7 B 1974 1 00:42:54 00:06:03
21 97 MAŠLÍK Michal Šternberk 13 A 1983 1 00:43:02 00:06:11
22 105 DOZRAL Martin Lutín 14 A 1991 1 00:43:04 00:06:13
23 20 NĚMEC Ondřej AK Kroměříš 1 D 1957 1 00:43:09 00:06:18
24 42 VÍCH Petr Olomouc 8 B 1973 1 00:43:13 00:06:22
25 12 VAVERKA Aleš Cholina 15 A 1983 1 00:43:22 00:06:31
26 66 KREJČÍ Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 16 A 1986 1 00:43:26 00:06:35
27 23 JELÍNEK Zbyněk TJ Liga 100 Olomouc 2 C 1963 1 00:43:34 00:06:43
28 70 LORENC Martin Olomouc 9 B 1975 1 00:43:44 00:06:53
29 24 JADRNÝ Petr TJ Liga 100 Olomouc 10 B 1975 1 00:43:48 00:06:57
30 52 TROJAN Jaroslav TJ Liga 100 Olomouc 3 C 1962 1 00:43:55 00:07:04
31 43 MATURA Petr Náklo 11 B 1978 1 00:44:15 00:07:24
32 77 VYSLOUŽIL Pavel TJ Liga 100 Olomouc 17 A 1979 1 00:44:15 00:07:24
33 6 MAŠLÍK Miroslav Šternberk 18 A 1979 1 00:44:26 00:07:35
34 93 DELINGEROVÁ Marie Fortex Mor. Beroun 1 G 1976 1 00:44:35 00:07:44
35 64 URBÁNEK Ivo Mezece 19 A 1980 1 00:44:56 00:08:05
36 69 KUCHAŘ Jan SDM Vojnice 12 B 1976 1 00:44:58 00:08:07
37 63 LAH Robert Cycloracing 13 B 1974 1 00:45:08 00:08:17
38 44 ZATLOUKAL Marek TJ Liga 100 Olomouc 4 C 1965 1 00:45:12 00:08:21
39 87 HAVLÍK Roman TJ Liga 100 Olomouc 5 C 1965 1 00:45:43 00:08:52
40 67 DRTILOVÁ Veronika Litovel 1 F 1985 1 00:46:11 00:09:20
41 55 ELISCHER Radan FF 04 Ostrava 20 A 1987 1 00:46:32 00:09:41
42 95 INGR Jiří Liga 100 Olomouc 21 A 1976 1 00:46:35 00:09:44
43 27 URBÁNEK Vít CM3 Šumperk 14 B 1978 1 00:46:46 00:09:55
44 8 ŠPACÍR Ladislav TJ Lokomotiva Břeclav 2 D 1955 1 00:46:53 00:10:02
45 62 PROTIVÁNEK Jindřich SDH Vojnice 22 A 1980 1 00:46:56 00:10:05
46 37 SVAK Václav SK Moravský Beroun 3 D 1954 1 00:47:05 00:10:14
47 10 PRUSEK Martin SK Hranice 23 A 1983 1 00:47:06 00:10:15
48 2 NAJDEKR Lukáš Fichtl gang Horka 24 A 1979 1 00:47:11 00:10:20
49 47 PROCHÁZKA Jiří Litovel 25 A 1984 1 00:47:25 00:10:34
50 103 SEKANINA Milan Rokytnice 26 A 1979 1 00:47:27 00:10:36
51 49 HORÁK Jaromír Teplákovky 27 A 1992 1 00:47:30 00:10:39
52 96 NAVRÁTIL Miroslav Křelov 15 B 1976 1 00:47:53 00:11:02
53 7 POSPÍŠILOVÁ Iveta Lhota nad Moravou 2 F 1983 1 00:47:54 00:11:03
54 46 VACA Ondřej Litovel 28 A 1988 1 00:48:05 00:11:14
55 33 ŠVARCOVÁ Lucie AD - Team 3 F 1984 1 00:48:11 00:11:20
56 18 KAMÍNEK David SDM Lhota NIM 16 B 1978 1 00:48:30 00:11:39
57 152 ONDRYÁŠ Petr TJ Liga 100 Olomouc 17 A 1980 1 00:48:47 00:11:56
58 79 DOHNAL Jan Haimaom Run team 29 A 1983 1 00:49:04 00:12:13
59 16 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 2 G 1974 1 00:49:08 00:12:17
60 59 BUČÍK Jaromír Olomouc 4 D 1957 1 00:49:12 00:12:21
61 1 PEŘINA Jiří TJ Liga 100 Olomouc 18 B 1975 1 00:49:21 00:12:30
62 29 TEPLÍČEK Libor KVS Olomouc 6 C 1968 1 00:49:42 00:12:51
63 19 DVOŘÁK Miroslav Horka nad Moravou 19 B 1973 1 00:50:01 00:13:10
64 31 SMOLICHA Josef Nový Malín 5 D 1956 1 00:50:03 00:13:12
65 71 LORENCOVÁ Linda Sokol Plumlov 3 G 1976 1 00:50:09 00:13:18
66 57 ROSTA Michal Loštice 30 A 1983 1 00:50:10 00:13:19
67 34 BARTONĚK Tomáš Tršice 31 A 1980 1 00:50:15 00:13:24
68 3 ZDRÁHALOVÁ Magda TJ Liga 100 Olomouc 4 F 1979 1 00:50:28 00:13:37
69 81 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 6 D 1957 1 00:50:54 00:14:03
70 28 URBÁNKOVÁ Helena TJ Liga 100 Olomouc 4 G 1977 1 00:51:01 00:14:10
71 30 LICHNOVSKÝ Radomír Elektrocentrum trading 7 C 1964 1 00:51:29 00:14:38
72 35 DEDEK Vlastimil BK Olbramice 7 D 1952 1 00:51:29 00:14:38
73 50 PÍSEK Tomáš TJ Liga 100 Olomouc 8 C 1959 1 00:51:51 00:15:00
74 90 LINHART Jan Hněvotín 32 A 1989 1 00:52:08 00:15:17
75 15 PEŘINA Michal Náklo 33 A 2005 1 00:52:37 00:15:46
76 220 FRYBLÍK Jakub 34 A 2004 1 00:52:37 00:15:46
77 4 ONDRUŠÍK Kateřina AK Šternberk 5 F 1983 1 00:52:54 00:16:03
78 60 NOVOTNÝ Milan JCBRN COE Vyškov 9 C 1959 1 00:53:00 00:16:09
79 98 NOVOSÁD David Střeň 35 A 1980 1 00:53:13 00:16:22
80 80 DREXLER Jiří Chomoutov 20 B 1977 1 00:53:24 00:16:33
81 83 OŠŤÁDAL Milan Mezice 10 C 1962 1 00:53:44 00:16:53
82 39 SKŘIVÁNEK Petr SK Náklo 21 B 1974 1 00:54:42 00:17:51
83 89 RAŠNER Tomáš KUS Olomouc 22 B 1969 1 00:55:06 00:18:15
84 219 FRYBLÍK Matěj 36 A 2007 1 00:55:54 00:19:03
85 51 PÍSKOVÁ Ludmila TJ Liga 100 Olomouc 1 H 1966 1 00:56:02 00:19:11
86 102 VLČEK Ondřej Chlupatí knedlíci 37 A 1985 1 00:56:20 00:19:29
87 88 MINAŘÍKOVÁ Jana TJ Liga 100 Olomouc 2 H 1966 1 00:56:36 00:19:45
88 72 MICHALÍK Petr Tovéř / Vltava Fund Craft Team 23 B 1971 1 00:57:00 00:20:09
89 40 JAŠEK Pavel TJ Liga 100 Olomouc 1 E 1945 1 00:57:11 00:20:20
90 99 HRACHOVINA Vojtěch Mezice 38 A 1991 1 00:57:39 00:20:48
91 75 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 3 H 1955 1 00:57:51 00:21:00
92 238 VODIČKA Jan MK Radslavice 2 E 1945 1 00:58:18 00:21:27
93 53 NAČESANÁ Markéta TJ Liga 100 Olomouc 5 G 1973 1 00:58:48 00:21:56
94 84 POLÝNKOVÁ Jana Lutín 6 G 1964 1 00:59:57 00:23:06
95 85 ŠPIČÁK František Sokol Čelechovice 8 D 1956 1 01:00:00 00:23:09
96 32 VOJÁČKOVÁ Blanka Nový Malín 4 H 1961 1 01:00:23 00:23:32
97 21 ŽIVĚLOVÁ Vladimíra TJ L100 Olomouc 5 H 1961 1 01:01:42 00:24:51
98 74 HUBÁČKOVÁ Petra Cholina 6 F 1993 1 01:02:10 00:25:19
99 14 HOLÍKOVÁ Lucie 7 F 1977 1 01:02:33 00:25:42
100 9 MORÁVEK Jiří Liga100 Olomouc 3 E 1947 1 01:05:11 00:28:19
101 78 ŠMOLDASOVÁ Lucie 8 F 1991 1 01:05:56 00:29:05
102 86 HANÁKOVÁ Veronika Mezice 9 F 1990 1 01:06:02 00:29:11
103 82 OŠŤÁDAL Milan Cvičení se Zajícem 39 A 1990 1 01:06:03 00:29:12
104 11 KOLMAŠ Oldřich Olomouc 9 D 1952 1 01:10:08 00:33:17
105 76 ŠMOLDAS Michal 40 A 1994 1 01:10:27 00:33:36
106 61 FANČOVIČ Marián Liga 100 Olomouc 10 D 1952 1 01:11:32 00:34:41
107 100 HUDEČKOVÁ Květa Chlupatí knedlíci 10 F 1985 1 01:11:40 00:34:49
108 101 HUDEČEK Standa Chlupatí knedlíci 41 A 1987 1 01:11:41 00:34:50
109 13 BŘEZINA Jiří SK Přerov 4 E 1939 1 01:17:50 00:40:59

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.