Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 29.03.2015 08:00 do 29.03.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Technický delegátKarel Zadák
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Aleš Macho
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků188
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 89 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 1 00:35:38
2 207 KUBÍNEK František Škola triatlon 1 M 1988 1 00:36:00 00:00:21
3 221 PETR Jiří Diadora 2 M 1979 1 00:36:18 00:00:39
4 97 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 3 M 1993 1 00:36:38 00:00:59
5 206 NĚMEČEK Jiří AHA Vyškov 4 M 1982 1 00:36:49 00:01:10
6 217 KONÍŘ Vojtěch AC Moravská Slavia Brno 5 M 1991 1 00:36:56 00:01:17
7 138 LYSÁK Vlastimil Mikulov 6 M 1986 1 00:37:38 00:01:59
8 29 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 7 M 1992 1 00:37:54 00:02:15
9 72 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:37:58 00:02:19
10 73 NĚMEC Jan OK Chrastava 8 M 1986 1 00:38:00 00:02:21
11 162 HÉNEK Petr Kovalovice 9 M 1987 1 00:38:07 00:02:28
12 37 DVOŘÁK Pavel Team PaK 10 M 1982 1 00:38:19 00:02:40
13 88 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 11 M 1984 1 00:38:54 00:03:15
14 46 MAŠATA Matěj OK 99 12 M 1996 1 00:38:55 00:03:16
15 235 PAJER Ondřej žádný 13 M 1989 1 00:39:34 00:03:55
16 30 ŠIROKÝ Stanislav ASK Blansko Dvorská 14 M 1977 1 00:39:45 00:04:06
17 103 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 15 M 1982 1 00:39:50 00:04:11
18 151 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 16 M 1995 1 00:39:53 00:04:14
19 38 ROŠKO Daniel 17 M 1982 1 00:39:59 00:04:20
20 111 VINTRLÍK Martin Křepice 18 M 1977 1 00:40:12 00:04:33
21 119 NOHEL Petr MO runers 19 M 1990 1 00:40:15 00:04:36
22 115 BÁRTA Jaroslav Sobůlky 20 M 1982 1 00:40:23 00:04:44
23 24 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 3 MV1 1967 1 00:40:30 00:04:51
24 28 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 MV1 1968 1 00:41:12 00:05:33
25 50 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 21 M 1983 1 00:41:13 00:05:34
26 216 TEJNIL Ivo Krokodýl Brno 22 M 1991 1 00:41:31 00:05:52
27 141 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 23 M 1980 1 00:41:43 00:06:04
28 25 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 24 M 1995 1 00:41:47 00:06:08
29 208 ŠPIČÁK Roman Triatlon klub UP Olomouc 25 M 1993 1 00:41:49 00:06:10
30 210 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 26 M 1993 1 00:42:21 00:06:42
31 80 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 27 M 1979 1 00:42:23 00:06:44
32 96 ŠIMUNEK Martin Modřice 5 MV1 1966 1 00:42:24 00:06:46
33 108 HOCHMAN Zdeněk SK ICA Orel Bučina 28 M 1985 1 00:42:31 00:06:52
34 110 KUČERA Josef Rosice 29 M 1985 1 00:42:35 00:06:56
35 205 POHL Tomáš BVV MTB Brno 6 MV1 1973 1 00:42:59 00:07:20
36 136 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 1 MV2 1960 1 00:43:05 00:07:26
37 61 SVOBODA Marek Běžci Moravany 30 M 1977 1 00:43:07 00:07:28
38 140 SOKOL Filip HO Tesla Brno 31 M 1983 1 00:43:10 00:07:31
39 145 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 32 M 1982 1 00:43:14 00:07:36
40 75 FLORIÁN Radim Brno 7 MV1 1970 1 00:43:17 00:07:38
41 67 HUŤKA Jiří Brno 33 M 1991 1 00:43:20 00:07:41
42 65 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 8 MV1 1972 1 00:43:23 00:07:45
43 15 ROČEK Radim Brno 9 MV1 1969 1 00:43:26 00:07:47
44 149 KONEČNÝ Libor Kuřim 10 MV1 1971 1 00:43:29 00:07:50
45 42 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV2 1958 1 00:43:30 00:07:51
46 130 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 34 M 1983 1 00:43:36 00:07:57
47 66 DOLEŽEL Radek Brno 11 MV1 1972 1 00:43:43 00:08:04
48 58 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 12 MV1 1970 1 00:43:48 00:08:09
49 106 JURČA Jaroslav :-) 3 MV2 1962 1 00:43:59 00:08:20
50 224 PAVLÍČEK David Lomnice 35 M 1988 1 00:44:00 00:08:21
51 227 KOSMÁK Václav SKL C 36 M 1983 1 00:44:02 00:08:23
52 62 KOCUR Lukáš 2K BRNO 37 M 1977 1 00:44:09 00:08:31
53 219 KRAJČA Rudolf 4 MV2 1965 1 00:44:17 00:08:38
54 212 KUBÁNEK Martin VSK Univerzita Brno 38 M 1986 1 00:44:17 00:08:38
55 60 JUŘICA Pavel Ostrava 39 M 1979 1 00:44:17 00:08:38
56 143 ČÍŽ Radim VUT Brno 13 MV1 1974 1 00:44:30 00:08:51
57 74 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 14 MV1 1970 1 00:44:33 00:08:54
58 107 VÁVRA Robert Brno 40 M 1977 1 00:44:35 00:08:56
59 121 HUDEC Radoslav Bystrc 41 M 1980 1 00:44:38 00:08:59
60 43 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 42 M 1985 1 00:44:40 00:09:01
61 55 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 43 M 1978 1 00:44:53 00:09:14
62 48 CIBULKA Pavel Brno 5 MV2 1964 1 00:45:14 00:09:35
63 59 STRNKA David Masaryk run 44 M 1995 1 00:45:17 00:09:38
64 44 RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 6 MV2 1962 1 00:45:26 00:09:47
65 18 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 45 M 1981 1 00:45:28 00:09:49
66 118 TRS Ladislav Brno 46 M 1985 1 00:45:33 00:09:54
67 27 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 1 MV3 1955 1 00:45:52 00:10:13
68 17 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 15 MV1 1968 1 00:46:01 00:10:22
69 146 RAGULIN Ievgen BehejBrno.com 47 M 1991 1 00:46:16 00:10:37
70 134 MACEK Lubomír Břeclav 48 M 1983 1 00:46:16 00:10:37
71 230 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 16 MV1 1968 1 00:46:22 00:10:43
72 161 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 49 M 1977 1 00:46:25 00:10:46
73 218 KOZUBÍK Jiří Jurazub Zlín 50 M 1988 1 00:46:27 00:10:48
74 120 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 51 M 1980 1 00:46:28 00:10:50
75 104 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 17 MV1 1975 1 00:46:30 00:10:51
76 127 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 18 MV1 1967 1 00:46:31 00:10:53
77 95 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 19 MV1 1970 1 00:46:40 00:11:01
78 152 KUNITSKI Evghenii Brno 52 M 1981 1 00:46:46 00:11:08
79 232 BUCHTA Lukáš Za zenitem a ještě dál 53 M 1993 1 00:46:52 00:11:13
80 49 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 20 MV1 1973 1 00:46:55 00:11:16
81 47 JANEK Petr Brno 21 MV1 1969 1 00:46:56 00:11:17
82 63 BEDNAŘÍK Petr Brno 22 MV1 1971 1 00:47:03 00:11:24
83 32 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 7 MV2 1956 1 00:47:05 00:11:26
84 163 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 54 M 1981 1 00:47:08 00:11:29
85 51 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 55 M 1976 1 00:47:19 00:11:40
86 153 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 56 M 1980 1 00:47:25 00:11:46
87 215 PACHOLÍK Vladimír Brno 57 M 1987 1 00:47:26 00:11:47
88 238 DYTRT Petr BehejBrno.com 58 M 1976 1 00:47:27 00:11:48
89 204 VUDARČÍK Ivo UNIVERSITA Obrany 59 M 1994 1 00:47:33 00:11:54
90 158 VRÁNA Filip newline 60 M 1976 1 00:47:34 00:11:55
91 69 SIKORA Aleš TJ Slovan Podlesí 23 MV1 1973 1 00:47:41 00:12:02
92 203 LIŠKA David UNIVERSITA Obrany 61 M 1993 1 00:47:41 00:12:02
93 201 KOSEK Jan UNIVERSITA Obrany 62 M 1995 1 00:47:43 00:12:04
94 229 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 24 MV1 1973 1 00:47:50 00:12:11
95 41 BARÁK Martin Bučovice 63 M 1980 1 00:47:53 00:12:14
96 147 MILKA Zdeněk Brno 64 M 1984 1 00:48:05 00:12:26
97 117 SLÁMA Jiří Automedia 8 MV2 1960 1 00:48:07 00:12:28
98 124 HLADKÝ Jiří Brno Nový Lískovec 25 MV1 1975 1 00:48:13 00:12:34
99 155 VOTÍPKA Jiří HR 26 MV1 1974 1 00:48:13 00:12:34
100 64 KUBÍČEK Jakub 65 M 1991 1 00:48:21 00:12:42
101 112 POSPÍCHAL Vladimír 66 M 1985 1 00:48:25 00:12:46
102 36 FIKERA Michal Brno 27 MV1 1974 1 00:48:26 00:12:48
103 148 SLOUKA Jiří Blažovice 67 M 1983 1 00:48:27 00:12:48
104 223 JANKŮ Lukáš subreg.cz 68 M 1987 1 00:48:28 00:12:49
105 132 KAPAVÍK Radim Přerov 69 M 1985 1 00:48:28 00:12:49
106 202 HORKÝ Petr UNIVERSITA Obrany 70 M 1994 1 00:48:29 00:12:51
107 53 DVOŘÁK Vojtěch Brno 28 MV1 1974 1 00:48:32 00:12:53
108 220 JANÁČEK Petr KONWA team 71 M 1980 1 00:48:32 00:12:53
109 94 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 29 MV1 1975 1 00:48:35 00:12:56
110 23 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 9 MV2 1962 1 00:48:37 00:12:58
111 228 DANIEL Petr Start Brno 30 MV1 1971 1 00:48:37 00:12:58
112 128 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 72 M 1976 1 00:48:49 00:13:10
113 139 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 10 MV2 1965 1 00:49:09 00:13:30
114 34 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 31 MV1 1967 1 00:49:12 00:13:33
115 236 POKORNÝ Ondřej Kohoutovice 73 M 1984 1 00:49:26 00:13:47
116 129 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 11 MV2 1964 1 00:49:38 00:13:59
117 100 DURNA Pavel Brno 74 M 1983 1 00:49:53 00:14:14
118 234 NOVOTNÝ Petr Kuřim 12 MV2 1965 1 00:50:05 00:14:27
119 33 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 2 MV3 1950 1 00:50:06 00:14:27
120 77 MIKA Ivo Orel Obřany 32 MV1 1966 1 00:50:13 00:14:34
121 125 FABRIK Miroslav newline 13 MV2 1959 1 00:50:19 00:14:40
122 57 KOUTNÝ Jan Prostějov 33 MV1 1972 1 00:50:37 00:14:58
123 144 CHARVÁT Jan Brno 34 MV1 1969 1 00:50:40 00:15:01
124 16 ODVÁŘKA Libor Hustopeče 35 MV1 1971 1 00:50:43 00:15:04
125 35 SKLENKA Tomáš Individuální 75 M 1976 1 00:50:46 00:15:07
126 101 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 76 M 1987 1 00:51:06 00:15:27
127 40 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 14 MV2 1961 1 00:51:07 00:15:28
128 122 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 77 M 1977 1 00:51:10 00:15:31
129 113 VENEROVÁ Lenka newline 1 XZ 1986 1 00:51:17 00:15:38
130 222 ŠMATERA Petr ASK TT-Ski Blansko 15 MV2 1961 1 00:51:28 00:15:49
131 14 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 78 M 1976 1 00:51:31 00:15:52
132 86 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 3 MV3 1951 1 00:51:39 00:16:00
133 156 KAŇOVSKÝ Petr Brno 79 M 1976 1 00:51:44 00:16:05
134 157 TYLEČEK Pavel Jundrov 36 MV1 1973 1 00:51:45 00:16:06
135 70 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 4 MV3 1954 1 00:51:52 00:16:13
136 81 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 80 M 1977 1 00:52:08 00:16:30
137 142 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 16 MV2 1962 1 00:52:21 00:16:42
138 22 STRÁNÍK Aleš Blansko 5 MV3 1950 1 00:52:33 00:16:54
139 98 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 37 MV1 1970 1 00:52:42 00:17:03
140 39 GOTTWALD Václav Křížanovice 6 MV3 1955 1 00:52:54 00:17:15
141 214 REICHMAN Michal Sokol Bučovice 81 M 1977 1 00:53:03 00:17:24
142 231 ČECH Ladislav BehejBrno.com 38 MV1 1973 1 00:53:10 00:17:31
143 137 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 17 MV2 1961 1 00:53:14 00:17:35
144 31 BŘEZA Miroslav Brno 18 MV2 1959 1 00:53:15 00:17:36
145 99 KRESTA Roman MSD Brno 19 MV2 1965 1 00:53:43 00:18:04
146 93 KRUPÁR Jan Jihomoravský Kraj 7 MV3 1955 1 00:53:44 00:18:05
147 114 BŘEZINA Aleš newline 20 MV2 1962 1 00:54:05 00:18:26
148 131 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 82 M 1986 1 00:54:13 00:18:34
149 82 BAŠE Tomáš (CZ) FILA BLACK ICE 39 MV1 1974 1 00:55:03 00:19:24
150 79 SVOBODA Jan Garko Brno 21 MV2 1961 1 00:55:36 00:19:57
151 83 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 40 MV1 1966 1 00:56:17 00:20:38
152 102 MARŠÁLEK Jiří newline 22 MV2 1958 1 00:56:24 00:20:45
153 213 SKLENÁŘ Jan Tišnov 83 M 1988 1 00:56:36 00:20:57
154 76 FLORIÁNOVÁ Veronika 2 XZ 1973 1 00:56:36 00:20:57
155 54 KUNC Josef LRS Vyškov 23 MV2 1960 1 00:57:16 00:21:37
156 133 DIVÁCKÝ Přemysl Tatran Kohoutovice 8 MV3 1949 1 00:57:26 00:21:47
157 19 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 41 MV1 1972 1 00:57:39 00:22:00
158 78 VOLAVÝ Vladimír Fit online 9 MV3 1955 1 00:57:44 00:22:05
159 211 NEHYBA Pavel 24 MV2 1965 1 00:57:47 00:22:08
160 26 KOUDELKA Tomáš BehejBrno.com 42 MV1 1970 1 00:57:57 00:22:18
161 150 MUNDUCH Bohumír Olbramovice 84 M 1979 1 00:58:03 00:22:24
162 123 KRIEG Petr BMT Brno 10 MV3 1949 1 00:58:06 00:22:28
163 68 VODIČKOVÁ Barbora 3 XZ 1983 1 00:58:13 00:22:34
164 20 SOBOTKA Martin Brno 85 M 1976 1 00:58:22 00:22:43
165 56 BIL Jaroslav newline 25 MV2 1959 1 00:58:45 00:23:06
166 225 IVANČICOVÁ Iva Brno 4 XZ 1988 1 00:58:49 00:23:11
167 109 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 26 MV2 1963 1 00:59:18 00:23:39
168 135 SAJDL Ondřej Brno 86 M 1978 1 00:59:19 00:23:40
169 116 MAHOVSKÝ Ondřej Hrušovany u Brna 87 M 1991 1 00:59:20 00:23:41
170 160 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 27 MV2 1965 1 00:59:52 00:24:13
171 209 ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 88 M 1982 1 01:00:11 00:24:32
172 159 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 28 MV2 1961 1 01:00:24 00:24:45
173 84 ŠMÍD Petr Hrušky 89 M 1980 1 01:00:45 00:25:06
174 71 ONODI Otto 43 MV1 1974 1 01:00:56 00:25:17
175 92 JEŽOVÁ Martina Brno 5 XZ 1975 1 01:01:02 00:25:23
176 52 PELC Vít OZZY Brno 44 MV1 1967 1 01:01:13 00:25:34
177 226 BDINKOVÁ Markéta Brno 6 XZ 1988 1 01:01:27 00:25:48
178 87 ZEMAN Martin Kr. Pole 29 MV2 1963 1 01:01:31 00:25:52
179 91 MAIXNER Václav Tišnov 11 MV3 1941 1 01:01:45 00:26:07
180 164 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 45 MV1 1969 1 01:02:48 00:27:09
181 126 FABRIKOVÁ Blanka newline 7 XZ 1960 1 01:04:14 00:28:36
182 21 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 12 MV3 1937 1 01:05:58 00:30:19
183 233 MANEVSKÁ Aleksandra Za zenitem a ještě dál 8 XZ 1987 1 01:06:43 00:31:04
184 90 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 13 MV3 1941 1 01:12:42 00:37:03
185 45 HRUBÝ Milan Blansko 14 MV3 1938 1 01:21:13 00:45:34
186 105 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 30 MV2 1960 1 01:31:18 00:55:39
187 237 CAHEL Pavel Sokol Brno 15 MV3 1938 1 01:32:59 00:57:20

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 154 ŠENKÝŘOVÁ Veronika XZ 1992

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.