Rychlé novinky:

13.11.2017: Nová brožura BBP 2018

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

Rohálovská desítka - 10km

Datum pořádání od 24.02.2018 09:00 do 24.02.2018 20:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátMartin Juránek
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků332
StavPrezentace probíhá

Seznam online registrovaných účastníků

Registrováno Jméno Pohlaví Klub Ročník Kategorie Stav
07.01.2018 13:29 ADAMÍK Adam Muž TJ Sokol Racková 1992 M20-39 Zapl.
20.01.2018 12:58 ANDRÝSEK Jiří Muž 1968 M50-59 Nezapl.
20.01.2018 13:05 ANDRÝSEK Václav Muž 1997 M20-39 Nezapl.
07.01.2018 20:17 BAČOVSKÝ Václav Muž 1991 M20-39 Zapl.
10.01.2018 20:24 BAJEROVÁ Ilona Žena Tupesy 1958 Z55+ Zapl.
21.01.2018 04:42 BALÁŽ Roman Muž Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 1965 M50-59 Nezapl.
21.01.2018 05:10 BALÁŽOVÁ Anna Žena Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 2009 Z19- Nezapl.
18.01.2018 20:26 BANCIK Tomáš Muž 1986 M20-39 Nezapl.
07.01.2018 15:54 BANCIK Tomáš Muž 1986 M20-39 Nezapl.
08.01.2018 10:13 BAROT Josef Muž Tj Slavkov pod Hostýnem 1982 M20-39 Zapl.
09.01.2018 14:35 BARTÁL Lubomír Muž BK Hodonín 1951 M65-69 Zapl.
07.01.2018 00:49 BARTÍK Patrik Muž KESBUK Rymice 1976 M40-49 Zapl.
02.01.2018 10:38 BARTOŇKOVÁ Nina Žena Žabiny 1990 Z20-34 Zapl.
09.01.2018 19:04 BEDNÁŘ Zbyněk Muž Tišnov 1973 M40-49 Zapl.
17.01.2018 09:57 BEŇA Marek Muž ZAPRO TEAM 1976 M40-49 Zapl.
02.01.2018 09:20 BENEŠ Edvard Muž Svatý Kopeček Liga 100 Olomouc 1951 M65-69 Zapl.
08.01.2018 22:46 BERKY Róbert Muž Prievidza 1957 M60-64 Nezapl.
10.01.2018 11:12 BIL Jaroslav Muž Brno 1959 M50-59 Zapl.
06.01.2018 20:49 BITALA Václav Muž AKEZ Kopřivnice 1977 M40-49 Zapl.
09.01.2018 16:26 BLÁHA Jan Muž AK Kroměříž 1971 M40-49 Zapl.
14.01.2018 19:10 BOMBIK Tomas Muž tom bike 1974 M40-49 Zapl.
08.01.2018 12:23 BOSÁK Martin Muž PSK Přerov 1979 M20-39 Zapl.
13.01.2018 14:26 BOŽA Václav Muž LowellPro Runing Team 1996 M20-39 Zapl.
21.01.2018 09:58 BOŽÍK Josef Muž Zvonek Sport Valašské Klobouky 1985 M20-39 Nezapl.
07.01.2018 09:23 BRADA Lukáš Muž Skaštice 1978 M40-49 Zapl.
06.01.2018 20:16 BRAVENÁ Magda Žena Rungo pro ženy 1976 Z35-44 Zapl.
20.01.2018 18:08 BRÁZDOVÁ Veronika Žena Sykora Running 1990 Z20-34 Nezapl.
14.01.2018 21:19 BUDINSKÁ Hana Žena AC Moravská Slavia Brno 1960 Z55+ Zapl.
03.01.2018 19:25 BURDA Filip Muž JSDH Kateřinky 1991 M20-39 Zapl.
21.01.2018 11:35 CINTULA JURAJ Muž ZFT SKALICA 1979 M20-39 Zapl.
06.01.2018 19:00 COPPLE Shaun Muž RFYL 1979 M20-39 Zapl.
21.01.2018 11:39 ČERMÁK GABRIEL Muž AK JUNIOR HOLÍČ 1979 M20-39 Zapl.
15.01.2018 15:32 ČEVOROVÁ Alena Žena 1984 Z20-34 Zapl.
04.01.2018 18:49 ČIŽMAR Petr Muž Cykloklub.NJ 1949 M65-69 Zapl.
16.01.2018 21:24 ČTVRTLÍK Jaroslav Muž Kolex Valašské Klobouky 1972 M40-49 Nezapl.
03.01.2018 09:17 ČUBA Petr Muž 1968 M50-59 Zapl.
02.01.2018 18:48 DAREBNÍČEK Lukaš Muž 2001 M19- Zapl.
11.01.2018 21:41 DAREBNÍČEK Pavel Muž SK Pacetluky 1987 M20-39 Zapl.
02.01.2018 18:44 DAREBNÍČKOVÁ Anna Žena 1977 Z35-44 Zapl.
14.01.2018 23:59 DAREBNÍK Martin Muž BK ROHÁLOV 1983 M20-39 Zapl.
02.01.2018 09:22 DEDEK Aleš Muž AD TEAM 1975 M40-49 Zapl.
16.01.2018 22:44 DĚDIČ Michal Muž Spartan Holešovský region 1984 M20-39 Nezapl.
10.01.2018 13:41 DEDKOVÁ Blanka Žena AD team 1977 Z35-44 Zapl.
20.01.2018 19:14 DERKA Radim Muž Přerov 1991 M20-39 Nezapl.
13.01.2018 20:59 DOBIÁŠ Ondřej Muž AK EZ Kopřivnice 1997 M20-39 Zapl.
03.01.2018 18:47 DOLEŽEL Petr Muž Cyklo MXM 1950 M65-69 Zapl.
02.01.2018 09:56 DOSTÁL Pavel Muž DRACY 1970 M40-49 Zapl.
09.01.2018 13:02 DRÁŇA Zbyněk Muž Věžky 1972 M40-49 Zapl.
21.01.2018 11:32 DURNOVÁ MARTA Žena VESELÍ NAD MORAVOU 1964 Z45-54 Zapl.
12.01.2018 21:37 DUŠKOVÁ Lenka Žena Iscarex Česká Třebová 1980 Z35-44 Zapl.
03.01.2018 13:19 DVORSKÝ Ladislav Muž MK Seizl Ostrava 1965 M50-59 Zapl.
14.01.2018 23:40 DVORSKÝ Michal Muž ZAPRO TEAM 1968 M50-59 Zapl.
12.01.2018 14:13 DVOŘÁK Miroslav Muž 1973 M40-49 Zapl.
21.01.2018 04:45 ESENTIEROVÁ Adéla Žena Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 1988 Z20-34 Nezapl.
02.01.2018 15:23 FABÍK František Muž 1978 M40-49 Zapl.
07.01.2018 12:54 FALLOVÁ Lucie Žena 1988 Z20-34 Nezapl.
11.01.2018 17:04 FANFRDLA Ctirad Muž Orel Siluvky 1974 M40-49 Zapl.
14.01.2018 14:16 FANFRDLA Dalimil Muž Maty team 1973 M40-49 Zapl.
02.01.2018 18:33 FOUSEK Jan Muž Mk Seitl Ostrava 1991 M20-39 Zapl.
10.01.2018 10:38 FREI Martin Muž AK Kroměříž 1986 M20-39 Zapl.
10.01.2018 19:04 FRITSCHER Adam Muž TJ Liga 100 Olomouc 1975 M40-49 Zapl.
05.01.2018 23:57 GABRHELÍKOVÁ Jarmila Žena 1989 Z20-34 Zapl.
08.01.2018 18:17 GAZDOVÁ Lucie Žena BikeBeerPřerov 1987 Z20-34 Zapl.
19.01.2018 06:24 GLÖCKL Jan Muž SRTG Podluží 1992 M20-39 Nezapl.
07.01.2018 22:49 GRULICHOVA Simona Žena Prerov 1972 Z45-54 Zapl.
14.01.2018 23:56 HALUZÍK Marek Muž DR.A.CY 1974 M40-49 Zapl.
07.01.2018 22:18 HAMERSKÝ Jarek Muž AD Team 1976 M40-49 Zapl.
21.01.2018 11:38 HÁNA KVĚTOSLAV Muž SVATOBOŘICE MISTŘÍN 1937 M70+ Zapl.
16.01.2018 23:03 HANČÍK Radovan Muž devinska 1974 M40-49 Nezapl.
06.01.2018 16:59 HARTIG David Muž Burik Running Teeam 1973 M40-49 Zapl.
02.01.2018 10:04 HÉGROVÁ Ivona Žena Valím Valím Hostěrádky 1969 Z45-54 Zapl.
07.01.2018 19:23 HLAVATÁ Alexandra Žena Hlávky 1967 Z45-54 Zapl.
07.01.2018 19:20 HLAVATÝ Radek Muž Hlávky 1966 M50-59 Zapl.
05.01.2018 21:42 HORÁK Aleš Muž Continental sport team 1980 M20-39 Nezapl.
14.01.2018 23:49 HORÁK Čestmír Muž PŘEROV PŘEDMOSTÍ 1971 M40-49 Zapl.
03.01.2018 16:53 HORÁK Pavel Muž AHA Vyškov 1961 M50-59 Zapl.
19.01.2018 13:52 HORNÝ Pavel Muž PSK Přerov 1973 M40-49 Nezapl.
07.01.2018 17:26 HOŠTÁLEK Marek Muž Tomíno 1969 M40-49 Zapl.
04.01.2018 19:57 HRACHOVÝ Ondřej Muž Prusinovice 1984 M20-39 Zapl.
08.01.2018 17:40 HYJANEK Karel Muž Kolokrouzek Zlin 1970 M40-49 Zapl.
11.01.2018 07:02 HYJÁNKOVÁ Irena Žena KOLOKROUŽEK Zlín 1973 Z45-54 Zapl.
21.01.2018 14:28 CHADIM Stanislav Muž TJ Jiskra Otrokovice 1991 M20-39 Nezapl.
21.01.2018 11:27 CHARVÁTOVÁ Lucie Žena Hodonín 1979 Z35-44 Zapl.
11.01.2018 20:34 CHOVANEC Petr Muž BK SAK Karviná 1973 M40-49 Zapl.
06.01.2018 19:45 CHVATÍK Zdeněk Muž 1986 M20-39 Zapl.
06.01.2018 19:47 CHVATÍKOVÁ Lucie Žena 1986 Z20-34 Zapl.
10.01.2018 22:06 JANÁK Martin Muž 1985 M20-39 Zapl.
12.01.2018 19:07 JANÁL PETR Muž HOLEŠOV 1972 M40-49 Zapl.
07.01.2018 21:25 JANČÍK Tomáš Muž Soběchleby 1981 M20-39 Zapl.
07.01.2018 17:10 JANDA Jakub Muž Rohálov 1991 M20-39 Zapl.
07.01.2018 10:28 JANOŠ Roman Muž TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1980 M20-39 Zapl.
11.01.2018 17:36 JANOŠOVÁ Veronika Žena 1984 Z20-34 Zapl.
08.01.2018 17:46 JANOTA Michal Muž AŠK grafobal Skalica 1945 M70+ Nezapl.
08.01.2018 12:06 JARKOVSKÝ Jaroslav Muž BT Tygři Holešov 1968 M50-59 Nezapl.
09.01.2018 10:41 JAROŠ Jiří Muž běžci z Rya 1968 M50-59 Nezapl.
02.01.2018 10:01 JASENSKÝ Oldřich Muž AK Kroměříž 1982 M20-39 Zapl.
17.01.2018 13:30 JAŠEK Pavel Muž Tj liga 100 Olomouc 1945 M70+ Zapl.
02.01.2018 21:54 JAVORA Ondřej Muž Biatlon Bystřice pod Hostýnem 2001 M19- Nezapl.
15.01.2018 15:28 JEDLIČKOVÁ Karolina Žena Olomouc 1990 Z20-34 Nezapl.
04.01.2018 17:40 JELÍNEK Jiří Muž 1975 M40-49 Zapl.
12.01.2018 13:29 JELÍNEK Milan Muž Orel jednota Bystřice pod Hostýnem 1979 M20-39 Nezapl.
02.01.2018 09:27 JELÍNEK Zbyněk Muž Liga 100 olomouc 1963 M50-59 Zapl.
04.01.2018 17:43 JELÍNKOVÁ Romana Žena 1979 Z35-44 Zapl.
09.01.2018 19:43 JÍNA Pavel Muž TJ Liga 100 Olomouc 1962 M50-59 Zapl.
02.01.2018 10:14 JÍNKOVÁ Veronika Žena Sad Gym Zlín 1986 Z20-34 Zapl.
07.01.2018 12:55 JULINA Eduard Muž 1984 M20-39 Zapl.
09.01.2018 17:52 JULINA Jiří Muž SDH Veselá, TJ Sokol Veselá 1985 M20-39 Zapl.
14.01.2018 23:52 JURA BRONISLAV Muž KROMĚŘÍŽ 1972 M40-49 Zapl.
14.01.2018 23:54 JURČÍK Pavel Muž ZAPRO TEAM 1965 M50-59 Zapl.
05.01.2018 21:59 JUROVÁ Karolína Žena 1999 Z19- Zapl.
05.01.2018 10:59 KACHYŇA Lubomír Muž TJ Liga 100 Olomouc 1965 M50-59 Zapl.
07.01.2018 11:21 KALÁB Jiří Muž Ladermon 1978 M40-49 Zapl.
02.01.2018 09:15 KAMÍNKOVÁ Petra Žena 1973 Z45-54 Zapl.
06.01.2018 19:10 KARBANOVA Marketa Žena Rungo pro zeny 1981 Z35-44 Zapl.
02.01.2018 14:08 KAŠÍKOVÁ Eva Žena Cobram Bike Team 1982 Z35-44 Zapl.
07.01.2018 10:39 KAŠŠA Jakub Muž Zvonek sport Valašské Klobouky 1998 M20-39 Zapl.
07.01.2018 10:37 KAŠŠA Ladislav Muž Zvonek sport Valašské Klobouky 1970 M40-49 Zapl.
02.01.2018 15:23 KEIL JAROSLAV Muž Běžec Vysočiny 1953 M65-69 Zapl.
14.01.2018 20:06 KLAKURKA Vašek Muž AD Team 1983 M20-39 Zapl.
14.01.2018 23:47 KLEMENT Jiří Muž DRESSME.CZ 1988 M20-39 Zapl.
18.01.2018 12:40 KLIMEŠOVÁ Jana Žena SBK Wiky Kyjov 1963 Z55+ Zapl.
16.01.2018 10:26 KNAPOVÁ Jana Žena Hvězda SKP Pardubice 1990 Z20-34 Zapl.
14.01.2018 13:17 KOČÍ Hana Žena PST 1971 Z45-54 Zapl.
13.01.2018 23:49 KOHOUT Radim Muž Újezd Holešov 1976 M40-49 Zapl.
03.01.2018 19:58 KOLÁŘ Jan Muž Weightlifting Holešov 2002 M19- Zapl.
14.01.2018 14:55 KONDEL Jaroslav Muž BK SAK Karviná 1958 M60-64 Zapl.
14.01.2018 17:11 KONEČNÝ Jaroslav Muž DRACY 1973 M40-49 Zapl.
08.01.2018 18:12 KONÍČEK Milan Muž BikeBeerPřerov 1982 M20-39 Zapl.
14.01.2018 21:21 KOPEČEK Ivan Muž AC Moravská Slavia Brno 1949 M65-69 Zapl.
14.01.2018 23:48 KOPEČNÝ František Muž TTS Osek nad Bečvou 1962 M50-59 Zapl.
16.01.2018 12:13 KOPEČNÝ Petr Muž Hlinsko pod Hostýnem 1971 M40-49 Zapl.
03.01.2018 08:18 KOPŘIVA Jaroslav Muž SK PACETLUKY 1984 M20-39 Zapl.
09.01.2018 08:55 KOPŘIVOVÁ Barbora Žena TJ Sokol Přísnotice 1993 Z20-34 Zapl.
11.01.2018 08:40 KORCINOVÁ Petra Žena AK Kuřim 1977 Z35-44 Zapl.
21.01.2018 11:29 KORVAS Josef Muž AK HODONÍN 1964 M50-59 Zapl.
20.01.2018 08:17 KOUDELA Ladislav Muž AD team 1973 M40-49 Nezapl.
02.01.2018 09:24 KOVÁŘ Rostislav Muž AK Olomouc 1951 M65-69 Zapl.
03.01.2018 12:44 KOVAŘÍK Oldřich Muž OK DESIGN 1960 M50-59 Zapl.
08.01.2018 20:45 KOVAŘÍK Radek Muž RK PELLS Holešov 1974 M40-49 Zapl.
19.01.2018 23:15 KOŽUCH Vít Muž Zapro team 1978 M40-49 Nezapl.
07.01.2018 21:17 KRAJČA Stanislav Muž TJ liga 100 Olomouc 1983 M20-39 Zapl.
20.01.2018 16:53 KRÁTKÝ Ivo Muž LRS Vyškov 1968 M50-59 Nezapl.
21.01.2018 11:33 KRATOCHVÍL Pavel Muž ATLETIC TŘEBÍČ 1960 M50-59 Zapl.
02.01.2018 23:03 KRBÍLEK Dalibor Muž GEMINI běžecký klub 1962 M50-59 Zapl.
10.01.2018 10:37 KREISINGER Jan Muž SK Studenec 1984 M20-39 Zapl.
06.01.2018 20:06 KREJCIRIK Petr Muž Cyklosport Hranice 1974 M40-49 Zapl.
03.01.2018 16:09 KREJČÍŘ Daniel Muž Kateřinice u Vsetína 1981 M20-39 Zapl.
07.01.2018 14:31 KREJSA Tomáš Muž TJ SOKOL Racková 1994 M20-39 Zapl.
19.01.2018 06:48 KREJZL Henrich Muž BK SAK Karviná 1965 M50-59 Nezapl.
19.01.2018 06:52 KREJZLOVÁ Věra Žena BK SAK Karviná 1966 Z45-54 Nezapl.
11.01.2018 16:23 KRUPIČKA Miroslav Muž Jiskra Ustí nad Orlicí 25 M65-69 Nezapl.
08.01.2018 18:51 KUBÍČEK František Muž Relax Dobré Pole 1946 M70+ Zapl.
20.01.2018 13:36 KUBIČÍK David Muž SSC OTROKOVICE 1972 M40-49 Zapl.
17.01.2018 22:42 KUBLA Roman Muž Sokol Třebětice 1981 M20-39 Zapl.
02.01.2018 09:19 KUČERA Petr Muž Kes Buk team Grymov 1975 M40-49 Zapl.
21.01.2018 11:36 KUČEROVÁ JANA Žena ROHATEC 1971 Z45-54 Zapl.
02.01.2018 09:30 LAPÁČEK Marek Muž 1976 M40-49 Zapl.
02.01.2018 17:06 LECIÁN Radim Muž Ygdrasil team Zlin 1989 M20-39 Zapl.
04.01.2018 11:49 LEHKÁ Martina Žena Marťani z Chomýže 1985 Z20-34 Zapl.
11.01.2018 08:46 LEISSER Hana Žena Rungo pro ženy 1984 Z20-34 Zapl.
14.01.2018 13:05 LENOCH Vítězslav Muž SK Bobrava 1975 M40-49 Zapl.
05.01.2018 11:07 LOSERTOVÁ Alena Žena zapro team 1988 Z20-34 Zapl.
02.01.2018 19:37 LOVAS Tomáš Muž ASPOT Hulín 1979 M20-39 Zapl.
10.01.2018 20:38 LUKAŠÍKOVÁ Markéta Žena 1987 Z20-34 Zapl.
02.01.2018 12:32 LUTONSKÝ Aleš Muž 1985 M20-39 Zapl.
07.01.2018 10:51 MACEK Martin Muž Easy fitness Zlín 1982 M20-39 Zapl.
08.01.2018 19:39 MAHDALOVÁ Veronika Žena 1981 Z35-44 Nezapl.
15.01.2018 06:14 MALOTA Filip Muž Takamunka 1983 M20-39 Nezapl.
02.01.2018 13:52 MANIŠ Jaroslav Muž Cobram Bike Team 1969 M40-49 Zapl.
02.01.2018 05:55 MAREČEK Tomáš Muž Břííídil 1978 M40-49 Zapl.
08.01.2018 19:03 MARTINČÍK Svatopluk Muž Jen tak na pohodu 3 M40-49 Zapl.
07.01.2018 10:07 MARTINEC Petr Muž 1975 M40-49 Zapl.
10.01.2018 19:00 MATĚJÍKOVÁ Jana Žena TJ Liga 100 Olomouc 1990 Z20-34 Zapl.
11.01.2018 22:53 MATOUCH Bronislav Muž JISVA Zlín 1965 M50-59 Nezapl.
14.01.2018 23:58 MATOUŠEK JIŘÍ Muž SENIČKA 1992 M20-39 Zapl.
02.01.2018 23:45 MERVA Milan Muž Effective WAY 1985 M20-39 Nezapl.
05.01.2018 11:08 MÍKA Radan Muž SK Skokan uniploty 1977 M40-49 Zapl.
03.01.2018 18:09 MIKA Vaclav Muž 1965 M50-59 Zapl.
09.01.2018 13:11 MINAŘÍK MARTIN Muž OSTRAVA 1983 M20-39 Nezapl.
06.01.2018 20:42 MLČOCH Michal Muž 1986 M20-39 Zapl.
06.01.2018 20:41 MLČOCHOVÁ Terezie Žena 1987 Z20-34 Zapl.
02.01.2018 10:47 MORAVCOVÁ Martina Žena saquapoute 1983 M20-39 Zapl.
02.01.2018 12:46 MOŽÍŠ Jaroslav Muž Stříbrnice 1962 M50-59 Zapl.
07.01.2018 18:01 MRAČEK Rostislav Muž Rokytnice 1954 M60-64 Zapl.
12.01.2018 07:19 MRÁZEK Petr Muž 1976 M40-49 Nezapl.
11.01.2018 07:13 MUZIKANT Alois Muž Cobram Bike Team 1973 M40-49 Zapl.
02.01.2018 10:21 NAVRÁTIL Michal Muž DR.A.CY 1974 M40-49 Zapl.
02.01.2018 09:10 NAVRÁTIL Tomáš Muž AK Kroměříž 2018 M20-39 Zapl.
02.01.2018 09:08 NĚMEC Ondřej Muž AK Kroměříž 1957 M60-64 Zapl.
07.01.2018 18:05 NEPRAŠ Václav Muž 1970 M40-49 Zapl.
08.01.2018 06:42 NERADIL Svatopluk Muž Líšná 1980 M20-39 Zapl.
20.01.2018 13:40 NERADIL TOMÁŠ Muž ASPOT Hulín 1974 M40-49 Zapl.
20.01.2018 13:41 NERADIL VOJTĚCH Muž ASPOT Hulín 2001 M19- Zapl.
02.01.2018 09:26 NOVOTNÁ Martina Žena AK Kroměříž 1988 Z20-34 Zapl.
20.01.2018 19:44 OBADAL Miroslav Muž Zvonek sport Valašské Klobouky 1964 M50-59 Nezapl.
06.01.2018 14:08 ODSTRČILÍK Roman Muž Titan Trilife 1975 M40-49 Zapl.
06.01.2018 21:20 ODSTRČILÍK Tomáš Muž Sokol Třebětice 1983 M20-39 Zapl.
06.01.2018 14:13 ODSTRČILÍKOVÁ Zuzana Žena Atletika Holešov 1981 Z35-44 Zapl.
11.01.2018 17:31 OLIŠAR Martin Muž 1990 M20-39 Zapl.
20.01.2018 13:38 PAJURKOVÁ KARLA Žena OSTRAVA 1976 Z35-44 Zapl.
02.01.2018 09:59 PÁNEK Libor Muž Cyklosport Chropyně 1979 M20-39 Zapl.
02.01.2018 12:01 PAVELKA Jarmil Muž 1980 M20-39 Zapl.
16.01.2018 12:11 PAVLÍČEK Roman Muž Hlinsko pod Hostýnem 1990 M50-59 Zapl.
13.01.2018 22:03 PAVLÍČKOVÁ Silvie Žena ASPOT Hulín 1987 Z20-34 Zapl.
10.01.2018 20:35 PEKARČÍK Michal Muž 1986 M20-39 Zapl.
07.01.2018 23:14 PETR Jiří Muž Zlín - Kudlov 1954 M60-64 Zapl.
07.01.2018 12:13 PETŘEK Zdenek Muž Sokol Bohuňovice 1958 M60-64 Zapl.
02.01.2018 09:48 PIKAL Karel Muž KVS Olomouc 1949 M65-69 Zapl.
07.01.2018 20:51 PIKNA Marek Muž 1986 M20-39 Zapl.
10.01.2018 09:23 PÍŠKOVÁ Iveta Žena EASY FITNESS Zlín 1987 Z20-34 Zapl.
05.01.2018 11:22 PIVKO Pavel Muž MK Seitl 1958 M60-64 Zapl.
18.01.2018 12:31 PLANKA Michal Muž 1983 M20-39 Zapl.
07.01.2018 21:08 PODJUKL Vojtěch Muž SK Hranice 1998 M20-39 Zapl.
07.01.2018 21:10 PODJUKL Zdeněk Muž SK Hranice 1995 M20-39 Zapl.
07.01.2018 21:06 PODJUKLOVÁ Iva Žena SK Hranice 1974 Z35-44 Zapl.
07.01.2018 12:39 PODOLA Dominik Muž 1999 M19- Zapl.
14.01.2018 14:35 PODOLA Lukáš Muž 1994 M20-39 Zapl.
03.01.2018 07:15 PODOLOVA Daniela Žena Sdh Zahnašovice 1987 Z20-34 Zapl.
07.01.2018 12:43 PODOLOVÁ Eva Žena 1973 Z45-54 Zapl.
11.01.2018 08:21 PODSEDNÍK Marek Muž MP Color 1985 M20-39 Zapl.
13.01.2018 07:22 POKOROVÁ Jaroslava Žena AK Škoda Plzeň 1972 Z45-54 Zapl.
07.01.2018 21:43 POLÁK Radek Muž AD Team 1979 M20-39 Zapl.
06.01.2018 11:04 POLÁK Stanislav Muž Senica 1958 M60-64 Nezapl.
02.01.2018 17:15 POLÍVKA Luděk Muž CBT Lipník 1978 M40-49 Zapl.
06.01.2018 19:27 POPELKA Jaroslav Muž Kroměříž 1986 M20-39 Zapl.
08.01.2018 10:46 POSPÍŠIL David Muž AC Moravská Slavia Brno 1985 M20-39 Zapl.
07.01.2018 10:48 POSPÍŠIL Kryštof Muž SDH Vrbka 2002 M19- Zapl.
04.01.2018 08:37 POSPÍŠILOVÁ Irena Žena AK Drnovice 1983 Z35-44 Zapl.
11.01.2018 15:47 POSPÍŠILOVÁ Kateřina Žena 1995 Z20-34 Zapl.
02.01.2018 14:45 PRAŽAN Jan Muž TRIMILL TEAM 1978 M40-49 Zapl.
21.01.2018 11:22 PROFOUS Petr Muž Baláž EXTREME Team Ostrava 1958 M60-64 Nezapl.
11.01.2018 18:57 PROCHÁZKA Václav Muž MK Seitl Ostrava 1945 M70+ Zapl.
20.01.2018 13:39 PROCHÁZKOVÁ ZDENKA Žena HULÍN 1961 Z55+ Zapl.
20.01.2018 13:34 PROKOP JIŘÍ Muž BEHYZLÍN 1956 M60-64 Zapl.
08.01.2018 08:40 RABINA Ladislav Muž 1970 M40-49 Zapl.
02.01.2018 05:50 RAŠNER Tomáš Muž KVS Olomouc 1969 M40-49 Zapl.
10.01.2018 19:54 RICHTER LIbor Muž Pomalé šípy 1962 M50-59 Zapl.
10.01.2018 19:56 RICHTEROVÁ Věra Žena Pomalé šípy 1968 Z45-54 Zapl.
18.01.2018 07:46 RIZEK milan Muž ttk mr skalica 1953 M65-69 Nezapl.
03.01.2018 13:22 ROLENC Jiří Muž Vracov 1984 M20-39 Zapl.
19.01.2018 21:12 ROZSYPAL Zbynek Muž KKZ Zlin 1977 M40-49 Zapl.
03.01.2018 20:26 RUDOLFOVÁ Eva Žena SK Pacetluky 1983 Z35-44 Zapl.
02.01.2018 08:58 ŘIHOŠEK Martin Muž 1975 M40-49 Zapl.
02.01.2018 12:10 SADIL Radek Muž 1993 M20-39 Zapl.
08.01.2018 20:51 SADLEK Tomáš Muž ICIKTEAM 1992 M20-39 Zapl.
13.01.2018 17:40 SEDLÁČEK Josef Muž AK Kroměříž 1970 M40-49 Zapl.
10.01.2018 21:25 SHVED Yuriy Muž VitaSana Zlín 1964 M50-59 Zapl.
14.01.2018 20:10 SCHEICHENOST Michal Muž 1998 Z20-34 Zapl.
07.01.2018 11:38 SCHILKOVA Alexandra Žena Prerov 1981 Z35-44 Nezapl.
11.01.2018 08:23 SCHLESINGER Filip Muž 1982 M20-39 Zapl.
06.01.2018 20:34 SLATINSKÝ Martin Muž Chomýž 1976 M40-49 Nezapl.
03.01.2018 08:52 SMITH Kevin Muž 1982 M20-39 Zapl.
08.01.2018 03:02 SMOLKA Antonín Muž 1982 M20-39 Zapl.
07.01.2018 13:35 SOBKOVA Hanka Žena 1973 Z45-54 Nezapl.
09.01.2018 20:13 SOBOTKA Aleš Muž 1976 M40-49 Zapl.
13.01.2018 14:28 SOUKUP Radomír Muž Zlín 1968 M50-59 Zapl.
21.01.2018 11:08 SOURAL Lukáš Muž VSK UNI BRNO 1982 M20-39 Zapl.
13.01.2018 15:53 SOVA Patrik Muž Vesani.cz 1990 M20-39 Zapl.
08.01.2018 15:00 SOVIŠ Ivo Muž běžci z Rya 1971 M40-49 Zapl.
11.01.2018 10:00 SPÁČILOVÁ ŠALEROVÁ Věra Žena Cobram bike team/Růženky 1976 Z35-44 Zapl.
20.01.2018 13:33 SPURNÝ MAREK Muž www.vyukovevymalovanky.cz 1975 M20-39 Zapl.
15.01.2018 03:02 STANCO Marek Muž TJ Liga 100 Olomouc 1995 M20-39 Nezapl.
18.01.2018 22:31 STANĚK Petr Muž TJ Velké Těšany 1974 M40-49 Nezapl.
07.01.2018 17:04 STEHNO Jiří Muž Vesani.cz 1961 M50-59 Zapl.
07.01.2018 17:01 STEHNOVÁ Jitka Žena Vesani.cz 1971 Z45-54 Zapl.
10.01.2018 14:13 STIBOR Daniel Muž Truhlářství Pumprla 1990 Z20-34 Zapl.
03.01.2018 01:15 STRŽÍNEK Karel Muž Běžci z Rya 1964 M50-59 Zapl.
04.01.2018 10:04 SVOBODA Roman Muž X-TRAIL RychloHrad 1973 M40-49 Zapl.
06.01.2018 19:34 SÝKORA Karel Muž Sykora running 1967 M50-59 Zapl.
17.01.2018 11:36 SÝKORA Karel Muž ČS Specialized junior mtb team 1999 M20-39 Zapl.
06.01.2018 19:32 SÝKOROVA Mária Žena Sykora running 1979 Z35-44 Zapl.
16.01.2018 19:01 SZTYMON Jakub Muž TJ HEPO PETŘVALD 1998 M20-39 Nezapl.
16.01.2018 18:35 SZTYMON Pavel Muž Mushing Team Ostrava 1973 M40-49 Nezapl.
03.01.2018 19:58 ŠEVČÍK Dominik Muž SK HS Kroměříž 2001 M19- Zapl.
14.01.2018 23:51 ŠÍBL RADOSLAV Muž EKODRILL ZLÍN 1980 M20-39 Zapl.
20.01.2018 19:57 ŠIMEK Štefan Muž ZOD Němčice nad Hanou 1956 M60-64 Zapl.
02.01.2018 22:04 ŠINDELEK Daniel Muž MK Seitl Ostrava 1965 M50-59 Zapl.
16.01.2018 18:57 ŠKAPA Marek Muž MK Seitl Ostrava 1971 M40-49 Zapl.
03.01.2018 16:59 ŠKARABELA Michal Muž TJ Liga stovkařů Olomouc, Ladermon Team 1974 M40-49 Nezapl.
17.01.2018 18:16 ŠOHAJ Josef Muž 1948 M70+ Zapl.
02.01.2018 09:17 ŠPACÍR Ladislav Muž TJ Lokomotiva Břeclav 1955 M60-64 Zapl.
11.01.2018 17:49 ŠTOPL Vlastimil Muž SFK ELKO HOLEŠOV 2001 Z19- Zapl.
07.01.2018 18:29 ŠTURM Zbyněk Muž TDK Tučapy 1976 M40-49 Zapl.
06.01.2018 18:55 ŠUSTR Jiří Muž Silný Team Uničov 1980 M20-39 Zapl.
06.01.2018 13:20 ŠUTOVÁ Romana Žena AK Kroměříž 1986 Z20-34 Zapl.
07.01.2018 21:45 ŠVARCOVÁ Lucie Žena AD Team 1984 Z20-34 Zapl.
02.01.2018 21:14 ŠVIHÁLEK Jiří Muž Run 42 1984 M20-39 Zapl.
06.01.2018 19:37 ŠVIHEL Miroslav Muž BS Slopné 1958 M60-64 Zapl.
20.01.2018 20:24 TABARKA Ondřej Muž X-Trail RychloHrad 1985 M20-39 Nezapl.
03.01.2018 10:04 TELIČKA Marek Muž TJ Orel Bystřice p. H. 1972 M40-49 Zapl.
17.01.2018 22:43 TICHÁ Veronika Žena Sokol Třebětice 1986 Z20-34 Zapl.
16.01.2018 12:15 TOBOLÍKOVÁ Iva Žena PRUSINOVICE 1974 Z35-44 Zapl.
07.01.2018 11:56 TOMANEC Filip Muž 2018 M20-39 Zapl.
07.01.2018 14:06 TOMČÍK Lukáš Muž X-TRAIL RychloHrad 1981 M20-39 Zapl.
21.01.2018 11:28 TOMEČEK JIŘÍ Muž VNOROVY V POHYBU 1983 M20-39 Zapl.
13.01.2018 15:36 TOPIARZ Roman Muž BK SAK Karviná 1976 M40-49 Zapl.
06.01.2018 21:46 TROMBIK Emil Muž Český Těšín 1946 M70+ Zapl.
14.01.2018 19:30 TŘASOŇ Stanislav Muž Rusava 1984 M20-39 Zapl.
14.01.2018 23:42 TVARŮŽKA TOMÁŠ Muž KROMĚŘÍŽ 1972 M40-49 Zapl.
14.01.2018 23:44 TVARŮŽKOVÁ BARBORA Žena AK Kroměříž 2001 Z19- Zapl.
10.01.2018 10:39 UVÍZL Ivan Muž SK Studenec 1958 M60-64 Zapl.
08.01.2018 11:15 VACKOVÁ Lenka Žena 1980 Z35-44 Zapl.
10.01.2018 21:43 VALD Jiří Muž Ekodrill vrtané studny 1973 M40-49 Zapl.
06.01.2018 21:59 VANĚK Jaromír Muž TJ Liga 100 Olomouc 1948 M70+ Nezapl.
07.01.2018 12:49 VAŇHARA Miroslav Muž TJ SOKOL Racková 1993 Z20-34 Zapl.
02.01.2018 19:57 VEČEŘOVÁ Simona Žena Cykloteam Kolarna 1978 Z35-44 Zapl.
06.01.2018 20:04 VESELÝ Karel Muž AC Moravská Slavia 1970 M40-49 Zapl.
02.01.2018 09:24 VÉVODOVÁ Martina Žena AK Perná 1990 Z20-34 Zapl.
18.01.2018 17:56 VINTR Tomáš Muž AK Junior Holíč 1983 M20-39 Nezapl.
11.01.2018 23:10 VINTRLIK Jan Muž 1982 M20-39 Nezapl.
11.01.2018 19:55 VLČEK Filip Muž 1988 M20-39 Nezapl.
20.01.2018 15:49 VODIČKA Jan Muž MK Radslavice 1945 M70+ Nezapl.
08.01.2018 10:01 VOKÁL Petr Muž KARAT Extreme Heads 1987 M20-39 Zapl.
14.01.2018 14:31 VONDRÁČEK Dušan Muž Trenčín 1964 M50-59 Nezapl.
14.01.2018 14:26 VONDRÁČKOVÁ Mária Žena Trenčín 1964 Z45-54 Nezapl.
09.01.2018 14:48 VRUBEL Petr Muž 1981 M20-39 Zapl.
02.01.2018 11:39 ZAJÁCOVÁ Markéta Žena TJ sokol Třebětice 2000 Z19- Zapl.
08.01.2018 19:49 ZAŤKO Libor Muž ICIKTEAM 1969 M50-59 Zapl.
08.01.2018 08:29 ZAŤKO Radek Muž F15 Olomouc 1968 M50-59 Nezapl.
16.01.2018 00:24 ZATLOUKAL Marek Muž TJ Liga 100 Olomouc 1965 M50-59 Zapl.
04.01.2018 11:48 ZAVADIL Martin Muž Marťani z Chomýže 1978 M40-49 Zapl.
08.01.2018 12:02 ZAVADIL Milan Muž X-TrailRychloHrad 1988 M20-39 Zapl.
14.01.2018 19:07 ZBOŘILOVÁ Ivana Žena BK SAK Karviná 1982 Z35-44 Zapl.
14.01.2018 23:45 ZDRÁHAL Jaroslav Muž TTS Osek nad Bečvou 1963 M60-64 Zapl.
14.01.2018 00:02 ZDRÁHAL Lubomír Muž Nautilus 1983 M20-39 Nezapl.
07.01.2018 20:29 ZELA Ondřej Muž Sokol Paršovice 1979 M20-39 Zapl.
04.01.2018 22:37 ZEMÁNEK Petr Muž DR.A.CY. 1968 M50-59 Zapl.
11.01.2018 20:38 ZLÁMAL Roman Muž 1998 M20-39 Nezapl.
19.01.2018 19:36 ZLAMALOVA Lenka Žena 1974 Z35-44 Zapl.
07.01.2018 12:41 ZMEŠKAL Robert Muž 1970 M40-49 Zapl.
07.01.2018 12:24 ZMEŠKALOVÁ Adéla Žena 1990 Z20-34 Zapl.
12.01.2018 20:43 ŽABÍČEK Václav Muž SK Hranice 1967 M50-59 Zapl.

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.01.2018 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
17.02.2018 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
24.02.2018 09:00
Rohálovská desítka
10.03.2018 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
17.03.2018 08:00
Uhřické kolečko
25.03.2018 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
26.05.2018 13:13
VolšoHEC run
16.06.2018 09:00
4. ročník „Běhu Jana Opletala“
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.