|
Poř. |
St. číslo |
Oddíl |
Kateg. |
Poř. kat. |
Kola |
Výkon |
Ztráta |
13.09.2023 |
16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
1 kolo |
06.09.2023 |
15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km |
|
104 |
49 |
|
Ž_A |
10 |
1 |
00:47:55 |
00:16:53 |
30.08.2023 |
14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
25 kol |
30.08.2023 |
14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2 |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
25 kol |
30.08.2023 |
14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 1 |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
25 kol |
23.08.2023 |
13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
1 kolo |
16.08.2023 |
12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
1 kolo |
09.08.2023 |
11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
1 kolo |
02.08.2023 |
10. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
1 kolo |
26.07.2023 |
9. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
1 kolo |
19.07.2023 |
8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km |
|
101 |
49 |
|
Ž_A |
6 |
1 |
00:41:06 |
00:15:19 |
28.06.2023 |
7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km |
|
114 |
49 |
|
Ž_A |
7 |
1 |
01:01:09 |
00:22:53 |
21.06.2023 |
6. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,5 km |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
1 kolo |
14.06.2023 |
5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km |
|
100 |
49 |
|
Ž_A |
7 |
1 |
00:45:06 |
00:17:10 |
07.06.2023 |
4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
1 kolo |
31.05.2023 |
3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km |
|
142 |
49 |
|
Ž_A |
16 |
13 |
00:24:17 |
00:07:46 |
31.05.2023 |
3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3 |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
13 kol |
31.05.2023 |
3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2 |
|
73 |
49 |
|
Ž_A |
12 |
13 |
00:24:17 |
00:06:33 |
24.05.2023 |
2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km |
|
102 |
49 |
|
Ž_A |
4 |
1 |
00:37:23 |
00:13:24 |
17.05.2023 |
1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km |
|
DNS |
49 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
1 kolo |
01.10.2022 |
Běh Slavkovem 2022 - Hlavní závod 10 km |
|
47 |
117 |
|
ZVI |
5 |
4 |
00:48:02 |
00:12:26 |
14.09.2022 |
16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km |
|
89 |
53 |
|
Ž_A |
7 |
1 |
00:28:02 |
00:08:15 |
07.09.2022 |
15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km |
|
131 |
53 |
|
Ž_A |
9 |
0 |
|
1 kolo |
31.08.2022 |
14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2 |
|
DNS |
53 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
25 kol |
31.08.2022 |
14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1 |
|
DNS |
53 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
25 kol |
24.08.2022 |
13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km |
|
89 |
53 |
|
Ž_A |
6 |
1 |
00:42:40 |
00:13:38 |
17.08.2022 |
12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km |
|
68 |
53 |
|
Ž_A |
4 |
1 |
00:36:32 |
00:11:16 |
10.08.2022 |
11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km |
|
72 |
53 |
|
Ž_A |
6 |
1 |
00:53:58 |
00:14:39 |
03.08.2022 |
10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km |
|
67 |
53 |
|
Ž_A |
6 |
1 |
00:41:04 |
00:12:12 |
27.07.2022 |
9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km |
|
82 |
53 |
|
Ž_A |
8 |
1 |
00:41:44 |
00:11:20 |
20.07.2022 |
8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km |
|
72 |
53 |
|
Ž_A |
5 |
1 |
00:38:23 |
00:12:18 |
29.06.2022 |
7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km |
|
110 |
53 |
|
Ž_A |
9 |
1 |
00:29:06 |
00:08:45 |
22.06.2022 |
6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km |
|
89 |
53 |
|
Ž_A |
7 |
1 |
00:55:50 |
00:16:04 |
15.06.2022 |
5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km |
|
97 |
53 |
|
Ž_A |
9 |
1 |
00:42:09 |
00:13:48 |
08.06.2022 |
4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km |
|
116 |
53 |
|
Ž_A |
6 |
1 |
00:35:12 |
00:10:52 |
01.06.2022 |
3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km |
|
159 |
53 |
|
Ž_A |
12 |
13 |
00:23:17 |
00:07:21 |
01.06.2022 |
3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3 |
|
DNS |
53 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
13 kol |
01.06.2022 |
3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2 |
|
73 |
53 |
|
Ž_A |
7 |
13 |
00:23:17 |
00:05:19 |
25.05.2022 |
2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km |
|
DNS |
53 |
|
Ž_A |
|
0 |
|
1 kolo |
18.05.2022 |
1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km |
|
117 |
53 |
|
Ž_A |
8 |
1 |
00:29:06 |
00:09:46 |
02.10.2021 |
Běh Slavkovem 2021 - Hlavní závod 10 km |
|
61 |
114 |
|
DV |
1 |
4 |
00:48:42 |
00:13:13 |
28.09.2018 |
BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km |
|
29 |
333 |
doplň si |
Dky |
3 |
2 |
00:23:16 |
00:06:22 |
27.09.2018 |
Želešická růže - IV. hoši + V. dívky |
|
28 |
370 |
Gymnázium a ZUŠ Šlapanice |
d |
1 |
2 |
00:12:39 |
00:01:59 |
21.04.2018 |
Jarní běh severem 2018 - Hlavní závod 2,5km |
|
32 |
100 |
doplň si |
Dstky |
7 |
1 |
00:11:40 |
00:04:39 |
27.09.2017 |
Želešická růže - IV. hoši + V. dívky |
|
27 |
293 |
Gymn. Šlapanice |
d |
1 |
2 |
00:13:19 |
00:02:16 |