01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Petr Glogar |
Zpracování výsledků | Martin Juránek, Martin Süss |
Propozice ke stažení |
Vzdálenost (km) | 39,00 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 29 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 402 | ZEMÁNEK Lubomír | 2K BIKE Club Odry | 1 | E | 1954 | 1 | 01:05:37 | |
2 | 401 | DANĚČEK Pavel | CPV Krnov | 2 | E | 1951 | 1 | 01:05:37 | 00:00:00 |
3 | 429 | JANKOWSKI Aleksander | (POL) ACK Stara Ves | 3 | E | 1956 | 1 | 01:05:37 | 00:00:00 |
4 | 426 | TOMAN Vladislav | Cyklokramo Suchdol nad Odrou | 4 | E | 1953 | 1 | 01:05:37 | 00:00:00 |
5 | 430 | SCHNEIDER Rudolf | Ck Kontinental Frenštát | 5 | E | 1956 | 1 | 01:05:38 | 00:00:00 |
6 | 431 | MASNÝ Milan | Racing Olešná F-M | 6 | E | 1949 | 1 | 01:05:38 | 00:00:01 |
7 | 434 | BUČEK Michal | Racing Olešná | 7 | E | 1954 | 1 | 01:05:38 | 00:00:01 |
8 | 414 | MOTTL Bohumír | CK Kolík Hobby Bohumín | 8 | E | 1951 | 1 | 01:05:39 | 00:00:01 |
9 | 409 | HLAVATÍK Ladislav | Racing Olešná F-M | 9 | E | 1956 | 1 | 01:05:39 | 00:00:02 |
10 | 427 | VESELÝ Petr | TJTŽ TŘINEC | 10 | E | 1943 | 1 | 01:05:39 | 00:00:02 |
11 | 403 | TEŠNAR Tomáš | YOGi Racing Ostrava | 11 | E | 1952 | 1 | 01:05:40 | 00:00:03 |
12 | 413 | MISINA Andrzej | (POL) ACK Stara Ves | 12 | E | 1953 | 1 | 01:05:41 | 00:00:03 |
13 | 519 | OLIVOVÁ Alexandra | Bike 2000 | 1 | Ž | 1998 | 1 | 01:05:46 | 00:00:09 |
14 | 510 | HUSIČKOVÁ Zdeňka | Skvělá kola | 2 | Ž | 1977 | 1 | 01:05:48 | 00:00:10 |
15 | 502 | JAKLOVÁ Ivana | LowellPrio Šafrata Team Bohumín | 3 | Ž | 1965 | 1 | 01:05:48 | 00:00:11 |
16 | 417 | MROZEK Jiří | CK Kolík Hobby | 13 | E | 1956 | 1 | 01:05:50 | 00:00:13 |
17 | 503 | CHMUROVÁ Jana | Team Fornan Cinelli | 4 | Ž | 1991 | 1 | 01:05:50 | 00:00:13 |
18 | 521 | ČUNDERLOVÁ Daniela | TJ Uničov | 5 | Ž | 1997 | 1 | 01:05:50 | 00:00:13 |
19 | 407 | ERTEL Jiří | YOGi Racing Ostrava | 14 | E | 1949 | 1 | 01:05:52 | 00:00:14 |
20 | 506 | DOHNALOVÁ Jaroslava | CPV Krnov | 6 | Ž | 1972 | 1 | 01:06:06 | 00:00:29 |
21 | 513 | PARGAČOVÁ Marcela | Cyklokramo Suchdol nad Odrou | 7 | Ž | 1963 | 1 | 01:08:04 | 00:02:26 |
22 | 423 | SAVKA Miroslav | CK Orlík Orlová | 15 | E | 1955 | 1 | 01:08:04 | 00:02:27 |
23 | 512 | LANTOVÁ_ST Romana | CPV Krnov | 8 | Ž | 1972 | 1 | 01:10:09 | 00:04:32 |
24 | 410 | HOMOLA Petr | Yogi Racing Ostrava 2 | 16 | E | 1944 | 1 | 01:10:09 | 00:04:32 |
25 | 511 | LANTOVÁ_ML Romana | CPV Krnov | 9 | Ž | 1997 | 1 | 01:11:34 | 00:05:56 |
26 | 416 | MRNŮŠTÍK Josef | Cyklotech- Pro A Mrnůštík | 17 | E | 1951 | 1 | 01:11:46 | 00:06:09 |
27 | 419 | PĚGŘIMEK Milan | CK Orlík Orlová | 18 | E | 1954 | 1 | 01:12:28 | 00:06:51 |
28 | 424 | SKOTNICA Josef | SKP Opava | 19 | E | 1952 | 1 | 01:19:55 | 00:14:18 |
29 | 504 | BUČÍKOVÁ Hana | ACS DRAK Vrbno | 10 | Ž | 1972 | 1 | 01:23:36 | 00:17:59 |
09.05.2024 17:00 | |
BB 3 - Běh Holednou | |
15.05.2024 15:00 | |
MUNI RUN | |
18.05.2024 08:00 | |
!!ZRUŠENO!! Rubej Ondřejníky | |
18.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Velká cena Žabně | |
19.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Bohumínská časovka | |
25.05.2024 13:13 | |
VolšoHEC run | |
26.05.2024 12:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - INTERTECH Triatlon Jedovnice | |
02.06.2024 08:30 | |
FORCE SPAC - VC Racingu Olešná |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.