Rychlé novinky:

04.09.2017: BT 2017 Holíč - AUTOBUS

31.05.2017: BT 2017 Šaratice - AUTOBUS

Brněnský MASAKR - 63km jednotlivci

Datum pořádání od 17.09.2016 07:00 do 17.09.2016 19:30
Zpracování výsledkůMartin Suss
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 07:00 hod

Vzdálenost (km)63,00
Počet kol1
Počet závodníků194
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 18 ČÍPA Jiří 1 M18-39 1985 2 04:45:14
2 44 HÉNEK Petr AK Drnovice 2 M18-39 1987 2 04:52:14 00:06:59
3 197 PETR Jiří 3 M18-39 1979 2 05:06:33 00:21:18
4 128 ORÁLEK Daniel adidas Boost team/AC Mor. Slávia 1 M40-49 1970 2 05:13:23 00:28:08
5 123 NĚMEC Jan 4 M18-39 1986 2 05:27:35 00:42:20
6 132 PECINA David ELEVEN Run Team 2 M40-49 1974 2 05:28:24 00:43:09
7 28 DVOŘÁK Štěpán Off-limits.cz 5 M18-39 1985 2 05:31:01 00:45:46
8 57 HRUŠKA Zdeněk Tísek 6 M18-39 1989 2 05:37:18 00:52:03
9 98 KOPČÍK Tomáš Trnava 3 M40-49 1968 2 05:42:11 00:56:56
10 194 ŠTERC Jiří Elite Sport Team 7 M18-39 1990 2 05:50:06 01:04:51
11 90 KNĚŽÍNEK Vít Babiččina běžecká buňka 8 M18-39 1992 2 05:53:57 01:08:42
12 130 PAVELKA Ondřej Rapotín 9 M18-39 1993 2 05:54:35 01:09:20
13 16 CÍFERSKÝ Miroslav ŠK Panter Trnava 4 M40-49 1974 2 06:06:20 01:21:06
14 164 STRNAD Ondřej Brno-Medlánky 10 M18-39 1980 2 06:07:27 01:22:12
15 160 SLATINA František AC Moravská Slavia Brno 1 M50-59 1966 2 06:08:28 01:23:13
16 129 PARTL Jiří Synthon Blansko 11 M18-39 1990 2 06:10:31 01:25:16
17 169 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 2 M50-59 1966 2 06:13:49 01:28:34
18 64 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 5 M40-49 1967 2 06:18:35 01:33:20
19 95 KOLMAN Jakub Posilovna Průvan 6 M40-49 1976 2 06:18:57 01:33:42
20 48 HLEDÍK Martin 12 M18-39 1983 2 06:26:31 01:41:16
21 21 DOHNAL Robert ČAU 7 M40-49 1970 2 06:28:02 01:42:47
22 175 ŠVANDA Petr Maratón klub Kladno +iThinkBeer 8 M40-49 1967 2 06:28:12 01:42:57
23 94 KOLÁŘ Petr Klub biatlonu Blansko 9 M40-49 1973 2 06:28:48 01:43:33
24 68 CHRÁSTECKÝ Lukáš 13 M18-39 1985 2 06:29:15 01:44:00
25 181 VELIČKA Ondřej www.ultramaratonec.cz 14 M18-39 1983 2 06:29:36 01:44:21
26 142 POPELA Tomáš 15 M18-39 1988 2 06:29:53 01:44:38
27 147 REPTA Michal SANASPORT 16 M18-39 1987 2 06:29:53 01:44:38
28 86 KINCL Petr HO Tesla Brno 17 M18-39 1983 2 06:30:23 01:45:08
29 111 SLAVOTINEK Zbynek Jedna basen 18 M18-39 1987 2 06:30:36 01:45:22
30 4 BÁRTA Jaroslav 19 M18-39 1982 2 06:34:49 01:49:34
31 26 ĎURKÁČOVÁ Slávka 1 Z18-34 1988 2 06:35:06 01:49:51
32 30 FIGURA Tomáš 42.mech.prap.Tábor 20 M18-39 1986 2 06:36:18 01:51:03
33 115 MACEK Lubomír 21 M18-39 1983 2 06:38:14 01:52:59
34 1 ABLORH Titus Extra Brno 22 M18-39 1993 2 06:38:14 01:52:59
35 14 BUMBÁLEK Jiří BC Česká Třebová 10 M40-49 1969 2 06:41:02 01:55:47
36 9 BICAN Vítězslav 23 M18-39 1979 2 06:42:47 01:57:32
37 72 JANÁČEK Libor SILVINI MADSHUS team 24 M18-39 1978 2 06:43:31 01:58:16
38 110 KUKAŇ Tom Ibalgin Team 11 M40-49 1967 2 06:47:28 02:02:13
39 74 JEŘÁBKOVÁ Kristýna Trailpoint 1 Z35-44 1978 2 06:47:51 02:02:36
40 112 LENDER Jan TJ Sokol Hradec Králové 12 M40-49 1973 2 06:47:57 02:02:42
41 162 SOTOLÁŘ Stanislav OB Veselice 13 M40-49 1970 2 06:48:19 02:03:04
42 174 ŠRÁMEK Miroslav TJ Drslavice 25 M18-39 1980 2 06:49:02 02:03:47
43 126 NOVÁK Michal SK Babice 26 M18-39 1982 2 06:51:08 02:05:53
44 80 JUŘICA Dalibor 27 M18-39 1985 2 06:53:19 02:08:04
45 149 RŮŽIČKA Tomáš Rekoimex Brno 28 M18-39 1979 2 06:53:51 02:08:36
46 22 DOLEŽEL Radek 14 M40-49 1972 2 06:54:03 02:08:48
47 10 BILÍK Martin Orel Brno – Řečkovice 15 M40-49 1968 2 06:56:19 02:11:04
48 139 PODLEŠÁK Jakub TK PINĎOUR 16 M40-49 1976 2 06:57:12 02:11:57
49 49 HOFMAN František 3 M50-59 1963 2 06:57:15 02:12:00
50 17 ČADEK Martin Brno 4 M50-59 1957 2 07:01:09 02:15:54
51 146 PROKOP Ondřej ČAU 5 M50-59 1962 2 07:04:31 02:19:16
52 122 MOKRÝ Martin 29 M18-39 1985 2 07:05:54 02:20:39
53 37 GAJÁREK Martin Tata a syn - SANDAL TEAM 17 M40-49 1969 2 07:10:07 02:24:52
54 34 FRANK Jakub 30 M18-39 1985 2 07:10:12 02:24:57
55 97 KONEČNÝ Libor 18 M40-49 1971 2 07:10:13 02:24:58
56 109 KUCHYNKA Aleš Běžecký klub České spořitelny 19 M40-49 1970 2 07:10:52 02:25:38
57 180 VÁVRA Robert KONWA team 31 M18-39 1977 2 07:12:39 02:27:24
58 45 HLADNÝ Marek Brno 20 M40-49 1972 2 07:16:14 02:30:59
59 170 ŠINDLEROVÁ Jana iThinkBeer 1 Z45-54 1969 2 07:17:45 02:32:30
60 54 HORÁKOVÁ Lenka 2 Z18-34 1982 2 07:17:47 02:32:32
61 65 CHLADIL Ladislav 32 M18-39 1986 2 07:18:53 02:33:38
62 43 HAŠPL Marcel 33 M18-39 1977 2 07:19:50 02:34:36
63 187 ZÁLEŠÁKOVÁ Eva 3 Z18-34 1984 2 07:21:32 02:36:17
64 35 FUČÍK Karel 34 M18-39 1977 2 07:21:32 02:36:17
65 143 PROCHÁZKA Libor 35 M18-39 1977 2 07:23:12 02:37:57
66 167 ŠIMEK Jan Ďolíček 21 M40-49 1976 2 07:27:13 02:41:58
67 193 ŽENOŽIČKOVÁ Věra 4 Z18-34 1982 2 07:28:39 02:43:24
68 179 VANĚK Jiří CzechOut 36 M18-39 1988 2 07:28:46 02:43:31
69 52 HORA Petr KPPH Brno 22 M40-49 1976 2 07:29:23 02:44:08
70 104 KREJSOVÁ Petra Kometky Boskovice 2 Z35-44 1979 2 07:29:43 02:44:28
71 173 ŠPERKA Oldřich 1 M60+ 1956 2 07:29:44 02:44:29
72 103 KRATSCHMER Bruno 37 M18-39 1982 2 07:30:59 02:45:45
73 119 MANASEK Lukas YSoft 38 M18-39 1980 2 07:35:28 02:50:13
74 166 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Sokol Luleč 3 Z35-44 1979 2 07:36:24 02:51:09
75 12 BUCHTA Lukáš Pardubice 39 M18-39 1979 2 07:37:27 02:52:13
76 88 KMEŤ Michal 40 M18-39 1983 2 07:37:57 02:52:42
77 198 MAREL Jiri Edelweiss 41 M18-39 1977 2 07:37:59 02:52:44
78 157 SINKULE Pavel 42 M18-39 1981 2 07:38:11 02:52:56
79 185 VYSKOČIL Tomáš KVS Olomouc 43 M18-39 1979 2 07:38:20 02:53:05
80 196 HORÁK Radek 6 M50-59 1966 2 07:38:26 02:53:11
81 96 KOMÁREK Michal 44 M18-39 1981 2 07:39:05 02:53:50
82 20 DIVINA Miroslav DRAKEN 45 M18-39 1984 2 07:39:21 02:54:06
83 71 JADRNÍČEK Michal Squash Viktoria 46 M18-39 1989 2 07:41:11 02:55:56
84 154 SEDLÁŘOVÁ Pavlína 5 Z18-34 1991 2 07:43:46 02:58:31
85 105 KRUML Tomáš 7 M50-59 1966 2 07:48:29 03:03:15
86 165 STUDENÝ Lubomír Oddíl 23 M40-49 1967 2 07:48:39 03:03:24
87 156 SIKORA Lucyna 4 Z35-44 1976 2 07:48:42 03:03:27
88 133 PETLACH Richard Bike Triatlon Morkovice 47 M18-39 1978 2 07:49:37 03:04:22
89 62 HUMLÍČEK Kryštof 48 M18-39 1994 2 07:54:02 03:08:47
90 158 SKALICKÝ Jakub 49 M18-39 1986 2 07:54:48 03:09:33
91 183 VODIČKA Standa --- 50 M18-39 1979 2 07:55:22 03:10:07
92 75 JINDŘICH Marek Brno 24 M40-49 1975 2 07:55:27 03:10:12
93 100 KOVAČIČ Sebastian 51 M18-39 1978 2 07:56:43 03:11:28
94 116 MACHÁČEK Michael 52 M18-39 1990 2 07:57:25 03:12:10
95 102 KRAJČI Ján Krajanda Větrovy 25 M40-49 1971 2 07:58:12 03:12:57
96 5 BARTÁKOVÁ Anna 6 Z18-34 1989 2 07:58:32 03:13:17
97 39 GLABAZŇOVÁ Jana Běhat nás baví 1 Z55+ 1961 2 07:59:39 03:14:24
98 6 BARTEK Peter UltraFans 26 M40-49 1973 2 07:59:53 03:14:38
99 61 HÜBNER Tomáš SDH Bolešín 53 M18-39 1979 2 08:04:59 03:19:44
100 127 O'MALLEY Martin CMK 27 M40-49 1969 2 08:05:57 03:20:42
101 85 KARKOŠKA ján 54 M18-39 1978 2 08:07:09 03:21:54
102 178 TYLEČEK Pavel Jundrováci 28 M40-49 1973 2 08:09:46 03:24:32
103 121 MĚŘÍNSKÁ Zuzana 5 Z35-44 1981 2 08:11:11 03:25:56
104 79 JURKA Marek 29 M40-49 1971 2 08:13:46 03:28:31
105 138 PODHORSKÝ Vladimír Atex 007 30 M40-49 1971 2 08:14:10 03:28:55
106 56 HORYNA Daniel 31 M40-49 1974 2 08:16:06 03:30:51
107 172 ŠOUMAL Vladimír ATEX - dělníci běhu 55 M18-39 1980 2 08:16:15 03:31:00
108 91 KOCKA Matus 56 M18-39 1984 2 08:16:15 03:31:00
109 135 PLACHÁ Andrea Maratonský Klub Prostějov 6 Z35-44 1976 2 08:17:36 03:32:22
110 87 KLÁSEK Aleš AK Prohibition RUM (N) 8 M50-59 1966 2 08:17:55 03:32:40
111 13 BULÍN Martin Přerov 57 M18-39 1985 2 08:19:14 03:34:00
112 137 PLACHÝ Martin MK Prostějov 9 M50-59 1965 2 08:22:39 03:37:24
113 46 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 10 M50-59 1966 2 08:25:46 03:40:31
114 24 DUFEK Jiří 32 M40-49 1968 2 08:27:18 03:42:03
115 59 HŘEBÍČKOVÁ Martina 2 Z45-54 1963 2 08:29:32 03:44:17
116 131 PAVELKA Zdeněk RC Řepka 58 M18-39 1979 2 08:31:05 03:45:50
117 134 PISKAČ Pavel Horizontal Brno 59 M18-39 1985 2 08:31:05 03:45:51
118 31 FIODOR Jaroslav Slečinky Napajedla 60 M18-39 1984 2 08:31:44 03:46:29
119 163 STRMISKA Filip 61 M18-39 1979 2 08:35:55 03:50:40
120 53 HORNÍK Peter Bratislava 62 M18-39 1981 2 08:35:55 03:50:41
121 176 ŠVIHÁLEK Petr Vranovice 63 M18-39 1988 2 08:38:15 03:53:00
122 63 HUSÁR Peter # RUN TRENCHTOWN 33 M40-49 1973 2 08:38:29 03:53:14
123 113 LIBOVICKÝ Vít 11 M50-59 1963 2 08:39:34 03:54:20
124 69 CHVÁTAL Vladimír Úvaly 34 M40-49 1967 2 08:39:34 03:54:20
125 151 ŘAČÁK Filip 64 M18-39 1982 2 08:41:55 03:56:40
126 145 PROKEŠ Michal RACERS 65 M18-39 1987 2 08:45:31 04:00:16
127 101 KOZLÍK Otakar radioklub OK1OMY Hostovice 12 M50-59 1959 2 08:56:20 04:11:05
128 140 PODMELOVA Vilma AC Moravská Slavia Brno 3 Z45-54 1962 2 08:57:16 04:12:01
129 171 ŠKAMRADA Jakub 66 M18-39 1978 2 08:58:47 04:13:32
130 32 FIŠER David 35 M40-49 1976 2 08:59:14 04:13:59
131 84 KAPAVÍK Radim 67 M18-39 1985 2 08:59:30 04:14:15
132 168 ŠIMEK Matěj BKČS 68 M18-39 1981 2 08:59:52 04:14:37
133 66 CHMELICEK David 36 M40-49 1975 2 09:03:28 04:18:13
134 51 HOLOUBEK Jindřich Oddíl 2015 37 M40-49 1968 2 09:03:48 04:18:33
135 15 BURDOVÁ Aneta 7 Z18-34 1989 2 09:14:24 04:29:09
136 38 GAJÁREK Martin Tata a syn - SANDAL TEAM 69 M18-39 1989 2 09:18:20 04:33:05
137 60 HUB Martin Cimrteam 70 M18-39 1979 2 09:18:25 04:33:10
138 83 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo 2 M60+ 1952 2 09:21:02 04:35:47
139 78 JUNOVÁ Hana 8 Z18-34 1992 2 09:21:21 04:36:06
140 190 ŽÁČEK Jaromír Bistro Ochoz 13 M50-59 1964 2 09:22:23 04:37:08
141 47 HLAVSA Tomáš 71 M18-39 2016 2 09:22:52 04:37:37
142 117 MACHŮ Zdeněk 72 M18-39 1977 2 09:33:44 04:48:29
143 177 TICHÁ Dominika GP Kolín 7 Z35-44 1980 2 09:36:34 04:51:19
144 188 ZDRAŽIL Petr IS Kojetín 14 M50-59 1957 2 09:36:35 04:51:20
145 148 RUBÁŠOVÁ Petra 4 Z45-54 1970 2 09:37:22 04:52:07
146 42 HAŠKA Pavel Oddíl 2015 73 M18-39 1983 2 09:38:11 04:52:56
147 186 WERBITZKY Marek 38 M40-49 1969 2 09:44:03 04:58:48
148 107 KŘÍŽOVÁ Olga 8 Z35-44 1972 2 09:46:33 05:01:18
149 33 FORET Zdeněk Starostlivý táta 74 M18-39 1977 2 09:53:52 05:08:37
150 124 NĚMEČKOVÁ Martina 5 Z45-54 1965 2 09:55:56 05:10:41
151 76 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 9 Z18-34 1989 2 10:01:59 05:16:44
152 155 SCHMIER Alexander kde je pohyb tam je život 15 M50-59 1966 2 10:11:03 05:25:48
153 191 ŽDÁNSKÝ Petr 75 M18-39 1985 2 10:12:01 05:26:46
154 41 HARNOŠ Jan 76 M18-39 1982 2 10:21:35 05:36:20
155 89 KNEDLA Miroslav 77 M18-39 1981 2 10:21:36 05:36:21
156 7 BARTOŇ Milan 78 M18-39 1989 2 10:30:23 05:45:08
157 182 VESELÝ Tomáš 74. lmopr 79 M18-39 1982 2 10:35:22 05:50:07
158 36 FUNK Josef SRTG Prostějov 80 M18-39 1993 2 10:39:25 05:54:10
159 99 KORCOVA Petra 9 Z35-44 1974 2 10:57:05 06:11:50

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 19 DANĚK Roman Zelený šátek M18-39 1981 0 2 kola
DNS 23 DOSTALÍK Jan M18-39 1983 0 2 kola
DNS 25 ĎURAČKA Kamil M18-39 1986 0 2 kola
DNS 27 DVOŘÁČEK Jan Trailrun.cz M18-39 1979 0 2 kola
DNS 29 FANTAL Zbyněk Vrtulníci Náměšt M40-49 1972 0 2 kola
DNS 40 HÁLEK Jan SK UP Olomouc M40-49 1970 0 2 kola
DNS 50 HOFMAN Marek Fajnlékárna.cz M18-39 1989 0 2 kola
DNS 55 HORNIK Peter M18-39 1981 0 2 kola
DNS 58 HŘEBECKÝ Roman M18-39 1984 0 2 kola
DNS 70 CHVÁTALOVÁ Jana Z35-44 1981 0 2 kola
DNS 77 JONES David Bohnický Blues M18-39 1979 0 2 kola
DNS 81 KAFTAN Martin Samorost wooden bikes M40-49 1976 0 2 kola
DNS 92 KOKEŠ Jirka Mattoni FREERUN M40-49 1974 0 2 kola
DNS 93 KOLÁŘ Petr run Kanice M18-39 1986 0 2 kola
DNS 118 MAKOVEC Aleš pekařství Makovec s.r.o. M18-39 1977 0 2 kola
DNS 120 MAREK Pavel ČAU M40-49 1968 0 2 kola
DNS 125 NERAD Karel BĚŽCI KALICHU M18-39 1989 0 2 kola
DNS 141 POLÁNKA Petr Pinčová stáj Radoslava Pláteníka M40-49 1975 0 2 kola
DNS 150 RYCHLÍK Lukáš M18-39 1985 0 2 kola
DNS 152 ŘEHÁNEK David FBC Štěpánkovice M18-39 1978 0 2 kola
DNS 159 SKOČOVSKÝ Lukáš M18-39 1980 0 2 kola
DNS 161 SLAVÍČEK Viktor HO TJ Tesla Brno M18-39 1977 0 2 kola
DNS 184 VRÁNA Zdeněk HS Jizerské hory M40-49 1974 0 2 kola
DNS 189 ZILINA Jan M40-49 1972 0 2 kola
DNF 192 ŽENKA Ondřej M18-39 1982
DNF 195 ŠMERDA David M18-39 1989
DNF 153 SEDLÁK Jaroslav M40-49 1976
DNF 106 KŘÍŽ Petr M40-49 1970
DNF 108 KUČÍREK Tomáš Extra Brno M18-39 1986
DNF 114 LUKÁČ Anry M50-59 1963
DNF 82 KACHLÍK Přemysl Moravia IT M18-39 1989
DNF 2 ALBRECHT Václav SKČNB HK M50-59 1959
DNF 3 BALÝ Ondřej M18-39 1984
DNF 11 BLAŽEK Viktor M40-49 1976
DNF 73 JANKŮ Kateřina Z35-44 1974

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.09.2017 08:00
8. FORCE SPAC - Cena Continentalu Frenštát p. R.
26.09.2017 16:00
BB 13 - Běh okolo Campusu II
27.09.2017 09:45
Želešická růže
28.09.2017 08:00
BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice
28.09.2017 20:00
20. FORCE SPAC - MERIDA - Krnovské Kritérium
30.09.2017 08:00
EXTRÉM RACE
30.09.2017 12:00
Polický okruh
01.10.2017 10:30
4. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.