Rychlé novinky:

04.09.2017: BT 2017 Holíč - AUTOBUS

31.05.2017: BT 2017 Šaratice - AUTOBUS

Brněnský MASAKR - 63km jednotlivci

Datum pořádání od 19.09.2015 07:00 do 19.09.2015 19:30
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 07:00 hod

Vzdálenost (km)63,00
Počet kol1
Počet závodníků200
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 58 HÉNEK Petr 1 M18-39 1987 2 05:13:11
2 142 PETR Jiří Diadora 2 M18-39 1979 2 05:13:11 00:00:00
3 182 VABROUŠEK Petr TITAN TRILIFE ZLÍN 1 M40-49 1973 2 05:19:33 00:06:22
4 140 PECINA David ELEVEN Run Team 2 M40-49 1974 2 05:19:50 00:06:39
5 46 EREMKA Libor 3 M18-39 1988 2 05:28:23 00:15:11
6 45 DVOŘÁK Štěpán Off-limits.cz 4 M18-39 1985 2 05:36:39 00:23:28
7 68 HRUŠKA Zdeněk Tísek 5 M18-39 1989 2 05:39:10 00:25:59
8 30 CACEK Josef RED HAT 6 M18-39 1978 2 05:39:23 00:26:12
9 174 ŠTERC Jiří Relax fit team 7 M18-39 1990 2 05:41:50 00:28:39
10 166 STRNAD Ondřej Brno-Medlánky 8 M18-39 1980 2 05:50:50 00:37:39
11 29 BURYŠKA Tomáš 9 M18-39 1988 2 05:54:24 00:41:13
12 74 HYZL Jaroslav BTflay 3 M40-49 1969 2 06:11:19 00:58:08
13 135 OBERREITER Martin 10 M18-39 1988 2 06:13:49 01:00:37
14 188 VLASÁK Adam 11 M18-39 1984 2 06:13:49 01:00:37
15 73 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 M40-49 1967 2 06:14:38 01:01:26
16 148 POPELA Tomáš 12 M18-39 1988 2 06:15:16 01:02:05
17 20 BOLEČEK Libor Sportgang Brno 13 M18-39 1985 2 06:17:24 01:04:13
18 130 MRÁČEK Štěpán 14 M18-39 1985 2 06:18:06 01:04:55
19 97 KONEČNÝ Libor Kuřim 5 M40-49 1971 2 06:22:52 01:09:41
20 118 LUCZEWSKÝ David 6 M40-49 1973 2 06:28:27 01:15:16
21 95 KOMÍNEK Jiří TJ Lokomotiva Breclav 7 M40-49 1971 2 06:30:38 01:17:27
22 201 VÁVRA Robert KONWA team 15 M18-39 1977 2 06:31:45 01:18:34
23 190 VORÁČ Dominik MK Prostějov 16 M18-39 1994 2 06:33:23 01:20:12
24 4 ALMAN Dušan Babice 8 M40-49 1967 2 06:33:23 01:20:12
25 138 PATSCH Václav Trutnov 17 M18-39 1979 2 06:34:22 01:21:11
26 175 ŠVANDA Petr Maratón klub Kladno a iThinkBeer 9 M40-49 1967 2 06:34:42 01:21:31
27 11 BAZALA Oldřich 10 M40-49 1971 2 06:37:43 01:24:32
28 81 JEŘÁBEK Jakub fajnlekarna.cz 18 M18-39 1989 2 06:41:42 01:28:31
29 85 KAFTAN Martin Samorost wooden bikes 19 M18-39 1976 2 06:41:58 01:28:47
30 91 KNOTEK David 20 M18-39 1982 2 06:42:10 01:28:59
31 119 LVONČÍK Samuel SALVE 21 M18-39 1981 2 06:42:12 01:29:00
32 128 MILIČKOVÁ Marie 1 Z18-34 1992 2 06:42:20 01:29:09
33 153 RŮŽIČKA Tomáš 22 M18-39 1979 2 06:43:05 01:29:54
34 98 KONEČNÝ Zdeněk 1 M50-59 1965 2 06:44:08 01:30:57
35 65 HORA Petr KPPH Brno 23 M18-39 1976 2 06:45:16 01:32:05
36 66 HORÁKOVÁ Lenka 2 Z18-34 1982 2 06:46:30 01:33:19
37 78 JANÁČEK Libor SILVINI MADSUHS team 24 M18-39 1978 2 06:48:09 01:34:58
38 199 KOLMAN Jakub PosilovnaPruvan 25 M18-39 1976 2 06:49:08 01:35:57
39 117 LECHNER Roman ELIT CZ 26 M18-39 1982 2 06:49:14 01:36:02
40 113 KUCHYNKA Aleš AHOJ Praha 11 M40-49 1970 2 06:49:15 01:36:04
41 63 HOFMAN František fajnlekarna.cz 2 M50-59 1963 2 06:49:54 01:36:43
42 6 BALŠÍK Jiří 12 M40-49 1967 2 06:50:11 01:37:00
43 147 POLÁNKA Petr Pinčová stáj Radoslava Pláteníka 13 M40-49 1975 2 06:50:33 01:37:22
44 150 PROKOP Ondřej ČAU 3 M50-59 1962 2 06:51:55 01:38:44
45 48 FANTAL Zbyněk Pejskaři Unanov 14 M40-49 1972 2 06:53:33 01:40:21
46 103 KOZÁK Pavel SK Stodola Roudné 15 M40-49 1973 2 06:53:57 01:40:46
47 168 ŠERÁK Martin Sokol Bílovice nad Svitavou 27 M18-39 1978 2 06:54:43 01:41:32
48 40 DOLEŽEL Radek 16 M40-49 1972 2 06:55:04 01:41:53
49 50 FILIP Marcel needagents.com 28 M18-39 1989 2 06:55:06 01:41:54
50 111 KUBÍK Pavel Blansko 29 M18-39 1981 2 07:01:51 01:48:40
51 132 NOVÁK Michal SK Babice 30 M18-39 1982 2 07:01:52 01:48:41
52 8 BARTEK Peter UltraFans Bratislava 17 M40-49 1973 2 07:01:59 01:48:48
53 31 ČADEK Martin 4 M50-59 1957 2 07:03:04 01:49:53
54 101 KOUKAL Ondrej 31 M18-39 1988 2 07:04:01 01:50:50
55 19 BLECHA Oldřich Snad doběhnu 32 M18-39 1981 2 07:07:34 01:54:23
56 178 TRS Ladislav 33 M18-39 1985 2 07:12:52 01:59:41
57 23 BRÁZDIL Daniel Ultra continental 18 M40-49 1975 2 07:14:51 02:01:40
58 47 FAFEJTA VÁCLAV TJ LIGA 100 PRAHA 19 M40-49 1973 2 07:16:12 02:03:01
59 122 MAREK Pavel ČAU 20 M40-49 1968 2 07:16:12 02:03:01
60 112 KUČERA Luděk Horní Vilémovice 5 M50-59 1964 2 07:16:58 02:03:46
61 17 BILÍK Martin Orel Brno – Řečkovice 21 M40-49 1968 2 07:18:03 02:04:52
62 149 PROCHÁZKA Libor 34 M18-39 1977 2 07:18:43 02:05:32
63 176 TEJNIL Ivo PK Krokodýl Brno 35 M18-39 1991 2 07:19:39 02:06:28
64 96 GECOVÁ Tereza 3 Z18-34 1983 2 07:20:06 02:06:55
65 71 HŮLOVÁ Veronika 4 Z18-34 1991 2 07:20:39 02:07:28
66 12 BĚHAL Jaromír 36 M18-39 1989 2 07:21:47 02:08:36
67 179 TULIS Petr 22 M40-49 1974 2 07:24:24 02:11:13
68 21 BRADA Lukáš SK Skaštice 37 M18-39 1978 2 07:24:46 02:11:35
69 192 VRÁBEL Juraj Brno 38 M18-39 1982 2 07:26:36 02:13:24
70 121 MAN Martin TJ Spartak Třebíč 39 M18-39 1991 2 07:27:48 02:14:37
71 94 KOLEGAR Michal TJ Sokol Přísnotice 23 M40-49 1975 2 07:28:56 02:15:45
72 126 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 24 M40-49 1968 2 07:30:03 02:16:51
73 154 ŘEHÁNEK David StatekSeniors Štěpánkovice 40 M18-39 1978 2 07:30:07 02:16:56
74 202 ŽÁKOVSKÁ Alena 1 Z45-54 1962 2 07:32:26 02:19:15
75 124 MAZUCH František BCK Relax Olešnice 41 M18-39 1990 2 07:33:00 02:19:48
76 196 ŽENOŽIČKOVÁ Věra Hronov 5 Z18-34 1982 2 07:34:27 02:21:16
77 141 PERNÍK Jakub 42 M18-39 1987 2 07:34:55 02:21:43
78 184 VANĚK Jiří CzechOut 43 M18-39 1988 2 07:36:25 02:23:13
79 64 HONS Pavel Maratón Klub Kladno 25 M40-49 1970 2 07:37:02 02:23:50
80 18 BLAŽEK Viktor 44 M18-39 1976 2 07:38:04 02:24:53
81 171 ŠKOLÁK Martin التلاميذ 26 M40-49 1975 2 07:39:43 02:26:31
82 51 FUČÍK Karel 45 M18-39 1977 2 07:40:34 02:27:23
83 173 ŠTĚPÁNEK Martin 46 M18-39 1981 2 07:41:14 02:28:02
84 158 SEDLÁŘOVÁ Pavlína 6 Z18-34 1991 2 07:42:29 02:29:18
85 183 VALIGA Petr Skrejchovský střely - Jindřichův Hradec 27 M40-49 1973 2 07:42:30 02:29:19
86 59 HLADNÝ Marek Brno 28 M40-49 1972 2 07:43:06 02:29:55
87 180 TYLEČEK Pavel Brno - Jundrov 29 M40-49 1973 2 07:45:13 02:32:02
88 125 MĚŘÍNSKÁ Zuzana Brno 7 Z18-34 1981 2 07:47:16 02:34:05
89 163 SOLICH Roman 47 M18-39 1984 2 07:47:17 02:34:05
90 116 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 48 M18-39 1976 2 07:51:12 02:38:01
91 107 KRAJČI Ján Krajanda Větrovy 30 M40-49 1971 2 07:55:16 02:42:05
92 3 ALBRECHT Václav SKČNB HK 6 M50-59 1959 2 07:55:38 02:42:27
93 32 ČERMÁK Vítězslav TK Šlapanice 7 M50-59 1959 2 07:55:39 02:42:27
94 181 ULMA Tomáš Praha 9 8 M50-59 1964 2 07:59:23 02:46:12
95 198 HLAVSA Tomáš HLAVSARCHITECTURE 49 M18-39 1983 2 07:59:31 02:46:20
96 151 PROKOPEC Karel TJ Sokol Blovice 9 M50-59 1964 2 08:01:03 02:47:52
97 197 ŽILINA Jan ASPOT Hulín 31 M40-49 1972 2 08:02:32 02:49:21
98 137 PACHECO Edinson SK Server Brno 50 M18-39 1983 2 08:03:03 02:49:52
99 106 KRAJČI David Krajanda Ivančice 51 M18-39 1978 2 08:03:08 02:49:57
100 36 DANĚK Petr VHS Brno 10 M50-59 1964 2 08:05:15 02:52:03
101 143 PISKAČ Pavel HO Horizontal Brno 52 M18-39 1985 2 08:06:30 02:53:19
102 186 VESELÁ Miloslava 8 Z18-34 1987 2 08:08:24 02:55:13
103 75 CHLADIL Ladislav 53 M18-39 1986 2 08:08:35 02:55:23
104 136 O'MALLEY Martin CMK 32 M40-49 1969 2 08:10:28 02:57:17
105 83 JINDŘICH Marek 33 M40-49 1975 2 08:10:37 02:57:26
106 120 MACHÁČEK Martin 1 M60+ 1955 2 08:10:55 02:57:44
107 44 DVOŘÁČEK Jan Trailrun.cz 54 M18-39 1979 2 08:13:27 03:00:16
108 165 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 34 M40-49 1969 2 08:13:39 03:00:28
109 41 DOSTALÍK Jan Brno 55 M18-39 1983 2 08:15:37 03:02:26
110 55 GUZIUR Petr 56 M18-39 1987 2 08:15:49 03:02:38
111 1 ABLORH Titus SRTG Brno 57 M18-39 1993 2 08:17:32 03:04:20
112 129 MILKA Zdeněk 58 M18-39 1984 2 08:17:32 03:04:21
113 109 KRUML Tomáš 35 M40-49 1966 2 08:18:39 03:05:28
114 69 HŘEBÍČKOVÁ Martina 2 Z45-54 1963 2 08:18:39 03:05:28
115 60 HLAVATÝ Radek 36 M40-49 1966 2 08:19:38 03:06:27
116 155 SEDLÁČEK Dušan vlastní VISA 37 M40-49 1969 2 08:21:03 03:07:52
117 52 FUČÍKOVÁ Kateřina 9 Z18-34 1991 2 08:21:47 03:08:36
118 53 GAJÁREK Martin Tata & syn - SANDÁL TEAM 59 M18-39 1989 2 08:23:08 03:09:56
119 157 SEDLÁK Jaroslav 60 M18-39 1976 2 08:24:06 03:10:55
120 39 DOKOUPILOVÁ Kateřina 1 Z35-44 1978 2 08:24:29 03:11:18
121 5 BALADA Matěj 61 M18-39 1986 2 08:26:59 03:13:48
122 159 SEVRÁNEK Tomáš HOTJ Tesla 62 M18-39 1981 2 08:26:59 03:13:48
123 131 NĚMEC Petr 63 M18-39 1986 2 08:29:01 03:15:50
124 82 JEŽOVÁ Martina 2 Z35-44 1975 2 08:29:09 03:15:58
125 88 KARKOŠKA ján 64 M18-39 1978 2 08:29:25 03:16:14
126 86 KALINA Martin 65 M18-39 1987 2 08:32:01 03:18:50
127 145 PLACHÝ Martin Maratonský Klub Prostějov 11 M50-59 1965 2 08:32:32 03:19:20
128 144 PLACHÁ Andrea Maratonský Klub Prostějov 3 Z35-44 1976 2 08:32:32 03:19:20
129 90 KNEDLA Miroslav 66 M18-39 1981 2 08:35:56 03:22:45
130 84 KADLEC Martin Brno - Kohoutovice 67 M18-39 1978 2 08:36:49 03:23:37
131 37 DLOUHÁ Kateřina Maratón Klub Kladno 10 Z18-34 1985 2 08:36:49 03:23:37
132 108 KRISTEK Tomáš Aspire Sports 38 M40-49 1971 2 08:36:49 03:23:38
133 25 BRZOBOHATÝ Jiří Sokol Tvarožná 39 M40-49 1975 2 08:39:01 03:25:50
134 167 STRNAD Václav 40 M40-49 1974 2 08:41:11 03:28:00
135 115 KUTMON Tomáš Praha Modřany 41 M40-49 1974 2 08:41:11 03:28:00
136 27 BUCHTA Ondřej 68 M18-39 1978 2 08:41:19 03:28:08
137 114 KURKOVÁ Martina Běhat nás baví 3 Z45-54 1963 2 08:42:47 03:29:36
138 139 PAVELKA Zdeněk RC Řepka 69 M18-39 1979 2 08:44:32 03:31:21
139 38 DOČKALOVÁ Věra KOPIS HZS JMK Brno 4 Z35-44 1976 2 08:45:10 03:31:59
140 100 KOUBA Kamil - 42 M40-49 1975 2 08:45:12 03:32:01
141 79 JANOVSKY Zdenek strani 12 M50-59 1965 2 08:53:07 03:39:55
142 172 ŠOUMAL Vladimír ATEX - dělníci běhu 70 M18-39 1980 2 08:54:42 03:41:31
143 28 BULÍN Martin Přerov 71 M18-39 1985 2 08:57:19 03:44:08
144 77 CHVÁTAL Vladimír Úvaly 43 M40-49 1967 2 09:03:52 03:50:41
145 160 SCHMIER Alexander kde je pohyb, tam je život 44 M40-49 1966 2 09:03:52 03:50:41
146 57 HAVLÍČEK Tomáš 45 M40-49 1967 2 09:03:53 03:50:41
147 105 KOZLÍK Otakar radioklub OK1OMY Hostovice 13 M50-59 1959 2 09:04:09 03:50:58
148 87 KAPAVÍK Radim Přerov 72 M18-39 1985 2 09:10:23 03:57:12
149 110 KŘÍŽOVÁ Olga 5 Z35-44 1972 2 09:12:36 03:59:25
150 76 CHMELICEK David 46 M40-49 1975 2 09:13:45 04:00:34
151 200 PLUHAŘ Karel 73 M18-39 1983 2 09:24:54 04:11:43
152 72 HUMLÍČEK Kryštof Run For It 74 M18-39 1994 2 09:25:48 04:12:37
153 9 BARTOŇ Milan 75 M18-39 1989 2 09:31:50 04:18:39
154 49 FEISTL David FREEDOM HUNTERS 47 M40-49 1975 2 09:32:13 04:19:02
155 169 ŠINDLER Jan Šternberk / Pošteláci 76 M18-39 1984 2 09:32:14 04:19:03
156 14 BĚLOHLÁVKOVÁ Andrea 11 Z18-34 1993 2 09:32:14 04:19:03
157 195 ŽDÁNSKÝ Petr 77 M18-39 1985 2 09:33:06 04:19:55
158 127 MICHNA Miroslav K2 Fitness 78 M18-39 1978 2 09:36:42 04:23:31
159 104 KOZELSKÝ Jiří 79 M18-39 1983 2 09:38:19 04:25:07
160 177 TICHÁ Dominika GP Kolín 6 Z35-44 1980 2 09:39:12 04:26:00
161 42 DRGA Tomáš SK outdoor-a-sport.cz Slavičín 80 M18-39 1980 2 09:39:12 04:26:01
162 70 HUB Martin Cimrteam 81 M18-39 1979 2 09:39:14 04:26:02
163 54 GAZDAG Vladimír 48 M40-49 1971 2 09:39:29 04:26:18
164 194 ŽÁČEK Jaromír Bistro Ochoz 14 M50-59 1964 2 09:57:17 04:44:06
165 43 DROCHYTKOVÁ Eva Bistro Ochoz 12 Z18-34 1982 2 09:57:18 04:44:07
166 99 KORCOVÁ petra 7 Z35-44 1974 2 10:38:33 05:25:22
167 16 BENEŠ Jan 82 M18-39 1978 2 11:49:25 06:36:14
168 35 DANĚK Roman facebook.com/hubnu40kilo 83 M18-39 1981 2 11:49:25 06:36:14

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 10 BAXANT Radek M18-39 1986 0 2 kola
DNS 13 BĚLÍČEK David M18-39 1985 0 2 kola
DNS 15 BENEŠ Pavel M18-39 1978 0 2 kola
DNS 22 BRÁZDIL Jan M18-39 1994 0 2 kola
DNS 24 BRÁZDIL Jan M50-59 1965 0 2 kola
DNS 26 BUCEK Filip M18-39 1984 0 2 kola
DNS 33 ČINČURA Jiří M18-39 1983 0 2 kola
DNS 34 ČÍPA Jiří Diadora Team M18-39 1985 0 2 kola
DNS 61 HLOŽEK Michal M40-49 1968 0 2 kola
DNS 62 HLOŽKOVÁ Adélka Z18-34 1991 0 2 kola
DNS 67 HRDÝ Lukáš M18-39 1979 0 2 kola
DNS 80 JANSA Martin M18-39 1979 0 2 kola
DNS 89 KARLÍK Petr SCS M40-49 1974 0 2 kola
DNS 92 KOCMAN Pavel COS Brno M40-49 1968 0 2 kola
DNS 93 KOČÍ Tomáš M50-59 1962 0 2 kola
DNS 123 MASNIČÁKOVÁ Blanka RBSD Olomouc Z35-44 1974 0 2 kola
DNS 133 NOVÁK Jaroslav ASPOT Hulín M40-49 1974 0 2 kola
DNS 134 NOVOTNÍK Emil Emca M40-49 1974 0 2 kola
DNS 146 PODMELOVA Vilma AC Moravská Slavia Brno Z45-54 1962 0 2 kola
DNS 152 RUBIČ Daniel New Balance Team M18-39 1985 0 2 kola
DNS 156 SEDLÁK Jan M18-39 1987 0 2 kola
DNS 161 SKOČOVSKÝ Lukáš M18-39 1980 0 2 kola
DNS 162 SLATINA František Moravská Slavia Brno M40-49 1966 0 2 kola
DNS 164 STEIGEROVÁ Monika Z18-34 1989 0 2 kola
DNS 170 ŠKAMRADA Jakub Instruktoři Brno M18-39 1978 0 2 kola
DNS 187 VESELÝ Tomáš 74th LInfBn M18-39 1982 0 2 kola
DNS 189 VONDRÁČKOVÁ Eliška Z18-34 1987 0 2 kola
DNS 191 VOSTRÝ Miroslav MK Kladno M18-39 1977 0 2 kola
DNS 2 ADÁMEK Jan M40-49 1973 0 2 kola
DNF 7 BALÝ Ondřej M18-39 1984
DNF 193 ŽÁČEK Petr M40-49 1974
DNF 102 KOVÁŘÍK Ondřej Profibaustoffe CZ M18-39 1989

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.09.2017 08:00
8. FORCE SPAC - Cena Continentalu Frenštát p. R.
26.09.2017 16:00
BB 13 - Běh okolo Campusu II
27.09.2017 09:45
Želešická růže
28.09.2017 08:00
BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice
28.09.2017 20:00
20. FORCE SPAC - MERIDA - Krnovské Kritérium
30.09.2017 08:00
EXTRÉM RACE
30.09.2017 12:00
Polický okruh
01.10.2017 10:30
4. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.