01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Jaroslava Vrábelová |
Zpracování výsledků | Michal Juránek |
Výsledky ke stažení |
Vzdálenost (km) | 52,50 |
Počet kol | 5 |
Počet závodníků | 60 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 301 | PELC Ladislav | CK Continental Frenštát p. R. | 1 | D | 1958 | 5 | 01:26:08 | |
2 | 303 | SLEZÁK Josef | FORCE KCK cykloteam Zlín | 2 | D | 5 | 01:26:11 | 00:00:03 | |
3 | 320 | BARAN Petr | SK Bike | 3 | D | 1960 | 5 | 01:26:12 | 00:00:04 |
4 | 306 | ZVONÍČEK Radomír | FORCE KCK cykloteam Zlín | 4 | D | 1963 | 5 | 01:26:14 | 00:00:06 |
5 | 302 | ADAMČÍK Miroslav | Cyklokramo Suchdol n.O. | 5 | D | 1957 | 5 | 01:26:15 | 00:00:07 |
6 | 347 | XXX Leszek | Motojnelcz | 6 | D | 5 | 01:26:15 | 00:00:07 | |
7 | 335 | SKBĚČEK Robert | CYCLING BRNO | 7 | D | 5 | 01:26:15 | 00:00:07 | |
8 | 343 | DAŇHEL Mojmír | Tj Krnov Plavání | 8 | D | 5 | 01:26:16 | 00:00:08 | |
9 | 321 | NOVÁK Milan | XXX Bike Club | 9 | D | 1957 | 5 | 01:26:16 | 00:00:08 |
10 | 346 | KASPRZYK Andrzej | Alva 1 Team | 10 | D | 5 | 01:26:16 | 00:00:08 | |
11 | 307 | SATINSKY Alexandr | YOGi Racing Ostrava | 11 | D | 5 | 01:26:17 | 00:00:09 | |
12 | 348 | ŠNAJDR Roman | 12 | D | 5 | 01:26:21 | 00:00:12 | ||
13 | 311 | SIKORA Miroslav | Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A | 13 | D | 5 | 01:26:21 | 00:00:13 | |
14 | 322 | MÜCK Arnošt | 2K BIKE Club Odry | 14 | D | 5 | 01:26:22 | 00:00:14 | |
15 | 345 | RAUS Pavel | Novatop-Lapierre | 15 | D | 5 | 01:26:26 | 00:00:18 | |
16 | 401 | TOMAN Ladislav | 1 | E | 5 | 01:26:26 | 00:00:18 | ||
17 | 330 | KONEČNÝ Pavel | CK Kolík Hobby Bohumín | 16 | D | 5 | 01:29:30 | 00:03:22 | |
18 | 402 | DANĚČEK Pavel | LOKO Krnov | 2 | E | 1951 | 5 | 01:29:42 | 00:03:34 |
19 | 339 | BAIER JAN | Šafrata Bohumín | 17 | D | 1957 | 5 | 01:32:04 | 00:05:56 |
20 | 351 | ZDANOWICZ Marek | Gliwice | 18 | D | 5 | 01:32:07 | 00:05:59 | |
21 | 419 | MOTTL Bohúš | CK Kolík HOBBY A | 3 | E | 5 | 01:32:08 | 00:06:00 | |
22 | 312 | LAWICKI Dariusz | Czernica Masters | 19 | D | 1959 | 5 | 01:32:10 | 00:06:02 |
23 | 327 | MOTYKA Tomáš | A BIKE CLUB OSTRAVA | 20 | D | 1963 | 5 | 01:32:11 | 00:06:03 |
24 | 601 | DANĚČKOVÁ Romana | Mapei cyklo Kaňkovský | 1 | ŽB | 5 | 01:32:11 | 00:06:03 | |
25 | 334 | PRASKI Henryk | CK Kolík Hobby B | 21 | D | 5 | 01:32:12 | 00:06:04 | |
26 | 337 | MROZEK Jiří | Kolík Hobby B | 22 | D | 5 | 01:32:14 | 00:06:05 | |
27 | 416 | MISINA Andrzej | ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | 4 | E | 1953 | 5 | 01:32:15 | 00:06:06 |
28 | 328 | SCHNEIDER Rudolf | CK Continental Frenštát p.R.2 | 23 | D | 1956 | 5 | 01:32:16 | 00:06:07 |
29 | 418 | PAVELEK František | CK Frenštát p.R 2 | 5 | E | 1948 | 5 | 01:32:19 | 00:06:11 |
30 | 501 | GRUCHALOVÁ Lucie | LowellPro Šafrata Bohumín | 1 | ŽA | 1984 | 5 | 01:33:34 | 00:07:26 |
31 | 318 | CHMURA Petr | Team Forman Cinelli | 24 | D | 1962 | 5 | 01:33:40 | 00:07:32 |
32 | 407 | TEŠNAR Tomáš | YOGi Racing Ostrava | 6 | E | 1951 | 5 | 01:35:10 | 00:09:02 |
33 | 340 | FŮS Jiří | Paul Lange Ostrava | 25 | D | 5 | 01:35:21 | 00:09:13 | |
34 | 331 | ŠKARKA Jiří | CK Kolík a Hobby | 26 | D | 1964 | 5 | 01:35:33 | 00:09:25 |
35 | 326 | JAKL Jiří | Triatlon klub Ostrava | 27 | D | 5 | 01:35:45 | 00:09:37 | |
36 | 409 | VESELÝ Petr | Skvělá kola - TJ TŽ Třinec B | 7 | E | 1943 | 5 | 01:35:46 | 00:09:38 |
37 | 506 | LANTOVÁ Romana | CPV Krnov | 2 | ŽA | 1997 | 5 | 01:35:47 | 00:09:39 |
38 | 317 | PAVLÍK Petr | Racing Olešná | 28 | D | 5 | 01:35:49 | 00:09:41 | |
39 | 333 | HOLEŠ Jiří | CK Kolík Hobby B | 29 | D | 1961 | 5 | 01:35:53 | 00:09:45 |
40 | 341 | MIČKO Jan | CK Feso Petřvald | 30 | D | 5 | 01:37:12 | 00:11:04 | |
41 | 349 | ŠIRŮČKA Pavel | SK ŠAFRATA BOHUMÍN | 31 | D | 1964 | 5 | 01:37:47 | 00:11:38 |
42 | 503 | CHMUROVÁ Jana | Team Forman Cinelli | 3 | ŽA | 1991 | 5 | 01:38:27 | 00:12:19 |
43 | 425 | MUŠKA Jozef | CK Feso Petřvald | 8 | E | 5 | 01:38:38 | 00:12:30 | |
44 | 319 | KONTÚR Milan | Sk Valašského království | 32 | D | 5 | 01:39:47 | 00:13:39 | |
45 | 517 | RENSZ Gosia | Force components_pl | 4 | ŽA | 5 | 01:40:10 | 00:14:02 | |
46 | 420 | KUBÍK Jožin | CK Kolík Hobby B | 9 | E | 5 | 01:40:22 | 00:14:14 | |
47 | 602 | JAKLOVÁ Ivana | LowellPro Šafrata Bohumín | 2 | ŽB | 5 | 01:40:31 | 00:14:23 | |
48 | 426 | GIERACZ Marek | CTC Scout czenstochowa | 10 | E | 5 | 01:45:16 | 00:19:08 | |
49 | 413 | DUBNÝ Pavel | Cyklokramo Suchdol n.O. B | 11 | E | 5 | 01:45:22 | 00:19:14 | |
50 | 206 | HOMOLA Petr | YOGi Racing Ostrava | 12 | E | 1944 | 5 | 01:46:00 | 00:19:52 |
51 | 502 | SIKOROVÁ Michaela | Skvělá kola - TJ TŽ Třinec A | 5 | ŽA | 1993 | 5 | 01:46:44 | 00:20:36 |
52 | 504 | UBLANSKÁ Kamila | CK Orlík Orlová | 6 | ŽA | 5 | 01:50:28 | 00:24:20 | |
53 | 607 | ŠNAJDROVÁ Zuzana | Racing Olešná | 3 | ŽB | 5 | 01:51:54 | 00:25:46 | |
54 | 507 | TOMANOVÁ Lucie | Cyklo Kram | 7 | ŽA | 1986 | 5 | 01:52:33 | 00:26:25 |
55 | 423 | MRNŮŠTÍK Josef | Cyklo Tep | 13 | E | 1951 | 5 | 01:54:18 | 00:28:10 |
56 | 505 | HALMOVÁ Eva | CK Orlík Orlová | 8 | ŽA | 1983 | 5 | 02:00:31 | 00:34:23 |
57 | 518 | PYTLOVÁ Markéta | SK Bag Bike | 9 | ŽA | 1999 | 5 | 02:00:39 | 00:34:31 |
58 | 604 | LANTOVÁ_ST Romana | CPV Krnov | 4 | ŽB | 5 | 02:01:18 | 00:35:10 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 414 | PEKARČÍK Jiří | Cyklokramo Suchdol n.O. B | E | 1953 | ||||
DNF | 427 | GRYZJEDI Andrej | Dobře sklepy rovery | E |
05.05.2024 08:30 | |
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové | |
06.05.2024 06:45 | |
Kardio běh Jiřího Tomana 2024 | |
09.05.2024 17:00 | |
BB 3 - Běh Holednou | |
18.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Velká cena Žabně | |
18.05.2024 08:00 | |
!!ZRUŠENO!! Rubej Ondřejníky | |
19.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Bohumínská časovka | |
25.05.2024 13:13 | |
VolšoHEC run | |
26.05.2024 12:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - INTERTECH Triatlon Jedovnice |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.