Rychlé novinky:

04.09.2017: BT 2017 Holíč - AUTOBUS

31.05.2017: BT 2017 Šaratice - AUTOBUS

Brněnský MASAKR - 63km jednotlivci

Datum pořádání od 20.09.2014 07:00 do 20.09.2014 19:30
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 07:00 hod

Vzdálenost (km)63,00
Počet kol1
Počet závodníků260
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 157 ORÁLEK Daniel AC Moravská Slávia Brno/Adidas 1 M40-49 1970 2 05:05:35
2 35 ČÍPA Jiří 1 M18-39 1985 2 05:10:08 00:04:33
3 159 PALKO Aleš VSK Univerzita Brno 2 M40-49 1971 2 05:13:28 00:07:52
4 165 PETR Jiří Diadora 2 M18-39 1979 2 05:36:03 00:30:28
5 163 PECINA David Eleven Test Team 3 M40-49 1974 2 05:42:56 00:37:21
6 152 NIKODÉM Milan Spartak Myjava 4 M40-49 1967 2 05:47:09 00:41:34
7 59 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 3 M18-39 1982 2 05:53:34 00:47:58
8 116 KOVÁŘÍK Ondřej 4 M18-39 1989 2 05:56:01 00:50:26
9 254 KACHYŇA Mirek TRISK Olomouc 5 M40-49 1969 2 06:00:23 00:54:48
10 124 KRÁTKÝ Tomáš SK Los Lobos 6 M40-49 1967 2 06:02:21 00:56:46
11 167 PIVARČI Luboš 5 M18-39 1976 2 06:08:09 01:02:33
12 46 EREMKA Libor 6 M18-39 1988 2 06:12:56 01:07:21
13 104 KLIKA petr TK Novis 7 M18-39 1979 2 06:18:15 01:12:39
14 259 KASÍK Konstantin JKM 8 M18-39 1978 2 06:23:26 01:17:51
15 182 RUBIČ Daniel New Balance Team 9 M18-39 1985 2 06:24:44 01:19:09
16 173 POLÁNKA Petr 10 M18-39 1975 2 06:28:29 01:22:54
17 219 ŠVRČEK Filip MARATON KLUB CHRTI LEDNICE 11 M18-39 1981 2 06:28:57 01:23:22
18 76 HORÁK Jaroslav 12 M18-39 1984 2 06:29:33 01:23:57
19 248 ZAVŘEL Vratislav Sport Gang 13 M18-39 1984 2 06:33:43 01:28:08
20 258 ŠTERC Jiří Brno 14 M18-39 1990 2 06:33:43 01:28:08
21 81 HRUŠKA Zdeněk Tísek 15 M18-39 1989 2 06:33:54 01:28:19
22 16 BICAN Vítězslav 16 M18-39 1979 2 06:34:02 01:28:27
23 239 VLASÁK Adam česka 17 M18-39 1984 2 06:37:10 01:31:34
24 136 MACEK Lubomír Two Brothers 18 M18-39 1983 2 06:38:26 01:32:50
25 60 GOGOLÍN Petr Křeče jsou směšné 19 M18-39 1987 2 06:38:35 01:33:00
26 21 BOLHA Petr i don´t need no heroin 20 M18-39 1989 2 06:38:39 01:33:04
27 209 ŠAMONIL Robert Horizont Kola Novák Blansko 7 M40-49 1974 2 06:39:30 01:33:54
28 193 SLATINA František AC Moravská Slavia Brno 8 M40-49 1966 2 06:43:57 01:38:22
29 77 HORÁKOVÁ Lenka 1 Z18-34 1982 2 06:44:47 01:39:12
30 126 KŘÍŽ Petr 9 M40-49 1970 2 06:47:21 01:41:45
31 229 VALENT Ferdinand 21 M18-39 1981 2 06:49:01 01:43:26
32 63 HALAJ Michal Brezno 22 M18-39 1990 2 06:49:02 01:43:26
33 192 SKALICKÝ Josef POLDR Žichlínek 1 M50-59 1962 2 06:51:51 01:46:16
34 71 HOFMAN František Býšť 2 M50-59 1963 2 06:53:16 01:47:41
35 75 HORA Petr KPPH Brno 23 M18-39 1976 2 06:53:32 01:47:57
36 153 NOVÁK Michal 24 M18-39 1982 2 06:53:58 01:48:23
37 190 SELUCKÝ Jiří Kyjov 10 M40-49 1965 2 06:55:48 01:50:13
38 238 VIŠČOR Pavel 11 M40-49 1974 2 06:58:53 01:53:18
39 88 JANSA Martin 25 M18-39 1979 2 06:58:58 01:53:23
40 177 PROKOP Ondřej Dromeus 3 M50-59 1962 2 07:00:28 01:54:53
41 112 KONEČNÝ Libor Kuřim 12 M40-49 1971 2 07:00:40 01:55:05
42 29 ČADEK Martin 4 M50-59 1957 2 07:00:48 01:55:12
43 57 GECOVÁ Tereza 2 Z18-34 1983 2 07:01:10 01:55:35
44 39 DOHNAL Robert ČAU 13 M40-49 1970 2 07:01:10 01:55:35
45 141 MAREK Pavel ČAU 14 M40-49 1968 2 07:01:11 01:55:36
46 128 KUBÍN Tomáš RS Vlašim 26 M18-39 1981 2 07:01:44 01:56:08
47 250 ZEZULA Adam 27 M18-39 1987 2 07:01:58 01:56:23
48 107 KLIMŠA Tomáš Beskyd Natural 28 M18-39 1986 2 07:02:30 01:56:54
49 143 MAŘÁČEK Zdeněk 15 M40-49 1967 2 07:03:36 01:58:00
50 92 JIŘÍK Martin SO Bystřina 29 M18-39 1979 2 07:05:25 01:59:50
51 135 LUCZEWSKÝ David 16 M40-49 1973 2 07:09:28 02:03:53
52 49 FANTAL Zbyněk Pejskaři Unanov 17 M40-49 1972 2 07:09:53 02:04:18
53 18 BILÍK Martin Orel Brno – Řečkovice 18 M40-49 1968 2 07:10:27 02:04:52
54 113 KONEČNÝ Zdeněk 19 M40-49 1965 2 07:11:00 02:05:25
55 66 HLADKÝ Jiří Brno Nový Lískovec 30 M18-39 1975 2 07:12:26 02:06:51
56 85 JANÁČEK Libor SILVINI MADSHUS team 31 M18-39 1978 2 07:13:36 02:08:01
57 174 POLÁŠEK Daniel Havířov 32 M18-39 1993 2 07:14:23 02:08:48
58 48 FAFEJTA VÁCLAV TJ LIGA 100 PRAHA 20 M40-49 1973 2 07:14:24 02:08:49
59 42 DUŠÍK Michal Moravia Velociped 33 M18-39 1975 2 07:14:25 02:08:50
60 52 FIGURA Tomáš 34 M18-39 1986 2 07:14:32 02:08:56
61 79 HRABČÁK Radek Brno 35 M18-39 1978 2 07:14:53 02:09:17
62 252 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 1 Z45-54 1962 2 07:14:59 02:09:24
63 260 KOVAŘÍK Zbyněk Březová na Svitavou 21 M40-49 1974 2 07:16:00 02:10:25
64 228 ULMA Tomáš 5 M50-59 1964 2 07:16:53 02:11:18
65 80 HRAZDIRA Ivan 22 M40-49 1973 2 07:18:11 02:12:36
66 12 BAZALA Oldřich 23 M40-49 1971 2 07:18:27 02:12:51
67 6 BALŠÍK Jiří 24 M40-49 1967 2 07:18:27 02:12:52
68 198 SOTOLÁŘ Stanislav Veselice 25 M40-49 1970 2 07:20:35 02:14:59
69 51 FENYK Pavel SK Babice 26 M40-49 1965 2 07:23:21 02:17:45
70 83 CHRÁSTECKÝ Lukáš Evil Dick 36 M18-39 1985 2 07:24:01 02:18:25
71 132 LECHNER Roman ELIT CZ 37 M18-39 1982 2 07:26:37 02:21:01
72 164 PETLACH Richard Bike Triatlon Morkovice 38 M18-39 1978 2 07:26:42 02:21:07
73 204 SULIMA Gregor 27 M40-49 1967 2 07:28:12 02:22:36
74 26 BUCHTA Ondřej Brno 39 M18-39 1978 2 07:28:23 02:22:48
75 62 HÁJKOVÁ Kristýna Praha 7 3 Z18-34 1984 2 07:29:40 02:24:04
76 23 BŘEZINA Vojtěch 40 M18-39 1986 2 07:31:04 02:25:28
77 240 VLK Martin webProgress.cz 41 M18-39 1975 2 07:31:36 02:26:01
78 90 JEŘÁBKOVÁ Kristýna Horní Branná 1 Z35-44 1978 2 07:32:27 02:26:51
79 223 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar! 28 M40-49 1974 2 07:34:51 02:29:16
80 20 BLECHA Oldřich Domašov 42 M18-39 1981 2 07:35:54 02:30:19
81 234 VEHOVSKÝ Roman cestouosuduanahody.wz.cz 43 M18-39 1976 2 07:40:26 02:34:51
82 184 ŘEHÁNEK David StatekSeniors 44 M18-39 1978 2 07:40:26 02:34:51
83 34 ČINČURA Jiří 45 M18-39 1983 2 07:40:36 02:35:01
84 225 TREFNÝ Pavel Církev bratrská 29 M40-49 1970 2 07:41:24 02:35:49
85 13 BĚLÍČEK David 46 M18-39 1985 2 07:41:50 02:36:14
86 221 TEJNIL Ivo Krokodýl Brno 47 M18-39 1991 2 07:42:15 02:36:40
87 44 DVOŘÁK Štěpán Off-limits.cz 48 M18-39 1985 2 07:45:07 02:39:32
88 40 DOLEŽAL Marek New Balance 30 M40-49 1973 2 07:45:35 02:40:00
89 45 EHRLICH Tomáš Hemoglobin 49 M18-39 1988 2 07:46:44 02:41:09
90 117 KOZÁK Pavel SK Stodola Roudné 31 M40-49 1973 2 07:47:36 02:42:01
91 108 KOCMAN Pavel 32 M40-49 1968 2 07:47:41 02:42:06
92 68 HLAVATÝ Radek Brno 33 M40-49 1966 2 07:47:57 02:42:22
93 166 PETRŮ Aleš 50 M18-39 1981 2 07:48:41 02:43:06
94 241 VLTAVSKÝ Petr 51 M18-39 1978 2 07:50:17 02:44:42
95 186 SEDLÁK Jan 52 M18-39 1987 2 07:51:33 02:45:58
96 216 ŠTĚPÁNEK Martin 53 M18-39 1981 2 07:51:44 02:46:09
97 120 KRAJČI Ján Krajanda Větrovy 34 M40-49 1971 2 07:52:39 02:47:04
98 158 PACHECO Edinson SK Sever Brno 54 M18-39 1983 2 07:52:58 02:47:22
99 67 HLADNÝ Marek Brno 35 M40-49 1972 2 07:53:53 02:48:18
100 195 SMOLÍK Antonín Hrušovany u Brna 6 M50-59 1963 2 07:55:10 02:49:35
101 208 SZARAFIN Slawomir BiegiGorskie.eu 36 M40-49 1965 2 07:55:28 02:49:53
102 218 ŠVANDA Petr Maraton klub Kladno 37 M40-49 1967 2 07:56:01 02:50:26
103 183 RYBÁČKOVÁ Soňa Maraton klub Kladno 4 Z18-34 1983 2 07:56:01 02:50:26
104 74 HONS Pavel Maratón Klub Kladno 38 M40-49 1970 2 07:56:02 02:50:26
105 210 ŠEVČÍKOVÁ Lucie Sokol Luleč 2 Z35-44 1979 2 07:58:56 02:53:21
106 194 SMOLA Jiří Olympie Hroznětín 55 M18-39 1980 2 07:58:57 02:53:21
107 245 VRÁNA Zdeněk HO Jiskra Tanvald 39 M40-49 1974 2 08:00:20 02:54:45
108 255 ŽENOŽIČKOVÁ Věra 5 Z18-34 1982 2 08:04:47 02:59:11
109 3 ALBRECHT Václav SKČNB HK 7 M50-59 1959 2 08:05:22 02:59:46
110 27 BULÍN Martin Přerov 56 M18-39 1985 2 08:06:34 03:00:59
111 1 ABSOLÍN Michal 57 M18-39 1980 2 08:07:12 03:01:37
112 181 ROZEHNALOVÁ Tereza RunPORG 3 Z35-44 1970 2 08:09:03 03:03:27
113 129 KUCHYNKA Aleš AHOJ Praha 40 M40-49 1970 2 08:09:27 03:03:52
114 244 VRÁBEL Juraj Brno 58 M18-39 1982 2 08:10:44 03:05:09
115 154 NOVOTNÝ Petr Kuřim 41 M40-49 1965 2 08:12:01 03:06:26
116 102 KLADIVA Martin 42 M40-49 1972 2 08:17:36 03:12:01
117 151 NEDOMA Ondřej Trailrun.cz 59 M18-39 1983 2 08:17:40 03:12:04
118 215 ŠŤASTNÝ Jiří 8 M50-59 1960 2 08:18:00 03:12:25
119 246 VŠETEČKOVÁ Pavla Motor Journal 4 Z35-44 1975 2 08:19:03 03:13:27
120 156 O'MALLEY Martin CMK 43 M40-49 1969 2 08:20:10 03:14:35
121 106 KLÍMEK Ondřej SPORTIQUE 60 M18-39 1979 2 08:20:15 03:14:40
122 137 MACHÁČEK Martin 9 M50-59 1955 2 08:22:05 03:16:30
123 160 PAŘÍZEK Jan 61 M18-39 1980 2 08:22:23 03:16:48
124 168 PLACHÝ Martin 62 M18-39 1979 2 08:24:49 03:19:14
125 227 TYLEČEK Pavel Jundrov 44 M40-49 1973 2 08:27:31 03:21:56
126 97 KARAS Milan Havl.Brod 10 M50-59 1962 2 08:28:21 03:22:46
127 139 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 63 M18-39 1980 2 08:31:14 03:25:38
128 119 KRAJČI David Krajanda Ivančice 64 M18-39 1978 2 08:33:47 03:28:11
129 201 STRMISKA Filip Cyklosport Brno Komín 65 M18-39 1979 2 08:34:12 03:28:36
130 56 GAJÁREK Martin 66 M18-39 1989 2 08:35:53 03:30:17
131 101 KINCL Jan Vepřovky 45 M40-49 1971 2 08:36:41 03:31:05
132 84 JAKEŠOVÁ Jitka Cintorín Rollers 2 Z45-54 1960 2 08:40:48 03:35:13
133 131 KURKOVÁ Martina Běhat nás baví 3 Z45-54 1963 2 08:45:50 03:40:15
134 58 GLABAZŇOVÁ Jana Běhat nás baví 4 Z45-54 1961 2 08:45:51 03:40:15
135 256 ŠIFTA Daniel Moravia Ultras 67 M18-39 1991 2 08:45:55 03:40:20
136 180 ROLNIK Emil Šrot Tým Kunžak 68 M18-39 1984 2 08:47:06 03:41:31
137 110 KOHOUTEK Jaromír Brno 11 M50-59 1955 2 08:47:40 03:42:05
138 237 VESELÝ Tomáš 74. lmopr 69 M18-39 1982 2 08:48:38 03:43:03
139 86 JANKŮ Jiří Kénik 46 M40-49 1973 2 08:48:49 03:43:14
140 10 BARTOŠEK Stanislav 70 M18-39 1983 2 08:49:51 03:44:16
141 103 KLEINOVÁ Veronika ČAU 5 Z35-44 1978 2 08:53:05 03:47:29
142 127 KŘÍŽ Pavel 71 M18-39 1979 2 08:54:13 03:48:38
143 230 VANĚK Jiří CzechOut 72 M18-39 1988 2 08:56:18 03:50:42
144 122 KRÁL Martin Kaja 73 M18-39 1983 2 08:57:50 03:52:14
145 199 STLOUKAL Zbyněk 74 M18-39 1981 2 08:59:41 03:54:06
146 82 CHLADIL Ladislav 75 M18-39 1986 2 09:05:02 03:59:27
147 24 BŘEZINA Igor 76 M18-39 1981 2 09:06:35 04:01:00
148 142 MARKOVÁ Anna 6 Z18-34 1989 2 09:07:22 04:01:47
149 188 SEDLÁŘOVÁ Pavlína 7 Z18-34 1991 2 09:07:32 04:01:57
150 212 ŠKAMRADA Jakub Instruktoři Brno 77 M18-39 1978 2 09:08:09 04:02:33
151 243 VOSTRÝ Miroslav MK Kladno 78 M18-39 1977 2 09:09:37 04:04:01
152 43 DVOŘÁČEK Jan Trailrun.cz 79 M18-39 1979 2 09:11:13 04:05:38
153 226 TŮMA Zdeněk KPMG running club 12 M50-59 1960 2 09:13:10 04:07:35
154 236 VESELÁ Miloslava 8 Z18-34 1987 2 09:14:31 04:08:55
155 170 PODMELOVA Vilma AC Moravská Slavia Brno 5 Z45-54 1962 2 09:15:49 04:10:14
156 214 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 80 M18-39 1983 2 09:15:51 04:10:16
157 162 PAVLOUŠKOVÁ Jana 9 Z18-34 1987 2 09:17:42 04:12:06
158 41 DOSTALÍK Jan Brno 81 M18-39 1983 2 09:25:35 04:20:00
159 200 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 47 M40-49 1969 2 09:27:53 04:22:18
160 111 KONEČNÝ Miroslav 82 M18-39 1976 2 09:28:13 04:22:38
161 253 ŽDÁNSKÝ Petr 83 M18-39 1985 2 09:29:04 04:23:29
162 138 MALÁ Daniela Brno 6 Z35-44 1976 2 09:29:21 04:23:46
163 9 BARTOŇ Milan 84 M18-39 1989 2 09:30:10 04:24:34
164 130 KURAJDOVÁ Jana BŽB 10 Z18-34 1981 2 09:34:39 04:29:04
165 178 RADOSTOVÁ Zdeňka Karlovy Vary 7 Z35-44 1971 2 09:35:25 04:29:50
166 121 KRAJINOVÁ_PERGLOVÁ Monika 8 Z35-44 1978 2 09:36:18 04:30:42
167 161 PAVLICA Marek Krokodýl Brno 85 M18-39 1990 2 09:36:19 04:30:43
168 78 HOSTAŠA Karel 48 M40-49 1971 2 09:36:21 04:30:46
169 172 POKLUDA Tomáš CHRT Brno 49 M40-49 1970 2 09:37:39 04:32:04
170 242 VOREL Petr Brňáci 86 M18-39 1986 2 09:40:15 04:34:40
171 155 OKSNER Jiří 87 M18-39 1979 2 09:43:40 04:38:05
172 61 GRONICH Pavel Bistro Ochoz 88 M18-39 1977 2 09:45:34 04:39:58
173 64 HARNOŠ Jan 89 M18-39 1982 2 09:48:14 04:42:38
174 65 HAVLÍČEK Tomáš 50 M40-49 1967 2 09:51:01 04:45:25
175 118 KOZLÍK Otakar Radioklub OK1OMY 13 M50-59 1959 2 09:55:04 04:49:28
176 222 TICHÁ Dominika 11 Z18-34 1980 2 09:55:19 04:49:44
177 134 LOBODÁŠ Martin CC Charlie 51 M40-49 1973 2 09:55:19 04:49:44
178 36 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 14 M50-59 1962 2 09:58:17 04:52:41
179 187 SEDLÁK Jaroslav Bistro Ochoz 90 M18-39 1976 2 10:16:06 05:10:30
180 202 STRNAD Václav 52 M40-49 1974 2 10:16:59 05:11:24
181 140 MARAS Ladislav MARAS team 15 M50-59 1963 2 10:23:00 05:17:24
182 91 JEŽOVÁ Martina 9 Z35-44 1975 2 10:23:00 05:17:24
183 72 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 1 M60+ 1941 2 10:23:01 05:17:25
184 146 MINAŘÍK Vladimír 16 M50-59 1962 2 10:23:27 05:17:51
185 19 BLAŽEK Tomáš 91 M18-39 1987 2 10:23:27 05:17:52
186 70 HLOŽKOVÁ Adéla 12 Z18-34 1991 2 10:41:20 05:35:44
187 69 HLOŽEK Michal Za lepší časy 53 M40-49 1968 2 10:41:20 05:35:45
188 231 VAŠÍK Ondřej Velká pravá bota 92 M18-39 1979 2 10:44:44 05:39:08
189 98 KARPÍŠEK Dušan Šrot Tým Kunžak 93 M18-39 1983 2 10:44:45 05:39:09
190 150 NAVRÁTIL Aleš 54 M40-49 1974 2 10:45:24 05:39:49
191 123 KRASULA Josef 17 M50-59 1958 2 10:47:03 05:41:28
192 50 FEISTL David FREEDOM HUNTERS 94 M18-39 1975 2 10:52:23 05:46:47
193 145 MATOUŠEK Zdeněk No slacker 95 M18-39 1976 2 10:52:24 05:46:48
194 96 KAPAVÍK Radim Přerov 96 M18-39 1985 2 11:03:31 05:57:55
195 169 PLUHAŘ Karel 97 M18-39 1983 2 11:10:54 06:05:19
196 251 ŽÁČEK Jaromír Bistro Ochoz 18 M50-59 1964 2 11:11:01 06:05:26
197 115 KOVÁŘ Ondřej 98 M18-39 1994 2 11:41:36 06:36:00
198 7 BALÝ Ondřej 99 M18-39 1984 2 11:51:11 06:45:36
199 196 SNÍŽKOVÁ Martina Brňáci 13 Z18-34 1987 2 11:53:41 06:48:06
200 213 ŠMEJDÍŘ Radek Brňáci 100 M18-39 1987 2 11:53:42 06:48:07
201 105 KLÍMA Tomáš Mtb Sharks Brno 101 M18-39 1978 2 11:56:42 06:51:06
202 2 ADÁMEK Jan 55 M40-49 1973 2 12:13:35 07:08:00

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 22 BRAT Kristián Adamov M18-39 1983 0 2 kola
DNS 25 BUCEK Filip M18-39 1984 0 2 kola
DNS 28 CECH Jakub Kentico M18-39 1987 0 2 kola
DNS 30 ČERNÁ Věra Z45-54 1965 0 2 kola
DNS 31 ČERNÝ Franta M50-59 1963 0 2 kola
DNS 32 ČERNÝ Michal M50-59 1963 0 2 kola
DNS 33 ČEŠKA Jan M18-39 1984 0 2 kola
DNS 38 DOBIÁŠ Michael TRAILPOINT / SK BABICE M40-49 1973 0 2 kola
DNS 47 EREMKA Petr M18-39 1987 0 2 kola
DNS 54 FIŠNAROVÁ Veronika Burky Team Z18-34 1987 0 2 kola
DNS 55 FLAŠA David Vinotéka u Karla M18-39 1989 0 2 kola
DNS 87 JANOVSKÝ Zdenek ZJ M40-49 1965 0 2 kola
DNS 89 JELÍNEK Jiří TK Opava M50-59 1955 0 2 kola
DNS 93 JURECKA Richard M18-39 1977 0 2 kola
DNS 94 KAFTAN Martin Samorost bikes M18-39 1976 0 2 kola
DNS 95 KAMRÁD Josef KKdesign.cz M40-49 1974 0 2 kola
DNS 99 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů M60+ 1953 0 2 kola
DNS 100 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno Z55+ 1954 0 2 kola
DNS 109 KOČÍ Tomáš M50-59 1962 0 2 kola
DNS 133 LIPPERT Jan M18-39 1981 0 2 kola
DNS 144 MASNIČÁKOVÁ Blanka Olomouc Z35-44 1974 0 2 kola
DNS 147 MIŠÁK Milan Eleven Test Team M50-59 1963 0 2 kola
DNS 148 MIŠÁK Milan Imperial XC M18-39 1990 0 2 kola
DNS 179 RIGLER Martin Trisport team M40-49 1967 0 2 kola
DNS 185 SABANOŠ Gejza MARAS team M50-59 1961 0 2 kola
DNS 189 SEKAL Ivo M18-39 1977 0 2 kola
DNS 197 SOLNIČKA Petr AC Česká Lípa M50-59 1960 0 2 kola
DNS 203 SUKHAN petro M18-39 1982 0 2 kola
DNS 205 SVOBODA Vladimír M18-39 1982 0 2 kola
DNS 206 SVOBODA Vladimír T.O.Veget M50-59 1961 0 2 kola
DNS 207 SÝKOROVÁ Lenka Z18-34 1989 0 2 kola
DNS 211 ŠINDLEROVÁ Jana SPONA TEPLICE Z45-54 1969 0 2 kola
DNS 217 ŠUMPÍK Pavel Brno M40-49 1972 0 2 kola
DNS 220 TÁBORSKÝ Pavel M50-59 1961 0 2 kola
DNS 224 TOMEŠ Jarda Gymnázium Jana Nerudy M18-39 1981 0 2 kola
DNS 233 VČELÁK Jan EXCON M40-49 1973 0 2 kola
DNS 235 VELEK Jan FREEDOM HUNTERS M18-39 1979 0 2 kola
DNS 247 WOIDE Michael M40-49 1969 0 2 kola
DNS 249 ZDVOŘÁČEK Tomáš RunningDeath M18-39 1980 0 2 kola
DNS 171 POISLOVA Anna Z18-34 1989 0 2 kola
DNS 175 PONEŠ Pavel TK Sokoli Brno M18-39 1978 0 2 kola
DNF 176 PROKEŠ David DARE M40-49 1971
DNF 257 SÁČEK Robin Moravia Ultras M18-39 1985
DNF 232 VÁVRA Robert KONWA team M18-39 1977
DNF 191 SKALICKÝ Jakub M18-39 1986
DNF 149 MLČÁKOVÁ Veronika Burky Team Z18-34 1991
DNF 114 KORAVSKÝ Roman Eleven Test Team M40-49 1969
DNF 125 KRISTEK Tomáš New Balance Team M40-49 1971
DNF 73 HOLÝ Petr M18-39 1983
DNF 53 FILIPOVÁ Lída SK Babice Z35-44 1970
DNF 4 ALMAN Dušan Babice M40-49 1967
DNF 5 BALCÁREK Jiří KČT VHT TJ Spartak Přerov M60+ 1944
DNF 8 BAREŠOVÁ Milada Kunštát Z35-44 1975
DNF 11 BAXANT Radek M18-39 1986
DNF 14 BERÁNEK Tomáš KČT VHT TJ Spartak Přerov M50-59 1957
DNF 15 BERKA Lubomír M18-39 1981
DNF 37 DIATKA Vladimír EKOL TEAM M40-49 1967
DQ 17 BIELINOVÁ Petra Z35-44 1977 2

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

23.09.2017 08:00
8. FORCE SPAC - Cena Continentalu Frenštát p. R.
26.09.2017 16:00
BB 13 - Běh okolo Campusu II
27.09.2017 09:45
Želešická růže
28.09.2017 08:00
BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice
28.09.2017 20:00
20. FORCE SPAC - MERIDA - Krnovské Kritérium
30.09.2017 08:00
EXTRÉM RACE
30.09.2017 12:00
Polický okruh
01.10.2017 10:30
4. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.