Rychlé novinky:

13.11.2017: Nová brožura BBP 2018

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.11.2017 07:45 do 17.11.2017 14:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:30 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků352
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 16 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno 1 M 1985 1 00:34:40
2 237 NYKODÝM Miloš ODLO team 2 M 1990 1 00:35:38 00:00:57
3 38 SOURAL Lukáš Orel Židenice 3 M 1982 1 00:36:26 00:01:46
4 116 DVOŘÁČEK Adam VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 M 1996 1 00:36:32 00:01:51
5 94 LYSÁK Vlastimil Mikulov 5 M 1986 1 00:36:42 00:02:02
6 100 ŠŤASTNÝ Petr Petr Čech Sport MTB team 6 M 1988 1 00:37:10 00:02:29
7 90 HÉNEK Petr AK Drnovice 7 M 1987 1 00:37:40 00:02:59
8 69 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 MV1 1973 1 00:37:52 00:03:11
9 22 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 8 M 1987 1 00:38:16 00:03:36
10 147 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 1 00:38:18 00:03:38
11 40 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 9 M 1992 1 00:38:52 00:04:12
12 35 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 1 00:38:53 00:04:12
13 68 FIALA Dan SŠ André Citroëna Boskovice 10 M 1997 1 00:38:54 00:04:14
14 321 BENÍČEK Matěj KESBUK 11 M 1994 1 00:38:59 00:04:19
15 101 BUČEK Petr 12 M 1994 1 00:39:08 00:04:28
16 312 DENOUAL Stéphane 4 MV1 1978 1 00:39:16 00:04:36
17 255 KNĚŽÍNEK Vít Babiččina běžecká buňka 13 M 1991 1 00:39:18 00:04:38
18 24 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 14 M 1982 1 00:39:32 00:04:51
19 73 TOMČAL Dušan Lipov 5 MV1 1973 1 00:39:33 00:04:53
20 230 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 15 M 1993 1 00:39:41 00:05:01
21 78 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 16 M 1979 1 00:39:47 00:05:06
22 28 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV2 1960 1 00:39:55 00:05:14
23 41 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 17 M 1992 1 00:40:02 00:05:22
24 314 ČAPEK Jan 18 M 1986 1 00:40:03 00:05:23
25 150 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 19 M 1986 1 00:40:06 00:05:26
26 262 MASARYK Pavol Dojč 20 M 1980 1 00:40:10 00:05:29
27 4 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 21 M 1998 1 00:40:19 00:05:38
28 67 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno 22 M 1992 1 00:40:24 00:05:44
29 135 DVOŘÁČEK Jiří Elite Sport Max Team 2 MV2 1968 1 00:40:31 00:05:50
30 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 6 MV1 1970 1 00:40:32 00:05:51
31 204 ANDRÁŠEK Jan 23 M 1981 1 00:40:42 00:06:02
32 93 CZERNÝ Pavel Karviná 24 M 1981 1 00:41:13 00:06:33
33 139 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 7 MV1 1973 1 00:41:13 00:06:33
34 246 ČTVRTNÍČEK Jakub BehejBrno.com 25 M 1990 1 00:41:15 00:06:35
35 46 VABROUŠEK Petr TITAN TRILIFE ZLÍN 8 MV1 1973 1 00:41:15 00:06:35
36 183 KAZDA Petr 9 MV1 1970 1 00:41:19 00:06:39
37 29 BEJČEK Patrik AK Drnovice 26 M 1994 1 00:41:24 00:06:44
38 182 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 27 M 1995 1 00:41:31 00:06:50
39 48 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 28 M 1985 1 00:41:32 00:06:52
40 114 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 29 M 1991 1 00:41:33 00:06:52
41 42 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 3 MV2 1968 1 00:41:47 00:07:07
42 234 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 30 M 1981 1 00:41:53 00:07:13
43 225 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 31 M 1982 1 00:41:55 00:07:15
44 44 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 32 M 1984 1 00:41:57 00:07:17
45 172 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 10 MV1 1978 1 00:42:07 00:07:27
46 289 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 4 MV2 1965 1 00:42:10 00:07:29
47 138 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 5 MV2 1965 1 00:42:14 00:07:34
48 84 MATOUŠEK Pavel KC Brno 11 MV1 1978 1 00:42:29 00:07:49
49 179 KONEČNÝ Libor 12 MV1 1971 1 00:42:41 00:08:00
50 59 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 6 MV2 1967 1 00:42:42 00:08:01
51 75 CHADIM Michal 13 MV1 1978 1 00:42:48 00:08:08
52 294 BALCAR Michal UNI Brno - ASC Bučovice 33 M 1979 1 00:42:49 00:08:09
53 66 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 14 MV1 1974 1 00:42:52 00:08:11
54 264 VENCBAUER Pavel 15 MV1 1978 1 00:42:57 00:08:16
55 99 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 34 M 1996 1 00:43:00 00:08:20
56 333 ČUMA Josef Milonice 35 M 1980 1 00:43:03 00:08:22
57 245 FIALA Andrej Elite sport team 36 M 1998 1 00:43:06 00:08:25
58 47 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 37 M 1997 1 00:43:06 00:08:26
59 153 PIŇOS Ondřej Dvectis DSP Kometa Brno 38 M 1996 1 00:43:08 00:08:27
60 226 KONEČNÝ Aleš passyteam 39 M 1988 1 00:43:10 00:08:29
61 109 PERNIČKA Jan Hory z dálky 40 M 1987 1 00:43:11 00:08:31
62 173 ŠKODA Kristián Nesyčet a sypat 41 M 1990 1 00:43:14 00:08:34
63 278 KLÍMA Miroslav Brno 16 MV1 1975 1 00:43:19 00:08:38
64 212 KADLEC Roman Šaratice 42 M 1988 1 00:43:24 00:08:43
65 156 MARTINEC Jindřich 7 MV2 1961 1 00:43:25 00:08:44
66 154 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 8 MV2 1967 1 00:43:30 00:08:50
67 57 FUČÍK Karel Černín 17 MV1 1972 1 00:43:37 00:08:56
68 112 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 43 M 1985 1 00:43:40 00:09:00
69 263 BENEŠ Petr Blansko 44 M 1987 1 00:43:41 00:09:01
70 23 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 18 MV1 1975 1 00:43:43 00:09:03
71 120 FIALA Jiří 45 M 1984 1 00:43:53 00:09:13
72 164 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 46 M 1979 1 00:44:00 00:09:20
73 189 BACHRATÝ Pavel Blansko 9 MV2 1965 1 00:44:01 00:09:20
74 354 SVOBODA Pavel VHS Brno 19 MV1 1978 1 00:44:05 00:09:24
75 127 SLÁMA Lukáš 47 M 1984 1 00:44:06 00:09:26
76 58 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 48 M 1981 1 00:44:07 00:09:27
77 88 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 20 MV1 1978 1 00:44:26 00:09:45
78 335 KRATOCHVÍL Jiří UNIVERSITA Obrany 49 M 1993 1 00:44:27 00:09:47
79 319 BÍLEK Jan 50 M 1993 1 00:44:29 00:09:49
80 91 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 10 MV2 1966 1 00:44:36 00:09:56
81 235 DOKOUPIL Petr Na Konečné 21 MV1 1977 1 00:44:39 00:09:59
82 215 TOMAN Igor Vyškov 22 MV1 1972 1 00:44:41 00:10:01
83 106 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 23 MV1 1970 1 00:44:41 00:10:01
84 216 MAŇAS Ondřej 51 M 1991 1 00:44:44 00:10:04
85 187 JÁGR Ondřej Brno 52 M 1983 1 00:44:48 00:10:08
86 39 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 11 MV2 1967 1 00:45:00 00:10:19
87 2 ROČEK Radim ADI 24 MV1 1969 1 00:45:09 00:10:29
88 285 BAZALA Vít 53 M 2001 1 00:45:10 00:10:30
89 228 HYRÁNEK Vladimír Kúty 54 M 1979 1 00:45:21 00:10:40
90 286 BAZALA Oldřich 25 MV1 1971 1 00:45:30 00:10:50
91 128 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 12 MV2 1967 1 00:45:34 00:10:54
92 65 POHANKA Libor KC Brno 26 MV1 1978 1 00:45:38 00:10:58
93 328 KRAJČÍR Dan 13 MV2 1966 1 00:45:40 00:11:00
94 18 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 27 MV1 1977 1 00:45:41 00:11:01
95 322 KOLÁŘ Ladislav Brno 55 M 1986 1 00:45:44 00:11:04
96 277 FANFRDLA Dalimil Maty team 28 MV1 1973 1 00:45:45 00:11:05
97 342 ŠAUER Martin 29 MV1 1977 1 00:45:52 00:11:11
98 188 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 56 M 1983 1 00:45:53 00:11:13
99 118 KOHOUTEK Jiří Jerza 57 M 1989 1 00:45:53 00:11:13
100 126 HRBÁČEK Karel Útěchov 14 MV2 1968 1 00:45:56 00:11:15
101 229 UMLAUF Jiří MTB Slovan Luhačovice 58 M 1994 1 00:45:57 00:11:16
102 125 ČÍŽEK Petr OB Adamov 30 MV1 1971 1 00:46:00 00:11:20
103 74 DVOŘÁK Pavel TJ Liga 100 Olomouc 59 M 1982 1 00:46:01 00:11:21
104 351 TICHÝ Zdeno 60 M 1982 1 00:46:04 00:11:24
105 207 VOLEC Michal Hrušovany u Brna 31 MV1 1978 1 00:46:06 00:11:26
106 238 DOKULIL Zdeněk TJ Liga 100 Olmouc 61 M 1980 1 00:46:07 00:11:26
107 261 JANUŠKA Ivan Šanov 1 MV3 1958 1 00:46:07 00:11:27
108 208 ALMAN Dušan Babice 15 MV2 1967 1 00:46:12 00:11:32
109 160 VRÁNA Filip newline 32 MV1 1976 1 00:46:16 00:11:36
110 17 DYTRT Petr BehejBrno.com 33 MV1 1976 1 00:46:19 00:11:39
111 344 KŘIVÁNEK Filip 62 M 1991 1 00:46:22 00:11:41
112 291 NESRSTA Michal 63 M 1981 1 00:46:23 00:11:43
113 61 BŘEZINA Aleš newline 16 MV2 1962 1 00:46:25 00:11:45
114 192 LABEDZ Jan Brno 64 M 1984 1 00:46:31 00:11:51
115 325 PÁNEK Tomáš Brno 65 M 1984 1 00:46:35 00:11:55
116 148 POUČ Ondřej Individuální 34 MV1 1972 1 00:46:36 00:11:55
117 102 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 66 M 1987 1 00:46:36 00:11:56
118 131 BULÍN Martin Přerov 67 M 1985 1 00:46:37 00:11:57
119 347 BRUMOVSKÝ Jiří Brno 68 M 1987 1 00:46:44 00:12:04
120 95 STÖGER Karel 35 MV1 1976 1 00:46:46 00:12:05
121 276 KALUS Jiří EKOL TEAM 69 M 1993 1 00:46:47 00:12:07
122 158 FORAL Roman Brno 17 MV2 1967 1 00:46:48 00:12:08
123 326 PLECHATÝ Marek Slavoj mendlánky 36 MV1 1973 1 00:46:49 00:12:08
124 45 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 MV3 1951 1 00:46:51 00:12:10
125 248 CHEMČUK Miroslav 37 MV1 1977 1 00:46:52 00:12:11
126 103 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 70 M 1979 1 00:46:53 00:12:13
127 81 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 MV3 1958 1 00:46:55 00:12:15
128 10 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 38 MV1 1974 1 00:46:55 00:12:15
129 110 POHANKA Pavel Lotrando Brno 39 MV1 1973 1 00:46:56 00:12:16
130 8 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 71 M 1979 1 00:46:58 00:12:18
131 315 KNOTEK David 72 M 1982 1 00:47:11 00:12:31
132 3 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 40 MV1 1973 1 00:47:11 00:12:31
133 80 BĚLOHOUBEK Petr Brno 41 MV1 1972 1 00:47:14 00:12:33
134 15 JUŘICA Pavel MK SEITL Ostrava 73 M 1979 1 00:47:15 00:12:35
135 14 GLADIŠ Daniel Vltava FUND 18 MV2 1968 1 00:47:16 00:12:36
136 221 PETR Ondřej 74 M 1983 1 00:47:20 00:12:40
137 152 GONČÁR Jiří Weisser sport 75 M 1981 1 00:47:22 00:12:41
138 92 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 MV3 1958 1 00:47:22 00:12:41
139 149 KNAP Zdeněk 76 M 1991 1 00:47:28 00:12:48
140 241 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 77 M 1990 1 00:47:32 00:12:52
141 247 BARTOŇKOVÁ Nina 1 XZ 1990 1 00:47:34 00:12:53
142 206 NOVOTKA Marcel 78 M 1979 1 00:47:39 00:12:58
143 364 PARGAČ Martin Trenčín 79 M 1985 1 00:47:41 00:13:01
144 330 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 42 MV1 1973 1 00:47:45 00:13:05
145 174 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 80 M 1989 1 00:47:48 00:13:08
146 55 VACULA Ondřej --- 81 M 1981 1 00:47:54 00:13:14
147 62 POKORNÝ Jan VSK Univerzita Brno 82 M 1996 1 00:47:57 00:13:17
148 338 PAVLOVEC Marek 83 M 1985 1 00:47:58 00:13:18
149 111 VINTERA Petr AHA Vyškov 43 MV1 1975 1 00:48:06 00:13:26
150 372 VÍT Onřej 84 M 1980 1 00:48:07 00:13:27
151 295 ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 85 M 1982 1 00:48:08 00:13:28
152 259 FERENČÁKOVÁ Pavla 2 XZ 1978 1 00:48:10 00:13:30
153 367 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 19 MV2 1959 1 00:48:14 00:13:34
154 233 DANĚK Jan Brno 86 M 1989 1 00:48:20 00:13:40
155 26 KUBÁNEK Martin VSK Univerzita Brno 87 M 1986 1 00:48:29 00:13:48
156 184 VOSTAL Matěj Extra Brno 88 M 1995 1 00:48:34 00:13:54
157 166 PROKOP Ondřej ČAU 20 MV2 1962 1 00:48:36 00:13:55
158 298 ČEJKA Michal Slavoj Podivín 89 M 1985 1 00:48:38 00:13:58
159 265 CINTULA Juraj Záhorácký Friški team 90 M 1979 1 00:48:39 00:13:58
160 129 DUFEK Jiří 21 MV2 1968 1 00:48:40 00:13:59
161 240 BENDA Adam 91 M 1990 1 00:48:44 00:14:03
162 12 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 44 MV1 1972 1 00:48:45 00:14:05
163 151 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 45 MV1 1977 1 00:48:45 00:14:05
164 337 POSPÍŠIL Martin SK Skol Brno 22 MV2 1964 1 00:48:54 00:14:14
165 7 ŠTRUBL Michal Mokrá Hora 92 M 1986 1 00:49:07 00:14:26
166 220 VRTÍLEK Milan Nosálovice 93 M 1986 1 00:49:13 00:14:33
167 87 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 23 MV2 1967 1 00:49:20 00:14:40
168 359 MARTINÁK Viktor Brno 46 MV1 1978 1 00:49:26 00:14:46
169 52 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 24 MV2 1964 1 00:49:29 00:14:48
170 170 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 94 M 1979 1 00:49:38 00:14:57
171 339 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 95 M 1992 1 00:49:39 00:14:59
172 292 KOZÁK David 96 M 1984 1 00:49:40 00:14:59
173 143 SLOUKA Jiří Blažovice 97 M 1983 1 00:49:41 00:15:01
174 307 SRNEC Lukáš MÁME SE MOC RÁDI 98 M 1990 1 00:49:47 00:15:07
175 239 DULÍK RObert 47 MV1 1978 1 00:49:58 00:15:17
176 274 VEVERKA Tomáš FK Debakl 99 M 1980 1 00:50:00 00:15:20
177 242 STEHLÍK Albert Sestry v akci a jejich Tygři 100 M 1994 1 00:50:02 00:15:22
178 343 INDRA Radovan 48 MV1 1976 1 00:50:07 00:15:26
179 316 KACAFÍREK Jiří Alfa Tri Team 101 M 1986 1 00:50:11 00:15:31
180 64 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 102 M 1988 1 00:50:24 00:15:44
181 43 MOKRÝ Jan KOB Alfa Brno 25 MV2 1966 1 00:50:25 00:15:44
182 371 LAPČÍK Michael newline 103 M 1988 1 00:50:25 00:15:44
183 19 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 5 MV3 1955 1 00:50:26 00:15:45
184 162 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 49 MV1 1978 1 00:50:27 00:15:47
185 360 ZEZULA Martin Běžci Moravany 50 MV1 1977 1 00:50:28 00:15:48
186 350 GECOVÁ Tereza HOLKY DO NEPOHODY 3 XZ 1983 1 00:50:33 00:15:53
187 177 KREJČÍ Bronislav Prdlavka SSSR Modřice 26 MV2 1964 1 00:50:35 00:15:54
188 193 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 27 MV2 1965 1 00:50:35 00:15:55
189 348 BRZOBAHATÝ Jan 104 M 1987 1 00:50:36 00:15:56
190 30 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica - Myjava 28 MV2 1963 1 00:50:40 00:16:00
191 256 LAZAR Lukáš 105 M 1982 1 00:50:41 00:16:01
192 97 MAREK Jaromír Brno 29 MV2 1964 1 00:50:43 00:16:02
193 76 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 6 MV3 1957 1 00:50:43 00:16:03
194 340 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 7 MV3 1957 1 00:50:44 00:16:03
195 165 POSPÍCHAL Vladimír Alfa tři team 106 M 1985 1 00:50:52 00:16:11
196 123 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 51 MV1 1975 1 00:50:55 00:16:15
197 290 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 52 MV1 1976 1 00:50:57 00:16:16
198 77 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 8 MV3 1951 1 00:51:04 00:16:23
199 302 VRÁNEK David 53 MV1 1978 1 00:51:10 00:16:29
200 331 HÁJEK Jan Hozený tyčky 107 M 1987 1 00:51:14 00:16:33
201 243 SOVA Oldřich ATEX007 54 MV1 1976 1 00:51:18 00:16:37
202 130 GIEBL Radek Tišnov 55 MV1 1975 1 00:51:24 00:16:43
203 236 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 30 MV2 1968 1 00:51:24 00:16:44
204 167 PARMA Tomáš Brno 56 MV1 1970 1 00:51:27 00:16:46
205 368 SZALVA Jiří Koválov 31 MV2 1967 1 00:51:27 00:16:47
206 201 ARRUFI Franch Katalánsko 57 MV1 1972 1 00:51:28 00:16:48
207 329 CUENCA Lopez Egabrense 108 M 1992 1 00:51:31 00:16:51
208 202 ZEMÁNEK Miroslav 109 M 1979 1 00:51:31 00:16:51
209 27 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole Orel Žďár nad Sázavou 9 MV3 1953 1 00:51:35 00:16:54
210 54 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 110 M 1983 1 00:51:36 00:16:55
211 79 JANHUBA Bořivoj Brno 111 M 1980 1 00:51:36 00:16:56
212 141 MATULOVÁ Martina Brno 4 XZ 1972 1 00:51:38 00:16:57
213 306 ŠMÍD Jan Brno 112 M 1984 1 00:51:41 00:17:01
214 254 VÁCLAVÍK Tomáš BOLATICE 113 M 1982 1 00:51:45 00:17:04
215 190 MÜNSTER Libor Blansko 32 MV2 1966 1 00:51:50 00:17:10
216 345 VELEŠÍK Petr 58 MV1 1975 1 00:52:00 00:17:20
217 31 JANEK Petr Brno 59 MV1 1969 1 00:52:06 00:17:25
218 121 BITTNER Josef BehejBrno.com 60 MV1 1970 1 00:52:09 00:17:29
219 223 ČERBÁK Bořek Brno 33 MV2 1967 1 00:52:11 00:17:30
220 284 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 10 MV3 1951 1 00:52:17 00:17:36
221 363 PEROUTKA Tomáš Velké Němčice 114 M 1985 1 00:52:18 00:17:37
222 142 MIKITA Pavel SK Sever Brno 11 MV3 1952 1 00:52:19 00:17:39
223 279 NEPUSTILOVÁ Monika 5 XZ 1981 1 00:52:21 00:17:41
224 25 ŽÁK Jan 61 MV1 1972 1 00:52:23 00:17:43
225 180 JAHODA Robert Q běží 62 MV1 1974 1 00:52:30 00:17:49
226 244 HANOUSEK Kamil RBK Blansko 63 MV1 1974 1 00:52:30 00:17:50
227 145 KUNITSKI Evghenii Brno 115 M 1981 1 00:52:30 00:17:50
228 83 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 64 MV1 1976 1 00:52:31 00:17:51
229 219 HRŮZA Vladimír Brno 34 MV2 1960 1 00:52:32 00:17:52
230 365 LORENC Antonín Bertík Blansko 35 MV2 1964 1 00:52:33 00:17:52
231 181 LEXMAUL Petr 116 M 1990 1 00:52:33 00:17:53
232 323 SEZIMA Petr Tandem Brno 117 M 1986 1 00:52:35 00:17:54
233 191 CZÓKOLY Jan Moravský kras 65 MV1 1978 1 00:52:44 00:18:03
234 119 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 12 MV3 1955 1 00:52:45 00:18:04
235 257 ZÁVODNÍK Milan Extra Brno 66 MV1 1973 1 00:52:50 00:18:09
236 217 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 118 M 1981 1 00:52:54 00:18:14
237 185 GALÍK Pavel Sokol Vranov 36 MV2 1961 1 00:53:00 00:18:20
238 115 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 67 MV1 1975 1 00:53:05 00:18:25
239 205 VEGH Peter SPORT Tatry 37 MV2 1968 1 00:53:07 00:18:26
240 280 ŠTEFAN Martin Běhej Brno 68 MV1 1972 1 00:53:10 00:18:29
241 309 SVOBODA Ondřej 119 M 1989 1 00:53:19 00:18:39
242 161 DRLÝ Aleš 38 MV2 1968 1 00:53:24 00:18:43
243 304 KRAJÍČEK Ondřej 69 MV1 1975 1 00:53:27 00:18:46
244 270 JOSEFÍK maria Moje kolo 120 M 1983 1 00:53:42 00:19:02
245 113 NEHYBA Pavel Brno 39 MV2 1965 1 00:53:43 00:19:03
246 318 OUDIN Grégoire Egabrense 121 M 1997 1 00:53:52 00:19:12
247 6 KADUBEC Václav 122 M 1991 1 00:53:54 00:19:14
248 105 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 70 MV1 1977 1 00:53:55 00:19:15
249 98 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 40 MV2 1961 1 00:53:56 00:19:15
250 283 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 13 MV3 1952 1 00:54:00 00:19:20
251 227 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 123 M 1982 1 00:54:00 00:19:20
252 211 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 71 MV1 1974 1 00:54:05 00:19:25
253 268 KLOBOUK Petr Brno 41 MV2 1964 1 00:54:10 00:19:30
254 72 MOUČKA Jan newline 14 MV3 1956 1 00:54:11 00:19:31
255 232 MACHÁČEK Martin Javůrek 15 MV3 1955 1 00:54:12 00:19:32
256 53 BŘEZA Miroslav Brno 42 MV2 1959 1 00:54:13 00:19:33
257 134 LAVIČKA Jaroslav Drásov 43 MV2 1959 1 00:54:16 00:19:36
258 252 PAVLÁT Martin Žamberk 124 M 1989 1 00:54:25 00:19:44
259 157 HAVLÍČEK Štěpán Brno 125 M 1983 1 00:54:27 00:19:47
260 358 ŠIMEK Matěj BKČS 126 M 1981 1 00:54:29 00:19:49
261 310 SLABOTINSKÝ Filip 127 M 1988 1 00:54:39 00:19:59
262 36 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 128 M 1994 1 00:54:39 00:19:59
263 303 ŠŇUPÁREK Martin ABND Racing Team 72 MV1 1971 1 00:54:45 00:20:04
264 273 BALLON Marek 129 M 1990 1 00:55:33 00:20:52
265 293 PSOTA Václav Divadlo na dlani 130 M 1981 1 00:55:38 00:20:57
266 334 PIVODA Marek 131 M 1987 1 00:55:47 00:21:06
267 218 JANÁČKOVÁ Vladimíra Brno Bystrc 6 XZ 1980 1 00:55:48 00:21:08
268 86 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 44 MV2 1968 1 00:55:52 00:21:11
269 137 SVOBODA Jan Garko Brno 45 MV2 1961 1 00:55:53 00:21:12
270 317 DVOŘÁK Martin Extra Brno 132 M 1988 1 00:56:06 00:21:25
271 231 HRSTKA Pavel Medlov 73 MV1 1971 1 00:56:07 00:21:27
272 361 BOSÁK Daniel 74 MV1 1978 1 00:56:10 00:21:30
273 140 MATULA Jaroslav Brno 75 MV1 1970 1 00:56:13 00:21:32
274 353 PEROUTKOVÁ Alena Velké Němčice 7 XZ 1987 1 00:56:18 00:21:38
275 250 NOVÁK Martin Brno 16 MV3 1951 1 00:56:22 00:21:42
276 275 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 8 XZ 1971 1 00:56:24 00:21:44
277 282 BURDOVÁ Aneta Brno Fit Chicks 9 XZ 1989 1 00:56:34 00:21:53
278 281 KUČÍREK Tomáš Extra Brno 133 M 1986 1 00:56:35 00:21:54
279 272 BÖHMER Martin 134 M 1981 1 00:56:37 00:21:56
280 124 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 10 XZ 1980 1 00:56:38 00:21:58
281 320 CHOCHOLA Václav 135 M 1993 1 00:56:39 00:21:59
282 122 MUSIL Josef Náměšť nad Oslavou 46 MV2 1964 1 00:56:41 00:22:00
283 176 KUNC Josef Orel Vyškov 47 MV2 1960 1 00:56:41 00:22:01
284 89 DURNA Pavel Brno 136 M 1983 1 00:56:49 00:22:08
285 51 ZIMÁČEK Petr SDH Čeložnice 76 MV1 1977 1 00:56:51 00:22:10
286 9 PELC Vít OZZY Brno 48 MV2 1967 1 00:56:52 00:22:12
287 34 BEČIČKA Petr Hal 3000 49 MV2 1960 1 00:57:01 00:22:21
288 210 GÖPFERT Eduard ČVK Brno 77 MV1 1971 1 00:57:01 00:22:21
289 251 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia Brno 17 MV3 1949 1 00:57:02 00:22:22
290 214 THÁL Jan 78 MV1 1978 1 00:57:06 00:22:26
291 155 VLASÁK Ota Šmeral Brno 50 MV2 1968 1 00:57:10 00:22:29
292 168 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 79 MV1 1970 1 00:57:13 00:22:32
293 71 FABRIK Miroslav 51 MV2 1959 1 00:57:14 00:22:33
294 20 CRHÁK Ondřej Jehnice 80 MV1 1974 1 00:57:15 00:22:35
295 305 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 81 MV1 1977 1 00:57:21 00:22:40
296 146 SKLENKA Tomáš Individuální 82 MV1 1976 1 00:57:37 00:22:57
297 224 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 18 MV3 1958 1 00:57:52 00:23:11
298 266 ZEMANDLOVÁ Anna 11 XZ 1982 1 00:57:57 00:23:17
299 332 MCCLURKIN David Hozený tyčky 52 MV2 1964 1 00:58:08 00:23:27
300 297 VODIČKA Radek artoss reality 83 MV1 1969 1 00:58:12 00:23:31
301 32 DOSTÁLOVÁ Vendula 12 XZ 1981 1 00:58:13 00:23:32
302 346 KRČÁLOVÁ Barbora 13 XZ 1982 1 00:58:13 00:23:33
303 271 PÍŠŤKOVÁ Petra 14 XZ 1985 1 00:58:15 00:23:35
304 324 RÁDLOVÁ Kateřina Brno 15 XZ 1978 1 00:58:23 00:23:42
305 370 SKYPALA Tomáš Atex 007 137 M 1983 1 00:58:31 00:23:51
306 133 VOLAVÝ Vladimír Fit online 19 MV3 1955 1 00:58:33 00:23:52
307 171 BORKOVEC Luděk 138 M 1985 1 00:59:12 00:24:32
308 37 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 16 XZ 1989 1 00:59:12 00:24:32
309 107 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 53 MV2 1966 1 00:59:22 00:24:42
310 186 HARTMANN Petr Brno 54 MV2 1959 1 00:59:24 00:24:44
311 169 ŠTANCLOVÁ Kateřina Brno 17 XZ 1991 1 00:59:28 00:24:48
312 269 HANČÍK Radovan 84 MV1 1974 1 00:59:37 00:24:56
313 258 PETR Pavel Ekol 85 MV1 1973 1 00:59:38 00:24:57
314 336 KNECHT Milan Eldo Brno 55 MV2 1961 1 01:00:24 00:25:44
315 300 KABELA Vojtěch Hrušovany u Brna 20 MV3 1947 1 01:00:25 00:25:45
316 249 WÍTTEK Richard Rájec - Jestřabí 86 MV1 1972 1 01:01:07 00:26:26
317 260 STANĚK Martin TJ Oslavany 139 M 1987 1 01:01:17 00:26:37
318 159 POSPÍCHAL Vladimír 21 MV3 1952 1 01:01:18 00:26:38
319 13 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 56 MV2 1961 1 01:01:24 00:26:44
320 63 SVOBODA Karel Moravská Slavia Brno 22 MV3 1945 1 01:01:28 00:26:47
321 104 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 23 MV3 1954 1 01:01:32 00:26:52
322 60 ONODI Otto Elpis klub Brno 87 MV1 1974 1 01:01:44 00:27:03
323 178 DVOŘÁK David (CZE) 88 MV1 1976 1 01:01:46 00:27:05
324 366 JEŽ Martin 89 MV1 1973 1 01:01:53 00:27:13
325 203 HANÁK František Jehnice 140 M 2003 1 01:02:01 00:27:21
326 301 SLÁMA Vladimír 24 MV3 1954 1 01:02:07 00:27:27
327 70 FABRIKOVÁ Blanka 18 XZ 1960 1 01:02:42 00:28:02
328 175 HROMÁDKA Jaroslav Brno 90 MV1 1976 1 01:02:43 00:28:03
329 82 HUBÁČEK Milan Jehnice 91 MV1 1971 1 01:02:45 00:28:05
330 209 NOVOSEDLÍK Lubomír SK pre radost Nitra 57 MV2 1966 1 01:02:52 00:28:12
331 311 TESAŘ Radek Ragby klub Vyškov 141 M 1979 1 01:02:57 00:28:16
332 56 SPONAR Jan Tesla Brno 25 MV3 1950 1 01:03:17 00:28:37
333 362 ROJČÍK Ondřej 142 M 1979 1 01:03:28 00:28:48
334 287 SMEJKAL Michal Brno 143 M 1984 1 01:04:14 00:29:34
335 296 SEDLÁČKOVÁ Lucie 19 XZ 1971 1 01:04:36 00:29:55
336 308 ODSTRČIL Martin 92 MV1 1974 1 01:05:13 00:30:33
337 21 SZOMBATH Andrej Brno 144 M 1979 1 01:05:13 00:30:33
338 341 KRUPOVÁ Kateřina 20 XZ 1985 1 01:05:38 00:30:58
339 108 BIL Jaroslav newline 58 MV2 1959 1 01:05:41 00:31:01
340 50 TŘÍSKA Roman 26 MV3 1956 1 01:05:41 00:31:01
341 327 VESELÁ Klára Šebrov 21 XZ 1992 1 01:05:42 00:31:02
342 369 JURKA Jiří Sokol Slavice 145 M 1986 1 01:07:33 00:32:53
343 288 KLEČKOVÁ Lenka 22 XZ 1977 1 01:08:20 00:33:40
344 299 ZEMAN Martin Kr. Pole 59 MV2 1963 1 01:08:21 00:33:41
345 136 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 27 MV3 1952 1 01:09:50 00:35:09
346 213 HOLÝ Josef Orel Židenice 28 MV3 1941 1 01:10:05 00:35:24
347 163 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 60 MV2 1960 1 01:10:17 00:35:37
348 349 WEITER Roman Orel Vyškov 93 MV1 1975 1 01:11:47 00:37:07
349 253 ZIMA Ondřej 146 M 1998 1 01:13:13 00:38:32
350 222 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 29 MV3 1956 1 01:16:10 00:41:29

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 144 PRIPUTEN Radek M 1985
DNF 267 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno M 1995

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.01.2018 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
17.02.2018 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
24.02.2018 09:00
Rohálovská desítka
10.03.2018 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
17.03.2018 08:00
Uhřické kolečko
25.03.2018 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
26.05.2018 13:13
VolšoHEC run
16.06.2018 09:00
4. ročník „Běhu Jana Opletala“
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.