Rychlé novinky:

13.11.2017: Nová brožura BBP 2018

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

Brněnský MASAKR 2017 - 63km jednotlivci

Datum pořádání od 16.09.2017 07:00 do 16.09.2017 19:30
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 07:00 hod

Vzdálenost (km)63,00
Počet kol1
Počet závodníků176
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 23 ČÍPA Jiří BehejBrno.com - Salming 1 M18-39 1985 2 04:40:23
2 61 HRUŠKA Zdeněk RUNSPORT Team 2 M18-39 1989 2 05:23:28 00:43:05
3 112 NOVOTNÝ Daniel Cykloservis Moravský Krumlov 1 M40-49 1974 2 05:25:57 00:45:34
4 56 HEREJT Petr UWG Plzeň 2 M40-49 1976 2 05:30:31 00:50:08
5 165 VELIČKA Ondřej www.ultramaratonec.cz 3 M18-39 1983 2 05:40:37 01:00:14
6 85 KOVÁŘÍK Ondřej Profibaustoffe CZ 4 M18-39 1989 2 05:42:28 01:02:05
7 22 ČAPEK Honza TJ Sokol Valeč 5 M18-39 1986 2 05:43:23 01:03:00
8 35 DVOŘÁK Štěpán Off-limits.cz 6 M18-39 1985 2 05:43:25 01:03:01
9 55 HELLEŠÍ Jiří Atletika Zábřeh 7 M18-39 1979 2 05:45:20 01:04:57
10 16 CERMAK Jan Elite Sport Team 8 M18-39 1989 2 05:48:38 01:08:15
11 63 HÜBNER Erik 3 M40-49 1977 2 05:50:58 01:10:34
12 83 KOPČÍK Tomáš Trnava 4 M40-49 1968 2 05:51:44 01:11:21
13 147 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 1 M50-59 1966 2 05:58:56 01:18:33
14 154 ŠTERC Jiří Slevoking 9 M18-39 1990 2 06:01:33 01:21:10
15 103 MATOUSEK Pavel 10 M18-39 1978 2 06:04:10 01:23:47
16 50 HALAJ Michal Brezno 11 M18-39 1990 2 06:06:12 01:25:49
17 134 SLATINA František AC Moravská Slavia Brno 2 M50-59 1966 2 06:10:59 01:30:36
18 96 LENGÁL Ondřej 12 M18-39 1986 2 06:15:16 01:34:52
19 168 VLASÁK Adam 13 M18-39 1984 2 06:15:29 01:35:05
20 58 HORA Petr KPPH Brno 5 M40-49 1976 2 06:19:13 01:38:50
21 89 KŘÍŽ Petr 6 M40-49 1970 2 06:19:40 01:39:16
22 90 KUČERA Martin 7 M40-49 1974 2 06:20:20 01:39:57
23 86 KOZÁNEK Petr Extra Brno 14 M18-39 1989 2 06:27:49 01:47:26
24 76 KAŠPAROVÁ Kateřina MK Kladno 1 Z18-34 1986 2 06:28:07 01:47:43
25 67 JANÁČEK Libor 15 M18-39 1978 2 06:28:16 01:47:53
26 164 VÁVRA Robert KONWA team 8 M40-49 1977 2 06:28:16 01:47:53
27 141 STUDENÝ Lubomír Oddíl 2015 3 M50-59 1967 2 06:31:58 01:51:35
28 60 HRABČÁK Radek 16 M18-39 1978 2 06:32:32 01:52:09
29 4 ANDRONIKIDIS Janis sportovnikurzy.cz 17 M18-39 1995 2 06:34:02 01:53:39
30 54 HAŠPL Marcel Oddíl 2015 9 M40-49 1977 2 06:34:25 01:54:02
31 101 MAREK Karel #HATERSBrno 18 M18-39 1987 2 06:34:30 01:54:07
32 124 POLÁNKA Petr Pinčová stáj Radoslava Pláteníka 10 M40-49 1975 2 06:34:32 01:54:09
33 125 PROKOP Ondřej ČAU 4 M50-59 1962 2 06:43:01 02:02:38
34 105 MATUŠKOVÁ Petra 2 Z18-34 1985 2 06:44:55 02:04:32
35 118 PASTUCHA Silvester 11 M40-49 1974 2 06:45:19 02:04:56
36 14 BULÍN Martin Přerov 19 M18-39 1985 2 06:46:19 02:05:56
37 140 STRNAD Ondřej Brno Medlánky 20 M18-39 1980 2 06:46:32 02:06:09
38 9 BRADA Lukáš Skaštice 21 M18-39 1978 2 06:46:45 02:06:22
39 40 FRANK Jakub Sobík 22 M18-39 1985 2 06:47:09 02:06:46
40 66 CHLADIL Ladislav VUT 23 M18-39 1986 2 06:47:13 02:06:50
41 10 BRAUNER Jan 24 M18-39 1990 2 06:47:29 02:07:06
42 92 KUCHYNKA Aleš AHOJ Praha 12 M40-49 1970 2 06:49:19 02:08:56
43 98 LOVAS Tomáš ASPOT Hulín 25 M18-39 1979 2 06:50:10 02:09:46
44 93 KUKAŇ Tom Ibalgin Team 5 M50-59 1967 2 06:51:04 02:10:41
45 94 KUNEŠ David EUrunner.eu 13 M40-49 1974 2 06:52:46 02:12:23
46 20 ČADOVÁ Marcela 1 Z35-44 1975 2 06:56:49 02:16:26
47 132 SINKULE Pavel Extra Brno 26 M18-39 1981 2 06:56:51 02:16:28
48 7 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 14 M40-49 1968 2 06:57:06 02:16:43
49 41 FUČÍK Karel 15 M40-49 1977 2 06:57:48 02:17:25
50 13 BROSCH Petr SK Radioklub Blansko 16 M40-49 1971 2 06:58:01 02:17:38
51 77 KINCL Jan Vepřovky 17 M40-49 1971 2 06:58:29 02:18:06
52 6 BICAN Vítězslav 27 M18-39 1979 2 07:01:36 02:21:13
53 111 NOVÁK Michal SK Babice 28 M18-39 1982 2 07:03:42 02:23:19
54 104 MATUŠKA Robin 29 M18-39 1982 2 07:06:10 02:25:46
55 42 GAJÁREK Martin Tata & syn - SANDÁL TEAM 18 M40-49 1969 2 07:06:19 02:25:56
56 64 HUMLÍČEK Kryštof 30 M18-39 1994 2 07:06:35 02:26:12
57 27 DIVINA Miroslav DRAKEN 31 M18-39 1984 2 07:09:22 02:28:59
58 69 JEŘÁBKOVÁ Kristýna Trailpoint / RWTTC 2 Z35-44 1978 2 07:10:22 02:29:59
59 47 HÁBA Ondřej 32 M18-39 1996 2 07:14:09 02:33:46
60 48 HAJZER Bořivoj 33 M18-39 1980 2 07:15:25 02:35:02
61 8 BLAŽEK Viktor 19 M40-49 1976 2 07:15:46 02:35:23
62 34 DVOŘÁČEK Jan Trailrun.cz/Runsport Team 34 M18-39 1979 2 07:15:57 02:35:34
63 180 KALIŠ Jakub 35 M18-39 1991 2 07:18:14 02:37:51
64 126 PŘIKRYL David SRTG Prostějov 20 M40-49 1970 2 07:18:15 02:37:52
65 115 PARTL Jiří Synthon Sport Society 36 M18-39 1990 2 07:21:10 02:40:47
66 32 ĎURKÁČOVÁ Slávka Synthon Sport Society 3 Z18-34 1988 2 07:21:10 02:40:47
67 145 ŠIMEK Jan Ďolíček 21 M40-49 1976 2 07:21:15 02:40:52
68 102 MAREL Jiri Edelveiss 22 M40-49 1977 2 07:30:11 02:49:48
69 59 HORNÍČEK Zdeněk Čutňoch Vyškov 23 M40-49 1971 2 07:32:59 02:52:36
70 3 ABSOLÍN Michal 37 M18-39 1980 2 07:34:09 02:53:46
71 158 TROJAN Radek 38 M18-39 1986 2 07:34:47 02:54:24
72 87 KRATSCHMER Bruno Ogar z Moravy 39 M18-39 1982 2 07:35:02 02:54:39
73 43 GARY Kuniss Team Fahrraddoktor Relax Lugau 40 M18-39 1980 2 07:35:29 02:55:05
74 178 SVOBODA Pavel 24 M40-49 1969 2 07:35:49 02:55:26
75 84 KOVAČIČ Sebastian 41 M18-39 1978 2 07:38:05 02:57:42
76 18 COL Roman RUBIC 42 M18-39 1979 2 07:38:06 02:57:43
77 75 KARKOŠKA Jan 4 karkošky 43 M18-39 1978 2 07:39:10 02:58:47
78 120 PETLACH Richard Bike Triatlon Morkovice 44 M18-39 1978 2 07:40:02 02:59:39
79 144 ŠEVČÍKOVÁ Lucie TJ Sokol Luleč 3 Z35-44 1979 2 07:40:02 02:59:39
80 150 ŠPIČÁK Pavel Katastrofa 45 M18-39 1978 2 07:40:04 02:59:41
81 26 DANĚK Jan 46 M18-39 1989 2 07:40:04 02:59:41
82 128 RŮŽIČKA Tomáš 47 M18-39 1979 2 07:42:02 03:01:39
83 11 BRÁZDIL Daniel Ultra continental 25 M40-49 1975 2 07:42:26 03:02:02
84 24 ČUHEL Igor 48 M18-39 1989 2 07:46:06 03:05:43
85 119 PAVELKA Zdeněk RC Řepka 49 M18-39 1979 2 07:47:38 03:07:15
86 169 VLK David 50 M18-39 1993 2 07:48:58 03:08:35
87 38 FISER David 26 M40-49 1976 2 07:50:18 03:09:55
88 163 VANĚK Jiří CzechOut 51 M18-39 1988 2 07:50:37 03:10:14
89 106 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 27 M40-49 1968 2 07:50:54 03:10:31
90 172 ZACHOVÁ Petra 4 Z35-44 1981 2 07:52:44 03:12:21
91 137 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 28 M40-49 1969 2 07:52:45 03:12:22
92 121 PLACHÁ Andrea Maratonský Klub Prostějov 5 Z35-44 1976 2 07:53:17 03:12:54
93 129 SEDLÁČEK David SRTG Česká 52 M18-39 1988 2 07:56:37 03:16:14
94 122 PLACHÝ Martin Maratonský Klub Prostějov 6 M50-59 1965 2 07:56:58 03:16:35
95 45 GESCHEIDT Patrik 53 M18-39 1979 2 07:57:43 03:17:20
96 162 VÁLKOVÁ Šárka AC Moravská Slavia Brno 4 Z18-34 1984 2 08:01:25 03:21:02
97 73 KALINA Martin SRTG-Brno 54 M18-39 1987 2 08:01:51 03:21:28
98 136 STANISZEWSKI Pawel AHOJ Praha 55 M18-39 1979 2 08:02:00 03:21:37
99 160 TYLEČEK Pavel Jundrováci 29 M40-49 1973 2 08:02:02 03:21:39
100 173 ZDRAŽIL Petr Quo usque tandem 1 M60+ 1957 2 08:02:41 03:22:18
101 127 PTÁČEK Petr 56 M18-39 1987 2 08:03:08 03:22:45
102 97 LIBOVICKÝ Vít Superlife 7 M50-59 1963 2 08:03:30 03:23:07
103 57 HONZAK Petr 30 M40-49 1977 2 08:04:35 03:24:11
104 70 JINDŘICH Marek 31 M40-49 1975 2 08:05:21 03:24:58
105 82 KOMÁREK Michal SRTG Žďár nad Sázavou 57 M18-39 1981 2 08:08:31 03:28:07
106 114 OŠŤÁDAL Jan Zevling team 58 M18-39 1982 2 08:11:09 03:30:45
107 175 ŽÁKOVSKÁ Alena Horizont Blansko 1 Z55+ 1962 2 08:12:13 03:31:50
108 68 JANČA Josef OKNA-KONSTRUKCE.cz 32 M40-49 1976 2 08:15:10 03:34:47
109 108 MIKUNDA Miloš Rožnov pod Radhoštěm 8 M50-59 1964 2 08:20:36 03:40:13
110 19 CZERNER Lukáš 59 M18-39 1984 2 08:24:41 03:44:18
111 171 WOLNÝ Rostislav 60 M18-39 1984 2 08:34:24 03:54:00
112 107 MIKLÁŠ Ján Sygic Travel 61 M18-39 1990 2 08:34:24 03:54:01
113 51 HANOUSKOVÁ Ester 5 Z18-34 1986 2 08:38:27 03:58:04
114 157 TRAWINSKÁ Lenka 6 Z35-44 1978 2 08:41:39 04:01:16
115 31 DROTÁR Martin Centroprojekt 62 M18-39 1984 2 08:43:25 04:03:02
116 53 HARTMANN Petr Brno 9 M50-59 1959 2 08:56:19 04:15:56
117 36 DVOŘÁK Radim Pardubice 63 M18-39 1978 2 08:56:23 04:16:00
118 25 DANĚK Milan 33 M40-49 1970 2 08:59:11 04:18:48
119 152 ŠTAFFA Petr OnPe 34 M40-49 1976 2 08:59:21 04:18:58
120 44 GAZDAG Vladimír 35 M40-49 1971 2 08:59:29 04:19:06
121 170 WERBITZKY Marek 36 M40-49 1969 2 08:59:38 04:19:15
122 123 PODMELOVA Vilma Báječné ženy v běhu 2 Z55+ 1962 2 09:00:56 04:20:33
123 159 TURICKÝ Ladislav Pteam 64 M18-39 1981 2 09:02:17 04:21:54
124 100 MALÁ Helena 7 Z35-44 1981 2 09:04:13 04:23:50
125 99 MACHŮ Zdeněk 37 M40-49 1977 2 09:07:29 04:27:06
126 62 HUB Martin Cimrteam 65 M18-39 1979 2 09:10:34 04:30:11
127 142 SVOBODA Vladimír T.O. Veget 10 M50-59 1961 2 09:10:51 04:30:28
128 74 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo 2 M60+ 1952 2 09:13:43 04:33:20
129 177 ULMA Tomáš Praha 9 11 M50-59 1964 2 09:18:16 04:37:52
130 17 CETKOVSKÁ Tereza MK Prostějov 6 Z18-34 1987 2 09:28:29 04:48:06
131 88 KŘÍŽ Milan 66 M18-39 1983 2 09:31:29 04:51:05
132 130 SCHMIER Alexander 12 M50-59 1966 2 09:36:40 04:56:17
133 176 ŽDÁNSKÝ Petr Brno 67 M18-39 1985 2 09:58:06 05:17:43
134 79 KNESL Jiří 68 M18-39 1984 2 10:09:39 05:29:16
135 138 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 8 Z35-44 1982 2 10:15:14 05:34:50
136 174 ŽÁČEK Jaromír Bistro Ochoz 13 M50-59 1964 2 10:18:03 05:37:40
137 21 ČAJDA Daniel DANOVIA 69 M18-39 1992 2 10:27:17 05:46:54
138 151 ŠPLÍCHAL Jiří SRTG Česká 70 M18-39 1987 2 10:27:20 05:46:57
139 71 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 7 Z18-34 1989 2 10:27:20 05:46:57
140 91 KUČÍREK Tomáš Extra Brno 71 M18-39 1986 2 11:07:36 06:27:12
141 15 BURDOVÁ Aneta Brno Fit Chicks 8 Z18-34 1989 2 11:07:36 06:27:13

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 2 ABLORH Titus Sanasport runners M18-39 1993 0 2 kola
DNS 5 BAUCH Petr Honeywell M18-39 1987 0 2 kola
DNS 12 BRITAN Martin M18-39 1987 0 2 kola
DNS 29 DOHNAL Robert ČAU M40-49 1970 0 2 kola
DNS 30 DOLEŽELOVÁ Marcela Z35-44 1974 0 2 kola
DNS 81 KOHOUT Robert M40-49 1975 0 2 kola
DNS 95 KUZMA Ladislav M40-49 1972 0 2 kola
DNS 109 NEMEC Vladimir M40-49 1977 0 2 kola
DNS 110 NETOLICKÝ Martin M18-39 1981 0 2 kola
DNS 113 O'MALLEY Martin CMK M40-49 1969 0 2 kola
DNS 116 PAŘÍZEK Jan M18-39 1980 0 2 kola
DNS 131 SIKORA Lucyna Z35-44 1976 0 2 kola
DNS 133 SKOČOVSKÝ Lukáš M18-39 1980 0 2 kola
DNS 135 SPANKO Jaroslav Bubu M18-39 1992 0 2 kola
DNS 139 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice M18-39 1982 0 2 kola
DNS 46 GUZIUR Petr M18-39 1987 0 2 kola
DNS 52 HARNOŠ Jan M18-39 1982 0 2 kola
DNS 65 CHALOUPKOVÁ Kateřina Z35-44 1978 0 2 kola
DNS 72 KALÁB Tomáš Bali & Kali team M18-39 1994 0 2 kola
DNS 146 ŠIMEK Matěj BKČS M18-39 1981 0 2 kola
DNS 149 ŠOUMAL Vladimír ATEX - dělníci běhu M18-39 1980 0 2 kola
DNS 153 ŠŤASTNÝ Jiří Moravský Krumlov M50-59 1960 0 2 kola
DNS 156 TRÁVNÍČEK Lukáš M40-49 1973 0 2 kola
DNS 161 VALENTA Petr Budyně M18-39 1979 0 2 kola
DNF 166 VESELÝ Jiří M40-49 1973
DNF 167 VÍTEČEK Antonín Němčičky M18-39 1985
DNF 179 FRAIS Václav Emanuel M40-49 1970
DNF 155 TOVARYŠ Marek M50-59 1966
DNF 148 ŠKAMRADA Jakub M18-39 1978
DNF 78 KNEDLA Miroslav Tak trochu jiný běh M18-39 1981
DNF 80 KNĚŽÍNEK Vít Babiččina běžecká buňka M18-39 2017
DNF 143 ŠEVČÍK Václav M18-39 1994
DNF 37 EREMKA Libor M18-39 1988
DNF 39 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice M40-49 1976
DNF 28 DOČKALOVÁ Věra KOPIS HZS JMK Z35-44 1976

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.12.2017 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
06.01.2018 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
20.01.2018 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
27.01.2018 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
17.02.2018 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
10.03.2018 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
17.03.2018 08:00
Uhřické kolečko
25.03.2018 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.