Rychlé novinky:

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

04.09.2017: BT 2017 Blažovice - AUTOBUS

Havířovská desítka 2016 - Běh 10km

Datum pořádání od 15.10.2016 08:00 do 15.10.2016 18:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 11:30 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků371
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1035 CHRASCINA Marek 1. bezecky jablunkov 1 M39 1977 4 00:33:21
2 252 KETNER Karel Salomonrun.cz/SSK VITKOVICE/OSA INVEST 2 M39 1990 4 00:35:51 00:02:30
3 1057 DOKULIL Zdeněk Olomouc 3 M39 1980 4 00:35:55 00:02:34
4 64 OŽANA Lukáš AO Slavia Havířov 4 M39 1997 4 00:37:00 00:03:39
5 255 POLÁŠEK Jan AO Slavia Havířov 5 M39 1980 4 00:37:05 00:03:44
6 1032 ŠINDELEK Daniel MK SEITL Ostrava 1 M50-59 1965 4 00:37:50 00:04:29
7 63 HARTIG David Burik Running Team 1 M40-49 1973 4 00:38:00 00:04:39
8 276 VLACH Martin 6 M39 1991 4 00:38:28 00:05:07
9 59 KVAPULINSKÝ Martin Team LightBIKE 7 M39 1983 4 00:38:50 00:05:29
10 305 ČÍŽ Radim 8 M39 1990 4 00:39:19 00:05:58
11 43 ŠTEFL Josef SASKOS 9 M39 1998 4 00:39:25 00:06:04
12 20 ŠUMPICH Jakub 10 M39 1978 4 00:39:49 00:06:28
13 322 CHOVANEC Petr 2 M40-49 1973 4 00:39:52 00:06:31
14 288 SLEZÁK Jiří 11 M39 1985 4 00:40:03 00:06:42
15 1073 LAŠTŮVKA Jan 12 M39 1987 4 00:40:05 00:06:44
16 327 TOMAHOGH Ján 13 M39 1978 4 00:40:05 00:06:44
17 76 STÖCKER Richard Team LightBIKE 14 M39 1979 4 00:40:25 00:07:04
18 41 KNĚŽÍK Roman 3 M40-49 1972 4 00:40:28 00:07:07
19 114 LIPKA Marcel SK Černé Plíce 4 M40-49 1974 4 00:41:03 00:07:42
20 280 HOŘAVKA Jan 5 M40-49 1974 4 00:41:04 00:07:43
21 100 WRÓBEL Přemysl Kamazasy Honks 15 M39 1985 4 00:41:06 00:07:45
22 259 BABULÍK Václav 16 M39 1985 4 00:41:37 00:08:16
23 1038 KRSTEVOVA Andrea Pearl iZUMi Czech 1 Z39 1985 4 00:41:40 00:08:19
24 323 BUŠEK Martin BK SAK KARVINÁ 2 M50-59 1964 4 00:41:49 00:08:28
25 261 WAWRZYCZEK Andrej 17 M39 1988 4 00:41:58 00:08:37
26 21 RUDICKÝ Radovan SK Oceláci Ostrava 6 M40-49 1969 4 00:42:00 00:08:39
27 301 NOVÁKOVÁ Barbora 2 Z39 1983 4 00:42:20 00:08:59
28 278 SZYMANIK Filip 18 M39 1994 4 00:42:22 00:09:01
29 166 SCHREIER Jan 19 M39 1992 4 00:42:23 00:09:02
30 260 MICHNÍK Jiří 20 M39 1978 4 00:42:37 00:09:16
31 112 SUROVEC David Hrabová 21 M39 1977 4 00:42:45 00:09:24
32 1300 JURČEK Tomáš 7 M40-49 1974 4 00:42:48 00:09:27
33 237 MAZUCHOVÁ Kateřina 1 Z40-49 1974 4 00:42:49 00:09:28
34 37 MICHÁLEK Jiří UPSA 22 M39 1980 4 00:42:49 00:09:28
35 156 MONCZKA Daniel Karviná 8 M40-49 1976 4 00:42:50 00:09:29
36 299 HELCEL martin MH bike 23 M39 1988 4 00:42:51 00:09:30
37 254 MOJ Lukáš SRTG Havířov 24 M39 1998 4 00:42:53 00:09:32
38 293 BUJOK Michał 25 M39 1989 4 00:43:01 00:09:40
39 325 KRAVČÍK Karel 1 M60+ 1956 4 00:43:05 00:09:44
40 122 ČECH Martin 26 M39 1982 4 00:43:27 00:10:06
41 92 ŠEVČÍK Tomáš Vietcong Havířov 27 M39 1993 4 00:43:27 00:10:06
42 216 LUŽNÝ Radim 28 M39 1992 4 00:43:28 00:10:07
43 45 BUDIN Dušan 9 M40-49 1971 4 00:43:32 00:10:11
44 65 MACHÁČEK Michael 29 M39 1990 4 00:43:36 00:10:15
45 1059 MINAŘÍK Petr MK SEITL Ostrava 10 M40-49 1971 4 00:43:53 00:10:32
46 1301 BORBELY Martin 30 M39 1984 4 00:43:54 00:10:33
47 1066 GARDOL Radim 31 M39 1987 4 00:44:05 00:10:44
48 321 KOCÚR Roman BK SAK KARVINÁ 11 M40-49 1974 4 00:44:11 00:10:50
49 306 OCHMAN Roman Třanovičtí přespolní žraloci 12 M40-49 1975 4 00:44:18 00:10:57
50 1071 KVARDA Romam 32 M39 1984 4 00:44:18 00:10:57
51 236 POULÍČEK Martin 33 M39 1977 4 00:44:19 00:10:58
52 247 KELER Jakub 34 M39 1985 4 00:44:24 00:11:03
53 49 SCHWARZ Jan 35 M39 1987 4 00:44:27 00:11:06
54 32 CZYLOK Pavel Běžecká skupina Český Těšín 36 M39 1977 4 00:44:29 00:11:08
55 172 MASNIČÁKOVÁ Blanka Olomouc 2 Z40-49 1974 4 00:44:30 00:11:09
56 66 KARÁSEK Tomáš 123 kroky k vítězství 13 M40-49 1972 4 00:44:34 00:11:13
57 307 TEŠNAR Marek PETŘVALD 14 M40-49 1975 4 00:44:44 00:11:23
58 67 OSTÁREK Matěj HSC Havířov 37 M39 1993 4 00:44:44 00:11:23
59 189 ŠUBERT Pavel horalove 15 M40-49 1974 4 00:44:45 00:11:24
60 84 VALOŠEK Adam SK Fuga 38 M39 1979 4 00:44:50 00:11:29
61 223 HROMEK Ondrej Accenture 39 M39 1986 4 00:44:52 00:11:31
62 215 VALENTA Libor AK Olomouc 40 M39 1979 4 00:45:01 00:11:40
63 78 SLÍVA Čestmír www.cestmirsliva.cz 41 M39 1977 4 00:45:05 00:11:44
64 132 NOVÁK Daniel 42 M39 1977 4 00:45:05 00:11:44
65 291 BURIAN Marek SPARTAN RACE TRAINING GROUP HAVÍŘOV 16 M40-49 1971 4 00:45:28 00:12:07
66 171 WOŚ Richard Havířov 17 M40-49 1968 4 00:45:35 00:12:14
67 304 ZECHOVÁ Kateřina 3 Z40-49 1974 4 00:45:35 00:12:14
68 286 HAZUCHA Jan 18 M40-49 1972 4 00:45:39 00:12:18
69 14 ĎURICA Jiří 43 M39 1980 4 00:45:40 00:12:19
70 1021 KOLÁŘ Ivo 44 M39 1979 4 00:45:43 00:12:22
71 1033 GRYČ Marek 45 M39 1995 4 00:45:48 00:12:27
72 199 SADOVY pavel koju team 46 M39 1987 4 00:45:51 00:12:30
73 334 WEISS Robin Ostravsko.cz 47 M39 1989 4 00:45:54 00:12:33
74 191 MACHALA Roman 48 M39 1978 4 00:45:58 00:12:37
75 313 TOPIARZ Roman BK SAK KARVINÁ 19 M40-49 1976 4 00:46:05 00:12:44
76 151 KELLNER Libor Pro Matěje 20 M40-49 1971 4 00:46:08 00:12:47
77 203 DVOŘÁK Lubomír klub dobrodruhů 21 M40-49 1970 4 00:46:10 00:12:49
78 265 ZDRÁHALA Petr 49 M39 1989 4 00:46:21 00:13:00
79 256 KOLEK Daniel 50 M39 1989 4 00:46:27 00:13:06
80 274 REČEK Petr SK Černé Plíce 22 M40-49 1976 4 00:46:37 00:13:16
81 296 FLIEGA Michal 51 M39 1994 4 00:47:03 00:13:42
82 51 FÁČEK Miroslav SK Zahrada Petřvald 3 M50-59 1966 4 00:47:03 00:13:42
83 331 JANOVSKÝ Lukáš 52 M39 1983 4 00:47:05 00:13:44
84 52 OPLETAL Jan OB Havířov 53 M39 1990 4 00:47:06 00:13:45
85 60 CHMIEL Radim Bonybike 23 M40-49 1968 4 00:47:10 00:13:49
86 93 STEJSKAL Ondřej 54 M39 1982 4 00:47:14 00:13:53
87 120 PLATOŠ Radek SK MP Frýdek-Místek 55 M39 1979 4 00:47:16 00:13:55
88 50 PROBOSZOVÁ Zuzana Běhat nás baví 4 Z40-49 1972 4 00:47:16 00:13:55
89 251 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 24 M40-49 1969 4 00:47:20 00:13:59
90 243 JELÍNEK Jakub Allpaka 56 M39 1990 4 00:47:33 00:14:12
91 68 ŠLOSAR Pavel 4 M50-59 1964 4 00:47:36 00:14:15
92 285 VALDMANN Marek TennisHill Havířov 25 M40-49 1974 4 00:47:37 00:14:16
93 55 DRŠŤÁK Vlastimil Havířov 26 M40-49 1970 4 00:47:37 00:14:16
94 194 PENHAKEROVÁ Pavlína 3 Z39 1980 4 00:47:41 00:14:20
95 182 DRONSKÁ Kateřina 4 Z39 1979 4 00:47:46 00:14:25
96 149 ZUZAŇÁK Vilém Biatlon -Ostrava 27 M40-49 1968 4 00:47:49 00:14:28
97 88 STÖCKER Kamil Team LightBIKE 57 M39 1986 4 00:48:07 00:14:46
98 54 BÍLÝ Patrik 58 M39 1988 4 00:48:17 00:14:56
99 5 HRABOVSKÝ Jakub 59 M39 1993 4 00:48:23 00:15:02
100 284 BARTUSEK Martin 60 M39 1991 4 00:48:28 00:15:07
101 62 HIŽNAJ Marek 61 M39 1980 4 00:48:29 00:15:08
102 85 MYŠKA Radek 62 M39 1987 4 00:48:42 00:15:21
103 15 HANÁK Marek 28 M40-49 1972 4 00:48:45 00:15:24
104 97 PETERKOVÁ Lucie 5 Z39 1984 4 00:48:47 00:15:26
105 308 KREIZL Tomás BK SAK KARVINÁ 63 M39 1991 4 00:48:49 00:15:28
106 8 GNIDOVÁ Lenka 5 Z40-49 1975 4 00:48:54 00:15:33
107 312 KOHUT Michal 64 M39 1979 4 00:49:01 00:15:40
108 257 BABULÍK Michal 65 M39 1991 4 00:49:05 00:15:44
109 242 PFEFFEROVÁ Renáta Běžecká skupina v Českém Těšíně 6 Z39 1986 4 00:49:06 00:15:45
110 121 ZÁBOJ Tomáš 29 M40-49 1970 4 00:49:08 00:15:47
111 39 HERMAN David 30 M40-49 1976 4 00:49:08 00:15:47
112 2 KOŽUSZNIK Petr 66 M39 1983 4 00:49:11 00:15:50
113 71 WERTHEIM Michal TJ Slovan Havířov 67 M39 1990 4 00:49:12 00:15:51
114 270 PICH Petr 5 M50-59 1963 4 00:49:16 00:15:55
115 253 MOJ Miroslav SRTG Havířov 68 M39 1994 4 00:49:18 00:15:57
116 16 FARKAŠ Martin 69 M39 1980 4 00:49:21 00:16:00
117 107 SÝKOROVÁ Iva 7 Z39 1983 4 00:49:22 00:16:01
118 287 HAZUCHOVÁ Radka 6 Z40-49 1974 4 00:49:25 00:16:04
119 202 HOLEKSA Pavel klub dobrodruhů 70 M39 2016 4 00:49:27 00:16:06
120 23 PŘICHYSTAL Jiří 71 M39 1990 4 00:49:28 00:16:07
121 225 NEMČOK Michal 72 M39 1996 4 00:49:34 00:16:13
122 91 NEKARDA Ladislav Třanovičtí přespolní žraloci 73 M39 1989 4 00:49:36 00:16:15
123 245 VLČEK Martin 74 M39 1981 4 00:49:36 00:16:15
124 7 LONDA Jiří SK Černé Plíce 75 M39 1990 4 00:49:38 00:16:17
125 6 LONDOVÁ Zuzana SK Černé Plíce 8 Z39 1986 4 00:49:38 00:16:17
126 228 GRABACKI Petr 76 M39 1988 4 00:49:43 00:16:22
127 180 PYTLIK Pavel 31 M40-49 1975 4 00:49:44 00:16:23
128 17 BUDINSKÁ Michaela 9 Z39 1983 4 00:49:52 00:16:31
129 249 NOVOSAD Radek MSD Frýdek-Místek 77 M39 1987 4 00:49:55 00:16:34
130 98 LAPIŠ Oldřich 78 M39 1978 4 00:49:55 00:16:34
131 44 HUČÍN Jan 79 M39 1982 4 00:49:55 00:16:34
132 273 BŘÍZOVÁ Lenka 10 Z39 2000 4 00:49:55 00:16:34
133 195 GLONEK Roman HupHopHavířov 32 M40-49 1969 4 00:50:05 00:16:44
134 193 BIDLO Petr 33 M40-49 1975 4 00:50:05 00:16:44
135 196 FOLIPEK Bohdan 34 M40-49 1974 4 00:50:13 00:16:52
136 1064 HANZEL Ondřej 80 M39 1985 4 00:50:44 00:17:23
137 18 FIŠEROVÁ Barbora SK Oceláci Ostrava 7 Z40-49 1975 4 00:50:58 00:17:37
138 217 MIKEŠKA Daniel Radost z pohybu 81 M39 1988 4 00:50:59 00:17:38
139 170 LIŠOVSKÝ Lubomír 6 M50-59 1957 4 00:51:06 00:17:45
140 317 GAVENDA Marek 35 M40-49 1967 4 00:51:13 00:17:52
141 83 RYBAŘÍK Jan 82 M39 1989 4 00:51:24 00:18:03
142 262 KANIA Radek 83 M39 1995 4 00:51:38 00:18:17
143 185 PISKORZ Jan 84 M39 1982 4 00:51:40 00:18:19
144 239 GOLDMAN Viktor 85 M39 1997 4 00:51:40 00:18:19
145 1014 NOVÁK Svatopluk Vietcong Havířov 86 M39 1992 4 00:51:42 00:18:21
146 75 NOVÁK Martin HZSMSK 87 M39 1981 4 00:51:42 00:18:21
147 152 VLČKOVÁ Zdeňka Pro Matěje 11 Z39 1987 4 00:51:43 00:18:22
148 70 KATONA Patrik 88 M39 1992 4 00:51:47 00:18:26
149 69 KRIVDA Milan 2 M60+ 1951 4 00:51:49 00:18:28
150 154 KLUSOVÁ Miroslava 1 Z50-59 1962 4 00:52:01 00:18:40
151 326 SKALA Vladimír 7 M50-59 1958 4 00:52:05 00:18:44
152 11 HOŠŤÁLEK David TJ ŽIŽKOV PRAHA 3 89 M39 1992 4 00:52:23 00:19:02
153 290 TVRDOŇ Michal FC Skrblíci 90 M39 1978 4 00:52:28 00:19:07
154 22 BANDÍK Pavel SK Černé Plíce 8 M50-59 1959 4 00:52:33 00:19:12
155 336 CHRÁSTEK Jan 91 M39 1992 4 00:52:35 00:19:14
156 127 SIKORA Tomáš 92 M39 1978 4 00:52:39 00:19:18
157 1063 APPEL Michael LAV Romerchanze 36 M40-49 1972 4 00:52:52 00:19:31
158 318 KOLASA Marek HOME BREWERY FERENC 37 M40-49 1975 4 00:52:55 00:19:34
159 213 PALAŠČÁK Radek 93 M39 1979 4 00:52:57 00:19:36
160 266 SZNAPKA Petr 94 M39 1983 4 00:53:02 00:19:41
161 42 KUČERA Jan DCH 95 M39 1993 4 00:53:03 00:19:42
162 104 GULA Roman 38 M40-49 1975 4 00:53:04 00:19:43
163 244 KOTLÁŘ Jan 96 M39 1987 4 00:53:10 00:19:49
164 224 ŠEVČÍK Lukáš 97 M39 1992 4 00:53:11 00:19:50
165 210 LAFEK Jakub 98 M39 1989 4 00:53:16 00:19:55
166 108 JANÁL Petr 99 M39 1992 4 00:53:17 00:19:56
167 102 HÁLA Pavel 39 M40-49 1973 4 00:53:21 00:20:00
168 230 HOLUB Radovan 100 M39 1982 4 00:53:23 00:20:02
169 1017 BÉŠŠE Lenka 2 Z50-59 1958 4 00:53:24 00:20:03
170 153 ORLÍKOVÁ Jana 12 Z39 1990 4 00:53:31 00:20:10
171 218 TRHLÍKOVÁ Lucie Radost z pohybu 13 Z39 1988 4 00:53:32 00:20:11
172 1055 HRACHOVEC Tomáš 40 M40-49 1976 4 00:53:33 00:20:12
173 272 ŠKORVÁNKOVÁ Zuzana 123 kroky k vítězství 14 Z39 1990 4 00:53:36 00:20:15
174 3 ŠMERDOVÁ Tereza 15 Z39 1993 4 00:53:42 00:20:21
175 94 ŽALUDEK Václav 101 M39 1990 4 00:53:44 00:20:23
176 24 KABEŠOVÁ Lucie Jogito Olomouc 16 Z39 1992 4 00:53:47 00:20:26
177 340 SEDLAŘÍKOVÁ Lenka 17 Z39 1978 4 00:53:50 00:20:29
178 1062 REMSING Petr LAV Romerchanze 41 M40-49 1969 4 00:53:53 00:20:32
179 128 SOUČEK Jakub Vietcong Havířov 102 M39 1992 4 00:54:00 00:20:39
180 324 DULAWOVÁ Ingrid BK SAK KARVINÁ 8 Z40-49 1970 4 00:54:01 00:20:40
181 231 NEPOVÍMOVÁ Ivona 18 Z39 1982 4 00:54:20 00:20:59
182 314 WINKLER Luděk 42 M40-49 1970 4 00:54:20 00:20:59
183 35 VICIAN Richard 103 M39 1984 4 00:54:20 00:20:59
184 1056 KOWAL Václav 9 M50-59 1965 4 00:54:21 00:21:00
185 1065 NOVÁK Tomáš 104 M39 1986 4 00:54:22 00:21:01
186 1 DANIŠÍK Tomáš 105 M39 1979 4 00:54:23 00:21:02
187 126 GORGOL Karel 106 M39 1994 4 00:54:24 00:21:03
188 34 VLČEK Tomáš Havířov 43 M40-49 1972 4 00:54:27 00:21:06
189 12 DROBNÝ Jakub Moto Team Auto Kubiena 107 M39 1994 4 00:54:29 00:21:08
190 221 MALATINSKÝ Pavel 108 M39 1992 4 00:54:38 00:21:17
191 95 KRALOVA Jana 19 Z39 1986 4 00:54:40 00:21:19
192 294 KROČEK Petr 44 M40-49 1973 4 00:54:48 00:21:27
193 89 ZABOŘILOVÁ Šárka 20 Z39 2016 4 00:54:50 00:21:29
194 58 FUKS Jakub 109 M39 1988 4 00:54:51 00:21:30
195 175 HRČEK Lukáš 110 M39 1981 4 00:54:52 00:21:31
196 86 URBAN Pavel 45 M40-49 1967 4 00:54:54 00:21:33
197 125 KALMANOVÁ Marie HSC Havířov 21 Z39 1987 4 00:54:56 00:21:35
198 80 ŠKUTA Jiří Kamazasy Honks 111 M39 1985 4 00:54:56 00:21:35
199 1069 ŠUPICA Marketa 112 M39 1982 4 00:54:59 00:21:38
200 30 ŠIMO Marek J.Z 113 M39 1988 4 00:55:04 00:21:43
201 115 KRÁLÍČEK Jiří 3 M60+ 1954 4 00:55:05 00:21:44
202 207 POŘÍZEK Stanislav 46 M40-49 1969 4 00:55:05 00:21:44
203 320 CHOVANCOVÁ Irena BK SAK KARVINÁ 9 Z40-49 1973 4 00:55:15 00:21:54
204 220 ŘIMAN Jan 114 M39 1989 4 00:55:19 00:21:58
205 258 ZUCZKOVÁ Aleksandra 10 Z40-49 1976 4 00:55:20 00:21:59
206 333 SCHNIERER Michal 115 M39 1978 4 00:55:21 00:22:00
207 148 LAŽEK Jakub 116 M39 1982 4 00:55:23 00:22:02
208 28 FOLWARCZNY Roman 47 M40-49 1971 4 00:55:24 00:22:03
209 29 FOLWARCZNY Tomáš 117 M39 2002 4 00:55:25 00:22:04
210 1024 SLADKOVÁ Viktorie nadace Agel 22 Z39 1989 4 00:55:30 00:22:09
211 1060 SLADKOVA Stefanie nadace Agel 23 Z39 1997 4 00:55:30 00:22:09
212 57 KURC Marek 48 M40-49 1973 4 00:55:32 00:22:11
213 332 SMELÍK Marek 118 M39 1983 4 00:55:35 00:22:14
214 302 BIGAJOVÁ Ivana 3 Z50-59 1966 4 00:55:37 00:22:16
215 109 MLČOCHOVÁ Martina 24 Z39 1991 4 00:55:47 00:22:26
216 1011 DIAN Radomír 49 M40-49 1974 4 00:55:53 00:22:32
217 338 DUDEK Pavel 119 M39 1990 4 00:55:55 00:22:34
218 25 ŠUMPICHOVÁ Lucie 25 Z39 1982 4 00:55:56 00:22:35
219 1058 PAVLUSIK Jan 4 M60+ 1954 4 00:56:07 00:22:46
220 61 PTÁČEK Tomáš 120 M39 1977 4 00:56:20 00:22:59
221 208 PECHAL Michal 50 M40-49 1975 4 00:56:23 00:23:02
222 143 SLADOMEL Petr 121 M39 1985 4 00:56:32 00:23:11
223 174 VRBOVÁ Natalie 26 Z39 1993 4 00:56:33 00:23:12
224 157 HARAZIM Martin 122 M39 1981 4 00:56:41 00:23:20
225 339 PLAWNY Prokop DCH 123 M39 1993 4 00:56:52 00:23:31
226 110 PODLESNÝ Tomáš Ať se darza! 124 M39 1980 4 00:56:54 00:23:33
227 283 NEDĚLA Petr 51 M40-49 1974 4 00:57:06 00:23:45
228 264 KUČEROVÁ Lucie 27 Z39 1982 4 00:57:08 00:23:47
229 31 BYRTUS Bronislaw SK Fuga 52 M40-49 1973 4 00:57:09 00:23:48
230 147 TICHY Jan Warioti 53 M40-49 1976 4 00:57:10 00:23:49
231 138 JASVECOVÁ Adéla 28 Z39 1998 4 00:57:18 00:23:57
232 219 MARŤÁK Michael 125 M39 1991 4 00:57:21 00:24:00
233 168 MACH Michael 126 M39 1991 4 00:57:21 00:24:00
234 268 ŠAJNAROVÁ Kateřina HSC Havířov 29 Z39 1995 4 00:57:50 00:24:29
235 81 BAUER Jan Kamazasy Honks 127 M39 1988 4 00:57:51 00:24:30
236 77 PAWLASOVÁ Lenka 30 Z39 1984 4 00:57:52 00:24:31
237 315 CHUDÁ Dominika BK SAK KARVINÁ 31 Z39 1978 4 00:57:53 00:24:32
238 292 PETR Luboš 54 M40-49 1974 4 00:57:53 00:24:32
239 277 BÍLKOVÁ Katrin 32 Z39 1991 4 00:57:56 00:24:35
240 9 PAVLICA Daniel 55 M40-49 1973 4 00:58:11 00:24:50
241 119 ŠTĚPÁNKOVÁ Hana Team LightBIKE 33 Z39 1978 4 00:58:13 00:24:52
242 26 TUREČEK Martin 56 M40-49 1971 4 00:58:29 00:25:08
243 146 SMRČKOVÁ Jana 34 Z39 1990 4 00:58:32 00:25:11
244 38 VOJKOVSKÁ Ilona 11 Z40-49 1974 4 00:58:33 00:25:12
245 165 BOJASOVÁ Lucie 35 Z39 1982 4 00:58:39 00:25:18
246 133 HRABCOVÁ Vanda 4 Z50-59 1962 4 00:58:40 00:25:19
247 160 TULEJOVÁ Lucie Colliery CrossFit Ostrava 12 Z40-49 1973 4 00:58:56 00:25:35
248 176 KLUSOVA Eva 36 Z39 1991 4 00:58:57 00:25:36
249 205 CHOWANIOK Oskar 128 M39 1979 4 00:59:03 00:25:42
250 269 NOVÁKOVÁ Jana 37 Z39 1989 4 00:59:11 00:25:50
251 233 MICHALČÍKOVÁ Eliška SK Černé Plíce 38 Z39 1987 4 00:59:11 00:25:50
252 181 PYTLIKOVÁ Zuzana 39 Z39 1980 4 00:59:12 00:25:51
253 248 DRAHNÍKOVÁ Monika 13 Z40-49 1976 4 00:59:12 00:25:51
254 116 KOUSALOVÁ Alena 40 Z39 1978 4 00:59:30 00:26:09
255 267 DUŽÍK Vladimír 5 M60+ 1953 4 00:59:33 00:26:12
256 10 MÉSZÁROS Pavel jedu co můžu 129 M39 1978 4 00:59:39 00:26:18
257 13 VOJTKOVÁ Lada 14 Z40-49 1968 4 00:59:46 00:26:25
258 1015 HALÍK Petr 57 M40-49 1967 4 00:59:46 00:26:25
259 105 GULOVÁ Romana 15 Z40-49 1975 4 00:59:48 00:26:27
260 1018 KŘIPÁL Jiří 10 M50-59 1965 4 00:59:59 00:26:38
261 4 LAPISZ Ondřej 130 M39 1991 4 01:00:08 00:26:47
262 53 JURSOVÁ Michaela 41 Z39 1991 4 01:00:22 00:27:01
263 227 NEMČOK Jozef 11 M50-59 1964 4 01:00:28 00:27:07
264 297 PŘIDALOVÁ Bohuslava 42 Z39 1993 4 01:00:33 00:27:12
265 281 DVOŘÁKOVÁ Adéla 43 Z39 1995 4 01:00:34 00:27:13
266 211 LISKA Petr 58 M40-49 1971 4 01:00:41 00:27:20
267 124 KALMAN Petr 131 M39 1984 4 01:00:48 00:27:27
268 167 NOVÁK Ondřej 132 M39 1990 4 01:01:06 00:27:45
269 129 KLEMENTOVÁ Marcela SRTG Havířov 16 Z40-49 1972 4 01:01:10 00:27:49
270 142 HELSTEINOVÁ Lucie 44 Z39 1986 4 01:01:20 00:27:59
271 289 PROKOPOVÁ Iveta 17 Z40-49 1973 4 01:01:20 00:27:59
272 141 HELSTEIN Petr 133 M39 1980 4 01:01:20 00:27:59
273 158 MIKOLAJKOVÁ Veronika 45 Z39 1993 4 01:01:40 00:28:19
274 1037 FIALOVÁ Šárka 5 Z50-59 1965 4 01:01:54 00:28:33
275 1070 ŠEBESTA Petr 12 M50-59 1966 4 01:01:57 00:28:36
276 282 ŠTĚTKOVÁ Sára 46 Z39 1989 4 01:01:58 00:28:37
277 137 KOLÁŘOVÁ Monika 47 Z39 1984 4 01:02:02 00:28:41
278 192 MATUROVÁ Marcela 48 Z39 1979 4 01:02:03 00:28:42
279 300 BĚHUNČIKOVA Lenka 49 Z39 1981 4 01:02:05 00:28:44
280 212 LISKOVA Martina 50 Z39 1991 4 01:02:08 00:28:47
281 101 KREMEL Jan 6 M60+ 1947 4 01:02:11 00:28:50
282 155 KLUSOVÁ Hana 51 Z39 1993 4 01:02:14 00:28:53
283 275 HROMKOVÁ Barbora 52 Z39 1991 4 01:02:17 00:28:56
284 240 KATONA Peter 59 M40-49 1967 4 01:02:36 00:29:15
285 279 MARTIKÁNOVÁ Jana 53 Z39 1984 4 01:02:44 00:29:23
286 1036 HRABICA Petr 7 M60+ 1954 4 01:02:45 00:29:24
287 159 TULEJA Pavel Colliery CrossFit Ostrava 60 M40-49 1971 4 01:02:46 00:29:25
288 46 BURKOVÁ Martina 54 Z39 1992 4 01:02:58 00:29:37
289 117 KOUSAL Kamil 61 M40-49 1975 4 01:03:01 00:29:40
290 226 BALNAR Lukáš SK Oceláci Ostrava 134 M39 1979 4 01:03:02 00:29:41
291 118 FILIPKOVÁ Nikola 55 Z39 1995 4 01:03:04 00:29:43
292 169 MACUROVÁ Monika 18 Z40-49 1976 4 01:03:08 00:29:47
293 200 KVAPULINSKÁ Věrka Team LightBIKE 56 Z39 1987 4 01:03:08 00:29:47
294 271 DUDOVÁ Petra 57 Z39 1990 4 01:03:09 00:29:48
295 232 CHMIELOVÁ Ivana 58 Z39 1978 4 01:03:33 00:30:12
296 99 BLAŽEK Jakub 62 M40-49 1971 4 01:03:35 00:30:14
297 134 HAMÁČEK Leoš 135 M39 1986 4 01:03:44 00:30:23
298 241 KAČMAŘÍK Tomáš 63 M40-49 1972 4 01:04:20 00:30:59
299 197 MOTÚZOVÁ Veronika 59 Z39 1998 4 01:04:24 00:31:03
300 198 SVOBODA Jan 136 M39 1997 4 01:04:24 00:31:03
301 295 SLÁDKOVÁ Nikola 60 Z39 2016 4 01:05:00 00:31:39
302 303 AUEROVÁ Eva 6 Z50-59 1966 4 01:05:28 00:32:07
303 162 MLČOCH Jiří Complex Training Ostrava 137 M39 1985 4 01:05:32 00:32:11
304 316 NOWAKOVA Zuzana 61 Z39 1982 4 01:06:20 00:32:59
305 130 RYBAŘÍKOVÁ Zuzana 62 Z39 1988 4 01:07:19 00:33:58
306 96 TARTAINI Martin 138 M39 1984 4 01:07:54 00:34:33
307 188 FREHAROVÁ Blanka 63 Z39 1992 4 01:08:01 00:34:40
308 123 GLISTOVÁ Zdeňka 64 Z39 1981 4 01:08:15 00:34:54
309 113 GAMAN Jaroslav AVANTI Havířov 8 M60+ 1935 4 01:08:49 00:35:28
310 131 PODLESNÝ Petr 9 M60+ 1954 4 01:09:23 00:36:02
311 82 LAUBER Robert Kamazasy Honks 64 M40-49 1972 4 01:09:27 00:36:06
312 87 OŽANOVÁ Anna 65 Z39 1994 4 01:10:25 00:37:04
313 136 PILARIK Lukáš 139 M39 2000 4 01:11:28 00:38:07
314 179 PAVLIČNÁ Žaneta 66 Z39 1979 4 01:11:28 00:38:07
315 178 PAVLIČNÝ Radek 140 M39 1977 4 01:11:28 00:38:07
316 177 HRČKOVÁ Hana 67 Z39 1984 4 01:11:28 00:38:07
317 173 JASIOKOVÁ Beata 68 Z39 1989 4 01:11:28 00:38:07
318 235 KROČEK Marián 65 M40-49 1976 4 01:12:23 00:39:02
319 40 ŠORFOVÁ Mirka 19 Z40-49 1973 4 01:12:23 00:39:02
320 1061 PLAŠIL Martin 13 M50-59 1963 4 01:13:18 00:39:57

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 103 BARTOŇ Petr M39 1992 0 4 kola
DNS 106 SALA Michal M39 1990 0 4 kola
DNS 111 OŘECHOVSKÁ Karolína Obliž vajca Z39 1987 0 4 kola
DNS 135 LUCKÝ Vladimír M40-49 1967 0 4 kola
DNS 139 SZEWIECZEK Robin M39 1986 0 4 kola
DNS 140 SZEWIECZKOVÁ Barbora Z39 1990 0 4 kola
DNS 144 BANÁTOVÁ Kamila liga1 Z39 1986 0 4 kola
DNS 145 KYSELOVÁ Sylva Z40-49 1973 0 4 kola
DNS 150 BOROVÁ Kateřina Z39 1983 0 4 kola
DNS 161 MIKULOVÁ Monika Z39 1990 0 4 kola
DNS 163 DOBDA Petr M39 1989 0 4 kola
DNS 164 ZEMANOVA Martina Deaf Z39 1984 0 4 kola
DNS 183 PITVOR Petr M39 1979 0 4 kola
DNS 184 DRONSKI Václav M39 1978 0 4 kola
DNS 186 SEMAN Marek M39 1984 0 4 kola
DNS 187 CHODURA Josef Ski klub Ipeco M40-49 1970 0 4 kola
DNS 190 REŽNÁ Pavlína Z39 1991 0 4 kola
DNS 201 ČADAN Petr M39 1985 0 4 kola
DNS 204 STRAPEK Radim M40-49 1973 0 4 kola
DNS 206 KUSÝN Zdeněk M39 1980 0 4 kola
DNS 209 PAVLAS Robin HC AZ Havirov 21 M39 1985 0 4 kola
DNS 19 BLATECKÝ Petr M40-49 1969 0 4 kola
DNS 27 OPLETAL Martin M39 1988 0 4 kola
DNS 33 HORÁK Jan Power of plants M39 1989 0 4 kola
DNS 36 ČADAN Lukáš LaMaŠaMaV M39 1981 0 4 kola
DNS 47 WALOSZEK Jan M39 1993 0 4 kola
DNS 48 SMOLKA Miroslav M50-59 1964 0 4 kola
DNS 56 VÝVODOVÁ Hana Run2BeFit Z40-49 1973 0 4 kola
DNS 72 SOCHORA Karel M40-49 1976 0 4 kola
DNS 73 BLAŠTÍKOVÁ Marta Z40-49 1975 0 4 kola
DNS 74 NYTROVÁ jana Z39 1979 0 4 kola
DNS 79 JEMELIK Petr M39 1979 0 4 kola
DNS 222 BARNETOVÁ Tereza Z39 1992 0 4 kola
DNS 229 JAKŠL Petr M40-49 1967 0 4 kola
DNS 234 ŠUBA David M40-49 1976 0 4 kola
DNS 238 GANDERÁK Aleš M39 1990 0 4 kola
DNS 246 VALIŠ Jiří M39 1982 0 4 kola
DNS 250 KOMENDA Adam Slavia Havířov basketbal M39 1996 0 4 kola
DNS 263 ČEMPELOVÁ Kateřina Z39 1992 0 4 kola
DNS 298 VYVIALOVÁ Petra Z39 1982 0 4 kola
DNS 309 HRADIL Martin M39 1990 0 4 kola
DNS 310 TALPA Jaroslav M39 1980 0 4 kola
DNS 311 KOTLÁR Jan M39 1981 0 4 kola
DNS 319 SÝKORA František BK SAK KARVINÁ M39 1979 0 4 kola
DNS 329 HAVIROV 1 M39 1990 0 4 kola
DNS 330 HAVIROV 2 Magistrát města Havířova M39 1990 0 4 kola
DNS 335 VÁCLAVEK Daniel M39 1991 0 4 kola
DNS 337 PAWLAS Jakub Čistý sport M39 1989 0 4 kola
DNF 328 PAVLÍK Roman Magistrát města Havířova M50-59 1965
DNF 90 ŠTEFANSKÝ Pavel M40-49 1968
DNF 214 FOLWARCZNÁ Tereza Z39 1991

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.10.2017 09:00
Krumlovský běh - 27. ročník
04.11.2017 09:30
Rabštejnský Kocour - 31. ročník
17.11.2017 07:45
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
02.12.2017 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
09.12.2017 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2017 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
06.01.2018 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
20.01.2018 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.