Rychlé novinky:

06.04.2017: Slevový kupoń ATEX - kolekce BBP

04.04.2017: BT 2017 Mikulčice - AUTOBUS

SPAC 6. O cenu Krnova - Muži C, D, M

Datum pořádání od 22.05.2016 08:30 do 22.05.2016 15:00
Hlavní rozhodčíAlena Mlynářová
Technický delegátAlena Mlynářová
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:35 hod

Seriál závodůSPAC - všechny kategorie 2016
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)77,50
Počet kol3
Počet závodníků74
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 202 ODVÁRKA Ivo _FORCE KCK ZLÍN 1 C 1967 1 02:04:12
2 201 KLÁŠTERKA Tomáš _CK Continental Frenštát p.R. 1 2 C 1975 1 02:04:28 00:00:15
3 243 SZAFRANIEC Piotr Bike Atelier Team 3 C 1972 1 02:04:49 00:00:36
4 724 BIALONCZYK Kamil LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe 1 M 1998 1 02:05:19 00:01:07
5 717 MANOWSKI Mateuzs LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe 2 M 1998 1 02:05:19 00:01:07
6 220 MACHOTKA Karel _YOGI Racing Ostrava 1 4 C 1973 1 02:06:38 00:02:26
7 750 BARTOZS Bozek LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe 3 M 1998 1 02:07:14 00:03:01
8 256 KOUŘIL Martin FITKO JESENÍK 5 C 1975 1 02:07:14 00:03:02
9 250 PODOLSKI Krysztof Teskowice 6 C 1968 1 02:07:15 00:03:02
10 705 PĚGŘIM Filip _TJ TŽ Třinec 4 M 2000 1 02:10:18 00:06:05
11 240 BLAHUT Radek SK MAXBIKE 7 C 1973 1 02:10:25 00:06:12
12 210 GALUŠKA Tomáš _FORCE KCK ZLÍN 8 C 1970 1 02:10:25 00:06:13
13 309 DAŇHEL Mojmír _Cyklistika pro všechny Krnov 1 D 1964 1 02:10:26 00:06:14
14 338 WAWRZYNKIEWICZ Edward _CZERNICA MASTERS 2 D 1962 1 02:10:27 00:06:14
15 316 KONEČNÝ Pavel _CK Kolík Hobby Bohumín "A" 3 D 1963 1 02:10:27 00:06:15
16 255 RADZKI Tomasz LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe 9 C 1967 1 02:10:28 00:06:15
17 223 ONDERKA Milan _YOGI Racing Ostrava 1 10 C 1972 1 02:10:28 00:06:16
18 726 KASINSKI Marcin LMGKK ZIEMIA BRZESKA 5 M 1999 1 02:10:29 00:06:16
19 236 ZÁMEČNÍK Ivo _CK Continental Frenštát p.R. 1 11 C 1973 1 02:10:30 00:06:17
20 322 MÍČEK Oldřich _2K-BIKE CLUB Odry 4 D 1958 1 02:10:30 00:06:18
21 259 HAAS Robert SK Bagbike Rubing 12 C 1974 1 02:10:31 00:06:18
22 326 NOVÁK Milan _YOGI Racing Ostrava 1 5 D 1957 1 02:10:35 00:06:23
23 331 SATINSKÝ Alexandr _YOGI Racing Ostrava 1 6 D 1963 1 02:11:23 00:07:10
24 246 MLYNÁŘ Vlastimil _ACS DRAK VRBNO 13 C 1974 1 02:12:52 00:08:39
25 213 JANCZURA Piotr _DAR BUD TEAM 14 C 1971 1 02:12:54 00:08:41
26 247 PRZYSTAJCZUK Robert Dombrova Gornica 15 C 1974 1 02:12:56 00:08:44
27 227 SCHNERCH Martin _Skvělá kola - TJ TŽ Třinec 16 C 1975 1 02:12:57 00:08:44
28 713 LUBOWIECKI Pawel LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe 6 M 1998 1 02:12:57 00:08:45
29 253 ROSA Jerzy Bukowno 7 D 1963 1 02:12:57 00:08:45
30 336 ŠPAČEK Petr Tým VSK Vsetín 8 D 1963 1 02:12:58 00:08:45
31 328 PETRUŠ Lubomír _ACS DRAK VRBNO 9 D 1963 1 02:12:58 00:08:45
32 258 MATULA Krzysztof Twomark Tytan 17 C 1974 1 02:12:58 00:08:45
33 306 BARAN Petr _SK Bagbike Rubing 10 D 1960 1 02:12:58 00:08:46
34 252 SZYMANSKI Marek Rybnik 18 C 1970 1 02:12:59 00:08:47
35 209 FRYC Bohdan _KILPI RACING TEAM OSTRAVA 19 C 1976 1 02:13:01 00:08:48
36 342 LYSEK Vladimír _CK Continental Frenštát p.R. 1 11 D 1966 1 02:13:07 00:08:54
37 315 KASZUBA Miroslav _CK Kolík Hobby Bohumín "A" 12 D 1961 1 02:13:07 00:08:54
38 727 FELBIER Rudolf TK Opava 7 M 1998 1 02:13:54 00:09:42
39 208 FIERLA Jan _CK Feso Petřvald 20 C 1969 1 02:14:33 00:10:20
40 222 MÍČEK Roman _ACS DRAK VRBNO 21 C 1973 1 02:15:01 00:10:48
41 721 HAŠEK daniel SK Bagbike Rubing 8 M 1999 1 02:17:31 00:13:19
42 340 ZVONÍČEK Radomír _FORCE KCK ZLÍN 13 D 1963 1 02:17:32 00:13:19
43 216 KARÁSEK Jiří _Racing Olešná 22 C 1973 1 02:17:34 00:13:22
44 215 KAISER Zdeněk _KILPI RACING TEAM OSTRAVA 23 C 1970 1 02:17:34 00:13:22
45 297 NOCON Robert Nysa 24 C 1974 1 02:22:03 00:17:51
46 313 CHMURA Petr _Team Forman Cinelli 14 D 1962 1 02:22:15 00:18:02
47 348 SZECZYGEL Jacek Pieskowice 15 D 1963 1 02:22:16 00:18:03
48 248 CHLIPALA Marek Nysa 25 C 1968 1 02:22:18 00:18:06
49 351 BAJER Jan Šafrata Bohumín 16 D 1957 1 02:22:21 00:18:08
50 245 ULUDENSKI Marek Opole 26 C 1970 1 02:23:18 00:19:05
51 354 LAZECKÝ Petr LK Pustá Polom 17 D 1958 1 02:23:19 00:19:07
52 242 CIESLA Krysztof Bytom 27 C 1971 1 02:26:57 00:22:45
53 710 ZIEBURA Maciej LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe 9 M 1998 1 02:26:58 00:22:45
54 719 WENGLORZ Michal LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe 10 M 2000 1 02:26:58 00:22:45
55 711 MENDRYGAL Ryszard LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe 11 M 1998 1 02:27:02 00:22:49
56 321 LAWICKI Dariusz _CZERNICA MASTERS 18 D 1959 1 02:28:17 00:24:04
57 399 PIACHACZEK Janusz Pichany Slashie 19 D 1960 1 02:28:19 00:24:07
58 311 HOLEŠ Jiří _CK Kolík Hobby Bohumín "B" 20 D 1961 1 02:28:38 00:24:26
59 254 HERMAN Jaroslav Katowice 28 C 1969 1 02:29:54 00:25:41
60 325 NOVÁČEK Pavel _Racing Olešná 21 D 1961 1 02:32:52 00:28:40
61 335 ŠKARKA Jiří _CK Kolík Hobby Bohumín "B" 22 D 1964 1 02:32:53 00:28:41
62 324 NIEMCZYK Jan _TJ TŽ Třinec 23 D 1963 1 02:32:54 00:28:42
63 330 RUMIŃSKI Stanislaw _CZERNICA MASTERS 24 D 1959 1 02:32:57 00:28:44
64 295 VLK Jiří 29 C 1967 1 02:33:54 00:29:41
65 347 SMOLKA Marek Cwirklice 25 D 1963 1 02:34:54 00:30:41
66 722 ŠÍBL Jakub 12 M 2001 1 02:36:30 00:32:17
67 318 KRAWCZYK Andrzej _CZERNICA MASTERS 26 D 1959 1 02:37:30 00:33:17
68 352 KANTOR Milan MIKONT Frenštát pod Radhoštěm 27 D 1960 1 02:39:55 00:35:42
69 257 BYRSKI Robert Nysa 30 C 1972 1 02:51:22 00:47:09
70 314 JAKL Jiří Triatlon klub Ostrava 28 D 1963 1 02:56:34 00:52:22

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 720 MULAWA Marek LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe M 2001 0 1 kolo
DNS 730 ZILINSKI Jaroslav Jakubowice M 1998 0 1 kolo
DNF 226 SEDLÁŘ Milan CYKLOTEAM ZLÍN C 1971
DNF 718 MIGDOL Katarzyna LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe M 1999

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.05.2017 13:00
MTB Fun Cup
28.05.2017 08:00
Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
04.06.2017 08:30
BT 2017 - Šaratice, Mohyla Míru
06.06.2017 16:00
BB 7 - Běh okolo dubu Trojáku
09.06.2017 16:00
Zámecká 5
11.06.2017 09:30
31. KEPÁK JM TT Liga - BLANENSKÝ PLECHÁČ 2017
17.06.2017 09:00
3. ročník – „Běhu Jana Opletala“
20.06.2017 16:00
BB 8 - Běh Soběšickou muldou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.