Rychlé novinky:

13.11.2017: Nová brožura BBP 2018

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

Půlmaraton údolím Moravské Sázavy - Půlmaraton

Datum pořádání od 29.05.2016 08:00 do 29.05.2016 16:00
Hlavní rozhodčíMiloslav Tempír
Zpracování výsledkůVít Sikora

Start: 10:00 hod

Vzdálenost (km)21,10
Počet kol1
Počet závodníků204
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 63 HÉNEK Petr AK Drnovice 1 MA 1987 2 01:16:57
2 157 SIKORA Ondřej Atletika Zábřeh 2 MA 1977 2 01:20:05 00:03:07
3 141 STANOVSKÝ Michal SSK Vítkovice/CISO 3 MA 1993 2 01:20:58 00:04:00
4 247 DOKULIL Zdeněk Olomouc 4 MA 1980 2 01:24:03 00:07:05
5 105 PROCHÁZKA Marek TJ Šumperk 1 MB 1974 2 01:24:16 00:07:18
6 1 HELLEŠÍ Jiří Atletika Zábřeh 5 MA 1979 2 01:24:46 00:07:48
7 97 KŘIVOHLÁVEK Tomáš TJ Šumperk 6 MA 1995 2 01:25:12 00:08:14
8 160 CHYTIL David VSK UNI Brno 7 MA 1987 2 01:25:24 00:08:26
9 95 HOSTAŠA Milan 8 MA 1985 2 01:25:33 00:08:35
10 52 KRAJČA Stanislav TJ Liga 100 Olomouc 9 MA 1983 2 01:25:59 00:09:01
11 140 ŽOUŽELKA Libor Atletika Zábřeh 10 MA 1978 2 01:26:33 00:09:35
12 235 HRABAL Tomáš Kroměříž 11 MA 1985 2 01:27:40 00:10:42
13 91 FILIPIOVÁ Eva TJ Šumperk 1 ZA 1986 2 01:28:50 00:11:52
14 155 CHRUDINA Robert 2 MB 1973 2 01:29:06 00:12:08
15 13 SCHEUER Jan ACTIVITY Lanškroun 1 MC 1966 2 01:29:30 00:12:32
16 179 VOŠICKÝ Pavel SK DAMA Sport Šumperk 3 MB 1975 2 01:29:38 00:12:40
17 50 HAŠPL Marcel Pohořelice 12 MA 1977 2 01:29:43 00:12:45
18 151 SEDLÁČEK Roman ACTIVITY Lanškroun 2 MC 1964 2 01:30:00 00:13:02
19 108 RAŠNER Tomáš TRISK Olomouc 13 MA 1979 2 01:30:08 00:13:11
20 11 BRZOBOHATÝ Pavel TJ Šumperk 4 MB 1972 2 01:30:49 00:13:51
21 6 FRYDRYCH Tomáš MP Praha 14 MA 1977 2 01:30:54 00:13:57
22 172 BOLEK Rostislav In sportline Ostrava 3 MC 1965 2 01:31:02 00:14:04
23 227 DOUBRAVA Marek Kolšov 5 MB 1974 2 01:31:37 00:14:40
24 175 BELOBRAD Ivan Pasivity Žamberk 4 MC 1966 2 01:31:46 00:14:48
25 76 CIBULKA Jiří Horo Česká Třebová 6 MB 1975 2 01:31:59 00:15:01
26 250 KOZLÍK Radek Koďa team Brno 7 MB 1967 2 01:32:09 00:15:11
27 58 KNÁPEK Lubomír LK Šumperk 5 MC 1959 2 01:32:27 00:15:29
28 114 ŽOUŽELKA Tomáš Atletika Zábřeh 8 MB 1976 2 01:32:43 00:15:45
29 116 UVÍZL Martin 9 MB 1976 2 01:32:48 00:15:50
30 121 JORNÍČEK Petr MK SEITL Ostrava 6 MC 1965 2 01:33:07 00:16:09
31 27 PUR Václav 1 MD 1955 2 01:33:16 00:16:18
32 134 KLIMEŠ Michal Skialp Jeseníky 7 MC 1963 2 01:33:33 00:16:36
33 180 ODLOŽIL Petr Hrobová 15 MA 1978 2 01:33:46 00:16:48
34 241 HUDEČKOVÁ Tamara Fialové Kobry 2 ZA 1984 2 01:33:50 00:16:52
35 62 ŠTUMPF Eduard TJ Sokol Kunvald 16 MA 1980 2 01:34:00 00:17:02
36 41 NOVÁK Petr 17 MA 1980 2 01:34:02 00:17:04
37 111 BARTOŠ Martin bike sport team mohelnice 18 MA 1979 2 01:34:02 00:17:04
38 94 FOJTÍK Zdeněk Brodek u Přerova 19 MA 1980 2 01:34:04 00:17:07
39 118 KARAFIÁTOVÁ Svatava 1 ZB 1973 2 01:34:31 00:17:33
40 22 HAUŠKA Jan Spartan Race Training Group Pod Pradědem 10 MB 1971 2 01:34:40 00:17:42
41 173 MATOUŠEK Jiří Senička 8 MC 1965 2 01:35:26 00:18:29
42 168 VOŽENÍLEK Martin Libina 20 MA 1983 2 01:36:09 00:19:11
43 3 ZÁKRAVSKÝ Michal Šumperk 11 MB 1974 2 01:36:30 00:19:32
44 142 NOVOTNÝ Marek 21 MA 1991 2 01:36:33 00:19:35
45 133 KROBOT Vlastimil TJ Liga 100 Olomouc 22 MA 1978 2 01:36:39 00:19:41
46 113 DUŠKOVÁ Lenka ISCAREX Česká Třebová 2 ZB 1980 2 01:36:44 00:19:46
47 8 ADÁMEK Oldřich TJ Liga 100 Olomouc 9 MC 1966 2 01:37:02 00:20:04
48 223 KUBÁNKOVÁ Silvie Šumperk 3 ZA 1989 2 01:37:05 00:20:08
49 82 MARHOLD Petr Choceň 23 MA 1978 2 01:37:31 00:20:33
50 149 HECL Miloš KVS Šumperk 12 MB 1976 2 01:37:46 00:20:48
51 49 WEBER Aleš Dukla Brno 24 MA 1983 2 01:38:31 00:21:33
52 244 TEMPÍR Jiří Štíty 13 MB 1975 2 01:39:20 00:22:23
53 159 DVORSKÝ Ladislav MK SEITL Ostrava 10 MC 1965 2 01:39:33 00:22:35
54 181 KLIMENT Pavel Šternberk 11 MC 1966 2 01:39:46 00:22:48
55 233 PRUCEK Daniel Mohelnice 14 MB 1969 2 01:40:00 00:23:02
56 77 FRANK Milan Leština 15 MB 1967 2 01:40:12 00:23:14
57 7 GRULICH Marek Nouvion riders 25 MA 1997 2 01:40:26 00:23:29
58 19 OZOROVSKÝ Marián Atletika Zábřeh 16 MB 1975 2 01:40:27 00:23:29
59 182 BELIOV Petr Albrechtice nad Orlicí 12 MC 1963 2 01:40:28 00:23:30
60 243 SIKORA Aleš Brno 17 MB 1973 2 01:40:44 00:23:46
61 26 SPOREK Jakub Klub 26 MA 1982 2 01:40:46 00:23:48
62 39 POSPÍŠIL Miroslav KDU-ČSL Loučná 27 MA 1978 2 01:40:53 00:23:56
63 165 UVÍZL Aleš Uničov 28 MA 1971 2 01:41:20 00:24:22
64 239 KLUSÁK Michal Šumperk 18 MB 1976 2 01:41:34 00:24:36
65 35 MALÍNKOVÁ Věra 3 ZB 1980 2 01:41:37 00:24:39
66 107 DRTILOVÁ Veronika 4 ZA 1985 2 01:41:39 00:24:41
67 23 HEJDA Ladislav 19 MB 1972 2 01:41:45 00:24:47
68 147 STRAKOŠ Jaroslav Cykloteam KOLARNA 29 MA 1986 2 01:41:54 00:24:56
69 37 KAMLAR Pavel 30 MA 1979 2 01:41:57 00:24:59
70 78 KOBEK Josef 31 MA 1977 2 01:41:59 00:25:01
71 28 SPOREK Miroslav Loučná 2 MD 1954 2 01:42:02 00:25:04
72 100 ŠMÍD František STF Šumperk 14 MC 1960 2 01:42:06 00:25:08
73 245 FIKERA Michal Brno 20 MB 1974 2 01:42:11 00:25:13
74 146 HOPLÍČEK Ondřej Spartan Race Training Group Pod Pradědem 32 MA 1991 2 01:42:16 00:25:18
75 47 STRYK Martin KSU Šumperk 21 MB 1975 2 01:42:27 00:25:29
76 17 MEDLÍK Jan Česká čtvrť Šumperk 33 MA 1982 2 01:42:44 00:25:47
77 51 KRÁL Libor AZ EKOTHERM Šumperk 22 MB 1968 2 01:42:54 00:25:57
78 158 CECHMEISTER Bohumil Sokol Přísnotice 23 MB 1974 2 01:43:11 00:26:14
79 240 POZDIŠEK Zbyněk Brno 34 MA 1981 2 01:43:14 00:26:16
80 156 KRŇÁVKOVÁ Eva TRISK Olomouc 4 ZB 1975 2 01:43:22 00:26:24
81 231 PACHTOVÁ Iva 5 ZB 1970 2 01:44:03 00:27:05
82 124 HALENKA Milan FN Olomouc 15 MC 1965 2 01:44:16 00:27:19
83 42 MICHÁLEK Ladislav Frýdek-Místek 16 MC 1965 2 01:44:26 00:27:28
84 80 JANKŮ Tomáš 35 MA 1985 2 01:44:27 00:27:29
85 46 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 24 MB 1971 2 01:44:37 00:27:39
86 242 ŽAK Robert DK mont 25 MB 1974 2 01:44:48 00:27:50
87 130 KŘIVOHLÁVEK Pavel Nový Malín 26 MB 1970 2 01:44:57 00:27:59
88 164 VONDRUŠKA Bohuslav Šumperk 27 MC 1963 2 01:45:03 00:28:05
89 54 AMBROS Jiří Slatinice 28 MB 1975 2 01:45:07 00:28:09
90 135 FORST Alexandr 36 MA 1977 2 01:45:24 00:28:26
91 34 ZÁLESKÝ Milan Králíky 29 MB 1968 2 01:45:38 00:28:40
92 112 PECHA Michal Atletika Zábřeh 37 MA 1988 2 01:46:28 00:29:30
93 150 GATIAL Milan JTM-GA ŠTERNBERK 17 MC 1965 2 01:46:50 00:29:52
94 24 PILÍKOVÁ Veronika TJ Loko Česká Třebová 6 ZB 1981 2 01:46:54 00:29:56
95 20 JIRÁSKO Zdeněk Loučná 3 MD 1955 2 01:46:58 00:30:01
96 117 ŠABATA Petr 30 MB 1974 2 01:47:57 00:30:59
97 18 STRAKA Jiří 38 MA 1977 2 01:48:21 00:31:23
98 249 ŽENČÁK Jakub Šumperk 39 MA 1988 2 01:48:33 00:31:36
99 79 PŘIBYL Libor 40 MA 1983 2 01:49:02 00:32:04
100 122 VEPŘEK Martin 41 MA 1990 2 01:49:27 00:32:29
101 84 TYLOVÁ Žaneta Pošta Bludov 7 ZB 1974 2 01:49:47 00:32:50
102 126 BARVÍNKOVÁ Romana Atletika Žamberk 8 ZB 1979 2 01:49:49 00:32:51
103 61 OREL Ivan Námořníci z Viktorky 31 MB 1968 2 01:50:00 00:33:03
104 10 DUFEK Ondřej Kunštát 42 MA 1979 2 01:50:03 00:33:05
105 120 POKLOPOVÁ Ivana SOB Olomouc 1 ZC 1964 2 01:50:06 00:33:09
106 4 ŠIMEK Petr DORADO Finance 32 MB 1973 2 01:50:41 00:33:43
107 248 BARTÁK Miroslav Mokrá 33 MB 1967 2 01:51:38 00:34:40
108 131 KREJČÍ Gabriela Prostějov 5 ZA 1988 2 01:51:53 00:34:55
109 14 BENDA Ondřej 43 MA 1983 2 01:52:19 00:35:21
110 86 HOLEC Radek KN PROJECT 1 JUN 1999 2 01:52:42 00:35:44
111 110 ČÍŽEK Karel 44 MA 1979 2 01:52:52 00:35:55
112 176 SMOLA Josef MK Seitl Ostrava 4 MD 1951 2 01:53:05 00:36:07
113 136 ZBOŘIL Vlastimil 45 MA 1978 2 01:53:13 00:36:16
114 59 KRČOVÁ Martina KSU Šumperk 9 ZB 1972 2 01:53:36 00:36:38
115 102 VYHNÁNKOVÁ Romana Atletika Zábřeh 6 ZA 1990 2 01:53:45 00:36:47
116 103 JAŠEK Martin Atletika Zábřeh 34 MB 1972 2 01:53:45 00:36:47
117 139 ŽOUŽELKOVÁ Jana Atletika Zábřeh 10 ZB 1977 2 01:54:02 00:37:05
118 65 NOVOTNÝ Petr 35 MB 1967 2 01:54:14 00:37:16
119 125 BARVÍNEK Martin Atletika Žamberk 46 MA 1980 2 01:54:23 00:37:25
120 229 KONRÁD Josef Šumperk 47 MA 1978 2 01:54:51 00:37:53
121 246 LORENC Frantíšek Olomouc 36 MB 1968 2 01:54:51 00:37:54
122 57 ŠIMEK Vladimír DOLS Šumperk 37 MB 1975 2 01:55:30 00:38:33
123 96 JAŠEK Pavel TJ Liga 100 Olomouc 1 ME 1945 2 01:55:47 00:38:49
124 60 KVĚTOŇ Vladimír KSU Šumperk 38 MB 1968 2 01:55:49 00:38:51
125 72 BATĚK Miroslav Loučná 5 MD 1954 2 01:55:50 00:38:52
126 224 DUTSZAKOVÁ Kateřina Liga 100 Olomouc 7 ZA 1989 2 01:55:56 00:38:59
127 88 HÉNKOVÁ Alena Kovalovice 8 ZA 1986 2 01:57:00 00:40:02
128 170 ŠVEC Miroslav Loučná 6 MD 1952 2 01:57:07 00:40:09
129 89 TRKAL Tomáš Polička 48 MA 1990 2 01:57:14 00:40:17
130 237 MARCINČÍN Jakub 49 MA 1986 2 01:57:18 00:40:20
131 29 HLAVINKOVÁ Martina 9 ZA 1986 2 01:57:30 00:40:32
132 225 SEGL Jaroslav KL Sport Most 18 MC 1966 2 01:57:31 00:40:34
133 234 KRAUS Vladimír Velký Týnec 19 MC 1965 2 01:57:41 00:40:43
134 143 PŘIBYL Josef Spartan Race Training Group Pod Pradědem 50 MA 1982 2 01:58:12 00:41:14
135 75 ŠUSTA Václav Kvapíci 51 MA 1979 2 01:58:37 00:41:39
136 56 TROJÁKOVÁ Martina 10 ZA 1990 2 01:58:42 00:41:44
137 178 DAVIDOVÁ Jana Šumperk 11 ZB 1976 2 02:00:07 00:43:09
138 167 ROJDOVSKÝ Nikola Zábřeh 39 MB 1974 2 02:00:14 00:43:16
139 81 SKRIBUCKIJ Alexandr MK Prostějov 52 MA 1991 2 02:00:25 00:43:28
140 238 BERKOVÁ Katarina Rychlě šipky 12 ZB 1981 2 02:00:33 00:43:35
141 30 LOUNOVÁ Markéta 13 ZB 1976 2 02:00:33 00:43:36
142 85 NEUMANN Jiří 40 MB 1974 2 02:01:04 00:44:06
143 161 JENTSCHKE Hanka 41 ZB 1976 2 02:01:15 00:44:18
144 162 JENTSCHKEOVA Jana 42 ZB 1975 2 02:01:15 00:44:18
145 53 VAŇKOVÁ Helena Šumperk 11 ZA 1985 2 02:01:57 00:44:59
146 166 ZDVOŘÁČEK Tomáš Running Death 53 MA 1980 2 02:03:19 00:46:21
147 174 HŮREK Pavel Kroměříž 54 MA 1979 2 02:03:27 00:46:30
148 106 KALÁB Jiří 55 MA 1978 2 02:03:42 00:46:45
149 163 PCHÁLEK Jiří Atletika Zábřeh 43 MC 1964 2 02:04:31 00:47:33
150 137 VAŠICA Josef 44 MB 1970 2 02:05:20 00:48:22
151 236 BAUMANN Erik Zábřeh 56 MA 1988 2 02:05:45 00:48:48
152 169 NIKODÝM Lukáš Nový Malín 57 MA 1980 2 02:05:48 00:48:50
153 15 KAPOUN Petr Atletika Polička 45 MB 1975 2 02:06:22 00:49:24
154 226 ŠLAHAŘOVÁ Jaroslava TJ Liga 100 Olomouc 12 ZA 1983 2 02:06:32 00:49:34
155 92 MACHALSKÝ Ondřej 58 MA 1987 2 02:07:03 00:50:06
156 12 KOVAŘÍK František Břeclav 2 ME 1946 2 02:07:34 00:50:37
157 64 VOZDA Jiří KVS Šumperk 20 MC 1960 2 02:08:56 00:51:59
158 71 DOSTÁL Pavel 46 MB 1969 2 02:10:22 00:53:24
159 115 HRUBÝ Pavel KNP Team Zábřeh 47 MB 1973 2 02:10:57 00:54:00
160 83 ŠNAJDR Filip 59 MA 1986 2 02:11:20 00:54:22
161 66 STRYKOVÁ Vlasta Rychlé šipky 14 ZB 1976 2 02:11:37 00:54:39
162 68 MLÁDEK Josef 60 MA 1991 2 02:12:59 00:56:01
163 177 FICNAROVÁ Markéta Šumperk 15 ZB 1974 2 02:18:31 01:01:33
164 230 PRÁŽÁK Rostislav Šumperk atletika 48 MB 1973 2 02:18:31 01:01:33
165 148 POMAJBÍKOVÁ Vendula 13 ZA 1990 2 02:19:25 01:02:27
166 109 SLÁDEK Michal 61 MA 1986 2 02:22:36 01:05:39
167 98 HOJGR Jiří 62 MA 1995 2 02:23:22 01:06:24
168 99 ŠINCLOVÁ Markéta 14 ZA 1996 2 02:23:22 01:06:24
169 45 ENGLIŠ Jiří CVK Opava 3 ME 1938 2 02:28:05 01:11:08
170 171 LORENCOVÁ Ivana Olomouc 16 ZB 1973 2 02:29:05 01:12:08
171 73 LIMBERKOVÁ Lenka MK Prostějov 15 ZA 1993 2 02:30:34 01:13:36
172 9 PEJPAL Jiří TJ LIGA 100 PRAHA 4 ME 1934 2 02:31:11 01:14:14
173 228 HAVLÍČKOVÁ Eliška Brno 16 ZA 1985 2 02:48:37 01:31:39

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 40 CHOCHOLKOVÁ Daniela ZB 1975 0 2 kola
DNS 43 KAŠPERÁKOVÁ Lucie ZA 1986 0 2 kola
DNS 48 KRESTA Roman MC 1965 0 2 kola
DNS 55 OLŠER martin Danyho parťáci MB 1975 0 2 kola
DNS 67 RÝZNAROVÁ Anna Rychlé šipky ZA 1984 0 2 kola
DNS 69 GEDEONOVÁ Iva ZB 1976 0 2 kola
DNS 70 HELEKALOVÁ Hana ZB 1975 0 2 kola
DNS 87 PLESNÍKOVÁ Dorota ZA 1990 0 2 kola
DNS 90 HEJTMÁNEK Jiří Skialp Jeseníky MB 1969 0 2 kola
DNS 93 PAJURKOVÁ Karla Ostrava ZB 1976 0 2 kola
DNS 101 MAZÁK Tomáš Kuběna Racing Team MA 1989 0 2 kola
DNS 104 ROŽEK Nikola MB 1976 0 2 kola
DNS 119 VÍCH Petr Olomouc MB 1973 0 2 kola
DNS 127 ŠVEC Luděk MA 1978 0 2 kola
DNS 128 PROVAZNÍK Milan Atletika Polička MC 1966 0 2 kola
DNS 132 SVOBODOVÁ Nela ZA 1990 0 2 kola
DNS 138 TONOVÁ Zdeňka Rychlé šipky ZC 1958 0 2 kola
DNS 144 RAJNOHOVÁ Tereza Spartan Race Training Group Pod Pradědem ZA 1986 0 2 kola
DNS 145 DOSTÁLOVÁ Jana Spartan Race Training Group Pod Pradědem ZA 1985 0 2 kola
DNS 152 SNÁŠEL Patrik MC 1965 0 2 kola
DNS 153 STRAŠNÝ Marcel MB 1968 0 2 kola
DNS 154 DĚDINA Marek JUN 1998 0 2 kola
DNS 2 PUMPRLA Rostislav SK Salith Sumtex MA 1985 0 2 kola
DNS 5 OZOROVSKÝ Karol Atletika Zábřeh MB 1976 0 2 kola
DNS 16 JANČÁŘ Aleš MA 1979 0 2 kola
DNS 21 NAKLÁDAL Čestmír BIKE CLUB SVITAVY MC 1964 0 2 kola
DNS 25 KOSTECKÝ Jan MC 1965 0 2 kola
DNS 32 JAGOŠOVÁ Rút ZA 1995 0 2 kola
DNS 33 FALTUSOVA Nela ZA 1992 0 2 kola
DNF 36 NIKLOVÁ Andrea ZB 1976
DNF 232 ŠKRABAL David Mouzov MB 1976

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.12.2017 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
06.01.2018 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
20.01.2018 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
27.01.2018 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
17.02.2018 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
10.03.2018 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
17.03.2018 08:00
Uhřické kolečko
25.03.2018 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.