01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Petr Glogar |
Zpracování výsledků | Martin Juránek |
Propozice ke stažení |
Vzdálenost (km) | 50,00 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 49 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 43 | KAKAČ Miroslav | (UAC) CSK Markus | 1 | E | 1955 | 1 | 01:49:32 | |
2 | 97 | TRACHTULEC Petr | (SPAC) CK Feso Petřvald | 1 | J | 1998 | 1 | 01:49:56 | 00:00:23 |
3 | 94 | JARMA Ctirad | (MP) CYKLO TEAM KOLARNA | 2 | J | 1997 | 1 | 01:51:01 | 00:01:28 |
4 | 116 | PLEVA Jan | (SAL) SK Favorit Bílina | 3 | J | 1998 | 1 | 01:51:40 | 00:02:07 |
5 | 67 | KASAL Jiří | (JAL) KC KOOPERATIVA | 2 | E | 1948 | 1 | 01:52:16 | 00:02:43 |
6 | 58 | BUČEK Michal | (SPAC) Racing Olešná | 3 | E | 1954 | 1 | 01:52:27 | 00:02:54 |
7 | 118 | JURČA Karel | (SAL) KL sport Most | 4 | J | 1997 | 1 | 01:53:11 | 00:03:38 |
8 | 53 | MÍČEK Oldřich_ml. | (SPAC) Tj Sigma Hranice | 5 | J | 1999 | 1 | 01:54:40 | 00:05:08 |
9 | 72 | MASNÝ Milan | (SPAC) Racing Olešná | 4 | E | 1949 | 1 | 01:56:08 | 00:06:35 |
10 | 100 | FIŠER Vladimír | (MP) Hape Brno | 5 | E | 1952 | 1 | 01:56:52 | 00:07:19 |
11 | 161 | HALADUS Szymon | (SPAC) CPV Krnov | 6 | J | 1998 | 1 | 01:57:09 | 00:07:36 |
12 | 79 | ZEMÁNEK Lubomír | (SPAC) 2K bike club Odry | 6 | E | 1954 | 1 | 01:57:19 | 00:07:46 |
13 | 101 | VORÁČOVÁ Naďa | (MP) CSC Šumperk | 1 | Ž | 1981 | 1 | 01:57:26 | 00:07:53 |
14 | 82 | HUJA Oleg | (SAL) Sweepsport Chomutov | 7 | E | 1955 | 1 | 01:58:10 | 00:08:38 |
15 | 239 | TOMAN Vladislav | (SPAC) Cyklokramo Suchdol nad Odrou | 8 | E | 1953 | 1 | 01:58:17 | 00:08:44 |
16 | 175 | TEŠNAR Tomáš | (SPAC) YOGi Racing Ostrava | 9 | E | 1951 | 1 | 01:58:39 | 00:09:06 |
17 | 70 | DOLEŽALOVÁ Hana | (UAC) TJ Sokol Kralův Dvůr | 2 | Ž | 1977 | 1 | 01:58:56 | 00:09:23 |
18 | 148 | SCHICHEL Jakub | (SPAC) YOGI Racing Ostrava 1 | 7 | J | 1997 | 1 | 01:59:03 | 00:09:30 |
19 | 73 | POLÁČIK Martin | (SPAC) CK Continental Frenštát p. R. 1 | 8 | J | 1997 | 1 | 01:59:32 | 00:09:59 |
20 | 130 | MOTTL Bohumír | (SPAC) CK HOBY Kolík Bohumín | 10 | E | 1951 | 1 | 02:01:26 | 00:11:53 |
21 | 229 | MUDŘÍKOVÁ Kateřina | (SPAC) CK Feso Petřvald | 3 | Ž | 1996 | 1 | 02:02:03 | 00:12:30 |
22 | 85 | VESELÝ Petr | (SPAC) TJTŽ TŘINEC | 11 | E | 1943 | 1 | 02:02:28 | 00:12:55 |
23 | 96 | ŠENK Jaroslav | (MP) Silný Team Uničov | 12 | E | 1948 | 1 | 02:03:04 | 00:13:31 |
24 | 61 | PETRAŠ Stanislav | (MP) CYKLOPROFI TEAM | 13 | E | 1951 | 1 | 02:03:21 | 00:13:48 |
25 | 84 | LEBEDA Vladimír | (SAL) Sweep cycling Chomutov | 14 | E | 1952 | 1 | 02:03:50 | 00:14:17 |
26 | 138 | DOHNALOVÁ Jaroslava | (SPAC) CPV Krnov | 4 | Ž | 1972 | 1 | 02:04:04 | 00:14:31 |
27 | 75 | JAKLOVÁ Ivana | (SPAC) LowelllPro team Šafrata Bohumín | 5 | Ž | 1965 | 1 | 02:04:07 | 00:14:35 |
28 | 88 | CHMUROVÁ Jana | (SPAC) Team Forman Cinelli | 6 | Ž | 1991 | 1 | 02:04:21 | 00:14:48 |
29 | 56 | DANĚČEK Pavel | (SPAC) CPV Krnov | 15 | E | 1951 | 1 | 02:04:53 | 00:15:20 |
30 | 132 | ZDANOWICZ Marek | (SPAC) Kolík Hobby Bohumín | 16 | E | 1955 | 1 | 02:05:38 | 00:16:05 |
31 | 129 | BARTOSOVA Denisa | (SPAC) CK Kolík Hobby Bohumín | 7 | Ž | 1992 | 1 | 02:05:42 | 00:16:09 |
32 | 172 | KRAJČÍK Josef | (UAC) DEXTER Cycling | 17 | E | 1950 | 1 | 02:07:23 | 00:17:50 |
33 | 104 | PAŽOUT Milan | (UAC) Tama Královice | 18 | E | 1950 | 1 | 02:07:42 | 00:18:09 |
34 | 140 | LABANC Štefan | (ŠUAC) Cykloservex - MEDILA | 19 | E | 1954 | 1 | 02:07:54 | 00:18:21 |
35 | 86 | VYČÍTALOVÁ Jana | (MP) ACS Drak Vrbno | 8 | Ž | 1977 | 1 | 02:14:48 | 00:25:15 |
36 | 137 | ERTEL Jiří | (SPAC) Novatop Lapierre | 20 | E | 1949 | 1 | 02:15:29 | 00:25:56 |
37 | 68 | ŠUSTR Miloslav | (JAL) RICOH IMPROMAT TÁBOR | 21 | E | 1945 | 1 | 02:16:05 | 00:26:33 |
38 | 103 | ČUPOVÁ Jana | (SPAC) NOVATOP GHOST | 9 | Ž | 1990 | 1 | 02:20:22 | 00:30:49 |
39 | 123 | VICENCOVÁ Petra | (MP) Cycloracing Team A | 10 | Ž | 1970 | 1 | 02:20:44 | 00:31:11 |
40 | 102 | RADILOVÁ Lucie | (MP) Hape Brno | 11 | Ž | 1980 | 1 | 02:22:23 | 00:32:50 |
41 | 92 | VEJROSTA Zbyněk | (MP) PELLS Team | 22 | E | 1955 | 1 | 02:27:39 | 00:38:06 |
42 | 114 | LANTOVÁ Romana | (SPAC) Cyklistika pro všechny Krnov | 12 | Ž | 1972 | 1 | 02:30:48 | 00:41:15 |
43 | 238 | KOČÍ Lucie | (UAC) Eleven Cube Riders | 13 | Ž | 1981 | 1 | 02:31:54 | 00:42:21 |
44 | 128 | MIKŠOVSKÁ Alena | (UAC) CSK Markus | 14 | Ž | 1960 | 1 | 02:31:54 | 00:42:21 |
45 | 39 | BARTOŠOVÁ Lenka | (UAC) H.I.C. | 15 | Ž | 1978 | 1 | 02:38:06 | 00:48:33 |
46 | 155 | PĚGŘIMEK Milan | (SPAC) CK Orlík Orlová | 23 | E | 1954 | 1 | 02:49:18 | 00:59:45 |
47 | 174 | SAVKA Miroslav | (SPAC) CK Orlík Orlová | 24 | E | 1955 | 1 | 02:54:38 | 01:05:05 |
48 | 93 | SOVINSKÝ Robert | (MP) ROSO | 25 | E | 1947 | 1 | 03:03:11 | 01:13:38 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNF | 35 | GLOGAR Jan | (SPAC) YOGi Racing Ostrava | E | 1944 |
11.05.2024 07:00 | |
MTB Údolím Ohrozimy 2024 | |
15.05.2024 15:00 | |
MUNI RUN | |
18.05.2024 08:00 | |
!!ZRUŠENO!! Rubej Ondřejníky | |
18.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Velká cena Žabně | |
19.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Bohumínská časovka | |
25.05.2024 13:13 | |
VolšoHEC run | |
26.05.2024 12:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - INTERTECH Triatlon Jedovnice | |
02.06.2024 08:30 | |
FORCE SPAC - VC Racingu Olešná |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.