Rychlé novinky:

13.11.2017: Nová brožura BBP 2018

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

SILVA NORTICA RUN - Craft Marathon

Datum pořádání od 06.06.2015 05:30 do 06.06.2015 20:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 09:00 hod

Vzdálenost (km)42,20
Počet kol1
Počet závodníků107
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 205 ORÁLEK Daniel (CZE) Moravská Slavia Brno/Adidas 1 MB 1970 1 03:14:58
2 137 KOVÁŘ Michal (CZE) tj sokol unhošť 2 MB 1971 1 03:20:01 00:05:02
3 158 PATZÁK Bořek (CZE) OOFEM.ORG 3 MB 1970 1 03:21:08 00:06:09
4 181 SUNKA Jan (CZE) 1 MA 1976 1 03:45:36 00:30:38
5 164 PROCHÁZKA Martin (CZE) 4 MB 1971 1 03:54:21 00:39:22
6 122 FRNKA Jan (CZE) 5 MB 1975 1 03:54:55 00:39:56
7 210 WOLFGANG Janko 2 MA 1 03:55:34 00:40:35
8 197 VIŠČOR Pavel (CZE) Brno 6 MB 1974 1 03:56:26 00:41:27
9 123 GOGA Tomáš (CZE) 3 MA 1984 1 03:57:06 00:42:07
10 154 NEJEDLÝ Petr (CZE) 7 MB 1974 1 03:59:20 00:44:21
11 135 KOŇÁK Petr (CZE) TERC 4 MA 1986 1 03:59:46 00:44:47
12 207 JANDÁSEK Michal (CZE) 5 MA 1979 1 04:01:38 00:46:39
13 115 ČERNICKÝ Jakub (CZE) 6 MA 1980 1 04:03:36 00:48:37
14 166 PRŮŠA Martin (CZE) 7 MA 1976 1 04:04:47 00:49:48
15 143 KUBÍNOVÁ Zuzana (CZE) 1 ZA 1981 1 04:05:26 00:50:27
16 112 COUFAL Petr (CZE) veterina Poděbrady 8 MB 1968 1 04:10:35 00:55:36
17 148 LAHNSTEINER Franz (AUT) 1 MC 1963 1 04:11:21 00:56:22
18 180 STRNAD David (CZE) 8 MA 1991 1 04:13:07 00:58:08
19 204 ZACH Dušan (CZE) 9 MA 1976 1 04:13:45 00:58:46
20 178 SLUŠNÁ Zuzana (CZE) 2 ZA 1980 1 04:14:40 00:59:41
21 184 ŠIMEK Jan (CZE) Ďolíček 10 MA 1976 1 04:16:07 01:01:08
22 209 PRUCKNER Dietmar 11 MA 1 04:16:08 01:01:09
23 149 MACH Pavel (CZE) Maraton klub Kladno 2 MC 1965 1 04:16:47 01:01:48
24 171 ROKOS Ivan (CZE) TJ Jiskra Třeboň 3 MC 1959 1 04:18:16 01:03:17
25 147 KYSELA Tomáš (CZE) 12 MA 1987 1 04:19:09 01:04:11
26 120 FANTHORPE Iain (GBR) 13 MA 1976 1 04:20:17 01:05:18
27 160 PFAUSEROVÁ Šárka (CZE) 3 ZA 1982 1 04:20:38 01:05:40
28 150 MARŠÍK Miloš (CZE) TC Dvořák Č. Budějovice 9 MB 1966 1 04:21:12 01:06:14
29 121 FRANTES Jan (CZE) HC Borovany 14 MA 1980 1 04:21:14 01:06:15
30 111 COUFAL Patrik (CZE) Hospic Prachatice 10 MB 1975 1 04:23:12 01:08:13
31 153 MORAVEC Pavel (CZE) STS Chvojkovice-Brod 15 MA 1980 1 04:25:43 01:10:44
32 196 VAVRUŠOVÁ Helena (CZE) RunPORG 1 ZC 1961 1 04:27:30 01:12:31
33 195 VÁVRA Robert (CZE) KONWA team 16 MA 1977 1 04:28:34 01:13:35
34 200 VOJAR Jiří (CZE) 11 MB 1974 1 04:28:46 01:13:47
35 146 KUPR Jan (CZE) SKI GO TEAM 17 MA 1985 1 04:33:16 01:18:17
36 208 LOHNINGER Matrkus (AUT) 18 MA 1976 1 04:33:20 01:18:21
37 189 TOMÁŠ Petr (CZE) 12 MB 1971 1 04:34:05 01:19:06
38 129 JAN Blahut (CZE) SK Budeč 19 MA 1989 1 04:37:01 01:22:02
39 142 KUBÍN Jan (CZE) 20 MA 1983 1 04:37:16 01:22:17
40 203 WINDHAGER Peter (AUT) 4 MC 1964 1 04:37:25 01:22:26
41 186 TEJNOR Jan (CZE) 21 MA 1981 1 04:37:30 01:22:31
42 168 RAIS Karel (CZE) Rumningklap 13 MB 1968 1 04:37:31 01:22:32
43 183 ŠÍMA Jan (CZE) 14 MB 1970 1 04:38:02 01:23:03
44 151 MARTIN Dvořák (CZE) Pe 22 MA 1986 1 04:39:08 01:24:09
45 130 JANÁČEK Libor (CZE) SILVINI MADSUHS team 23 MA 1978 1 04:42:07 01:27:08
46 193 VANČÁKOVÁ Magdalena (CZE) Gerontclub 2 ZC 1962 1 04:43:05 01:28:06
47 194 VAŠÍČEK Ondřej (CZE) 24 MA 1980 1 04:43:45 01:28:46
48 139 KRÁLOVÁ Kateřina (CZE) Beny Company 4 ZA 1984 1 04:44:55 01:29:56
49 198 VLČEK Lukáš (CZE) 25 MA 1985 1 04:46:55 01:31:56
50 108 BŘEZINA Anton (CZE) 26 MA 1980 1 04:49:16 01:34:17
51 127 HODAN Tomáš (CZE) 27 MA 1980 1 04:49:37 01:34:38
52 125 HASAL Miroslav (CZE) www.behej.com 15 MB 1965 1 04:49:38 01:34:39
53 202 VRÁTNÝ Kamil (CZE) AC Praha 1890 16 MB 1972 1 04:52:35 01:37:36
54 114 ČECHURA Jiří (CZE) Čistý sport 5 MC 1964 1 04:53:42 01:38:43
55 152 MERTA Dušan (CZE) 28 MA 1976 1 04:54:35 01:39:36
56 113 ČALOUD Milan (CZE) JKM Větřní 17 MB 1969 1 04:57:06 01:42:07
57 201 VOSTRÝ Miroslav (CZE) MK Kladno 29 MA 1977 1 04:57:06 01:42:07
58 133 JONÁK Vojtěch (CZE) 30 MA 1988 1 04:57:42 01:42:43
59 187 TESAŘ František (CZE) 31 MA 1975 1 04:57:43 01:42:44
60 163 POJSL Jan (CZE) 18 MB 1972 1 04:58:09 01:43:10
61 138 KRAJÍČEK Martin (CZE) U Neptuna! 32 MA 1982 1 05:00:54 01:45:55
62 134 KOČÍ Antonín (CZE) 19 MB 1970 1 05:04:18 01:49:19
63 117 DOLECKOVA Marketa (CZE) Footcamp 1 ZB 1972 1 05:08:10 01:53:11
64 188 TKACZYK Jakub (CZE) 33 MA 1978 1 05:09:25 01:54:26
65 131 JANEČEK Josef (CZE) 34 MA 1978 1 05:11:22 01:56:24
66 128 IRA brett (CZE) 35 MA 1979 1 05:11:50 01:56:51
67 165 PROTIVANSKÝ Michal (CZE) 6 MC 1964 1 05:12:08 01:57:09
68 101 ADAMEC Vojtěch (CZE) 36 MA 1987 1 05:13:06 01:58:08
69 162 PLAČEK Martin (CZE) 37 MA 1986 1 05:14:30 01:59:31
70 140 KRAUS Jiří (CZE) 20 MB 1973 1 05:15:46 02:00:47
71 161 PILAŘOVÁ Ivana (CZE) SK Jizera i. m. 3 ZC 1963 1 05:17:01 02:02:02
72 118 DUFEK Jiří (CZE) 21 MB 1968 1 05:19:13 02:04:15
73 192 URBANKOVA Tereza (CZE) 5 ZA 1986 1 05:21:10 02:06:11
74 176 SKOPAL Pavel (CZE) 22 MB 1972 1 05:21:14 02:06:15
75 105 BENDOVA Michaela (CZE) 6 ZA 1985 1 05:23:04 02:08:05
76 132 JELÍNKOVÁ Zuzana (CZE) 7 ZA 1979 1 05:24:17 02:09:18
77 206 DOLEŠ Jan (CZE) 7 MC 1949 1 05:25:04 02:10:05
78 144 KULOVANÝ Martin (CZE) Jindřichův Hradec 23 MB 1973 1 05:25:55 02:10:56
79 104 BEŇAČKA Michal (CZE) U Neptuna! 38 MA 1981 1 05:27:20 02:12:21
80 159 PFAUSER Pavel (CZE) 39 MA 1978 1 05:29:04 02:14:05
81 174 SEDLÁČKOVÁ Martina (CZE) Target Sport MILOVICE 8 ZA 1979 1 05:31:10 02:16:12
82 190 TOMEK Martin (CZE) 40 MA 1984 1 05:36:55 02:21:56
83 167 PUCHOLT Jiří (CZE) T.J. Sokol Unhošť 8 MC 1959 1 05:59:04 02:44:05
84 199 VODIČKOVÁ Dana (CZE) 9 ZA 1986 1 06:01:37 02:46:38

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 106 BENEŠ Zdeněk (CZE) Beny Company MA 1980 0 1 kolo
DNS 109 BUBEN Martin (CZE) TJ Perun Praha MA 1976 0 1 kolo
DNS 116 ČUMPELÍK Robin (CZE) Fakeer Energy MA 1981 0 1 kolo
DNS 119 ELIAS Marek (CZE) Na Kopci MB 1973 0 1 kolo
DNS 145 KUPR Jaroslav (CZE) SKI GO TEAM MA 1980 0 1 kolo
DNS 155 NOVÁK Jan (CZE) Chlum MA 1977 0 1 kolo
DNS 156 NOVÁK Václav (CZE) MA 1978 0 1 kolo
DNS 172 RYŠAVÝ Stanislav (CZE) Suchdol MC 1962 0 1 kolo
DNS 173 SATRAPOVA Patricie (CZE) Cendatour ZA 1981 0 1 kolo
DNS 175 SEDLAR Gerd-Julian (AUT) MA 1995 0 1 kolo
DNS 177 SLATINA František (CZE) Moravská Slavia Brno MB 1966 0 1 kolo
DNS 179 SOUKUP Tomas (CZE) SKUP MA 1982 0 1 kolo
DNS 182 SVATOŇ Jan (CZE) MC 1963 0 1 kolo
DNS 191 TŮMA Libor (CZE) MB 1971 0 1 kolo
DNF 185 ŠŤASTNÝ David (CZE) MB 1973
DNF 157 PASLER Petr (CZE) ČZU-Praha MA 1975
DNF 169 ROBERT Paulů (CZE) MB 1973
DNF 170 ROBLÍKOVÁ Markéta (CZE) Tankodrom Milovice ZB 1974
DNF 124 GOODWIN Ryan (CZE) MA 1978
DNF 126 HNILIČKA Martin (CZE) Skialp Zásada MA 1981
DNF 110 COGGANS Stewart (CZE) MB 1973
DNF 102 BALATKA Tomáš (CZE) Všechlapy MA 1980
DNF 103 BÉM Robert (CZE) MA 1977

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

27.01.2018 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
17.02.2018 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
24.02.2018 09:00
Rohálovská desítka
10.03.2018 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
17.03.2018 08:00
Uhřické kolečko
25.03.2018 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
26.05.2018 13:13
VolšoHEC run
16.06.2018 09:00
4. ročník „Běhu Jana Opletala“
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.