01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Zpracování výsledků | Martin Juránek |
Vzdálenost (km) | 103,00 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 58 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 4 | BRUNNER Radek | (CZE) SK Babice | 1 | MB | 1974 | 1 | 08:32:24 | |
2 | 48 | PETR Jiří | (CZE) DIADORA | 1 | MA | 1979 | 1 | 09:23:26 | 00:51:02 |
3 | 38 | LIŠKA Miloš | (CZE) triatlon Lipno | 2 | MB | 1 | 09:55:44 | 01:23:20 | |
4 | 56 | SEDLÁK Pavel | (CZE) MK Seitl Ostrava | 3 | MB | 1971 | 1 | 09:59:11 | 01:26:47 |
5 | 41 | MATOUŠ Michal | (CZE) RunPORG | 2 | MA | 1991 | 1 | 10:37:46 | 02:05:22 |
6 | 25 | JIŘÍ Veleba | (CZE) | 3 | MA | 1983 | 1 | 10:38:34 | 02:06:10 |
7 | 29 | KNOL Martin | (CZE) SK Babice | 4 | MB | 1971 | 1 | 10:46:53 | 02:14:29 |
8 | 66 | VACULÍK Jiří | (CZE) SK Apalucha | 5 | MB | 1974 | 1 | 10:54:27 | 02:22:03 |
9 | 22 | JÁGL Jakub | (CZE) Vysoká | 4 | MA | 1978 | 1 | 11:00:24 | 02:28:00 |
10 | 72 | KRÁĽ Štefan | (CZE) | 6 | MB | 1968 | 1 | 11:01:46 | 02:29:22 |
11 | 57 | SEIDL Gerald | (AUT) LC Wienerwaldsee | 7 | MB | 1971 | 1 | 11:12:18 | 02:39:54 |
12 | 16 | GRUBEROVA Marketa | (CZE) MK Kladno | 1 | ZA | 1982 | 1 | 11:16:48 | 02:44:24 |
13 | 71 | MÁNEK Ondřej | (CZE) | 5 | MA | 1982 | 1 | 11:26:10 | 02:53:46 |
14 | 61 | ŠARLINGER Ivan | (CZE) SC Marathon Plzeň | 8 | MB | 1974 | 1 | 11:29:38 | 02:57:14 |
15 | 11 | EREMKA Libor | (CZE) Humpolec | 6 | MA | 1988 | 1 | 11:46:44 | 03:14:20 |
16 | 40 | MARTIN Pekárek | (CZE) Karlovy Vary | 9 | MB | 1972 | 1 | 12:17:44 | 03:45:20 |
17 | 7 | DOBIÁŠ Jakub | (CZE) Terezka & Garfield RC | 7 | MA | 1987 | 1 | 12:18:44 | 03:46:20 |
18 | 54 | PROKOP Ondřej | (CZE) ČAU | 1 | MC | 1962 | 1 | 12:20:02 | 03:47:38 |
19 | 64 | ULMA Tomáš | (CZE) | 2 | MC | 1964 | 1 | 12:21:09 | 03:48:45 |
20 | 68 | VONDRÁČEK Tomáš | (CZE) X-TRAIL ORLOVÁ | 8 | MA | 1985 | 1 | 12:35:56 | 04:03:32 |
21 | 46 | ONDRŮŠEK Libor | (CZE) Morové Šlehy | 3 | MC | 1960 | 1 | 12:39:41 | 04:07:17 |
22 | 6 | DĚDIC Roman | (CZE) IThinkBeer.com | 10 | MB | 1974 | 1 | 12:54:28 | 04:22:04 |
23 | 39 | MAREK Pavel | (CZE) | 11 | MB | 1968 | 1 | 13:03:08 | 04:30:44 |
24 | 3 | BILÍK Martin | (CZE) Orel Brno – Řečkovice | 12 | MB | 1968 | 1 | 13:11:52 | 04:39:28 |
25 | 9 | DUNGL Martin | (CZE) Den Cesty - Kroměříž | 9 | MA | 1985 | 1 | 13:32:57 | 05:00:33 |
26 | 24 | JANOVIC Jakub | (CZE) | 10 | MA | 1976 | 1 | 13:35:59 | 05:03:35 |
27 | 28 | KLOUDA Martin | (CZE) I. PKO Praha | 11 | MA | 1978 | 1 | 13:36:02 | 05:03:38 |
28 | 12 | FAFEJTA VÁCLAV | (CZE) TJ LIGA 100 PRAHA | 13 | MB | 1973 | 1 | 13:45:14 | 05:12:50 |
29 | 37 | LEUTNER Robert | (AUT) Ultrasportler | 14 | MB | 1972 | 1 | 13:45:24 | 05:13:00 |
30 | 26 | KASTENHOFER Robert | (AUT) LC Wienerwaldsee | 15 | MB | 1970 | 1 | 13:45:49 | 05:13:25 |
31 | 13 | FENYK Pavel | (CZE) SK Babice | 4 | MC | 1965 | 1 | 13:48:14 | 05:15:50 |
32 | 20 | HOŠPES Miloslav | (CZE) | 16 | MB | 1975 | 1 | 13:56:33 | 05:24:09 |
33 | 15 | FUSEK Pavel | (CZE) | 17 | MB | 1974 | 1 | 14:14:16 | 05:41:51 |
34 | 23 | JANDA Tomáš | (CZE) Lenochod | 12 | MA | 1980 | 1 | 14:18:28 | 05:46:04 |
35 | 59 | STRÁNSKÝ Michal | (CZE) | 13 | MA | 1977 | 1 | 14:28:35 | 05:56:11 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNS | 1 | BAIER Jan | (CZE) Brloh | MA | 1983 | 0 | 1 kolo | ||
DNS | 18 | HORÁK Štěpán | (CZE) Running Girl / Man | MB | 1969 | 0 | 1 kolo | ||
DNS | 31 | KRAJÍČEK Vojtěch | (CZE) Ekonom Praha Outdoor | MA | 1988 | 0 | 1 kolo | ||
DNS | 33 | KROUŽILOVÁ Iva | (CZE) | ZA | 1977 | 0 | 1 kolo | ||
DNS | 45 | ONDRA Mánek | (CZE) Sokol Rakovník | MA | 1982 | 0 | 1 kolo | ||
DNS | 47 | PEJŠEK David | (CZE) | MA | 1987 | 0 | 1 kolo | ||
DNS | 50 | PETRŮ Aleš | (CZE) | MA | 1981 | 0 | 1 kolo | ||
DNS | 52 | PIVARČI Ľuboš | (SVK) | MA | 1976 | 0 | 1 kolo | ||
DNS | 55 | ROD Marek | (CZE) | MA | 1987 | 0 | 1 kolo | ||
DNS | 35 | KŘÍŽ Pavel | (CZE) | MA | 1979 | 0 | 1 kolo | ||
DNF | 42 | MATYS Zbyněk | (CZE) Přezletice | MA | 1979 | ||||
DNF | 44 | NOVOTNÝ Luboš | (CZE) SK Křižany | MA | 1975 | ||||
DNF | 60 | STRNAD Ondřej | (CZE) Brno Medlánky | MA | 1980 | ||||
DNF | 63 | TOMÁŠ Ivo | (CZE) | MC | 1960 | ||||
DNF | 65 | URBAN Filip | (CZE) RunPORG | MA | 1986 | ||||
DNF | 69 | ZELENKA Filip | (CZE) | MA | 1977 | ||||
DNF | 53 | PODLEŠÁK Jakub | (CZE) | MA | 1976 | ||||
DNF | 34 | KŘÍŽ Petr | (CZE) | MB | 1970 | ||||
DNF | 32 | KRÁĽ Štefan | (CZE) RunPORG | MA | 1990 | ||||
DNF | 19 | HORBAJ Dušan | (CZE) SVP Kladno | MA | 1980 | ||||
DNF | 21 | CHLOUBA František | (CZE) | MD | 1954 | ||||
DNF | 10 | ĎURÍK Stanislav | (CZE) Polabští běžci | MC | 1958 | ||||
DNF | 17 | HANZÍK Ladislav | (CZE) | MB | 1964 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.