Rychlé novinky:

13.11.2017: Nová brožura BBP 2018

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km

Datum pořádání od 20.01.2018 08:00 do 20.01.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,55
Počet kol2
Počet závodníků110
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 2 00:15:10
2 33 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2001 2 00:15:16 00:00:06
3 155 VABROUŠEK Filip AK Zlín 2 Jři 1999 2 00:16:22 00:01:12
4 51 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 2 Dci 2001 2 00:16:47 00:01:37
5 25 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 3 Dci 2002 2 00:17:04 00:01:54
6 37 ČERBÁK Adam 3 Jři 2000 2 00:17:30 00:02:20
7 28 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 1 Ž 1986 2 00:17:31 00:02:21
8 52 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 4 Jři 1999 2 00:17:35 00:02:25
9 7 RŮŽA Daniel ATK Šlapanice 4 Dci 2002 2 00:17:37 00:02:27
10 3 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 5 Dci 2002 2 00:17:42 00:02:32
11 15 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 2 00:17:48 00:02:38
12 154 KUČERA Jan Individuální 1 XM 1981 2 00:17:57 00:02:47
13 2 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 5 Jři 2000 2 00:18:02 00:02:52
14 21 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 2 Ž 1993 2 00:18:08 00:02:58
15 38 GRYC Vojtěch Tesla Brno 6 Dci 2001 2 00:18:14 00:03:04
16 35 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 3 Ž 1980 2 00:18:41 00:03:31
17 39 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 6 Jři 2000 2 00:19:00 00:03:50
18 159 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 4 Ž 1994 2 00:19:02 00:03:52
19 31 HALAS Pavel Orel Šitbořice 7 Jři 1999 2 00:19:08 00:03:58
20 23 ZHÁŇALOVÁ Barbora SK Žabovřesky 5 Ž 1993 2 00:19:10 00:04:00
21 156 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1986 2 00:19:23 00:04:13
22 10 KLEM Robert Brno 8 Jři 2000 2 00:19:26 00:04:16
23 9 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 7 Dci 2002 2 00:19:28 00:04:18
24 32 DVOŘÁKOVÁ Dagmar AHA Vyškov 7 Ž 1998 2 00:19:31 00:04:21
25 61 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 2 ŽV1 1977 2 00:19:34 00:04:24
26 152 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1976 2 00:19:44 00:04:34
27 36 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1988 2 00:19:46 00:04:36
28 63 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 1 Jky 2000 2 00:19:50 00:04:40
29 151 CHARVÁTOVÁ Tereza Elite sport Boskovice 1 Dky 2002 2 00:19:56 00:04:46
30 153 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 2 00:20:04 00:04:54
31 158 ŠULC Matěj Ac Moravský Krumlov 8 Dci 2002 2 00:20:49 00:05:39
32 56 BUREŠOVÁ Veronika ABND Racing Team 2 Dky 2005 2 00:20:54 00:05:44
33 75 HANOUSEK Matěj RBK Blansko 9 Dci 2004 2 00:20:58 00:05:48
34 4 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 2 Jky 2000 2 00:21:00 00:05:50
35 169 OBOŘILOVÁ Tereza SK Speed Brno 3 Dky 2002 2 00:21:01 00:05:51
36 5 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 4 Dky 2001 2 00:21:03 00:05:53
37 22 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 9 Ž 1984 2 00:21:16 00:06:06
38 29 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽV2 1964 2 00:21:19 00:06:09
39 24 HIRŠOVÁ Gabriela SK Žabovřesky 10 Ž 1996 2 00:21:21 00:06:11
40 65 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV2 1967 2 00:21:21 00:06:11
41 161 LEVÍČKOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 5 Dky 2004 2 00:21:22 00:06:12
42 20 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 2 XM 1991 2 00:21:23 00:06:13
43 165 TOMEK Ondřej Brno 3 XM 1983 2 00:21:26 00:06:16
44 166 TOMEK Václav Brno 4 XM 1991 2 00:21:26 00:06:16
45 172 JEŘÁBEK Jakub AH Vyškov 10 Dci 2001 2 00:21:32 00:06:22
46 180 ČAPKOVÁ Barbora 11 Ž 1985 2 00:21:37 00:06:27
47 26 SUCHÁ Monika Atletic Třebíč 12 Ž 1991 2 00:21:41 00:06:31
48 67 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 4 ŽV1 1976 2 00:21:44 00:06:33
49 73 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 13 Ž 1986 2 00:21:54 00:06:44
50 173 JEŘÁBKOVÁ Hana Vyškov 5 ŽV1 1974 2 00:21:56 00:06:46
51 55 RUSÍNOVÁ Monika 6 ŽV1 1977 2 00:22:03 00:06:53
52 16 KREIDLOVÁ Jitka Báječné ženy v běhu 7 ŽV1 1975 2 00:22:05 00:06:55
53 45 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 8 ŽV1 1977 2 00:22:08 00:06:58
54 70 KUNC Josef Orel Vyškov 5 XM 1960 2 00:22:11 00:07:01
55 46 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 1 ŽV3 1956 2 00:22:23 00:07:13
56 78 KABÁTHOVÁ Jitka SK Žabovřesky 2 ŽV3 1955 2 00:22:27 00:07:17
57 58 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 3 ŽV3 1955 2 00:22:29 00:07:19
58 163 BUČEK Miroslav Radostice 6 XM 1997 2 00:22:30 00:07:20
59 27 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 3 Jky 2000 2 00:22:32 00:07:22
60 12 SUCHÁNEK Zdeněk Brno Slatina 7 XM 1964 2 00:22:40 00:07:30
61 170 PROKEŠOVÁ Petra 14 Ž 1988 2 00:22:41 00:07:31
62 175 BLAŽEK Dalibor Individuální 8 XM 1972 2 00:22:42 00:07:32
63 74 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 9 ŽV1 1971 2 00:22:59 00:07:49
64 14 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 4 ŽV2 1962 2 00:23:04 00:07:54
65 176 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 9 XM 1982 2 00:23:07 00:07:57
66 64 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 15 Ž 1982 2 00:23:12 00:08:02
67 77 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 9 Jři 1999 2 00:23:13 00:08:03
68 178 HUSÁK Miroslav 10 XM 1975 2 00:23:14 00:08:04
69 11 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 10 ŽV1 1974 2 00:23:15 00:08:05
70 171 JELÍNEK Jan 11 XM 1992 2 00:23:16 00:08:06
71 54 JEŘÁBKOVÁ Jana TJ Spartak Třebíč 16 Ž 1998 2 00:23:29 00:08:19
72 79 ČERNÁ Lenka SoteSport 17 Ž 1981 2 00:23:37 00:08:27
73 13 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 11 ŽV1 1976 2 00:23:37 00:08:27
74 50 KOBÁŇOVÁ Kateřina 18 Ž 1981 2 00:23:51 00:08:41
75 177 ´BARVÍŘOVÁ Andrea Brno 19 Ž 1985 2 00:24:10 00:09:00
76 53 HEGROVÁ Ivona Hostěrádky - Rešov 12 ŽV1 1969 2 00:24:16 00:09:06
77 47 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 5 ŽV2 1964 2 00:24:25 00:09:15
78 62 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 4 Jky 2000 2 00:24:36 00:09:26
79 44 PREJSOVÁ Julija Běžecký klub Brno 13 ŽV1 1974 2 00:24:40 00:09:30
80 66 PELLOVÁ Gabriela 20 Ž 1979 2 00:24:52 00:09:42
81 160 ZÁDRAPOVÁ Žaneta AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2007 2 00:24:52 00:09:42
82 17 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 14 ŽV1 1978 2 00:24:53 00:09:43
83 157 KŘÍSTKOVÁ Veronika SK Žabovřesky Brno 21 Ž 1983 2 00:25:00 00:09:50
84 162 ŠPAČEK Josef 12 XM 1989 2 00:25:15 00:10:05
85 19 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 6 ŽV2 1965 2 00:25:25 00:10:15
86 69 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice 7 ŽV2 1966 2 00:25:32 00:10:22
87 167 POLÁČKOVÁ Barbora Brno 15 ŽV1 1973 2 00:25:32 00:10:22
88 43 HRSTKOVÁ Iva Medlov 16 ŽV1 1976 2 00:25:35 00:10:25
89 168 MELYMUK Lisa 22 Ž 1981 2 00:25:36 00:10:26
90 72 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 17 ŽV1 1973 2 00:25:37 00:10:27
91 34 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 4 ŽV3 1954 2 00:25:37 00:10:27
92 164 KOČKOVÁ Nikola Bumbrlíci 5 Jky 2000 2 00:26:01 00:10:51
93 68 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 8 ŽV2 1966 2 00:26:13 00:11:03
94 80 HUMLÍČKOVÁ Kateřina Střelice u Brna 18 ŽV1 1976 2 00:26:38 00:11:28
95 48 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 23 Ž 1997 2 00:26:42 00:11:32
96 18 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 5 ŽV3 1950 2 00:26:53 00:11:43
97 57 MOKRÁ Regina Brno 9 ŽV2 1968 2 00:27:06 00:11:56
98 60 KOUKOLOVÁ Petra 24 Ž 1996 2 00:28:03 00:12:53
99 59 KOUKOLOVÁ Ilona 10 ŽV2 1963 2 00:28:03 00:12:53
100 40 MAIXNER Václav Orel Čebín 13 XM 1941 2 00:28:08 00:12:58
101 179 NEČAS Lukáš 14 XM 1977 2 00:28:44 00:13:34
102 6 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 15 XM 1973 2 00:29:03 00:13:53
103 76 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 6 ŽV3 1946 2 00:29:06 00:13:56
104 174 HUMLÍČKOVÁ Pavla Sokol Střelice 7 Dky 2004 2 00:30:28 00:15:18
105 30 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 16 XM 1937 2 00:30:30 00:15:20
106 8 ONDROVÁ Barbora 19 ŽV1 1977 2 00:30:52 00:15:42
107 41 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 7 ŽV3 1953 2 00:33:00 00:17:50
108 42 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 8 ŽV3 1955 2 00:34:48 00:19:38
109 71 KROUPOVÁ Pavla Brno 11 ŽV2 1965 2 00:38:42 00:23:32

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 49 KOČÍ Hana Brno ŽV1 1971 0 2 kola

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2018 09:00
Rohálovská desítka
10.03.2018 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
17.03.2018 08:00
Uhřické kolečko
25.03.2018 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
12.04.2018 18:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
22.04.2018 08:00
1. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2018
28.04.2018 09:00
32. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
01.05.2018 09:00
3. FORCE SPAC - Memoriál Jana Ferdyna
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.