Rychlé novinky:

13.11.2017: Nová brožura BBP 2018

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

Želešická růže - II. dívky

Datum pořádání od 27.09.2017 09:45 do 27.09.2017 12:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 10:45 hod

Vzdálenost (km)0,80
Počet kol1
Počet závodníků59
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 191 DANĚČKOVÁ Lucie ZŠ Židlochovice 1 d 2007 1 00:02:39
2 47 KŘEŠŤÁKOVÁ Karolína ZŠ Mokrá 2 d 2007 1 00:02:40 00:00:01
3 50 VÍTKOVÁ Kristýna ZŠ Mokrá 3 d 2007 1 00:02:44 00:00:05
4 140 ŠVEHLOVÁ Anna ZŠ Tišnov 4 d 2006 1 00:02:48 00:00:08
5 26 VESELÁ Monika ZŠ Prštice 5 d 2006 1 00:02:49 00:00:10
6 129 KLIMEŠOVÁ Hana ZŠ a MŠ Babice n.S. 6 d 2006 1 00:02:49 00:00:10
7 72 JEDLIČKOVÁ Kristýna ZŠ Moravany 7 d 2007 1 00:02:52 00:00:12
8 8 RAKŠANY Ema ZŠ a MŠ Kanice 8 d 2007 1 00:02:57 00:00:18
9 174 NOVÁKOVÁ Hana ZŠ Sokolnice 9 d 2007 1 00:02:59 00:00:19
10 75 PAŘENICOVÁ Rozálie ZŠ Moravany 10 d 2007 1 00:03:01 00:00:22
11 325 PARAVANOVÁ Eliška ZŠ Želešice 11 d 2007 1 00:03:01 00:00:22
12 36 KALVODOVÁ Michaela ZŠ Žatčany 12 d 2008 1 00:03:02 00:00:23
13 128 ADÁMKOVÁ Vendula ZŠ a MŠ Babice n.S. 13 d 2007 1 00:03:02 00:00:23
14 60 SYROVÁTKOVÁ Michaela ZŠ a MŠ Neslovice 14 d 2008 1 00:03:03 00:00:24
15 73 ORLOVÁ Nikola ZŠ Moravany 15 d 2007 1 00:03:03 00:00:24
16 137 MAŠKOVÁ Radka ZŠ Tišnov 16 d 2006 1 00:03:04 00:00:25
17 171 FREYOVÁ Adéla ZŠ Sokolnice 17 d 2006 1 00:03:04 00:00:25
18 63 KEJDOVÁ Klaudie ZŠ a MŠ Neslovice 18 d 2008 1 00:03:04 00:00:25
19 48 PIKNOVÁ Pavlína ZŠ Mokrá 19 d 2006 1 00:03:05 00:00:26
20 62 DVOŘÁKOVÁ Eliška ZŠ a MŠ Neslovice 20 d 2006 1 00:03:05 00:00:26
21 74 PROVAZNÍKOVÁ Tereza ZŠ Moravany 21 d 2006 1 00:03:06 00:00:27
22 173 VYMYSLICKÁ Linda ZŠ Sokolnice 22 d 2007 1 00:03:07 00:00:27
23 111 OTOUPALOVÁ Tereza ZŠ Jungmannova 23 d 2006 1 00:03:07 00:00:28
24 89 FIALOVÁ Claudie ZŠ a MŠ Ořechov 24 d 2007 1 00:03:07 00:00:28
25 138 SEBEROVÁ Aneta ZŠ Tišnov 25 d 2007 1 00:03:10 00:00:30
26 113 SVOBODOVÁ Karolína ZŠ Jungmannova 26 d 2008 1 00:03:11 00:00:31
27 20 LAZAROVÁ Elen ZŠ Hrušovany 27 d 2007 1 00:03:12 00:00:33
28 114 KUMMEROVÁ Nicol ZŠ Jungmannova 28 d 2008 1 00:03:14 00:00:35
29 112 PINKOVÁ Klára ZŠ Jungmannova 29 d 2007 1 00:03:15 00:00:35
30 51 SRNCOVÁ Kateřina ZŠ Mokrá 30 d 2006 1 00:03:18 00:00:39
31 18 SLOVÁČKOVÁ Barbora ZŠ Hrušovany 31 d 2006 1 00:03:20 00:00:40
32 327 MINÁŘOVÁ Valerie ZŠ Želešice 32 d 2006 1 00:03:21 00:00:42
33 21 NEBENFÜHROVÁ Daniela ZŠ Hrušovany 33 d 2007 1 00:03:22 00:00:42
34 90 HOLZOVÁ Kateřina ZŠ a MŠ Ořechov 34 d 2007 1 00:03:22 00:00:43
35 324 MIHALOVIČOVÁ Janika ZŠ Želešice 35 d 2008 1 00:03:23 00:00:44
36 323 HROUDNÁ Anna ZŠ Želešice 36 d 2007 1 00:03:24 00:00:45
37 139 SLAVÍKOVÁ Monika ZŠ Tišnov 37 d 2008 1 00:03:24 00:00:45
38 80 KALÁBOVÁ Aurélie ZŠ a MŠ Blažovice 38 d 2007 1 00:03:27 00:00:48
39 19 KACHYŇOVÁ Valentýna ZŠ Hrušovany 39 d 2008 1 00:03:28 00:00:49
40 6 BŘINKOVÁ Barbora ZŠ a MŠ Kanice 40 d 2007 1 00:03:29 00:00:50
41 81 NOHELOVÁ Adéla ZŠ a MŠ Blažovice 41 d 2007 1 00:03:30 00:00:51
42 82 ŠKAROUPKOVÁ Andrea ZŠ a MŠ Blažovice 42 d 2007 1 00:03:34 00:00:55
43 9 ŠVÁBIKOVÁ Zuzana ZŠ a MŠ Kanice 43 d 2008 1 00:03:38 00:00:58
44 61 VŠIANSKÁ Vanesa ZŠ a MŠ Neslovice 44 d 2007 1 00:03:39 00:01:00
45 165 DAVIDOVÁ Aneta ZŠ Radostice 45 d 2006 1 00:03:40 00:01:00
46 7 HEGEROVÁ Tereza ZŠ a MŠ Kanice 46 d 2007 1 00:03:40 00:01:01
47 326 CHVÁLKOVÁ Lucie ZŠ Želešice 47 d 2007 1 00:03:42 00:01:03
48 131 POSPÍŠILOVÁ Anna ZŠ a MŠ Babice n.S. 48 d 2008 1 00:03:47 00:01:07
49 166 SCHUSTEROVÁ Tereza ZŠ Radostice 49 d 2008 1 00:03:47 00:01:08
50 83 VAVERKOVÁ Adéla ZŠ a MŠ Blažovice 50 d 2007 1 00:03:48 00:01:09
51 328 VRBKOVÁ Dominika ZŠ Želešice 51 d 2007 1 00:03:52 00:01:13
52 130 BURIÁNKOVÁ Anna ZŠ a MŠ Babice n.S. 52 d 2007 1 00:03:54 00:01:14
53 37 KRÁLOVÁ Šárka ZŠ Žatčany 53 d 2007 1 00:03:59 00:01:20
54 27 KOZLÍKOVÁ Veronika ZŠ Prštice 54 d 2007 1 00:04:01 00:01:22
55 34 TRKANOVÁ Soňa ZŠ Žatčany 55 d 2008 1 00:04:04 00:01:25
56 38 RYBOVÁ Jana ZŠ Žatčany 56 d 2007 1 00:04:06 00:01:26
57 29 ZÁDĚROVÁ Ema ZŠ Prštice 57 d 2008 1 00:04:10 00:01:31
58 28 VESELÁ Adéla ZŠ Prštice 58 d 2007 1 00:04:11 00:01:32
59 35 PÉŤOVÁ Jarmila ZŠ Žatčany 59 d 2007 1 00:04:55 00:02:16

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2018 09:00
Rohálovská desítka
10.03.2018 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
17.03.2018 08:00
Uhřické kolečko
25.03.2018 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
12.04.2018 18:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
22.04.2018 08:00
1. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2018
28.04.2018 09:00
32. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
01.05.2018 09:00
3. FORCE SPAC - Memoriál Jana Ferdyna
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.