Rychlé novinky:

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

04.09.2017: BT 2017 Blažovice - AUTOBUS

Borovská desítka 2017 - Hlavní závod

Datum pořádání od 29.07.2017 15:00 do 29.07.2017 18:45
Zpracování výsledkůMichal Juránek

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků362
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 353 PELOUCH Leoš SK Chotěboř 1 MUŽI B 1975 1 00:35:30
2 2 EXNER Jakub Pteam 1 MUŽI A 1983 1 00:35:35 00:00:04
3 1 MOTTL Lukáš TJ Sokol Hradec Králové 2 MUŽI A 1997 1 00:36:56 00:01:26
4 339 HEJL Radek Králíky 2 MUŽI B 1972 1 00:37:19 00:01:49
5 180 MOCEK Tomáš Pardubice 3 MUŽI A 1979 1 00:37:25 00:01:55
6 371 KRATOCHVÍL Miloš Hvězda Pardubice 3 MUŽI B 1975 1 00:37:32 00:02:02
7 390 KUČERA Daniel Jihlava 4 MUŽI A 1982 1 00:37:49 00:02:18
8 4 ŠVESTKA Lukáš MK Prostějov 5 MUŽI A 1982 1 00:38:09 00:02:39
9 9 BARÁK Jaroslav Běžecký tým Polná 6 MUŽI A 1984 1 00:38:38 00:03:08
10 361 SVOBODA Mojmír Hvězda Pardubice 1 MUŽI C 1966 1 00:38:46 00:03:16
11 362 LORENC Tomáš Atletika Polička 7 MUŽI A 1986 1 00:39:22 00:03:52
12 3 BLAŽEK Jaroslav Havlíčkova Borová 8 MUŽI A 1993 1 00:39:24 00:03:53
13 397 TVRDÍK Pavel Běžecký klub Polná 9 MUŽI A 1986 1 00:39:36 00:04:05
14 6 MUCHA Miroslav NHÚ Balinka Velké Meziříčí 4 MUŽI B 1974 1 00:39:39 00:04:09
15 389 DLOUHÝ Petr TJ Nové Město na Moravě 5 MUŽI B 1976 1 00:40:09 00:04:39
16 7 HAVRÁNKOVÁ Daniela Potěhy 1 ŽENY F 1982 1 00:40:10 00:04:39
17 370 SOUKUP Karel TJ Spartak Vlašim 10 MUŽI A 1978 1 00:40:13 00:04:43
18 349 FENCOVÁ Marta AC Pardubice 1 ŽENY G 1976 1 00:40:25 00:04:55
19 234 SEMRÁD Ladislav Čáslav 2 MUŽI C 1967 1 00:40:33 00:05:02
20 393 ŘEZNÍČEK Roman Žďár nad Sázavou 6 MUŽI B 1977 1 00:40:38 00:05:08
21 341 VÍT Pavel Vella team Náchod 7 MUŽI B 1971 1 00:40:48 00:05:18
22 8 MAJOR Petr Česká Bělá 8 MUŽI B 1970 1 00:40:56 00:05:26
23 165 ZELENÝ Zbyněk Havlíčkova Borová 11 MUŽI A 1988 1 00:41:24 00:05:54
24 13 JUREČEK Jan Jámy 49 12 MUŽI A 1983 1 00:41:26 00:05:56
25 256 ONDRÁČEK Matyáš Powerofrun 13 MUŽI A 1999 1 00:41:36 00:06:06
26 21 ŠIMEK Pavel Polenský team 14 MUŽI A 1978 1 00:41:37 00:06:06
27 23 ŘEDINA Milan MK Prostějov 9 MUŽI B 1971 1 00:41:37 00:06:07
28 22 KRČÁLOVÁ Olga Polenský team 2 ŽENY F 1978 1 00:41:52 00:06:22
29 15 HAVLÍČEK Radek Přibyslav 15 MUŽI A 1980 1 00:42:21 00:06:51
30 612 BRABENEC Aleš Žďár nad Sázavou 16 MUŽI A 1987 1 00:42:26 00:06:55
31 10 STANĚK Vojtěch K-BOB Brzkov 17 MUŽI A 1988 1 00:42:31 00:07:01
32 12 STRÁNSKÝ Petr TJ Kafky 18 MUŽI A 1978 1 00:42:31 00:07:01
33 662 PAZDERA Michal Sudějov 3 MUŽI C 1967 1 00:42:49 00:07:19
34 24 SOCHOR Miloš Polnička 19 MUŽI A 1978 1 00:43:00 00:07:30
35 132 KOŠČÁK Peter Přibyslav 20 MUŽI A 1983 1 00:43:08 00:07:38
36 202 VODA Michal Jihlava 21 MUŽI A 1984 1 00:43:19 00:07:49
37 17 MELOUN Vít Dlouhá Ves 22 MUŽI A 1985 1 00:43:20 00:07:50
38 246 PIBIL Jaroslav Malá Losenice 10 MUŽI B 1977 1 00:43:21 00:07:51
39 67 VOTAVA Miroslav Jipocar 23 MUŽI A 1986 1 00:43:23 00:07:53
40 394 STEJSKAL Jiří železnohorák tým 11 MUŽI B 1976 1 00:43:24 00:07:53
41 38 ZYCH Jaroslav Přibyslav 24 MUŽI A 1989 1 00:43:30 00:08:00
42 59 VEKRBAUER Diviš Záryby 1 Dci 2000 1 00:43:30 00:08:00
43 41 FIŠER Michal Havlíčkova Borová 25 MUŽI A 1998 1 00:43:33 00:08:03
44 226 SVOBODA Ondřej Humpolec 26 MUŽI A 1981 1 00:43:34 00:08:04
45 35 HAUSHEER Nicolas Yverdon - Suisse 27 MUŽI A 1978 1 00:43:35 00:08:04
46 237 ZAPLETAL Jakub SK Nové Město na Moravě 2 Dci 2000 1 00:43:35 00:08:05
47 348 ŠVORC Michal Světlá nad Sázavou 28 MUŽI A 1980 1 00:43:40 00:08:10
48 384 BRATRŠOVSKÝ Libor Polná 12 MUŽI B 1976 1 00:43:43 00:08:13
49 16 BĚLOHLÁVEK Jaromír ASPV CHOTĚBOŘ 4 MUŽI C 1964 1 00:43:49 00:08:19
51 225 KUBÁT Jiří Přibyslav 30 MUŽI A 1981 1 00:44:00 00:08:30
52 306 MAREK Jaroslav Jihlava 31 MUŽI A 1979 1 00:44:02 00:08:32
53 19 BRADÁČ Jiří Žďár nad Sázavou 32 MUŽI A 1982 1 00:44:04 00:08:34
54 314 LUPTÁK David Havlíčkova Borová 3 Dci 2001 1 00:44:06 00:08:36
55 286 KOLAŘÍK Jiří Atletika Jihlava 1 MUŽI D 1956 1 00:44:06 00:08:36
56 379 LAŠTOVIČKA Vladimír K-BOB Brzkov 33 MUŽI A 1991 1 00:44:09 00:08:38
57 277 NOVOTNÝ Pavel Nová Ves u Nového Města na Moravě 34 MUŽI A 1990 1 00:44:09 00:08:39
59 20 DVOŘÁK David Havlíčkův Brod 36 MUŽI A 1994 1 00:44:13 00:08:42
60 299 RAUSCHER Alex AXIS RUN TEAM 5 MUŽI C 1963 1 00:44:28 00:08:57
61 36 MUSIL Čeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37 MUŽI A 1997 1 00:44:30 00:09:00
62 347 VESELSKÝ Pavel Rovný 38 MUŽI A 1989 1 00:44:31 00:09:01
63 14 DUBSKÝ Roman Přibyslav 39 MUŽI A 1978 1 00:44:40 00:09:10
64 381 MUSIL Bohuslav Olešenka 40 MUŽI A 1982 1 00:44:42 00:09:12
65 663 PROCHÁZKA Zdeněk Jihlava Bosch Diesel 2 MUŽI D 1956 1 00:44:46 00:09:16
66 203 VOBORNÍKOVÁ Alena SK Chotěboř 1 ŽENY E 1994 1 00:44:53 00:09:23
67 380 LAŠTOVIČKA Milan K-BOB Brzkov 41 MUŽI A 1986 1 00:45:01 00:09:30
68 42 KAVALÍR Martin železnohorák tým 42 MUŽI A 1983 1 00:45:19 00:09:49
69 608 MIČKA Michal Žďár nad Sázavou 43 MUŽI A 1987 1 00:45:27 00:09:57
70 376 HUDÁK Hary Lizards Brno 6 MUŽI C 1967 1 00:45:36 00:10:06
71 325 PETR Svoboda ČKS SKI Jilemnice 13 MUŽI B 1968 1 00:45:39 00:10:09
72 268 TRÁVNÍČKOVÁ Tereza TJ Nové Město na Moravě Z.S 2 ŽENY E 1993 1 00:45:41 00:10:11
73 50 ŠERÝ Drahoslav Jamné u Jihlavy 44 MUŽI A 1978 1 00:46:06 00:10:36
74 327 NOVÁČEK Josef Čučice 7 MUŽI C 1958 1 00:46:14 00:10:44
75 365 BŘÍZA Vladimír KRB Chrudim 3 MUŽI D 1951 1 00:46:17 00:10:47
76 340 NĚMEC Patrik Vepřová 4 Dci 2001 1 00:46:20 00:10:49
77 28 DIVIŠ František Havlíčkův Brod 8 MUŽI C 1963 1 00:46:23 00:10:52
78 47 PECH Jindřich Žleby 45 MUŽI A 1980 1 00:46:23 00:10:53
79 605 DOČEKAL Luboš Ski-bike modelárna Novák Ždírec nad Doubravou 9 MUŽI C 1967 1 00:46:25 00:10:55
80 233 DOMIN Vojtěch DHM Humpolec 46 MUŽI A 1991 1 00:46:29 00:10:59
81 261 VAŠEK René Krucemburk 14 MUŽI B 1977 1 00:46:30 00:11:00
82 25 SCHWARZ Josef Jiskra Havlíčkův Brod 4 MUŽI D 1955 1 00:46:30 00:11:00
83 318 HOLAS Petr Havlíčkova Borová 47 MUŽI A 1981 1 00:46:32 00:11:02
84 30 GREGOR Jaroslav Běchovice 5 MUŽI D 1951 1 00:46:34 00:11:04
85 210 PISKAČ Tomáš Sobíňov 48 MUŽI A 1990 1 00:46:38 00:11:07
86 595 MERUNKOVÁ Miluše Pleas Havlíčkův Brod 2 ŽENY G 1976 1 00:46:39 00:11:09
87 26 ZVOLÁNKOVÁ Kateřina Chotěboř 3 ŽENY E 1991 1 00:46:47 00:11:17
88 43 PODRÁBSKÝ Jakub Havlíčkův Brod 49 MUŽI A 1998 1 00:46:48 00:11:18
89 31 KRUNTORÁD Patrik Kámen 50 MUŽI A 1997 1 00:46:53 00:11:23
90 575 ČURDA Dušan Havlíčkův Brod 15 MUŽI B 1974 1 00:47:00 00:11:30
91 386 FROŠ Štěpán OK lokomotiva Pardubice 16 MUŽI B 1973 1 00:47:00 00:11:30
92 222 ŠEVČÍK Luděk TJ Turbo Chotěboř 10 MUŽI C 1959 1 00:47:00 00:11:30
93 282 BOBEK Josef TJ Znojmo 6 MUŽI D 1949 1 00:47:03 00:11:32
94 320 MALÝ Milan TJ Sokol Kamenice 17 MUŽI B 1968 1 00:47:06 00:11:36
95 40 KUBÁT Pavel Jitkov 51 MUŽI A 1981 1 00:47:11 00:11:40
96 65 VÁBEK Jiří Praha 5 52 MUŽI A 1981 1 00:47:12 00:11:42
97 346 FENCL Petr Pardubice 18 MUŽI B 1969 1 00:47:13 00:11:43
98 53 MORAVEC Jaroslav Přibyslav 11 MUŽI C 1964 1 00:47:19 00:11:49
99 34 HORÁK Luděk TURBO Chotěboř 19 MUŽI B 1970 1 00:47:25 00:11:55
100 177 KVARDA František Přibyslav 20 MUŽI B 1975 1 00:47:30 00:12:00
101 231 KREJČÍ Markéta Nová Ves u Nového Města na Moravě 4 ŽENY E 1989 1 00:47:31 00:12:01
102 93 VRŠA Martin Amater Polnička 21 MUŽI B 1975 1 00:47:35 00:12:05
103 283 PEŃÁZ Pavel Přibyslav 22 MUŽI B 1976 1 00:47:42 00:12:12
104 27 REJHON Jiří Havlíčkův Brod 23 MUŽI B 1973 1 00:47:54 00:12:24
105 264 UCHYTIL Zdeněk Lhůta 24 MUŽI B 1977 1 00:48:05 00:12:35
106 342 RÝDLOVÁ Denisa Vella team Náchod 3 ŽENY F 1982 1 00:48:07 00:12:37
107 229 PTÁČEK Jindřich Sázava 25 MUŽI B 1976 1 00:48:17 00:12:47
108 86 KOŤARA Tomáš Okrouhlice 53 MUŽI A 1997 1 00:48:17 00:12:47
109 39 FROLÍKOVÁ Andrea Běžecký tým Polná 4 ŽENY F 1983 1 00:48:20 00:12:50
110 29 HAVELKA Miroslav NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 12 MUŽI C 1963 1 00:48:20 00:12:50
111 48 FICEK Tomáš SK Chotěboř 26 MUŽI B 1975 1 00:48:24 00:12:54
112 64 MÁLEK Milan Havlíčkův Brod 54 MUŽI A 1981 1 00:48:26 00:12:56
113 61 GEIST Jiří Havlíčkova Borová 27 MUŽI B 1969 1 00:48:29 00:12:59
114 198 KREJČÍ Daniel Štoky 55 MUŽI A 1980 1 00:48:29 00:12:59
115 56 PAVLAS Antonín Přibyslav 7 MUŽI D 1956 1 00:48:32 00:13:02
116 94 KREJČÍ Aleš Havlíčkův Brod 56 MUŽI A 1985 1 00:48:44 00:13:14
117 32 ŘEZNÍČEK Petr Polnička 28 MUŽI B 1973 1 00:48:47 00:13:17
118 45 LACINA Václav Havlíčkova Borová 29 MUŽI B 1969 1 00:48:48 00:13:18
119 301 JANUŠKA Ivan Šanov 13 MUŽI C 1958 1 00:48:53 00:13:23
120 239 VALENTOVÁ Markéta Velosport Valenta scott team Pelhřimov 3 ŽENY G 1977 1 00:48:54 00:13:24
121 375 SLEJŠKA Jakub Budapešť 57 MUŽI A 1995 1 00:48:57 00:13:26
122 392 ZYCH Ondřej Plzeň 58 MUŽI A 1988 1 00:48:58 00:13:28
123 245 LEDVINKA Josef Přibyslav 30 MUŽI B 1972 1 00:49:03 00:13:33
124 359 DOHNAL Petr TJ Častrov 31 MUŽI B 1977 1 00:49:05 00:13:35
125 18 ZVOLÁNEK Miras Krucemburk 59 MUŽI A 1983 1 00:49:07 00:13:37
126 66 KADLEC Josef Krásněves 14 MUŽI C 1959 1 00:49:16 00:13:46
127 279 ČERMÁK Václav Beroustov 32 MUŽI B 1975 1 00:49:23 00:13:53
128 79 RAMBOUSEK Michal Fighter 60 MUŽI A 1991 1 00:49:24 00:13:54
129 260 DVOŘÁK David SDH Bezděkov 61 MUŽI A 1992 1 00:49:33 00:14:03
130 363 SIBERA Jan Stříbrné Hory 62 MUŽI A 1991 1 00:49:40 00:14:10
131 75 MARINEC Petr Přibyslav 33 MUŽI B 1972 1 00:49:43 00:14:13
132 57 KULHÁNEK Ondřej Havlíčkův Brod 5 Dci 2000 1 00:49:57 00:14:27
133 597 PROCHÁZKA Petr 63 MUŽI A 1981 1 00:49:58 00:14:28
134 73 ZELENÝ Pavel Havlíčkova Borová 64 MUŽI A 1986 1 00:49:59 00:14:29
135 230 PEŘINA Jaroslav Havlíčkův Brod 65 MUŽI A 1995 1 00:49:59 00:14:29
136 377 KAMARÁD Martin Euthanasia 34 MUŽI B 1975 1 00:50:09 00:14:38
137 60 VÁBEK Jaroslav Žďár nad Sázavou 8 MUŽI D 1957 1 00:50:10 00:14:39
138 72 PETRÁŠ Miroslav Jihlava 66 MUŽI A 1979 1 00:50:11 00:14:41
139 335 PAVLAS Michal Havlíčkova Borová 67 MUŽI A 1980 1 00:50:17 00:14:47
140 83 VESELSKY Martin Kunemil 68 MUŽI A 1981 1 00:50:18 00:14:47
141 383 BILÝ Zdeněk Hvězda SKP Pardubice 15 MUŽI C 1959 1 00:50:18 00:14:48
142 395 VOHLÍDKOVÁ Kristýna Třebíč 4 ŽENY G 1976 1 00:50:20 00:14:50
143 209 SLAMA Adolf Zdar nad Sazavou 35 MUŽI B 1970 1 00:50:22 00:14:52
144 49 BROŽEK Radmil KRB Chrudim 9 MUŽI D 1954 1 00:50:23 00:14:53
145 74 LUŇÁČEK Jaroslav Maleč 69 MUŽI A 1978 1 00:50:23 00:14:53
146 62 ŠTĚRBA Josef Ždírec nad Doubravou 70 MUŽI A 1987 1 00:50:33 00:15:02
147 187 HAVEL František Lípa 16 MUŽI C 1965 1 00:50:39 00:15:09
148 85 HAVELKA Vojtěch NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 71 MUŽI A 1992 1 00:50:39 00:15:09
149 58 FABRIK Miroslav Brno 17 MUŽI C 1959 1 00:50:40 00:15:10
150 91 NOVOTNÝ Petr Radostín 34 Havl. Brod 72 MUŽI A 1983 1 00:50:41 00:15:11
151 262 CHALUPA Josef Havlíčkův Brod 36 MUŽI B 1977 1 00:50:42 00:15:11
152 266 ADAMEC Lukáš Sobíňov 113 6 Dci 2001 1 00:50:45 00:15:15
153 121 HÁJEK Ladislav Havlíčkova Borová 73 MUŽI A 1978 1 00:50:57 00:15:27
154 68 ROZSÍVAL Marek Brno 74 MUŽI A 1989 1 00:50:58 00:15:27
155 355 JELÍNEK Jaromír KRB Chrudim 37 MUŽI B 1977 1 00:50:58 00:15:28
156 88 PLESKAČ Ivan Počátky 75 MUŽI A 1985 1 00:50:59 00:15:29
157 378 ZADINA Jan železnohorák tým 76 MUŽI A 1985 1 00:50:59 00:15:29
158 224 MELOUN Jakub Krásná Hora 77 MUŽI A 1990 1 00:51:00 00:15:29
159 321 KŘÍŽ Petr Radkov 7 Dci 2000 1 00:51:04 00:15:34
160 300 BARTÁK Ondřej Pteam 78 MUŽI A 1983 1 00:51:04 00:15:34
161 291 TICHÝ Ondřej Hlinsko 79 MUŽI A 1982 1 00:51:12 00:15:42
162 78 MÁLEK Lukáš Havlíčkův Brod 80 MUŽI A 1982 1 00:51:16 00:15:46
163 585 HRUBÁ Zdeněk Jabloňáci 81 MUŽI A 1985 1 00:51:17 00:15:46
164 324 KATEŘINA Svobodová ČKS SKI Jilemnice 1 Dky 2001 1 00:51:17 00:15:47
165 275 KOPECKÝ Mikuláš Chotěboř 82 MUŽI A 1997 1 00:51:19 00:15:49
166 188 HAVEL Petr Lípa 83 MUŽI A 1994 1 00:51:20 00:15:50
167 255 NOVÁKOVÁ Lucie Humpolec 5 ŽENY F 1982 1 00:51:21 00:15:50
168 270 SŮVA Lukáš Havlíčkův Brod 84 MUŽI A 1992 1 00:51:26 00:15:56
169 189 FÍLOVÁ Lenka Mníšek pod Brdy 5 ŽENY G 1973 1 00:51:29 00:15:58
170 344 FRÖML Martin Maratonský Klub Prostějov 85 MUŽI A 1978 1 00:51:30 00:15:59
171 345 BENDOVÁ Jitka Maratonský Klub Prostějov 6 ŽENY F 1979 1 00:51:30 00:16:00
172 63 KONFRŠT Vlastimil Vepřová 86 MUŽI A 1982 1 00:51:38 00:16:08
173 69 BÁRTA Roman Havlíčkův Brod 38 MUŽI B 1968 1 00:51:40 00:16:10
174 89 RIEGER Daniel Havlíčkova Borová 87 MUŽI A 1995 1 00:51:45 00:16:15
175 382 CINKOVÁ Jitka AC Pardubice 6 ŽENY G 1968 1 00:51:46 00:16:16
176 358 ČERMÁK Petr Modlíkov 88 MUŽI A 1985 1 00:52:00 00:16:29
177 107 ŠRÁMEK Roman Modlíkov 89 MUŽI A 1978 1 00:52:07 00:16:36
178 84 MORAVEC Vojtěch Přibyslav 90 MUŽI A 1992 1 00:52:12 00:16:42
179 168 HRENIC Ondřej Havlíčkova Borová 91 MUŽI A 1979 1 00:52:13 00:16:43
180 157 SOUČEK Jiří Nové ransko 39 MUŽI B 1975 1 00:52:23 00:16:53
181 128 STRNAD Michal Třebíč 8 Dci 2000 1 00:52:23 00:16:53
182 99 ZÁRUBA Martin CK MTB Maraton Hlinsko 92 MUŽI A 1981 1 00:52:27 00:16:56
183 51 KULHÁNEK Aleš Havlíčkův Brod 40 MUŽI B 1976 1 00:52:33 00:17:03
184 71 MÁLEK Tomáš Havlíčkův Brod 93 MUŽI A 1979 1 00:52:34 00:17:04
185 103 MAREK Jiří Česká Bělá 18 MUŽI C 1963 1 00:52:34 00:17:04
186 312 HOLENDA Jan Havlíčkův Brod 94 MUŽI A 1989 1 00:52:36 00:17:06
187 81 KARAS Adam Havlíčkův Brod 95 MUŽI A 1993 1 00:52:37 00:17:06
188 388 POPILKOVÁ Martina Pardubice 7 ŽENY F 1980 1 00:52:41 00:17:11
189 54 VALENTA Jindřich Havlíčkova Borová 41 MUŽI B 1972 1 00:52:47 00:17:16
190 184 HÁJEK Filip Havlíčkova Borová 9 Dci 2000 1 00:52:47 00:17:16
192 592 CHALUPSKÝ Ladislav 96 MUŽI A 1985 1 00:52:50 00:17:20
193 212 HROMADA Václav Brno 97 MUŽI A 1986 1 00:52:51 00:17:21
194 331 DOLEŽAL Michal Nové Město na.Moravě 98 MUŽI A 1990 1 00:53:00 00:17:30
195 100 DANIHEL Jan Amatér Polnička 42 MUŽI B 1970 1 00:53:05 00:17:34
196 98 KRÁL Jarda Jihlava 99 MUŽI A 1989 1 00:53:14 00:17:44
197 272 TŮMOVÁ Jana Deloitte.Labutě 5 ŽENY E 1991 1 00:53:20 00:17:50
198 105 TŮMOVÁ Naďa Havlíčkův Brod 7 ŽENY G 1963 1 00:53:20 00:17:50
199 102 NEKUŽA Roman Žďár nad Sázavou 100 MUŽI A 1978 1 00:53:24 00:17:54
200 183 DUBEN Pavel Havlíčkův Brod 19 MUŽI C 1967 1 00:53:26 00:17:55
201 352 POSPÍŠIL Tomáš Daňkovice 101 MUŽI A 1981 1 00:53:28 00:17:58
202 351 KLEMENT Radek Havlíčkova Borová 102 MUŽI A 1980 1 00:53:36 00:18:06
203 55 ŠIMŮNKOVÁ Tereza Havlíčkova Borová 2 Dky 2000 1 00:53:36 00:18:06
204 367 ŠMÍD Pavel Havlíčkova Borová 103 MUŽI A 1988 1 00:53:38 00:18:08
205 95 BENC Jan Přibyslav 104 MUŽI A 1991 1 00:53:47 00:18:17
206 131 ČERMÁK Jaromír Přibyslav 105 MUŽI A 1987 1 00:53:47 00:18:17
207 111 MAHEL Leoš Jedouchov 106 MUŽI A 1979 1 00:53:55 00:18:25
208 584 HRUBÝ Jan Jabloňáci 107 MUŽI A 1990 1 00:53:55 00:18:25
209 122 GREGOROVÁ Jitka Žleby 6 ŽENY E 1991 1 00:53:56 00:18:26
210 108 URBAN Zdeněk Golčův Jeníkov 108 MUŽI A 1981 1 00:53:57 00:18:27
211 97 KARAS Milan Havlíčkův Brod 20 MUŽI C 1962 1 00:53:57 00:18:27
212 276 TONAROVA Miroslava Bory 8 ŽENY G 1976 1 00:54:00 00:18:30
213 137 LÉBL Filip Česká Bělá 10 Dci 2001 1 00:54:01 00:18:31
214 112 ZVOLÁNEK Vladimír FBC Salamandra 109 MUŽI A 1988 1 00:54:03 00:18:33
215 113 ONDRÁČEK Zdeněk Oudoleň 155 21 MUŽI C 1965 1 00:54:03 00:18:33
216 307 KACHLÍK Milan Přibyslav 43 MUŽI B 1974 1 00:54:07 00:18:37
217 303 HAUBERT Tomáš Česká Bělá 110 MUŽI A 1988 1 00:54:08 00:18:38
218 241 NOVÁK Zdeněk BV Jihlava 11 MUŽI D 1939 1 00:54:12 00:18:41
219 609 MARKOVÁ Jana 8 ŽENY F 1983 1 00:54:50 00:19:19
220 343 DVOŘÁK Martin TJ Sokol Hajany 111 MUŽI A 1982 1 00:54:56 00:19:26
221 399 ŠIMONOVÁ Barbora NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 9 ŽENY F 1987 1 00:54:58 00:19:28
222 364 SEMRÁDOVÁ Adélka Čáslav 7 ŽENY E 1994 1 00:55:01 00:19:31
223 143 JANÁČEK Miroslav Oudoleň 112 MUŽI A 1985 1 00:55:01 00:19:31
224 119 COUFAL Rudolf Krucemburk 22 MUŽI C 1967 1 00:55:08 00:19:38
225 133 KUCIREK Petr Havlíčkův Brod 23 MUŽI C 1964 1 00:55:17 00:19:47
226 76 BLAŽKOVÁ Klára Vepřová 8 ŽENY E 1994 1 00:55:19 00:19:49
227 372 BIČÍK Michal Horní Studenec 11 Dci 2001 1 00:55:26 00:19:56
228 96 FIŠER Luděk lufi 113 MUŽI A 1984 1 00:55:30 00:20:00
229 293 VERMEŠOVÁ Pavlína Havlíčkův Brod 10 ŽENY F 1985 1 00:55:30 00:20:00
230 257 PLUHAŘ Jan Přibyslav 114 MUŽI A 1997 1 00:55:39 00:20:09
231 593 NIKLOVÁ Aneta Ždírec nad Doubravou 9 ŽENY E 1992 1 00:55:54 00:20:24
232 319 ZDRAZIL Roman Oudolen 115 MUŽI A 1986 1 00:55:59 00:20:28
233 328 MATUŠKA Tomáš Michle 44 MUŽI B 1974 1 00:56:02 00:20:31
234 152 MÁLEK Petr Unique works 116 MUŽI A 1989 1 00:56:05 00:20:35
235 219 ŠTURSOVÁ Jitka Havlíčkův Brod 9 ŽENY G 1975 1 00:56:13 00:20:43
236 110 VYTLAČIL Tomáš Havlíčkova Borová 117 MUŽI A 1994 1 00:56:16 00:20:46
237 201 ČUMPL David Žďár nad Sázavou 118 MUŽI A 1983 1 00:56:25 00:20:55
238 195 MORAVEC Jan Knyk 119 MUŽI A 1984 1 00:56:29 00:20:59
239 334 SVOBODA Pavel Škrdlovice 45 MUŽI B 1968 1 00:56:30 00:21:00
240 400 SEDLÁK Jiří Přelouč 24 MUŽI C 1958 1 00:56:33 00:21:03
241 329 BIČÍKOVÁ Ivana Horní Studenec 10 ŽENY G 1974 1 00:56:35 00:21:05
242 109 BENC Martin Havlíčkova Borová 120 MUŽI A 1989 1 00:56:36 00:21:06
243 396 LEDKO Jan Stařík 46 MUŽI B 1975 1 00:56:37 00:21:07
244 387 TECL Tomáš Světlá nad Sázavou 12 Dci 2001 1 00:56:40 00:21:10
245 240 ZADRAŽIL Milan Chotěboř 121 MUŽI A 1980 1 00:56:44 00:21:14
246 106 ONDRÁČEK Luboš Staré Ransko 47 MUŽI B 1971 1 00:56:46 00:21:16
247 285 HORÁK Matěj Velká Losenice 122 MUŽI A 1996 1 00:56:49 00:21:18
248 278 KOPECKÁ Simona Chotěboř 11 ŽENY F 1978 1 00:56:56 00:21:26
249 385 BAJER Milan Café Bajer 12 MUŽI D 1955 1 00:56:57 00:21:26
250 591 NĚMEC Michal Vepřová 48 MUŽI B 1975 1 00:57:02 00:21:32
251 190 ŠTAUBERT Milan Broučci Humpolec 49 MUŽI B 1974 1 00:57:06 00:21:36
252 150 LACINOVÁ Hana Havlíčkova Borová 11 ŽENY G 1970 1 00:57:14 00:21:44
254 92 ŘEZÁČOVÁ Zuzana Zbraslav 3 Dky 2000 1 00:57:25 00:21:55
255 142 LANGEROVÁ Andrea MK Prostějov 13 ŽENY F 1983 1 00:57:25 00:21:55
256 267 ADAMEC Rudolf Sobíňov 113 50 MUŽI B 1973 1 00:57:26 00:21:56
257 120 KOPECKÝ Vladislav Chotěboř 25 MUŽI C 1964 1 00:57:28 00:21:58
258 298 ADAMEC Tomáš Sobíňov 51 MUŽI B 1976 1 00:57:34 00:22:03
259 398 VOJTA Václav Svratka 123 MUŽI A 1992 1 00:57:35 00:22:04
260 118 SMEJKAL Libor Havlíčkova Borová 13 Dci 2000 1 00:57:39 00:22:09
261 590 HORNÍČEK Vojtěch Žďár nad Sázavou 124 MUŽI A 1994 1 00:57:40 00:22:10
262 174 RYBENSKÁ Veronika Žďár nad Sázavou 10 ŽENY E 1993 1 00:57:48 00:22:18
263 304 RÁZLOVÁ Anna Havlíčkův Brod 11 ŽENY E 1999 1 00:57:53 00:22:23
264 127 PETRŽÍLEK Zdeněk KRB Chrudim 13 MUŽI D 1955 1 00:58:11 00:22:41
265 232 BENDA Jiří Štoky 52 MUŽI B 1977 1 00:58:14 00:22:43
266 391 NIKL Jakub Havlíčkova Borová 125 MUŽI A 1985 1 00:58:23 00:22:52
267 309 ZOBAČOVÁ Michaela Žďár nad Sázavou 12 ŽENY E 1994 1 00:58:33 00:23:02
268 220 VACKOVÁ Romana Záborná 13 ŽENY E 1992 1 00:58:42 00:23:12
269 134 FABRIKOVÁ Blanka Brno 12 ŽENY G 1960 1 00:58:53 00:23:23
270 322 SOCHOROVÁ Věra Havlíčkův Brod 14 ŽENY F 1978 1 00:58:57 00:23:27
271 223 CULEK Petr Běžecký klub Cetl cargo 126 MUŽI A 1984 1 00:58:57 00:23:27
272 139 KASALOVÁ Hana Ždírec nad Doubravou 14 ŽENY E 1992 1 00:58:58 00:23:28
273 588 ŠPIČKA Vojtěch Hamry nad Sázavou 127 MUŽI A 1988 1 00:58:59 00:23:29
274 208 ONDRÁŠEK Petr Žleby 128 MUŽI A 1990 1 00:59:00 00:23:30
275 313 VRBÍKOVÁ Marta Žďár nad Sázavou 15 ŽENY F 1978 1 00:59:01 00:23:31
276 33 HAKL Zdeněk SK TRI CykloChlubna 129 MUŽI A 1982 1 00:59:02 00:23:32
277 315 HAVLENOVÁ Jana železnohorák tým 15 ŽENY E 1991 1 00:59:03 00:23:32
278 350 STRAŠIL Pavel Perun 130 MUŽI A 1978 1 00:59:06 00:23:36
279 156 SOUČKOVÁ Dita Nové ransko 13 ŽENY G 1976 1 00:59:15 00:23:45
280 338 RÖHRICHOVÁ Jitka Havlíčkův Brod 16 ŽENY F 1982 1 00:59:15 00:23:45
281 169 FIŠEROVÁ Naďa Havlíčkův Brod 17 ŽENY F 1978 1 00:59:45 00:24:15
282 288 STRÁNSKÁ Martina Vepřová 16 ŽENY E 1990 1 00:59:53 00:24:23
283 323 MÁLEK Jaroslav Počátky 14 MUŽI D 1946 1 01:00:00 00:24:29
284 191 VOBORNÍKOVÁ Eva SK Chotěboř 14 ŽENY G 1968 1 01:00:00 00:24:30
285 117 BARTUŠEK Jan Havlíčkova Borová 14 Dci 2001 1 01:00:05 00:24:35
286 199 KRÝSOVÁ Daniela Havlíčkův Brod 15 ŽENY G 1968 1 01:00:05 00:24:35
287 124 BENEŠOVÁ Šárka Přibyslav 17 ŽENY E 1990 1 01:00:08 00:24:37
288 116 JELÍNEK Antonín Aquaclub Havl. Brod 15 MUŽI D 1947 1 01:00:16 00:24:46
289 130 KARLOVÁ Magdalena Havlíčkův Brod 16 ŽENY G 1974 1 01:00:32 00:25:02
290 148 ZVOLÁNKOVÁ Helena Krucemburk 18 ŽENY F 1985 1 01:00:35 00:25:05
291 158 PÁTKOVÁ Zdeňka Havlíčkův Brod 18 ŽENY E 1993 1 01:00:46 00:25:16
292 221 TLUSTÝ Jura Prodřený kecky Hamry nad Sázavou 131 MUŽI A 1985 1 01:00:56 00:25:26
293 253 LACHMAN Martin Chotěboř 53 MUŽI B 1969 1 01:01:08 00:25:38
294 294 DYKYJ Jan Česká Bělá 132 MUŽI A 1986 1 01:01:27 00:25:57
295 123 BURDOVÁ Hana Přibyslav 19 ŽENY F 1981 1 01:01:50 00:26:20
296 129 MÜLLER Jakub Kutná Hora 15 Dci 2001 1 01:01:59 00:26:29
297 310 VÁPENÍK Oto Ždírec nad Doubravou 133 MUŽI A 1993 1 01:02:10 00:26:40
298 311 KRATOCHVIL Václav Ždírec nad Doubravou 134 MUŽI A 1994 1 01:02:16 00:26:46
299 141 STAŇKOVÁ Jitka Havlíčkův Brod 17 ŽENY G 1971 1 01:02:18 00:26:47
300 140 ŠKAREDA Jan Přibyslav 54 MUŽI B 1968 1 01:02:35 00:27:04
301 287 STRÁNSKÁ Petra Vepřová 19 ŽENY E 1996 1 01:02:37 00:27:07
302 336 CHLUBNOVÁ Michaela Havlíčkova Borová 20 ŽENY F 1982 1 01:02:45 00:27:15
303 136 BÍLEK Vladislav CETL Cargo 135 MUŽI A 1985 1 01:02:51 00:27:20
304 374 SLEJŠKOVÁ Veronika Havlíčkova Borová 18 ŽENY G 1970 1 01:02:58 00:27:28
305 185 HÁJKOVÁ Eliška Havlíčkova Borová 4 Dky 2001 1 01:03:03 00:27:33
306 235 MENCL Antonín Jihlava 136 MUŽI A 1982 1 01:03:11 00:27:41
307 160 BLAŽKOVÁ Michaela Havlíčkova Borová 20 ŽENY E 1997 1 01:03:27 00:27:56
308 211 HOLATOVÁ Kateřina Brno 21 ŽENY E 1996 1 01:03:35 00:28:04
309 280 STANEK Petr Havlickuv Brod 55 MUŽI B 1968 1 01:04:19 00:28:49
310 254 NOVÁK Josef Humpolec 16 MUŽI D 1956 1 01:04:49 00:29:19
311 144 FOUSEK Martin Počátky 16 Dci 2001 1 01:04:52 00:29:22
312 284 KREJMAROVÁ Eva Havlíčkův Brod 5 Dky 2000 1 01:04:53 00:29:22
313 354 JELÍNKOVÁ Hana KRB Chrudim 21 ŽENY F 1981 1 01:05:00 00:29:30
314 135 ONDRÁČKOVÁ Michaela Žižkovo Pole 22 ŽENY E 1992 1 01:05:03 00:29:33
315 200 ČUMPLOVÁ Lenka Žďár nad Sázavou 22 ŽENY F 1987 1 01:05:07 00:29:37
316 154 SEKYROVÁ Jana Svitavy 19 ŽENY G 1963 1 01:05:10 00:29:40
317 151 FIŠEROVÁ Pavla Havlíčkův Brod 20 ŽENY G 1975 1 01:05:34 00:30:04
318 587 POMETLOVÁ Eliška Jabloňáci 23 ŽENY E 1990 1 01:05:37 00:30:07
319 586 LINHARTOVÁ Anna Jabloňáci 24 ŽENY E 1990 1 01:05:38 00:30:08
320 207 HROMADA Jan Opava 26 MUŽI C 1960 1 01:05:45 00:30:15
321 104 TŮMA Tomáš Havlíčkův Brod 27 MUŽI C 1962 1 01:06:01 00:30:30
322 181 KOPECKÝ Jan Praha 4 56 MUŽI B 1974 1 01:06:18 00:30:47
323 215 HAŽMUKA Michal Dlouhá stezka 4 137 MUŽI A 1994 1 01:06:24 00:30:53
324 218 HAŽMUKA Tomáš Jihlava 138 MUŽI A 1992 1 01:06:24 00:30:53
325 149 DUBSKÝ Miroslav Přibyslav 17 MUŽI D 1955 1 01:06:37 00:31:07
326 242 HAVLASOVÁ Petra MenX Krucemburk 21 ŽENY G 1964 1 01:06:48 00:31:17
327 281 ŘEZÁČOVÁ Kateřina Zbraslav u Brna 25 ŽENY E 1996 1 01:06:53 00:31:23
328 326 JECHOVÁ Jana Ždírec 22 ŽENY G 1975 1 01:06:54 00:31:24
329 193 TRTÍKOVÁ Jarka DBK Chotěboř 23 ŽENY G 1971 1 01:06:59 00:31:29
330 269 SLANAŘOVÁ Barbora Chotěboř 26 ŽENY E 1995 1 01:07:04 00:31:34
331 163 BRABEC Roman Hlinsko 28 MUŽI C 1963 1 01:07:05 00:31:35
332 368 HANIKOVÁ Klára Havlíčkova Borová 6 Dky 2001 1 01:07:06 00:31:35
333 369 SABELA Igor Havlíčkova Borová 57 MUŽI B 1971 1 01:07:23 00:31:53
334 161 LUKEŠ Dominik Sázava 139 MUŽI A 1995 1 01:07:27 00:31:57
335 145 MAŠČUCH Jakub UCEEB 140 MUŽI A 1982 1 01:08:01 00:32:31
336 360 HLAVÁČOVÁ Anna Praha 27 ŽENY E 1990 1 01:08:27 00:32:57
337 596 ZDRAŽILOVÁ Petra Oudoleň 23 ŽENY F 1987 1 01:08:28 00:32:58
338 292 BOREK Jan Světlá nad Sázavou 141 MUŽI A 1985 1 01:08:29 00:32:58
339 289 KAŠPÁRKOVÁ Tereza Modlíkov 28 ŽENY E 1997 1 01:08:42 00:33:12
340 337 FICKOVÁ Martina SK Chotěboř 24 ŽENY F 1979 1 01:08:48 00:33:18
341 274 AUGUSTINOVÁ Michaela NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 29 ŽENY E 1994 1 01:08:48 00:33:18
342 159 BLAŽKOVÁ Pavla Havlíčkova Borová 24 ŽENY G 1973 1 01:08:50 00:33:20
343 197 NOVOTNÝ Jaroslav TEP Trutnov 18 MUŽI D 1955 1 01:10:14 00:34:44
344 162 ŠIMÁNKOVÁ Klára Havlíčkův Brod 30 ŽENY E 1996 1 01:10:33 00:35:03
345 153 KÁRNÍK Zdeněk SVČ Ledeč nad Sázavou 58 MUŽI B 1968 1 01:10:39 00:35:08
346 205 PSOTOVÁ Hana Veselá 31 ŽENY E 1988 1 01:10:39 00:35:09
347 176 ZVOLÁNKOVÁ Olina Stříbrné Hory 25 ŽENY G 1970 1 01:11:20 00:35:50
348 589 ČUMPL Radek Žďár nad Sázavou 142 MUŽI A 1983 1 01:11:35 00:36:05
349 295 PLEŠKOVÁ Marta TURBO Chotěboř 26 ŽENY G 1960 1 01:11:38 00:36:08
350 182 HOLEČKOVÁ Patricie Praha 7 27 ŽENY G 1977 1 01:12:04 00:36:33
351 373 MITRENGA Karel Vojnův Městec 29 MUŽI C 1967 1 01:12:14 00:36:44
352 172 DOBEŠOVÁ Kateřina Kojetice 28 ŽENY G 1972 1 01:12:49 00:37:19
353 227 KREJČÍ Adolf Havlíčkův Brod 19 MUŽI D 1953 1 01:14:07 00:38:36
354 164 STRNAD Libor Třebíč 59 MUŽI B 1973 1 01:14:16 00:38:46
355 192 STRNADOVÁ Simona Havlíčkova Borová 7 Dky 2001 1 01:15:28 00:39:58
356 308 MORAVCOVÁ Gabriela Hlinsko 32 ŽENY E 1991 1 01:16:22 00:40:51
357 271 SISKOSOVÁ Lucie Kladno 33 ŽENY E 1990 1 01:19:08 00:43:37
358 366 VOREL Milan Slatiňany 20 MUŽI D 1940 1 01:20:57 00:45:27
359 250 PETRÁŠOVÁ Lucie Chomutov 34 ŽENY E 1993 1 01:21:04 00:45:34
360 594 MYŠKOVÁ Hana Havlíčkova Borová 29 ŽENY G 1953 1 01:22:28 00:46:58
361 248 KŘIVÁNKOVÁ Veronika Přibyslav 35 ŽENY E 1990 1 01:24:52 00:49:22
362 138 ČANĚK Petr Čaňkovic dvojka HB 143 MUŽI A 1981 1 01:26:23 00:50:53
363 196 ČAŇKOVÁ Lenka Čaňkovic dvojka HB 36 ŽENY E 1989 1 01:26:23 00:50:53
364 252 BRADÁČ Alois Orel Žďár nad Sázavou 21 MUŽI D 1940 1 01:30:09 00:54:38
365 332 MOJŽIŠ Vincent KČT Havlíčkův Brod 22 MUŽI D 1937 1 01:33:09 00:57:38

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 598 ŘÍHA Karel Soběhrdy MUŽI B 1969

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.10.2017 09:00
Krumlovský běh - 27. ročník
04.11.2017 09:30
Rabštejnský Kocour - 31. ročník
17.11.2017 07:45
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
02.12.2017 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
09.12.2017 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2017 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
06.01.2018 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
20.01.2018 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.