Rychlé novinky:

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

04.09.2017: BT 2017 Blažovice - AUTOBUS

MTB Životské hory - Hlavní závod 44km

Datum pořádání od 17.06.2017 08:30 do 17.06.2017 18:00
Zpracování výsledkůJosef Fogl

Start: 14:09 hod

Vzdálenost (km)44,00
Počet kol1
Počet závodníků217
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 18 FOJTÍK Ondřej Force Kck Zlín 1 M3 1977 1 01:43:10
2 167 PILČÍK Adam Symbio BMC 1 M2 1984 1 01:43:20 00:00:10
3 227 SEDLÁŘ Jakub Novatop Lapierre 2 M2 1984 1 01:43:32 00:00:22
4 198 CHODYNIECKI Piotr Cyklosport H a F Bikestyle cz 1 M1 1990 1 01:45:45 00:02:34
5 194 ROHAL Břetislav 2 M1 1990 1 01:47:39 00:04:29
6 70 KUŠNÍR Ondřej Bike sport servis Opava 3 M1 1999 1 01:47:45 00:04:34
7 162 RYŠKA Marek Mountain Time 4 M1 1996 1 01:48:41 00:05:31
8 199 KAVAN Ondřej Novotop Lapierre 2 M3 1977 1 01:49:00 00:05:50
9 230 ŽUREK Pavel BIKESTYLE CZ 3 M3 1974 1 01:52:51 00:09:40
10 90 MRŮZEK Michal HEAD BIKE TJ OPAVA 3 M2 1987 1 01:53:03 00:09:53
11 205 WINKLER Jakub BIKESTYLE CZ 5 M1 1999 1 01:53:27 00:10:17
12 208 KROČEK Roman Crossbike cz 4 M2 1984 1 01:54:25 00:11:15
13 71 LAMICH Adam Superior riders 1 JM 2000 1 01:56:17 00:13:06
14 188 GEBEL Petr Superior riders 4 M3 1969 1 01:56:20 00:13:09
15 44 KANTOR Ondřej TJ TŽ Třinec 6 M1 1991 1 01:56:46 00:13:36
16 177 KOLAŠÍNOVÁ Johana SUPGIRLS 1 Z1 1989 1 01:57:52 00:14:41
17 225 FINSTERLE Stanislav Cyklosport H a F Bikestyle cz 5 M2 1981 1 01:57:52 00:14:41
18 124 STEUER Radovan HEAD BIKE TJ OPAVA 1 M4 1964 1 01:58:09 00:14:59
19 181 VITÁSEK Michael NOVATOP 6 M2 1979 1 01:59:09 00:15:59
20 183 ŠNOBEL Zdeněk 2 M4 1965 1 01:59:09 00:15:59
21 55 KOKEŠ Michal Novatop Lapierre 7 M2 1985 1 01:59:11 00:16:01
22 218 MEISEL Tomáš NAPOHODU bike team 5 M3 1976 1 01:59:13 00:16:03
23 11 BŘEMEK Viktor Bike team Hlučín 6 M3 1970 1 01:59:15 00:16:04
24 185 DANĚK Jiří Superior riders 8 M2 1984 1 01:59:30 00:16:20
25 7 BLOKEŠ Marek NAPOHODU bike team 7 M1 1998 1 02:00:04 00:16:54
26 161 HANS Lian Mountain Time 9 M2 1987 1 02:00:40 00:17:29
27 158 KRAVEL Tomáš 7 M3 1977 1 02:00:58 00:17:47
28 229 MOHILA Tomáš BIKESTYLE CZ 10 M2 1980 1 02:01:17 00:18:07
29 66 KUBNÝ Rostislav Caramba Team 8 M1 1991 1 02:01:40 00:18:30
30 53 KOCIÁN Tomáš QUINTBIKE.cz 11 M2 1986 1 02:01:43 00:18:32
31 209 WINKLER Jan 8 M3 1977 1 02:01:53 00:18:43
32 133 TICHÝ Štěpán 9 M1 1991 1 02:02:16 00:19:06
33 151 WERTICH Jan HEAD BIKE TJ OPAVA 12 M2 1986 1 02:03:17 00:20:06
34 45 KAŠNÝ Tomáš NAPOHODU bike team Píšť 13 M2 1987 1 02:03:46 00:20:35
35 217 JANEČEK Roman 14 M2 1981 1 02:03:46 00:20:35
36 196 SCHINDLER Zbyněk Opava 3 M4 1962 1 02:04:52 00:21:42
37 180 BARTESKA Daniel VOSA Bruntál 10 M1 1998 1 02:07:06 00:23:55
38 212 FUČÍK Jan Mike Bike 15 M2 1982 1 02:07:13 00:24:03
39 184 KILNAR Aleš 4 M4 1963 1 02:07:21 00:24:10
40 142 VÍCHA Lukáš Bike sport servis Opava 11 M1 1989 1 02:07:46 00:24:36
41 157 ZEDNÍK Vítězlav Superriors Riders 12 M1 1996 1 02:08:05 00:24:54
42 195 KOLÍNEK Tomáš 16 M2 1978 1 02:09:48 00:26:38
43 152 ZAJÍČEK Michal Caramba Team 17 M2 1986 1 02:10:16 00:27:06
44 51 KLEIN Majkl Mudráci 9 M3 1973 1 02:10:37 00:27:26
45 119 SOLICH Cezary Bojanow 5 M4 1967 1 02:11:09 00:27:59
46 92 NĚMEC Jakub Caramba Team 18 M2 1984 1 02:12:10 00:29:00
47 213 FIGAS Jan Stará ves n O 10 M3 1973 1 02:12:44 00:29:34
48 113 ŘÍČNÝ Lukáš 19 M2 1985 1 02:13:23 00:30:13
49 173 ROHAN Jan Opavský sportovní klub 6 M4 1962 1 02:13:36 00:30:26
50 204 PAVELKOVÁ Klára Sup girls 1 JZ 2000 1 02:13:40 00:30:30
51 211 SLIVEČKA Marek 11 M3 1976 1 02:13:44 00:30:33
52 52 KLEMENT Ondřej 20 M2 1986 1 02:15:00 00:31:50
53 9 BOREČEK Tomáš NOVATOP Lapierre 1 M5 1957 1 02:15:16 00:32:05
54 172 ONDROUŠEK Stanislav Stanion 21 M2 1978 1 02:15:24 00:32:14
55 109 ROSMANIT Aleš BIKE TEAM OPAVA 12 M3 1971 1 02:15:39 00:32:29
56 101 PAVLÍK Martin 2 JM 2000 1 02:16:39 00:33:28
57 148 VYCHODIL Lubomír Cykloteam Kolárna 2 M5 1957 1 02:17:07 00:33:56
58 81 MALOCH Radim 13 M1 1988 1 02:17:17 00:34:07
59 94 NUHLÍČEK Pavel 7 M4 1964 1 02:18:19 00:35:08
60 189 VÍCHA Ondřej Opava jachtar 22 M2 1987 1 02:18:48 00:35:38
61 156 CÁBEL David 3 JM 2001 1 02:19:35 00:36:24
62 193 GRUCHALOVÁ Lucie 2 Z1 1984 1 02:20:03 00:36:52
63 136 TRÁVNÍK Lukáš Mike Bike 23 M2 1980 1 02:20:22 00:37:11
64 222 HENDRYCH David Bike style 13 M3 1976 1 02:20:42 00:37:32
65 228 HEINRICH Lukáš BIKESTYLE CZ 24 M2 1979 1 02:20:44 00:37:33
66 87 MINAŘÍK Jaroslav 25 M2 1983 1 02:20:44 00:37:33
67 110 ROSMANIT Michal Novatop Lapierre 14 M1 1996 1 02:20:50 00:37:39
68 75 LICHNOVSKÝ Miroslav 14 M3 1969 1 02:20:52 00:37:41
69 57 KOPECKÝ Vít Opava 26 M2 1985 1 02:20:58 00:37:48
70 126 STŘIŽÍK David Caramba Team 27 M2 1980 1 02:21:10 00:38:00
71 58 KOŘENÝ David Opava 15 M1 1992 1 02:23:15 00:40:05
72 41 JAKUBIŠIN Nick 4 JM 2002 1 02:23:24 00:40:14
73 64 KUBESA Ondřej Komrajovjaci.com 28 M2 1978 1 02:23:30 00:40:19
74 38 JAKL Jiří TK Ostrava 8 M4 1963 1 02:23:40 00:40:29
75 83 MATUŠEK Dušan HEAD BIKE TJ OPAVA 29 M2 1981 1 02:23:51 00:40:41
76 190 WINKLER Petr Hobýk 9 M4 1966 1 02:23:58 00:40:48
77 78 MACOLA František HEADBIKE TJ OPAVA 15 M3 1975 1 02:24:08 00:40:57
78 108 ROHEL Břetislav BIKESTYLE.CZ 10 M4 1967 1 02:24:16 00:41:06
79 73 LESÁK Ondřej 30 M2 1981 1 02:24:30 00:41:20
80 86 MIKŠAN Marek Opava 31 M2 1984 1 02:25:01 00:41:51
81 85 MATÝSEK Milan 3 M5 1956 1 02:25:37 00:42:27
82 10 BROŽOVÁ tereza TJ HEAD BIKE OPAVA 3 Z1 1996 1 02:26:36 00:43:25
83 140 VALUŠEK Jiří 16 M1 1990 1 02:26:54 00:43:43
84 22 HADÁMEK Pavel Babylonbike 16 M3 1971 1 02:27:08 00:43:58
85 215 KRPEC Kamil 17 M3 1976 1 02:27:24 00:44:14
86 176 HUDEČEK Roman Cyklovák 18 M3 1968 1 02:27:26 00:44:16
87 174 KŘEČEK Miroslav KOB Prostějov 11 M4 1962 1 02:27:41 00:44:30
88 33 HOZA Jan 19 M3 1974 1 02:27:56 00:44:45
89 67 KUBNÝ Tomáš Novatoplapierre 20 M3 1972 1 02:28:14 00:45:04
90 116 SLANÝ Petr 21 M3 1974 1 02:28:19 00:45:09
91 132 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka Babylonbike 1 Z2 1980 1 02:28:41 00:45:31
92 34 HOZA Lukáš 32 M2 1980 1 02:29:00 00:45:50
93 153 ZEMEK Lubomír TJ Družba Hlavnice 12 M4 1967 1 02:29:02 00:45:52
94 203 SALÍKOVÁ Markéta 4 Z1 1999 1 02:29:11 00:46:01
95 120 SOUKAL Stanislav SISI bike Opava 13 M4 1958 1 02:29:23 00:46:12
96 39 JAKLOVÁ Ivana CK hobby Bohumín 2 Z2 1965 1 02:29:23 00:46:13
97 27 HARTMANOVÁ Petra HEAD BIKE TJ OPAVA 3 Z2 1977 1 02:29:28 00:46:18
98 4 BEILNER Jaroslav Los Amateros MTB Bílovec 14 M4 1966 1 02:29:45 00:46:35
99 214 KRČMÁŘ Denis He star 22 M3 1971 1 02:29:48 00:46:38
100 100 PAVLÍČEK Martin Babylonbike 33 M2 1979 1 02:29:50 00:46:40
101 129 ŠTEFKO Jan 23 M3 1976 1 02:30:11 00:47:00
102 3 BEILNER Vojtěch Los Amateros MTB Bílovec 17 M1 1993 1 02:30:11 00:47:00
103 221 JURČA Filip 18 M1 1992 1 02:30:19 00:47:09
104 21 HADÁMEK Aleš Babylonbike 24 M3 1974 1 02:30:23 00:47:13
105 32 HORÁČEK Martin 25 M3 1975 1 02:30:42 00:47:32
106 179 VALACH Michal BIKE TEAM sklvelej mobil.cz 19 M1 1993 1 02:30:55 00:47:45
107 105 PRAŽÁK Roman Horní Benešov 26 M3 1973 1 02:30:59 00:47:48
108 62 KŘESŤAN Tonda Mudráci 15 M4 1965 1 02:31:44 00:48:34
109 15 DYLUŠ Rostislav mojekolo.cz 34 M2 1978 1 02:31:51 00:48:41
110 231 DUMBROVSKÝ Tomáš Scott 27 M3 1972 1 02:31:53 00:48:42
111 59 KOSTŘIBA Marek HEAD BIKE TJ OPAVA 28 M3 1976 1 02:32:06 00:48:55
112 187 ČECH Ondřej 29 M3 1976 1 02:32:14 00:49:03
113 134 TOŠENOVSKÝ Michal HBT Krnov 20 M1 1990 1 02:32:47 00:49:37
114 154 ADÁMEK Petr 35 M2 1981 1 02:33:06 00:49:55
115 29 HERBEROVÁ Hana HEAD BIKE TJ OPAVA 4 Z2 1981 1 02:33:25 00:50:15
116 202 GALVAS Dušan Heat bike TJ Opava 30 M3 1976 1 02:33:29 00:50:19
117 223 MOŘKOVSKÝ Libor 21 M1 1991 1 02:33:37 00:50:27
118 171 VALACH Tomáš BIKE TEAM sklvelej mobil.cz 22 M1 1990 1 02:33:40 00:50:29
119 135 TOŠENOVSKÝ Jan 23 M1 1991 1 02:33:57 00:50:47
120 63 KŘESŤANOVÁ Gabriela Mudráci 5 Z1 1992 1 02:34:16 00:51:06
121 216 SVĚCHOVSKÝ Adam 36 M2 1983 1 02:35:10 00:52:00
122 36 HRUBOVSKÝ Martin HEAD BIKE TJ OPAVA 37 M2 1986 1 02:35:12 00:52:02
123 30 HOLUŠA Petr BIOFARM Zlatníky 16 M4 1965 1 02:35:16 00:52:06
124 145 VLČEK Jiří TREMOR Pěčíkov 5 JM 2002 1 02:35:37 00:52:27
125 220 SIMON Ladislav 24 M1 1992 1 02:35:54 00:52:43
126 20 GRIGIER Petr Melč 38 M2 1980 1 02:36:00 00:52:49
127 111 RYPL Rostislav CYKLOSPORT CHROPYNĚ 4 M5 1955 1 02:36:28 00:53:18
128 219 MAZGAJ Břetislav 17 M4 1961 1 02:36:29 00:53:19
129 141 VASILIADISOVÁ Silvie HEAD BIKE TJ OPAVA 5 Z2 1971 1 02:36:48 00:53:38
130 98 PALÁČEK Jiří Bears On The Bikes 31 M3 1977 1 02:36:50 00:53:40
131 54 KOHUT Ladislav Head bike Opava 39 M2 1978 1 02:36:53 00:53:42
132 163 INDRÁK Aleš 32 M3 1972 1 02:37:01 00:53:51
133 178 RUDNER Andrej 33 M3 1972 1 02:37:03 00:53:53
134 43 KALDA Martin 40 M2 1978 1 02:37:55 00:54:45
135 19 GRABIÁŠ Martin DSAC Opava 34 M3 1975 1 02:38:10 00:55:00
136 201 MICHALOVSKÝ Jakub 25 M1 1992 1 02:38:32 00:55:22
137 16 ENDL Antonín Větřkovice 5 M5 1954 1 02:38:58 00:55:48
138 99 PAVELEK Jaromír Mountaintime.cz 18 M4 1964 1 02:39:11 00:56:01
139 1 BARTESKA Jakub Štáblovice 26 M1 1988 1 02:39:42 00:56:32
140 56 KOLLER Jan HEAD BIKE TJ OPAVA 35 M3 1974 1 02:39:52 00:56:42
141 37 HRUBOVSKÝ Vojtěch 27 M1 1990 1 02:39:53 00:56:43
142 88 MORAVEC Jiří DSAC Opava 36 M3 1969 1 02:39:59 00:56:49
143 182 NESTROJ Lukáš 37 M3 1972 1 02:40:13 00:57:03
144 137 TUPA Josef U Zajíce 6 M5 1957 1 02:40:34 00:57:23
145 46 KELNAR Aleš Cyklosport HaF Opava 38 M3 1977 1 02:40:51 00:57:41
146 224 NĚMEČEK Miloš Kofola 41 M2 1982 1 02:41:10 00:57:59
147 143 VÍTEK Petr Babylonbike 39 M3 1977 1 02:42:17 00:59:07
148 207 HOLOUBEK Luboš Hlemýžď 2017 40 M3 1969 1 02:42:39 00:59:29
149 84 MATÝSEK David Opava 42 M2 1982 1 02:42:45 00:59:34
150 6 BINDEROVÁ Petra 2 JZ 2003 1 02:42:57 00:59:47
151 197 KNITKALOVÁ Anetta 6 Z1 1990 1 02:44:01 01:00:51
152 77 LYSÁK Roman Domo Bike Team 41 M3 1969 1 02:44:01 01:00:51
153 192 BLUCHOVÁ Kateřina 7 Z1 1983 1 02:44:24 01:01:14
154 50 KLAPUCH Michal DSAC Opava 42 M3 1968 1 02:44:31 01:01:21
155 93 NOVÁK Jiří Bears On The Bikes 43 M3 1975 1 02:44:39 01:01:29
156 206 PAVELEK Antonín 28 M1 1990 1 02:44:42 01:01:32
157 139 TYBUREC Ondřej 29 M1 1992 1 02:44:44 01:01:34
158 128 ŠOLTYS Cyril Witzenmann 43 M2 1985 1 02:44:57 01:01:47
159 117 SOBEK Martin SK Kyselovice 30 M1 1990 1 02:45:52 01:02:42
160 48 KIRCHNER Viktor Biofarma Zlatníky 31 M1 1995 1 02:46:14 01:03:03
161 165 MELECKÁ Kateřina Babylon Bike 8 Z1 1984 1 02:46:14 01:03:04
162 200 DUŠEK Petr 44 M2 1978 1 02:46:20 01:03:10
163 164 PAVELEK Ladislav Babylon Bike 45 M2 1978 1 02:47:44 01:04:34
164 89 MRŮZEK Martin HEAD BIKE TJ OPAVA 32 M1 1989 1 02:49:42 01:06:31
165 65 KUBNÁ Eliška Kobeřice 3 JZ 2001 1 02:50:15 01:07:04
166 104 PRASEK Vladimír 44 M3 1968 1 02:50:16 01:07:06
167 49 KIRCHNER Pavel Biofarma Zlatníky 33 M1 1998 1 02:51:29 01:08:19
168 210 ŠINDLER Tomáš 19 M4 1967 1 02:51:53 01:08:43
169 127 ŠIMEČEK Petr 46 M2 1984 1 02:54:04 01:10:53
170 146 VOJVODÍK David Gručovice 34 M1 1994 1 02:54:36 01:11:25
171 191 FUCHS Vladimír 7 M5 1954 1 02:55:45 01:12:35
172 61 KREJČÍ Radovan 45 M3 1970 1 02:56:44 01:13:33
173 23 HADÁMKOVÁ Renata Babylonbike 6 Z2 1976 1 02:56:55 01:13:44
174 91 NÁVRAT Ladislav Opava 20 M4 1960 1 02:57:44 01:14:34
175 82 MARETH Václav Ohnivá čára 21 M4 1961 1 02:59:02 01:15:52
176 125 STOKLASA Martin 47 M2 1982 1 02:59:29 01:16:18
177 47 KIRCHNER Pavel Coppa Cobram Team 22 M4 1967 1 02:59:30 01:16:20
178 60 KOSTŘIBOVÁ Veronika HEAD BIKE TJ OPAVA 4 JZ 2000 1 03:00:06 01:16:55
179 149 WANKEOVÁ Blažena 7 Z2 1972 1 03:00:59 01:17:48
180 112 ŘÍČNÝ František 8 M5 1955 1 03:02:03 01:18:53
181 175 ŠIMEK Zbyněk 46 M3 1970 1 03:02:11 01:19:01
182 68 KUČA Petr Fešáci Opava 48 M2 1986 1 03:03:00 01:19:50
183 2 BEIL Richard nosice.com 35 M1 1997 1 03:03:12 01:20:02
184 155 LHOTSKÝ Marek 49 M2 1987 1 03:05:06 01:21:55
185 159 TURER Igor 23 M4 1961 1 03:06:20 01:23:10
186 25 HALŠKOVÁ Petra 9 Z1 1996 1 03:06:37 01:23:27
187 106 REŽNAR Luděk 47 M3 1968 1 03:08:05 01:24:54
188 130 ŠTĚPÁN Ferdinand Team Forman Kids Nový Jičín 6 JM 2001 1 03:08:39 01:25:29
189 226 TENGLER Roman 48 M3 1976 1 03:11:33 01:28:22
190 147 VRBA Martin Opava 50 M2 1985 1 03:11:54 01:28:44
191 123 STAŇO Robert 51 M2 1978 1 03:12:15 01:29:04
192 35 HRBÁČ Jan 52 M2 1981 1 03:14:26 01:31:16
193 121 SPÍVALA Jan 24 M4 1958 1 03:15:58 01:32:48
194 166 KŘÍŽEK Tomáš Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 7 JM 2001 1 03:18:52 01:35:42
195 168 SCHWARZ Jindřich Jezdinakole.CZ 25 M4 1965 1 03:18:54 01:35:44
196 115 SCHIESSER Karel Subaru Opava 49 M3 1974 1 03:19:07 01:35:56
197 74 LHOTSKÝ Erik 53 M2 1986 1 03:20:10 01:37:00
198 28 HAŠA Marek HoHra 26 M4 1966 1 03:21:57 01:38:47
199 79 MACHU Ales AJG 54 M2 1983 1 03:38:31 01:55:21
200 102 PETLACHOVÁ Marie 10 Z1 1996 1 03:58:40 02:15:30
201 17 FIŠER Vašek TJ LOS OPAVA TANDEM MTB 1 T 1900 1 04:47:01 03:03:51

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 5 BEILOVÁ Marcela nosice.com Z2 1973
DNF 8 BOHUŠ Vojtěch Caramba Team M1 1994
DNF 31 HOLUŠA Ondřej SK Jiří team Ostrava JM 2002
DNF 40 JAKUBIŠIN Roman M3 1976
DNF 42 JEZIORSKI Piotr Caramba Team M2 1978
DNF 69 KUKLA Svatopluk REBORN TEAM M4 1966
DNF 72 LEJSKA Martin tandem T 1900
DNF 76 LUDVÍK Denis SK Jiří team Ostrava JM 2000
DNF 122 SPRATEK Jindřich ALONE Vendryně M3 1974
DNF 131 ŠTĚPÁN Jiří M3 1972
DNF 138 TUREK Lukáš Ghost Lapierre M2 1986
DNF 150 WEIHRICH Ivo Witzenmann Opava M3 1968
DNF 160 ZAMAZAL Oliver Mountain Time JM 2002
DNF 169 KŘEFKÝ Manfred NAPOHODU bike team M4 1964
DNF 170 JUREČEK Jaroslav Nábytkové studio Lazecký M1 1994
DNF 186 HAFERA Stanislav T 1900

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.10.2017 09:00
Krumlovský běh - 27. ročník
04.11.2017 09:30
Rabštejnský Kocour - 31. ročník
17.11.2017 07:45
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
02.12.2017 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
09.12.2017 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2017 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
06.01.2018 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
20.01.2018 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.