Rychlé novinky:

13.11.2017: Nová brožura BBP 2018

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

6. FORCE SPAC - O cenu Krnova - Muži C, D, M

Datum pořádání od 21.05.2017 09:30 do 21.05.2017 15:00
Hlavní rozhodčíAlena Mlynářová
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:35 hod

Seriál závodůSPAC - všechny kategorie 2016
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)77,50
Počet kol3
Počet závodníků86
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 537 SÍKORA David CyS 1 M 2001 1 02:09:58
2 736 HODAS Jakub CyS 2 M 2001 1 02:09:59 00:00:00
3 387 ŘÍMAN Jakub Cykloteam KOLARNA 3 M 2000 1 02:09:59 00:00:00
4 722 VÁVRA Erik ACK Stará Ves n. O. 4 M 2001 1 02:09:59 00:00:00
5 386 DOLNÍČEK Marek TJ Favorit Brno 5 M 1999 1 02:09:59 00:00:00
6 202 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 1 C 1970 1 02:09:59 00:00:00
7 737 GAJDULA Marek CyS 6 M 2001 1 02:10:00 00:00:01
8 706 SWACZYNA Tomáš CK Feso Petřvald 7 M 2001 1 02:10:00 00:00:01
9 738 FOLTÁN Matůš CyS 8 M 2000 1 02:10:01 00:00:02
10 268 OSTROWSKI Dariusz 2 C 1971 1 02:10:01 00:00:02
11 233 SEDLÁČEK Dan IN-LIFE cycling team-Puškinák.cz 3 C 1975 1 02:10:01 00:00:02
12 727 LOHINSKÝ Filip Slávia ŠG Trenčín 9 M 2002 1 02:10:02 00:00:03
13 721 MALÍNEK Lukáš Force Team Jeseník 10 M 1999 1 02:10:02 00:00:03
14 219 MITRENGA Petr Skvělá kola 4 C 1977 1 02:10:02 00:00:03
15 732 SLADKOVSKÝ Tomáš CyS 11 M 2001 1 02:10:02 00:00:03
16 277 STŘÍBNÝ Libor Hup na kolo 5 C 1972 1 02:10:02 00:00:03
17 265 WOJCIAK Miroslaw Jafisport Bike Team 6 C 1975 1 02:10:02 00:00:04
18 740 ŠIMEK Milan TJ Favorit Brno 12 M 2000 1 02:10:03 00:00:04
19 800 ZÁTOPEK Jan 13 M 2001 1 02:10:03 00:00:04
20 220 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 7 C 1972 1 02:10:03 00:00:04
21 222 PIETRZYK Vratislav Skvělá kola 8 C 1976 1 02:10:03 00:00:04
22 388 KOŇAŘ Vojtěch SK Jiri Team Ostrava 14 M 1999 1 02:10:03 00:00:04
23 278 HAAS Robert SK Bagbike Rubing 9 C 1974 1 02:10:36 00:00:37
24 228 SWACZYNA Patrik CK Feso Petřvald 10 C 1973 1 02:10:37 00:00:39
25 232 BLAHUT Radek sk cykloblahut maxbike 11 C 1973 1 02:10:59 00:01:00
26 230 HRUBÝ Martin SK Bagbike 12 C 1968 1 02:10:59 00:01:00
27 275 BADURA Roman Rowerowy Bytom Team 13 C 1970 1 02:11:04 00:01:05
28 218 KUBALA Janusz Cykloservis MB 14 C 1973 1 02:11:07 00:01:09
29 301 PELC Ladislav Force Kck Zlín 1 D 1958 1 02:11:27 00:01:28
30 355 RADZKI Tomasz DSR Author 2 D 1967 1 02:11:27 00:01:28
31 306 DAŇHEL Mojmír CYKLOSPORT HF OPAVA - Bikestyle.cz 3 D 1964 1 02:11:28 00:01:29
32 363 TROCHTA Libor Cykloracing 4 D 1958 1 02:11:28 00:01:29
33 312 KONEČNÝ Pavel 5 D 1963 1 02:11:29 00:01:30
34 279 CHALOUPKA Petr Cycloracing 15 C 1971 1 02:12:16 00:02:17
35 361 ROSA Jerzy 6 D 1963 1 02:13:36 00:03:37
36 320 MÍČEK Oldřich 2K bike klub Odry 7 D 1958 1 02:13:39 00:03:40
37 703 HURÁČ Vojtěch CO FESO PETŘVALD 15 M 2002 1 02:13:40 00:03:41
38 256 GRZEGORZYCA Slawomir 16 C 1976 1 02:13:51 00:03:52
39 270 STOLARCZYK Rafał Falcon Czestochowa 17 C 1976 1 02:14:20 00:04:21
40 267 MATULA Krzysztof KK Twomark 18 C 1974 1 02:14:22 00:04:23
41 730 ONDRÁŠEK Šimon Slávia ŠG Trenčín 16 M 2001 1 02:15:01 00:05:02
42 264 MINÁŘ Vlastimil 19 C 1974 1 02:15:50 00:05:52
43 333 ZVONÍČEK Radomír Force Kck Zlín 8 D 1963 1 02:15:51 00:05:52
44 221 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 20 C 1971 1 02:15:53 00:05:54
45 360 MARZEC Marek Rogelli Team 9 D 1962 1 02:15:53 00:05:54
46 356 PETRUŠ Lubomír ADS DRAK VRBNO 10 D 1963 1 02:15:54 00:05:55
47 216 KAISER Zdeněk KILPI RACING TEAM 21 C 1970 1 02:15:54 00:05:55
48 250 CHUDÝ Radek 2K BIKE Club Odry 22 C 1971 1 02:15:55 00:05:56
49 210 FIERLA Jan_st. CK Feso Petřvald 23 C 1969 1 02:15:55 00:05:56
50 269 SZYMAŃSKI Marek 24 C 1973 1 02:15:58 00:05:59
51 280 ŻELAZNY Marek Huzar Bike Academy 25 C 1974 1 02:16:01 00:06:02
52 352 KOWALCZYK Mariusz Paula Trans 11 D 1963 1 02:18:25 00:08:26
53 358 KUBUSZOK Marek 12 D 1966 1 02:18:25 00:08:26
54 319 MAJTNER Petr Cykloservis MB 13 D 1967 1 02:18:26 00:08:27
55 224 SEDLÁŘ Milan Force Kck Zlín 26 C 1971 1 02:18:28 00:08:29
56 273 JAKUBOWSKI Andrzej Born To Ride Nysa Team 27 C 1974 1 02:18:30 00:08:32
57 271 CHLIPAŁA Marek 28 C 1968 1 02:18:35 00:08:36
58 734 KIANIČKA Matúš CyS 17 M 2001 1 02:18:42 00:08:43
59 266 HERMAN Jarosław TFF 29 C 1969 1 02:18:43 00:08:44
60 724 ŘEHÁK Martin 18 M 2002 1 02:18:43 00:08:44
61 332 WILHELM Jaroslav 14 D 1967 1 02:18:43 00:08:44
62 704 KOTRA Vojtěch FESO Petřvald 19 M 2001 1 02:19:25 00:09:27
63 364 JUŘÍK Kamil FITKO JESENÍK 15 D 1967 1 02:20:16 00:10:17
64 321 MOTYKA Tomáš KILPI RACING TEAM 16 D 1963 1 02:22:45 00:12:46
65 365 SEDLÁČEK Jiří SK Jiri Team Ostrava 17 D 1958 1 02:26:27 00:16:28
66 323 NOVÁČEK Pavel Racing Olešná 18 D 1961 1 02:26:27 00:16:28
67 322 NIEMCZYK Jan TJ TŽ Třinec 19 D 1963 1 02:26:27 00:16:28
68 389 LUDVÍK Denis SK Jiri Team Ostrava 20 M 2000 1 02:26:30 00:16:31
69 707 VAHALÍK Jan Cyklokramo Suchdol nad Odrou 21 M 2000 1 02:29:37 00:19:38
70 315 KRAWCZYK Andrzej Czernica Masters 20 D 1959 1 02:30:18 00:20:20
71 309 CHMURA Petr Team Fornan Cinelli 21 D 1962 1 02:30:18 00:20:20
72 217 KARÁSEK Jiří Racing Olešná 30 C 1973 1 02:30:36 00:20:37
73 359 KAMINSKI Marek 22 D 1964 1 02:32:48 00:22:49
74 310 JAKL Jiří TK Ostrava 23 D 1963 1 02:34:42 00:24:43
75 725 NĚMEČEK Jakub 22 M 2002 1 02:35:00 00:25:01
76 274 PODSIADLO Miroslaw Born To Ride Nysa Team 31 C 1974 1 02:37:16 00:27:17
77 272 BYRSKI Robert 32 C 1972 1 02:39:10 00:29:11
78 362 LUKŠA Vlastimil 24 D 1963 1 02:40:19 00:30:20
79 396 DUDEK Martin 23 M 2000 1 02:45:39 00:35:40

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 276 JANCURA Piotr C 1971
DNF 331 WAWRZYNKIEWICZ Edward Czernica Masters D 1962
DNF 357 KAPALA Zygmunt KTS Tychy D 1959
DNF 726 NAGY Simon Slávia ŠG Trenčín M 2001
DNF 733 SIKORA Dávid CyS M 2001
DNF 735 VOJT Dávid CyS M 2000
DNF 739 HAŠEK Max SK Bagbike Rubing M 2002

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.12.2017 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
09.12.2017 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2017 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
06.01.2018 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
20.01.2018 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
27.01.2018 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
17.02.2018 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
10.03.2018 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.