Rychlé novinky:

13.11.2017: Nová brožura BBP 2018

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

6. FORCE SPAC - O cenu Krnova - Muži A, B

Datum pořádání od 21.05.2017 09:30 do 21.05.2017 15:00
Hlavní rozhodčíAlena Mlynářová
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůSPAC - všechny kategorie 2016
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)102,00
Počet kol4
Počet závodníků83
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 176 BUCHÁČEK Tomáš 1 B 1978 1 02:36:52
2 379 PETRUŠ Jiří TOPFOREX Lappiere 1 A 1996 1 02:36:52 00:00:00
3 58 MIKŠANÍK Vladimír ACK Stará Ves n. O. 2 A 2000 1 02:36:53 00:00:00
4 62 PIASECKI Patryk UCI MTB TEAM JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 2 B 1986 1 02:36:53 00:00:00
5 56 PALIČKA Hynek ACK Stará Ves n. O. 3 A 1999 1 02:36:54 00:00:01
6 80 BITTNER Jakub 4 A 1994 1 02:36:54 00:00:01
7 377 TROSZOK ROBERT 5 A 1996 1 02:36:54 00:00:01
8 371 URBÁŠEK Jan 6 A 1994 1 02:36:54 00:00:02
9 370 SEKANINA Adam 7 A 1995 1 02:36:55 00:00:02
10 150 SWACZYNA Petr CK Feso Petřvald 3 B 1985 1 02:36:55 00:00:02
11 2 CHODYNIECKI Piotr Cyklosport HF Opava Bikestyle.cz 8 A 1990 1 02:36:55 00:00:02
12 114 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 4 B 1986 1 02:36:56 00:00:03
13 50 JEGIER Mateusz SR Cyklo Opole 9 A 1988 1 02:36:56 00:00:03
14 71 RUGOVAC Denis 10 A 1993 1 02:36:57 00:00:04
15 361 FIERLA Ondřej Team Fornan Cinelli 11 A 1993 1 02:37:06 00:00:13
16 59 ROZEK Karol UCI MTB TEAM JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 12 A 1993 1 02:37:08 00:00:15
17 65 BRZOZKA Piotr UCI MTB TEAM JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 13 A 1989 1 02:37:08 00:00:16
18 63 MICHALEK Mariusz UCI MTB TEAM JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 5 B 1987 1 02:37:10 00:00:17
19 64 KOZAK Mariusz UCI MTB TEAM JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 14 A 1992 1 02:37:26 00:00:33
20 54 STEFANIAK Konrad LMGKK ZIEMIA BRZESKA 15 A 1995 1 02:37:32 00:00:39
21 173 DUDZIAK Tomasz 6 B 1982 1 02:38:28 00:01:35
22 372 KUČERA Michal 16 A 1998 1 02:38:28 00:01:35
23 162 PYTEL Jaromír SK Bagbike 7 B 1975 1 02:38:28 00:01:35
24 101 DUŽÍK Josef CK Continental Frenštát pod Radhoštěm 1 8 B 1985 1 02:38:29 00:01:36
25 368 WOJS Krystian UKS Sokol Kety 17 A 1998 1 02:38:29 00:01:37
26 374 TRACHTULEC Petr 18 A 1998 1 02:38:30 00:01:37
27 102 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 9 B 1979 1 02:38:30 00:01:37
28 159 GAJAK Tomasz CZKKS Kolejarz Jura Częstochowa 10 B 1987 1 02:38:30 00:01:37
29 366 BRAULINSKI Michal 19 A 1992 1 02:38:30 00:01:37
30 125 PETŘÍK Zdeněk BIKESTYLE.CZ 11 B 1980 1 02:38:30 00:01:37
31 172 KUSIDLO Mariusz 12 B 1987 1 02:38:31 00:01:38
32 117 JAVOREK Petr CK Feso Petřvald 13 B 1982 1 02:38:31 00:01:38
33 373 CIHLÁŘ ADAM 20 A 1998 1 02:38:34 00:01:41
34 75 LANT Antonín 21 A 1989 1 02:42:22 00:05:29
35 175 ČER Tomáš Future cycling- eD´system 14 B 1983 1 02:42:25 00:05:32
36 20 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 22 A 1967 1 02:42:29 00:05:36
37 378 BIALONCZYK Kamil OK RACING DABROWA GORNICZA 23 A 1998 1 02:42:29 00:05:36
38 13 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM 24 A 1989 1 02:45:07 00:08:14
39 380 SATKE Tomáš 25 A 1989 1 02:45:07 00:08:14
40 363 VOJTEK Miloš 26 A 1998 1 02:45:08 00:08:15
41 111 HEINRICH Lukas Cyklosport HF - Bikestyle.cz 15 B 1979 1 02:45:11 00:08:18
42 78 HRACHOVINA Eduard 27 A 1994 1 02:45:11 00:08:18
43 25 BABIÁNEK David IN-LIFE Cycling Team/Puskinak.cz 28 A 1993 1 02:45:40 00:08:47
44 32 PAVLÍČEK Vojtěch 29 A 1997 1 02:48:20 00:11:28
45 170 OLSZEWSKI Korner 16 B 1984 1 02:48:21 00:11:28
46 115 HRADIL Michal Force Kck Zlín 17 B 1987 1 02:48:40 00:11:47
47 362 SZRAJBER Tomasz 30 A 1996 1 02:48:51 00:11:58
48 15 LUKŠA David Cyklokramo Suchdol nad Odrou 31 A 1992 1 02:52:45 00:15:52
49 127 STANČÍK Martin CK Continental Frenštát p. R. 1 18 B 1982 1 02:54:18 00:17:25
50 130 NESET Jan IN-LIFE Cycling Team/Puskinak.cz 19 B 1986 1 02:54:18 00:17:25
51 126 SEKANINA Petr BIKESTYLE.CZ 20 B 1980 1 02:54:19 00:17:26
52 120 KOZÁK Pavel Cyklokramo Suchdol n.O. 21 B 1984 1 02:54:21 00:17:28
53 367 BESTWINA Michal Rogelli Team 32 A 1988 1 02:54:24 00:17:31
54 69 SIEDLACZEK Kamil 33 A 1996 1 02:54:24 00:17:31
55 160 ZAPAŚNIK Rafał 22 B 1981 1 02:54:24 00:17:31
56 108 GRIGORESCU Lubor TJ Rožnov p. R. 23 B 1981 1 02:54:48 00:17:55
57 152 WARZYŃSKI WOJCIECH 24 B 1978 1 02:55:37 00:18:44
58 174 KOCIÁN Daniel 25 B 1987 1 02:55:37 00:18:44
59 165 SURMACZ Sebastian Bike Atelier Team 26 B 1987 1 02:55:38 00:18:45
60 10 HRUŠKA Daniel Cyklokramo Suchdol nad Odrou 34 A 1989 1 02:55:55 00:19:02
61 70 NAPIERALA Daniel 35 A 1994 1 03:01:19 00:24:26
62 29 VLČEK Pavel IN-LIFE Cycling Team/Puskinak.cz 36 A 1990 1 03:01:32 00:24:39
63 8 HALADUS Szymon cyklosport HF Opava-Bikestyle.cz 37 A 1998 1 03:01:32 00:24:39
64 163 SLEZIAK Lukasz Rogelli Team 27 B 1979 1 03:01:32 00:24:39
65 14 KOŘÍNEK Tomáš CK Continental Frenštát p. R. 1 38 A 1991 1 03:01:33 00:24:40
66 375 KRAUS Daryusz 39 A 1990 1 03:03:24 00:26:31
67 73 JURASZEK Marek 40 A 1988 1 03:05:29 00:28:36
68 156 MAZUREK PATRYK GÓRNY SLĄSK SILESIA TEAM 28 B 1982 1 03:07:21 00:30:28
69 66 MUZYK Mateusz Dar Bud Team 41 A 1988 1 03:15:15 00:38:22
70 105 DOHNAL Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou 29 B 1980 1 03:21:53 00:45:00
71 166 HANDL Martin 30 B 1981 1 03:23:17 00:46:24
72 167 HORÁK Ladislav 31 B 1983 1 03:23:17 00:46:24

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 11 JANÁK Lukáš CK Continental Frenštát p. R. 1 A 1990
DNF 33 VÁVRA Marek A 1997
DNF 55 GOLDMANN Artur LK UKS PSZCZYNA Z.M. KANIA DSR AUTHOR A 1996
DNF 67 POKORNÝ Petr A 1994
DNF 153 GAJ Andrzej UKS Sokol Kety B 1981
DNF 168 ALICKUN Eduard Dar Bud Team B 1987
DNF 359 FIERLA ML. forman cinelli A 1996
DNF 364 FRKAL Jakub A 1994
DNF 365 ŠRÁMEK Vít A 1994
DNF 376 KWIATKOWSKI Mateusz A 1989
DNF 395 ZILINSKI Radoslav A 1998

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.12.2017 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
09.12.2017 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2017 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
06.01.2018 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
20.01.2018 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
27.01.2018 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
17.02.2018 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
10.03.2018 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.