Rychlé novinky:

13.11.2017: Nová brožura BBP 2018

02.10.2017: Fotografie - Blažovice 2017 BT

31. KEPÁK JM TT Liga - Žďárský TRIATLON Classic 2017 - HLAVNÍ olympijský 1500m,40km,10km

Datum pořádání od 02.07.2017 08:00 do 02.07.2017 18:00
Zpracování výsledkůMartin Süss
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:10 hod

Seriál závodů31. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)51,60
Počet kol5
Počet závodníků106
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 115 KOČAŘ Lukáš JEDNA - EKOL TEAM 1 M(20-29) 1992 5 01:57:49
2 139 ZADÁK Karel Individuální 1 M(30-39) 1978 5 01:59:27 00:01:38
3 146 PETRÁSEK Pavel ETRIATLON TEAM 2 M(20-29) 1990 5 02:03:38 00:05:49
4 131 SVOZIL Vít EKOL TEAM 3 M(20-29) 1992 5 02:05:40 00:07:51
5 87 TKÁČ Daniel TITAN Trilife 2 M(30-39) 1979 5 02:08:38 00:10:49
6 95 MAN Martin TJ Spartak Třebíč 4 M(20-29) 1991 5 02:09:11 00:11:22
7 113 KELBL Ondřej Alfa Tri Team 5 M(20-29) 1988 5 02:11:24 00:13:34
8 105 BEDNARSKÝ Vojtěch Individuální 6 M(20-29) 1997 5 02:12:45 00:14:55
9 151 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 3 M(30-39) 1978 5 02:12:50 00:15:00
10 92 JURICA Josef JEDNA - CzechTRI K. Team 1 Jun(18-19) 1998 5 02:13:02 00:15:13
11 101 KUBIČÍK Tomáš Novatop Lapierre o.s. 7 M(20-29) 1993 5 02:13:09 00:15:20
12 60 KUČERA Jan Individuální 4 M(30-39) 1981 5 02:14:50 00:17:01
13 108 MÜNSTER Pavel Labe TRI club 5 M(30-39) 1978 5 02:14:56 00:17:07
14 62 PEŠEK Pavel JEDNA - Individuální 8 M(20-29) 1990 5 02:15:00 00:17:11
15 141 KARLÍK Petr JEDNA - TriSki klub Márovky - Blansko 6 M(30-39) 1982 5 02:15:15 00:17:26
16 90 BARTÍK Michal Individuální 1 M(40-49) 1977 5 02:15:42 00:17:53
17 69 SLEZÁK Pavel MST Jihlava 7 M(30-39) 1986 5 02:15:46 00:17:57
18 85 DLABAJA Roman TITAN Trilife 2 M(40-49) 1970 5 02:15:55 00:18:06
19 156 KARÁSEK Antonín RSFK 8 M(30-39) 1982 5 02:17:05 00:19:16
20 160 JURIČKA Jiří 3 M(40-49) 1976 5 02:17:12 00:19:22
21 55 CAPOUŠEK Miroslav 3DFitness RT 4 M(40-49) 1970 5 02:17:40 00:19:51
22 154 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK TRIATLON 1 Ž(30-39) 1983 5 02:19:03 00:21:14
23 122 ZELENÝ Radek MST Jihlava 9 M(30-39) 1981 5 02:20:19 00:22:29
24 97 VÁCHA Ondřej Individuální 10 M(30-39) 1983 5 02:20:33 00:22:44
25 99 KOLÁŘ Adam seznam.cz 9 M(20-29) 1989 5 02:20:49 00:23:00
26 132 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 11 M(30-39) 1985 5 02:21:31 00:23:42
27 126 DOLEČEK Josef FORT SMC Ústí nad Orlicí 12 M(30-39) 1979 5 02:22:19 00:24:30
28 144 PLHOŇ Patrik Esbos 13 M(30-39) 1980 5 02:22:48 00:24:59
29 120 VESELÁ Petra MST Jihlava 1 Ž(20-29) 1989 5 02:23:11 00:25:22
30 65 DOKOUPIL Petr Na Konečné 5 M(40-49) 1977 5 02:24:15 00:26:25
31 138 NESRSTA Michal JEDNA - NesDent 14 M(30-39) 1981 5 02:24:37 00:26:48
32 145 OPLETAL Jan JEDNA 10 M(20-29) 1994 5 02:25:38 00:27:49
33 96 MORAVEC Štěpán JEDNA - OK Jihlava 15 M(30-39) 1981 5 02:25:53 00:28:04
34 64 AMBRUS Peter i-riders 16 M(30-39) 1983 5 02:26:28 00:28:39
35 100 NAVRÁTIL Jakub AD team 11 M(20-29) 1991 5 02:26:37 00:28:48
36 91 BAČA Jan CzechTRI K. Team 6 M(40-49) 1976 5 02:26:58 00:29:09
37 114 STEHLÍK Pavel Individuální 7 M(40-49) 1974 5 02:27:08 00:29:19
38 112 VAVÁK Libor BK Sadská 1 M(50-59) 1965 5 02:27:16 00:29:26
39 158 HROMÁDKA Ondřej L.O.L. TEAM JIHLAVA 12 M(20-29) 1990 5 02:27:51 00:30:01
40 89 TEJKAL Šimon Triatlon Netolická 13 M(20-29) 1988 5 02:28:10 00:30:21
41 150 KOCÚREK Roman Pteam 17 M(30-39) 1986 5 02:28:24 00:30:35
42 93 DANEL Alexander Team Zotheca cz 2 M(50-59) 1966 5 02:28:31 00:30:42
43 127 ŠEBEK Michal CTL Ford SMC 14 M(20-29) 1989 5 02:29:31 00:31:41
44 155 KAHÁNEK Stanislav JEDNA - Dýmka míru 18 M(30-39) 1981 5 02:30:18 00:32:29
45 123 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 3 M(50-59) 1967 5 02:30:42 00:32:53
46 66 ODEHNALOVÁ Ludmila JEDNA 2 Ž(30-39) 1986 5 02:30:59 00:33:10
47 106 DAVID Pavel Lokomotiva Nymburk 8 M(40-49) 1972 5 02:31:02 00:33:13
48 67 KINC Pavel VF Sport Team Černá Hora 9 M(40-49) 1974 5 02:31:08 00:33:19
49 153 SMETANA Čeněk 10 M(40-49) 1975 5 02:31:17 00:33:28
50 161 HÁLA Luboš TJ Spartak Třebíč 4 M(50-59) 1964 5 02:31:25 00:33:35
51 117 JELÍNEK Petr Kostelec u HM 19 M(30-39) 1978 5 02:31:28 00:33:39
52 116 BÍLÝ Zdeněk KOA Squad 11 M(40-49) 1976 5 02:31:31 00:33:42
53 70 BARTÍK David MST Jihlava 20 M(30-39) 1980 5 02:32:57 00:35:07
54 143 KREJČÍ Ivo 3atlon Team Uničov 1 M(60+) 1957 5 02:33:57 00:36:08
55 159 VINOPAL Jiří SK TRI CykloChlubna 21 M(30-39) 1978 5 02:34:13 00:36:24
56 82 JANSA Martin Velatice 22 M(30-39) 1979 5 02:34:29 00:36:40
57 148 SKŘIVÁNEK Petr JEDNA - LRS Vyškov 5 M(50-59) 1966 5 02:34:32 00:36:43
58 133 VENEROVÁ Lenka JEDNA - Alfa Tri Team 3 Ž(30-39) 1986 5 02:35:09 00:37:20
59 72 ŠOFR Ondřej JEDNA - Golf & Country Club Svobodné Hamry 23 M(30-39) 1985 5 02:35:14 00:37:25
60 142 LAPEŠ Jaromír Individuální 12 M(40-49) 1976 5 02:35:19 00:37:30
61 75 MUŽÁTKO Pavel Individuální 15 M(20-29) 1989 5 02:35:41 00:37:51
62 63 JANDERA Petr TRI-CLUB Jablonec n.N. 6 M(50-59) 1966 5 02:36:31 00:38:42
63 121 PRINZ Jiří JEDNA 13 M(40-49) 1971 5 02:36:49 00:39:00
64 74 SOUKUP Martin 14 M(40-49) 1976 5 02:37:14 00:39:25
65 147 NEŠPOR Petr run Kanice 15 M(40-49) 1975 5 02:37:23 00:39:34
66 119 PIRKL Miroslav 16 M(40-49) 1976 5 02:38:04 00:40:15
67 111 RYZNER Miroslav SK SRCH 7 M(50-59) 1961 5 02:38:31 00:40:42
68 124 POŘÍZEK Libor JEDNA - Vysočina cycling 17 M(40-49) 1972 5 02:38:48 00:40:59
69 94 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka JEDNA - EKOL TEAM 2 Ž(20-29) 1993 5 02:39:26 00:41:37
70 71 ODEHNAL Tomáš Boskovice 18 M(40-49) 1968 5 02:39:29 00:41:40
71 81 REJDA Jan OMT Pardubice 19 M(40-49) 1970 5 02:40:01 00:42:12
72 84 SIKORA Aleš JEDNA - Individuální 20 M(40-49) 1973 5 02:41:02 00:43:13
73 88 KUBALČÍK Marek TITAN Trilife 21 M(40-49) 1970 5 02:41:38 00:43:49
74 149 PYTLÍKOVÁ Sandra Pteam 4 Ž(30-39) 1984 5 02:42:24 00:44:35
75 125 PAUSCHEK Karel ROCKTECHNIK TRIATLON 24 M(30-39) 1985 5 02:42:29 00:44:40
76 137 SLAVÍČEK Ondřej USK Pardubice 25 M(30-39) 1982 5 02:43:52 00:46:03
77 103 ČERNÝ Jan 22 M(40-49) 1975 5 02:44:22 00:46:33
78 130 ŠKARKA Daniel SK Termit 26 M(30-39) 1978 5 02:44:37 00:46:48
79 86 MIKITA Pavel SK Sever Brno 2 M(60+) 1952 5 02:45:19 00:47:30
80 68 ŠINDELÁŘ Ondřej Esbos 16 M(20-29) 1988 5 02:45:32 00:47:43
81 77 OŽANOVÁ Jana 5 Ž(30-39) 1982 5 02:45:45 00:47:56
82 73 ĎURKÁČOVÁ Slávka Synthon Sport Society 3 Ž(20-29) 1988 5 02:46:11 00:48:22
83 152 FIALA Tomáš 23 M(40-49) 1977 5 02:46:58 00:49:09
84 129 ZÁLEŠÁK Michal 27 M(30-39) 1981 5 02:48:03 00:50:14
85 140 BAYER Miloslav EKOL TEAM 3 M(60+) 1947 5 02:48:07 00:50:18
86 118 LAUR Zbyněk 8 M(50-59) 1962 5 02:48:45 00:50:56
87 135 POLÁŠEK Vít 24 M(40-49) 1976 5 02:50:21 00:52:31
88 58 TUREK Lukáš Pro Music PROLOG Bike 17 M(20-29) 1996 5 02:51:20 00:53:31
89 76 VARGA Miroslav New Village 25 M(40-49) 1968 5 02:52:00 00:54:11
90 109 MAŇÁSEK Lukáš 28 M(30-39) 1980 5 02:52:01 00:54:12
91 110 JIRÁSKO Lubomír Individuální 26 M(40-49) 1971 5 02:53:07 00:55:18
92 51 POLÍVKOVÁ Kateřina Tri cyklo chlubna 1 Ž(40-49) 1975 5 02:53:38 00:55:48
94 78 ROČEK Aleš JEDNA - H-R 29 M(30-39) 1978 5 02:54:20 00:56:31
95 52 SOBOTKA Petr JEDNA - SK Termit 27 M(40-49) 1976 5 02:54:57 00:57:08
96 136 VRAŠTIL Miroslav 4 M(60+) 1951 5 02:55:01 00:57:11
97 56 MAŠEK Daniel JEDNA 28 M(40-49) 1974 5 02:55:33 00:57:44
98 79 POUČ Ondřej JEDNA - Individuální 29 M(40-49) 1972 5 02:56:03 00:58:14
99 53 ŠKARKA René SK Termit 30 M(40-49) 1976 5 02:57:50 01:00:01
100 102 MECL Karel BK Hodonín 10 M(50-59) 1963 5 02:58:25 01:00:36
101 107 ŽÁK Martin 30 M(30-39) 1983 5 02:58:57 01:01:08
102 98 MIKULA Pavel Železní kapustňáci 31 M(30-39) 1986 5 02:59:02 01:01:13
103 157 MUSILOVÁ Pavla JEDNA - Dýmka míru 2 Ž(40-49) 1976 5 03:06:29 01:08:40
104 83 JANÍKOVÁ Dagmar 3 Ž(40-49) 1973 5 03:11:04 01:13:14
105 54 ČERV Martin HI Sport Praha 31 M(40-49) 1975 5 03:32:13 01:34:24

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 61 PAVELKA Marek CzechTRI K. Team M(20-29) 1988
DNF 128 ŠKARKA Libor JEDNA - SK Termit M(30-39) 1983

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.12.2017 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
06.01.2018 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
20.01.2018 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
27.01.2018 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
17.02.2018 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
10.03.2018 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
17.03.2018 08:00
Uhřické kolečko
25.03.2018 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.